در این ۸ کار , زنان از مردان برترند

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
رهایی از شکست عشقی
بر طبق تحقیق انجام شده از ۱۰۰۰ فرد مجرد در مجله ای مشخص شده که مردان در هنگام شکست عشقی، زمان بیشتری را نسبت به زنان در ناراحتی و غم ناشی از جدایی و شکست سپری می کنند.

رانندگی در شهر

تحقیقات ترافیکی انجام شده در سال ۲۰۱۰ نشان می دهد که ۸۰٪ عاملین تصادفات شهری مردان بوده اند. زنان به سبب رعایت احتیاط کمتر از مردان دچار حادثه می شوند.

تحصیلات آکادمیک

بر طبق آمار دانشگاه ها به ازای هر ۱۰۰ مردی که فارغ التحصیل می شوند، ۱۸۵ زن را فارغ التحصیل می کنند. آنها تخمین می زنند که تا سال ۲۰۱۶ میلادی، ۶۱٪ لیسانس ها، ۶۳٪ فوق لیسانس ها و ۵۸٪ فارغ التحصیلان مقطع دکترا زن باشند.

آدرس دادن و راهبری

محققان دانشگاه سنت جوزف در فیلادلفیا گروهی از مردان و زنان را تحت آزمایش قرار دادند تا آدرس مکان های توریستی محبوب را بدهند و به طور کامل شرح دهند که چگونه می توان به آنجا رسید. آنها به این نتیجه رسیدند که خانمها خیلی دقیق تر از آقایان انجام می دهند. محققان معتقدند که بانوان هنگام آدرس دادن پس از اندکی مکث و بررسی کل مسیر آنرا به زبان می آورند و این در حالی است که آقایان به محض اینکه از آنها سوال می پرسید، شروع به پاسخ دادن می کنند و در حین پاسخ دادن مدام خود را تصحیح می کنند.

سرمایه گذاری

مردها بیشتر از زنان در فروش سهام خود دچار اشتباه می شوند و ضرر بیشتر شامل حالشان می شود. مطالعه در سال ۲۰۰۹ نشان می دهد که سرمایه بانوان شرکت کننده در بازار بورس بین سالهای ۲۰۰۳ و ۲۰۰۴ با ۱۰٪ رشد همراه بوده و این رقم ۳٪ از رشد کل شاخص بورس و ۴٪ از میزان رشد متوسط سرمایه مردان بالاتر بوده است.

حافظه‌ی بهتر

۲ مطالعه جدید اثبات کردند که زنان ۵ درصد بیشتر از مردان قدرت به خاطر سپاری کلمات و چهره ها را دارند. همینطور تحقیقات انجام شده در سال ۲۰۰۸ که در سوئد انجام شد، نشان داد که زنان قدرت بیشتری در حفظ کلمات، اشیا و تصاویر در ذهنشان دارند.

چکش زدن

زنان ۱۰٪ از مردان در وارد کردن ضربه توسط چکش دقیق تر اند و ضربه را با نیروی متناسب وارد می کنند. این نتایج را دانشگاه ماساچوست پس از انجام تحقیقات بر روی زنان و مردان اعلام نمود.

گویندگی اخبار

محققان سوییسی بر این باورند که اخباری که توسط گویندگان زن گفته می شوند، اعتبار بیشتری را نزد بینندگان به نسبت اخبار گفته شده توسط مردان کسب می کنند

scorpion555

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من در بعضی مواقع درسته.
در همه موارد یا صد در صد درست نیستش

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ادرس دادنو خيلي خيلي موافقم..البته در مورده خودم نه در مورده همه مردا
اصولا من وقتي به كسي ادرس بدم ..فاتحه طرفو تا شب ميخونم:D

sarah_kiani

عضو جدید
رهایی از شکست عشقی
بر طبق تحقیق انجام شده از ۱۰۰۰ فرد مجرد در مجله ای مشخص شده که مردان در هنگام شکست عشقی، زمان بیشتری را نسبت به زنان در ناراحتی و غم ناشی از جدایی و شکست سپری می کنند.

رانندگی در شهر

تحقیقات ترافیکی انجام شده در سال ۲۰۱۰ نشان می دهد که ۸۰٪ عاملین تصادفات شهری مردان بوده اند. زنان به سبب رعایت احتیاط کمتر از مردان دچار حادثه می شوند.

تحصیلات آکادمیک

بر طبق آمار دانشگاه ها به ازای هر ۱۰۰ مردی که فارغ التحصیل می شوند، ۱۸۵ زن را فارغ التحصیل می کنند. آنها تخمین می زنند که تا سال ۲۰۱۶ میلادی، ۶۱٪ لیسانس ها، ۶۳٪ فوق لیسانس ها و ۵۸٪ فارغ التحصیلان مقطع دکترا زن باشند.

آدرس دادن و راهبری

محققان دانشگاه سنت جوزف در فیلادلفیا گروهی از مردان و زنان را تحت آزمایش قرار دادند تا آدرس مکان های توریستی محبوب را بدهند و به طور کامل شرح دهند که چگونه می توان به آنجا رسید. آنها به این نتیجه رسیدند که خانمها خیلی دقیق تر از آقایان انجام می دهند. محققان معتقدند که بانوان هنگام آدرس دادن پس از اندکی مکث و بررسی کل مسیر آنرا به زبان می آورند و این در حالی است که آقایان به محض اینکه از آنها سوال می پرسید، شروع به پاسخ دادن می کنند و در حین پاسخ دادن مدام خود را تصحیح می کنند.

سرمایه گذاری

مردها بیشتر از زنان در فروش سهام خود دچار اشتباه می شوند و ضرر بیشتر شامل حالشان می شود. مطالعه در سال ۲۰۰۹ نشان می دهد که سرمایه بانوان شرکت کننده در بازار بورس بین سالهای ۲۰۰۳ و ۲۰۰۴ با ۱۰٪ رشد همراه بوده و این رقم ۳٪ از رشد کل شاخص بورس و ۴٪ از میزان رشد متوسط سرمایه مردان بالاتر بوده است.

حافظه‌ی بهتر

۲ مطالعه جدید اثبات کردند که زنان ۵ درصد بیشتر از مردان قدرت به خاطر سپاری کلمات و چهره ها را دارند. همینطور تحقیقات انجام شده در سال ۲۰۰۸ که در سوئد انجام شد، نشان داد که زنان قدرت بیشتری در حفظ کلمات، اشیا و تصاویر در ذهنشان دارند.

چکش زدن

زنان ۱۰٪ از مردان در وارد کردن ضربه توسط چکش دقیق تر اند و ضربه را با نیروی متناسب وارد می کنند. این نتایج را دانشگاه ماساچوست پس از انجام تحقیقات بر روی زنان و مردان اعلام نمود.

گویندگی اخبار

محققان سوییسی بر این باورند که اخباری که توسط گویندگان زن گفته می شوند، اعتبار بیشتری را نزد بینندگان به نسبت اخبار گفته شده توسط مردان کسب می کنند

قطعا همین طوره!!!
مگه جز اینم انتظاری میره؟
تازه خیلی چیزای دیگه هم هست که برتری زنان رو نشون میده!
مردا معمولا خیلی زمخت و بدون فکر عمل میکنن در صورتی که زنا همیشه با هوش و فراست و ظرافت در هر کاری موفق ان!!!;)

sajjad_mke

عضو جدید
قطعا همین طوره!!!
مگه جز اینم انتظاری میره؟
تازه خیلی چیزای دیگه هم هست که برتری زنان رو نشون میده!
مردا معمولا خیلی زمخت و بدون فکر عمل میکنن در صورتی که زنا همیشه با هوش و فراست و ظرافت در هر کاری موفق ان!!!;)
زنا خيلي خوب رانندگي مي كنند واقعا معلومه
رعايت قانون به خاطر ترس از رانندگي ابجي
كسي كه اين مطالعه انجام داده زن بوده اونم از نوع متعصب (از اوناي كه دوست دارم سرشونو به ديوار بزنم)

saminaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو ادرس دادن شک دارم ولی تو پیچوندن مطمنم
البته فکر کنم اینا برتریت اقایون باشن نسبت به خانوما:smile:

عاشق پیشه

عضو جدید
مردها می تونن روی دیوار ... کنن ولی بزرگترین آرزوی زن ها اینه که بتونن روی دیوار ... کنن:biggrin:

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
مردها می تونن روی دیوار ... کنن ولی بزرگترین آرزوی زن ها اینه که بتونن روی دیوار ... کنن:biggrin:
:mad:
دوست داری دوباره بن بشی ؟!؟!؟!!؟
------------------------------------------------------
آدرس دادن من که افتضاحه ! :D

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
رانندگی در شهر؟؟؟!!!
صبا که این مادرا می خوان بچه هاشون و ببرن مدرسه.....باید اشهدت و بخونی....من که خودم اگه راننده زن جلوم بیوفته هر جوری شده میکشم کنار.....فکر کنم به خاطره همینه که مردا بیشتر تصادف میکنن چون زنا اصلا حواسشون نیست چی کار میکنن......فقط گاز با ترمز اشنایی ندارن...!!

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
منظورم این بود که روی دیوار یادگاری بنویسن:biggrin::biggrin::biggrin:
البته طرز فکر شما هم قابل احترامه:D:D:D
جدا ؟!؟!؟! عزیزم یادگاری رو مینویسن ، نمیکنن ... اوکی ؟!!؟!؟
یه نگاه به پستت بنداز ...
هنوز اونقدر حواسم جمع هست که پستا رو کامل بخونم .

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
رهایی از شکست عشقی

رانندگی در شهر

تحصیلات آکادمیک

آدرس دادن و راهبری

سرمایه گذاری

حافظه‌ی بهتر

چکش زدن

گویندگی اخبار

موافقم, با اونایی که قرمز کردم کاملا موافقم. این بخاطر روحیه محافظه کارانه زنهاست. زنها دقیق تر هستند. مردها خلاق تر. مردها در لحظه خوب تصمیم میگیرند, زنها در دراز مدت.

مثلا اینکه زنها در سرمایه گذاری بهتر هستند واسه اینه که محافظه کارتر و دقیق تر هستند.

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
هم اکنون به یک داماد و عروسه باحال نیازمندیم لطفا زود بخبرین

ihih_jimbo

عضو جدید
یه موردم من اضافه می کنم.9-زنها معمولا زبونشون بادبزن جیگرشون تا حاضر جوابی نکنن نمی تونن :biggrin:

MASOUD.S

عضو جدید
زن ها فقط دز یک کار از مردها گوی سبقت را ربودند و آن هم ادعاست!!
ولا غیر

voorojak_love2

عضو جدید
از نظر من هیچ زن و مردی نسبت به هم برتری نداره.خدا هر جنسی و با یه حکمتی افریده :hypocrite:

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از قدیم گفتن کافر همه را به کیش خود پندارد...
ادعا و لاف زنی کیپ تن خود مرداست...
دیگه جای حرف نداره....

MASOUD.S

عضو جدید
از نظر من هیچ زن و مردی نسبت به هم برتری نداره.خدا هر جنسی و با یه حکمتی افریده :hypocrite:

برتری نسبی از آن مرداست!

این رو عقل و علم ثابت کرده
از قدیم گفتن کافر همه را به کیش خود پندارد...
ادعا و لاف زنی کیپ تن خود مرداست...
دیگه جای حرف نداره....

این جملو رو برو حلوی آینه و با خودت بارها تکرار کن!

arch_archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
برتری نسبی از آن مرداست!

برتری مرد به زن رو فقط جاهلان عصر جاهلیت مطرح میکردن
از شما که تحصیل کرده ای بعیده!!!!!!!

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برتری نسبی از آن مرداست!

شما رفتی اثر داشته؟ تجربه ی شخصیته نه؟
آخی..به سلامتی...

ا

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

رانندگی در شهر

تصادفات ما ريالایون بخطر شما خانم هاستتتتتتتتتتتتت