کلوپ طرفداران پرسپولیس

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو دهنی به انسان مغرور . کاری که تاریخ همیشه بیاد خواهد داشت.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قصد داشتند پرسپولیسو بازی بدن , یه بازی تاریخی از پرسپولیس خوردند که جزو بهترین خاطرات عمر من محسوب میشه. مظلومی تا دقیقه 60 دست میزد و هواداران رو هم با دست زدن تشویق میکرد. آخر بازی هم نوبت تو سر زدنشون شد . دیگه از این جالب تر نمیشه اتفاق بیفته. سنگ روی یخ هم برای مظلومی کمه. نشون داد که بچه ست و لیاقت سر مربیگری نداره.

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
قصد داشتند پرسپولیسو بازی بدن , یه بازی تاریخی از پرسپولیس خوردند که جزو بهترین خاطرات عمر من محسوب میشه. مظلومی تا دقیقه 60 دست میزد و هواداران رو هم با دست زدن تشویق میکرد. آخر بازی هم نوبت تو سر زدنشون شد . دیگه از این جالب تر نمیشه اتفاق بیفته. سنگ روی یخ هم برای مظلومی کمه. نشون داد که بچه ست و لیاقت سر مربیگری نداره.

سرمربی ک بازیکناش ازش انتقاد میکنن سرمربی نیستش ک:D

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
ثابت شد که خدای هم هست

.مظلومی در توجیح باخت: امروز ما محسن ترکی رو بعلت سه اخطاره بودن در اختیار نداشتیم و ما در برابر ترکها چه مربی ترک یا تیم ترک هچ کاری نمیتوانیم بکنیم .

در پی باخت تیم استقلال مقابل تیم پیروزی, مدیر عامل این تیم 10 درصد از قرار داد "فغانی بازیکن جانشین محسن ترکی" را کم کرد
اینجاست که می گن چوب خدا صدا نداره. الهی قربونت برم که چقدر سریع گذاشتی کف دستشون. این با بلای ناشی از آه طرفدارای تراکتور در قالب زاید چنان بر وجود کثیف تیم استقلال نازل شد که حتی داور هم -که یک نفر را به ناحق از پیروزی اخراج کرده بود- کار از دستش بر نیامد. اینشاالا محسن ترکی هم به زودی به سزای ناداوری و ظلم خود برسد تا درسی باشه برای همه ظالما و حق خورا.

نقش دنيزلي در اين پيروزي چقدر بود؟
مهدويكيا :او از لحاظ روحي و رواني خيلي خوب تيم را آماده كرد و همانطور كه وعده داده بود دربي را نباخت.

دنيزلي قبل از بازي در رختكن تمامي بازيكنان نيمكتنشين را جمع كرد و به ما گفت كه اين شما هستيد كه امروز سرنوشت مسابقه را رقم خواهيد كرد. اين حرفهاي دنيزلي نشان داد كه او واقعا يك مربي بزرگ است.
یاشاسین آذربایجان یاشاسین تورک ملتی یاشاسین دنیزلی

Arman K

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا که این پرسپولیس تیم بزرگیه...
ضعیف کشی تو مرامش نیست...
می کفتم آخه واسه چی نمی خواد استقلال و ببره؟؟؟!!
نگو می خواد ده نفره ببردش......
شکرا ایمون زاید ...
tashekkurlar Denizli Abi...

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
( و خداوند پرسپوليس را آفريد تا اس تق لال بي سرور نماند ) .نه سوبله بود نه چوبله 10 نفره 3 تاگذاشت تو توبره

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
مظلومی سال ۶۵ کچل بوده الان مو داره.
پس هنوز تو سن رشده

به یه زنبوره میگن تا حالا تو 10 دقیقه 3 تا گل خوردی؟
میگه: مگه من استقلالم

نميــــــــدونم طرفداران اس دق لال آخر بازی چی آرزو ميکردند؟
1- پرسپوليس 9 نفره نشه :))))
2-افندی ديگه تعويض نکنه =))))))
3-داور سوت پابان رو بزنه:)))
4-زايد زايد زايد (دنباله ايمون آی بدو بدو . مهدی دنباله توپِ آی بــِـگــرد بــِگرد)

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز

گزارشي از تمرين امروز پرسپوليس

تمرين تيم فوتبال پرسپوليس صبح امروز پيگيري شد.

تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی در دربی 74 و یک روز استراحت از ساعت 10:30 صبح امروز پی*گیری شد.

*حدود 40 هوادار حضور داشتند و به شدت به تشویق بازیکنان و کادر فنی و مخصوصاً زاید مهاجم پرسپولیس پرداختند. هواداران به زاید لقب"سوبله چوبله" دادند.

*مهرداد پولادی در تمرین امروز حضور پیدا کرد و پس از مراسم معارفه به تمرین پرداخت.

*زادمهر نیز به عنوان سرپرست جدید پرسپولیس در تمرین امروز حضور یافت و پس از گفت*وگو با بازیکنان و کادر فنی کار خود را شروع کرد.

* علی پروین و حسن*زاده از پیشکسوتان پرسپولیس در تمرین حضور داشتند.

* انور مربی دروازه*بان*های پرسپولیس غایب بود.

* ابراهیم شکوری اختصاصی تمرین کرد.

*زارع قائم*مقام باشگاه در تمرین امروز حاضر شد و از بازیکنان و کادر فنی بابت پیروزی در دربی تقدیر و تشکر کرد.

*پرسپولیسی*ها در نیمه زمین به تمرین پرداختند.

*در تمرین امروز شیرینی پخش شد.

* علی کریمی به دلیل مصدومیت 15 دقیقه تمرین کرد.

*دنیزلی به زبان فارسی خطاب به بازیکنان می*گفت "جدی باشید".

*کلینیک باشگاه پرسپولیس در مجموعه درفشی فر افتتاح شد.

* پروین در پایان تمرین با بازیکنان به گفت و گو پرداخت و از آنها تشکر کرد.

* تمرین پرسپولیس یکشنبه و دوشنبه پشت درهای بسته برگزار خواهد شد. پرسپولیس سه شنبه هفته جاری در ورزشگاه آزادی میزبان فحرسپاسی خواهد بود.

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز

ایمون زاید در گفت و گویی اظهار داشت: در دومین بازی*ام در یک دیدار بزرگ موفق شدم هت*تریک کنم. در سن ۱۹ سالگی نیز در یک بازی هت*تریک کرده بودم اما این بازی مزه دیگری داشت. وقتی بعد از بازی در خیابان*های ایران و مخصوصا در مقابل هتل شادی مردم با پرچم*های قرمز را دیدم پرسیدم چه خبر است که به من گفتند این پیروزی بیشتر از قهرمانی ارزش دارد.

وی افزود: به همین دلیل شب گذشته با خانواده*ام تماس گرفتم و قرار شد پدرم در یکی از بازی*های پرسپولیس که قرار است در آن هوادار زیادی از ما حمایت کند به ایران بیاید و من را از نزدیک ببیند و با هواداران آشنا شود.

زاید در خصوص کری که با رحمتی به راه انداخته گفت: اخلاق من کری خواندن نیست. من عاشق رقابت و احترام خاصی برای همه بازیکنان ایران قائل هستم. من نمی*دانستم رحمتی دروازه بان تیم ملی شما است. به ایشان احترام می*گذارم و در آینده نیز خواهید دید که من در فوتبال ایران برای کسی کری نمی*خوانم. دوست دارم در همه بازی*ها موثر باشم و شک نکنید تمام تلاشم را انجام خواهم داد. اول راه هستم و باید بیشتر با فوتبال ایران آشنا شوم.

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک دوستان
واقعأ برد لذت بخشی بود
به امید موفقیت های همیشگی پرسپولیس

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز

علی پروین در خصوص برتری ۳ بر ۲ پرسپولیس برابر استقلال گفت:* در همان دقایق ابتدایی پرسپولیس می*توانست گل بزند اما بدشانسی و بی*دقتی اجازه این کار را نداد. فکر می*کردم در نیمه دوم پرسپولیس چون انگیزه بیشتری داشت و غرور نداشت می*تواند با زدن یک گل شیرازه استقلال را به هم بریزد اما پس از اخراج اولادی کمی ترسیدم.

وی اضافه کرد: با این حال ظاهرا با اخراج اولادی همه چیز درست شد یعنی در ۲۰ دقیقه پرسپولیس قیامت کرد و همه لذت بردند. وقتی تلویزیون نشان داد مردم و هواداران پرسپولیس در حال ترک ورزشگاه هستند جگرم سوخت اما وقتی آخر بازی آنها را شاداب دیدم چند متر از جای خودم پریدم.

پروین خاطرنشان کرد: این پیروزی را به دنیزلی، هواداران پرسپولیس و مخصوصا سردار رویانیان که شبانه*روز تلاش کرد و اعتبارش را گذاشت تا این تیم جمع و جور شود تبریک می*گویم. بعد از بازی آنقدر خوشحال بودم که به دنیزلی زنگ زدم و به زبان فارسی گفتم آقا مصطفی دمت گرم، انشاءالله همیشه شاد باشی.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس یادآور شد: تعویض*های دنیزلی حرف نداشت و شیرازه استقلال را به هم ریخت. روز هم روز زائد بود. اینقدر ضرباتش را حرفه*ای و خوب زد که اجازه واکنش به دروازه*بان خوب استقلال را نداد.

پروین تاکید کرد: بارها گفته*ام فوتبال ۹۰ دقیقه است و ۳ یا ۴ دقیقه اضافه دارد و باید به یک تیم فرصت داد. هواداران باید صبور باشند. مطمئن باشید پرسپولیس از این بهتر خواهد شد و حرف*های زیادی برای گفتن دارد.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پرسپولیس سال دیگه کابوس تیم های لیگ خواهد شد. دیگه مجبورن برای دوم سومی مبارزه کنن. دم همه بر و بچه های پرسپولیسی گرم.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برد پرسپولیس تنها یه برد بازی نبود. درس بود برای تک تک جامعه استقلال. دیگه باید کم کم یاد بگیرند که وقتی بکمک نفر دوازدهم میبرند , خیلی هم خوش بحالشون نشه. کلا این پیروزی همه چیزش تاریخیه. تبریک برای این برد کمه. من میگم : بچه ها به اندازه دنیا دوستتون داریم. زنده باد پرسپولیس