سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.میدونم اینجا انجمن کامپیوتر ولی میخوام بدونم جاواmidletگوشیglx2680رو میشه ارتقا داد؟ممنون

سلام...
نه ... اصولا سیستم عامل های موبایل رو نمیشه ارتقا داد و بهتر هم هست که ارتقا ندی...
چون برای کلیات گوشی خوب نیست...
باتشکر...

salar-fa

عضو جدید
با سلام.
دوستان نرم افزار هایی که بصورت نسخه 30 روزه ارایه میشن بعد از این مدت چه مشکلی پیش میاد؟؟
راهکاری برای مشکلات بوجود اومده وجود نداره بجز خریداری نرم افزار؟؟

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام.
دوستان نرم افزار هایی که بصورت نسخه 30 روزه ارایه میشن بعد از این مدت چه مشکلی پیش میاد؟؟

سلام دوست عزیز بعضی از این نرم افزارها بعد پایان این مهلت ابزارهای کاربردیشون از کار می افته یا غیر فعال میشه من این تجربه را در افیس داشتم فکر نکنم راهی وجود داشته باشه یا باید نسخه کرک شده را دانلود و یا خریداری کنید.

با تشکر

reza2011

عضو جدید
با سلام.

بريا بعضي نرم افزارها ميشه از روش ديگه اي هم استفاده كرد . فرضا شما در تاريخ 22 مي 2012 نرم افرار رو اجرا ميكنيد . فردا كه بخوايد برنامه رو اجرا كنيد برنامه به شما پيغام ميده كه 29 روز ديگه فرصت داريد از برنامه استفاده كنيد . خب اما در مورد بعضي از نرم افزارها شما براي روز بعد قبل از اجراي برنامه ميتونيد تاريخ سيستم كه شده 23 مي 2012 رو به تاريخ 22 مي 2011 تبديل كنيد و بعد از اجراي برنامه ميبينيد كه برنامه پيغام ميده كه باز هم 30 روز فرصت داريد . اين كار رو قبل از هر بار ران برنامه بايد انجام بديد . مثلا من در مورد برنامه trojan remover اين كار رو كردم و جواب هم داد . ولي خيلي برنامه ها نميشه به اين سادگي كلاه سرشون بزاري .

اگر روش بالا جواب نده شما تنها راه حلت پيدا كردن شماره سريال برنامه هست . البته اگر برنامه قابليت فعال شدن رو داشته باشه .

ah.fekri

عضو جدید
سوالم اینه.
چرا با وجود قدرتمند بودن گرامر های حساس به متن از انها در طراحی و پیاده سازی استفاده نمیشه؟
سلام به دوست عزیزمون
چرا عصبی میشد !
بنده متوجه سوالتون نشدم .
در طراحی و پیاده سازی چه چیزی ؟
ممنون میشم کمی بیشتر توضیح بدید تا کمکتون کنم.
تشکر.

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام بر همه حضار محترم!
نرم افزار مشاهده اینترنتی شبکه های تلویزیون و ماهواره چیو سراغ دارین؟ سرعتش خوب باشه و کیفیت و...
ممنون

سانیار 90

عضو جدید
راستی دوستان کسی استاد حسن علی اکبر پورو میشناسه؟چجوریه امتحانش؟دوستم باهاش داره خیلی کلافه بود گفتم من اینجا از دوستام کمک میگیرم.نگران نباش. (عزیزان حیثیتیه ها)

SHELLBY

کاربر بیش فعال
سلام
من برای تحقیقم نیاز به تایپ انواع علائم ریاضی ( تقسیم ، رادیکال ، فی و...) دارم،چطور میتونم در word این کارو بکنم؟
یه چیزی که بتونه حرفیه ای علایم ریاضی رو ایجاد کنه!
کلا راه حلش چیه؟
خیلی ضروریه لطفا راهنماییم کنید
ممنون.

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
من برای تحقیقم نیاز به تایپ انواع علائم ریاضی ( تقسیم ، رادیکال ، فی و...) دارم،چطور میتونم در word این کارو بکنم؟
یه چیزی که بتونه حرفیه ای علایم ریاضی رو ایجاد کنه!
کلا راه حلش چیه؟
خیلی ضروریه لطفا راهنماییم کنید
ممنون.

از منوی Insert قسمت Equation رو انتخاب کنید !

با استفاده از کلیدهای ترکیبی Alt + = هم میتونید استفاده کنید !

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چند تا فایل نصب برنامه اتوکد دارم دوستان !

ظاهرا ایمیج هست اما نه با الکل و نه با پاور ایزو نتونستم اجراش کنم !

کسی از دوستان میدونه مشکل چیه ؟

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
چند تا فایل نصب برنامه اتوکد دارم دوستان !

ظاهرا ایمیج هست اما نه با الکل و نه با پاور ایزو نتونستم اجراش کنم !

کسی از دوستان میدونه مشکل چیه ؟

با سلام،
می تونید با WinRar بازشون کنید و به کمک اون عمل Extract رو انجام بدید! سایر نرم افزارها مثل 7zip یا FreeArc هم می تونن این کار رو انجام بدن! می تونید نرم افزار FileMerger رو هم مورد استفاده قرار بدید و تکه ها رو به هم وصل کنید!

ah.fekri

عضو جدید
سلام.
طراحی وپیاده سازی زبان هایه برنامه نویسی.

اگه منطورتون اینه که اشکال زدایی انجام بشه ؟ باید بگم که یک سری عبارات خاص رو خود زبان ها آفر میدن به برنامه نویس.

و اگر منظورتون طراحی کامپایلر هاست ، که باید بگم که یکی از اصول طراحی کامپایلر ها گرامر نویسی میباشد.

اینم یه رفرنس خوب واسه شما به زبان فارسی >>>>>> اصول طراحی کامپایلر
اینم انگلیسی >>>>>>>>http://www.4shared.com/office/5Nyy2el4/Overview.html

ah.fekri

عضو جدید
راستی ممنون که ارزش قایل شدی واسه سوالم

راستی دوستان کسی استاد حسن علی اکبر پورو میشناسه؟چجوریه امتحانش؟دوستم باهاش داره خیلی کلافه بود گفتم من اینجا از دوستام کمک میگیرم.نگران نباش. (عزیزان حیثیتیه ها)

استاد خوبی هستن ، قدرشو بدونین .
کلا مهندس علی اکبر پور به آموزش کاربردی (تجاری) اعتقاد دارند ، و این برای آینده دانشجویان مفیده .
بستگی به درسش داره ، اما تو دروسی مثل مهندسی نرم افزار جزوه کامل و مفید ایشون رو بخونید نمره خوبی میگیرید.

شاد و موفق باشید.

eng_majid

عضو جدید
سلام
من یه dell n5030 دارم که چند وقته تصویر مانیتورش پرش میکنه تازگی ها اصلا خیلی وضعش خراب شده و صفحه ش یهو سیاه میشه و بازم که صفحه اصلی میاد دوباره پرش داره براتون بگم که دیگه اصلا نمیشه باهاش کار کرد
خواهشا یه راهنمایی؟؟؟؟

a.yazdan

عضو جدید
سلام
من یه dell n5030 دارم که چند وقته تصویر مانیتورش پرش میکنه تازگی ها اصلا خیلی وضعش خراب شده و صفحه ش یهو سیاه میشه و بازم که صفحه اصلی میاد دوباره پرش داره براتون بگم که دیگه اصلا نمیشه باهاش کار کرد
خواهشا یه راهنمایی؟؟؟؟

سلام ، از کارت پرافیکی نیست.

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
خواهشا یه راهنمایی؟؟؟؟

سلام...
فلتش هست...
ببر نمایندگی....
باتشکر...

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم فلت یعنی چی؟
من تو شهرستانم نمایندگی نداره اینجا یه راه دیگه ندارین؟

سلام...
کابل ارتباط دهنده ی مادر بورد و ال سی دی تویه لپ تاپ ها رو بهش میگن فلت...
زیادی خرجی هم نداره...۱۰۰ تومن میدی حله....
البته خرجش کلا میشه ۴۰ تا ۵۰ تومن...ولی خوب دیگه طرف باید نون بخوره دیگه...
فکر نکنم از گرافیکت باشه...ولی برای این کار یه برنامه تست قطعات لپ تاپ بگیر مثل اورست...بعد تست کن ببین چی میگه....
باتشکر...

ah.fekri

عضو جدید
سلام
خواهشا یه راهنمایی؟؟؟؟
سلام به دوست خوبمون
و با اجازه از دوستانی که پاسخ سوال شما رو دادن.
یکی از گزینه ها با توجه به اطلاعاتی که شما دارید میدید میتونه Inverter LCD باشه که تو تصویر پایین میبینید .
http://www.laptopbattery-usa.com/images/Dell_Inspiron_B120_Inverter.jpg
و اما راه چاره :
همونطور که دوستمون فرمودن شما به یک نمایندگی مراجعه کنید تا کمکتون کنند.

ah.fekri

عضو جدید
سلام
در ویندوز 7 چطور میشه از صفحه مونیتور عکس گرفت؟
راه اول:
دکمه Prt sc یا همون Print screen از روی کیبورد بزنید و به محیط paint برید و paste رو بزنید و عکس خودتون رو با هر پسوندی ذخیره کنید.
راه دوم :
استفاده از ابزار Snipping Tools که میتونید با نوشتن ابزار در سرچ منوی استارت اونو پیدا کنید و از محلی که در دسک تاپ مورد نظرتونه عکس برداری کنید.
+ ضمن اینکه این سوال قبلا نیز پاسخ داده شده ، لطفا قبل از اینکه بخواین سوالی رو مطرح کنید یه جستجویی تو همین فروم انجام بدید .

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام:warn:
علت اینکه بلوتوثه لپ تاپ ارور میده چی میتونه باشه؟؟

سلام...
علت از نوع درایورتون می تونه باشه...
اول از روشن بودن درایو مطمئن بشید و بعد اگه تونستید از خود سایت سازنده درایور مربوط به لپ تاپ خودتون رو بگیرید....
اگه هم از نوعش خبر ندارید یه نرم افزار تشخیص دهنده نصب کنید و نوعش رو مشخص کنید و از سایت سازنده درایور مربوط رو بگیرید...
بقیه ی مشکلات از ویندوز میشه...
باتشکر...

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام:warn:
علت اینکه بلوتوثه لپ تاپ ارور میده چی میتونه باشه؟؟

سلام...
علت از نوع درایورتون می تونه باشه...
اول از روشن بودن درایو مطمئن بشید و بعد اگه تونستید از خود سایت سازنده درایور مربوط به لپ تاپ خودتون رو بگیرید....
اگه هم از نوعش خبر ندارید یه نرم افزار تشخیص دهنده نصب کنید و نوعش رو مشخص کنید و از سایت سازنده درایور مربوط رو بگیرید...
بقیه ی مشکلات از ویندوز میشه...
باتشکر...

reza0000098

عضو جدید
سلام.من برنامه جاوا دو مگابایت دارم که نمیشه روی گوشی glxام نصب بکنم میشه این برنامه رو تا 500کیلوبایت فشرده کرد؟چطور؟

بالا