بررسی آزمون اسکیس 92 |طراحی گنبد نما با دید به حرم حضرت معصومه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
ملت رفتن افغانستان دارن اونجا رو آباد می کنند بعد من و تو توی این تایپیک از بار علمی این تایپیک حرف می زنیم
عمرا این تایپیک بیش از 50 صفحه مفید داشته باشه
یا ملت استرس دارن
یا شعر می گن
یا به سنجش فحش می دن
یا حسینی بای رو لعنت می کنند
یا وزارت خونه های آموزشی بی وزیر رو لعن می کنن
یا اسپم می کنن
یادت سر اون هرمه بود جواب من تایید شد با اینکه من خودم کلی با مکس توضیح دادم که چه ایراداتی داره ولی می بایست منظور طراح رو فهمید
ممنون
ما ملت متوهمی هستیم و همیشه در بادیم و خود درگیری داریم

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه ی دوستای گلم:)
امروز رفتم نگارخانه برگ برای تحویل مجسمه های شهری 43ومین نفری بودم که کارمو ثبت میکردم:( چرا اینهمه کم منم در عجبم
ماکتها هم که خیلی کم بودن ولی اونچیزایی که من دیدم بعضیا خیلی کار کرده بودن
:cry:مردشور این اختلافات مالی رو ببرن:( یه دختره امده بود اونجوری که من حساب کردم فقط 5-6 تومن هزینه ماکتاش بود:cry:
پولدارن دیگه:biggrin:نوش جونشون ولی خب تمدن و پیشرفت جایی بوجود میاد که سختی باشه;) کاراش هم زیاد دهن پر کن بودن تا هرچیز دیگه و اصلاً نمیشد گفت هنرین.
خلاصه اینکه یه محیط خوب و چندتا آدم که کارارو پذیرش میکردن ، یه فرم دادن که توش ابعاد ماکت و جنس رو خواسته بودنو یسر اطلاعات شخصی.
نتیجه هم اینکه دوستان هنرمندم سری دوم و سومش مونده از دست ندیدش;)

sallarmelli

عضو جدید
سلام به همه ی دوستای گلم:)
امروز رفتم نگارخانه برگ برای تحویل مجسمه های شهری 43ومین نفری بودم که کارمو ثبت میکردم:( چرا اینهمه کم منم در عجبم
ماکتها هم که خیلی کم بودن ولی اونچیزایی که من دیدم بعضیا خیلی کار کرده بودن
:cry:مردشور این اختلافات مالی رو ببرن:( یه دختره امده بود اونجوری که من حساب کردم فقط 5-6 تومن هزینه ماکتاش بود:cry:
پولدارن دیگه:biggrin:نوش جونشون ولی خب تمدن و پیشرفت جایی بوجود میاد که سختی باشه;) کاراش هم زیاد دهن پر کن بودن تا هرچیز دیگه و اصلاً نمیشد گفت هنرین.
خلاصه اینکه یه محیط خوب و چندتا آدم که کارارو پذیرش میکردن ، یه فرم دادن که توش ابعاد ماکت و جنس رو خواسته بودنو یسر اطلاعات شخصی.
نتیجه هم اینکه دوستان هنرمندم سری دوم و سومش مونده از دست ندیدش;)

به نظر میاد که همه روندش عین یه مسابقه باشه
پس از بین کارها گزینش میکنند درسته؟
اگه درسته پس اسمش مسابقه هست ولی به قول خودم فرمت مسابقه رو نداره!!!!!داره؟؟؟!!!!

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر میاد که همه روندش عین یه مسابقه باشه
پس از بین کارها گزینش میکنند درسته؟
اگه درسته پس اسمش مسابقه هست ولی به قول خودم فرمت مسابقه رو نداره!!!!!داره؟؟؟!!!!
آره یجورایی میشه اینطور گفت
آره گزینش میکنند کارها رو البته این فراخوان از این لحاظ هم اهمیت داره که انتخاب مکان هم بخشی از مساله است که نمیشه بهش بی توجه بود. شاید یک طرح بد توی یه جای خوب بهتر از یه طرح خوب توی یه جای بد باشه.
این فراخوان میتونه برنده های زیادی داشته باشه ، خوبیش اینکه آدم از یه سطحی که رد میشه احساس برتری میکنه و حس رقابت نداره;)

ماژیک

عضو جدید
تق و تق
میاد صدای پاش
با من بشمار 10 9 8 7...
خدایا چی در انتظار
این روزها من و دو تا زانو توی عمق اغوشم
من و یه نگاه به یه جاده که توش کوله بار ارزو هایم رو جا گذاشتم
و با امید به اینده ایی که نزدیکه و امیدوارم با خودش امید جدیدی رو به ارمغان بیاره
امید قبولی که باهاش باخت های گذشته رو فراموش کنم
:gol:ارزو می کنم که همه تون قبول بشید
دوستون دارم

jon_sina

عضو جدید
تق و تق
میاد صدای پاش
با من بشمار 10 9 8 7...
خدایا چی در انتظار
این روزها من و دو تا زانو توی عمق اغوشم
من و یه نگاه به یه جاده که توش کوله بار ارزو هایم رو جا گذاشتم
و با امید به اینده ایی که نزدیکه و امیدوارم با خودش امید جدیدی رو به ارمغان بیاره
امید قبولی که باهاش باخت های گذشته رو فراموش کنم
:gol:ارزو می کنم که همه تون قبول بشید
دوستون دارم

یاشاسین:smile:

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
من واقعا نمیفهمم.
بچه هایی که پیش دانشگاهین و کنکور میدن 2 ماه بعد کنکور جواباشون میاد. تازه تعداد اونا خیلی بیشتر از کنکور ارشده.
چه جوریه که کنکور ارشد از همه کنکورا چه ورودی به دانشگاه یا حتی دکتری جوابش دیرتر میاد.
:confused::cry:
خسته شدیم به خدا...............

آخرین ویرایش:

Organi-tech

عضو جدید
من واقعا نمیفهمم.
بچه هایی که پیش دانشگاهین و کنکور میدن 2 بعد کنکور جواباشون میاد. تازه تعداد اونا خیلی بیشتر از کنکور ارشده.
چه جوریه که کنکور ارشد از همه کنکورا چه ورودی به دانشگاه یا حتی دکتری جوابش دیرتر میاد.
:confused::cry:
خسته شدیم به خدا...............
این نتایج کی میاااااااااااد خدااااااااااااااااااااااااااااااااا:cry:

mos6762

عضو جدید
سلام دوستان .موسفید تر از همه تون منم یعنی شدم .اقا برا سنجش پیغام گذاشتم گفتن که نتایج دهه اول شهریور میاد .حالا از یکم تا دهم احتمالا 7و8 بیاد اما ما امیدواریم زودتر بیاد حدااقل اگه با رتبه صدو خورده ایمون ق نشدیم شاید چند شب راحت بخوابیم.جدا چند نفرتون ی شب بدون فکر به ارشد خوابیدید؟؟؟؟؟؟؟

mos6762

عضو جدید
بچه ها اگه کسی pdfیا اموزشی راجب شیت بندی معماری در فتوشاپ داره واسم بذاره ممنون میشم خیلی گیرم

ماژیک

عضو جدید
بچه ها اگر قبول نشید چه کار می کنید
طفلی ی ی ی ی
اونهایی که 1/100کشیدن
این روزها چی می کشن
اخی دلم می سوزه
اخه چرا انقدر راحت حذف شدن
حقشون نبود

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
طفلی ی ی ی ی
اونهایی که 1/100کشیدن
این روزها چی می کشن
اخی دلم می سوزه
حقشون نبود

شما این اطلاعات دقیقو از کجا آوردید که حذف شدند؟
آدم تو این تاپیک چه حرفا که نمیشنوه

mahdooneh

عضو جدید
طفلی ی ی ی ی
اونهایی که 1/100کشیدن
این روزها چی می کشن
اخی دلم می سوزه
حقشون نبود

شما جزو اون دسته إآدمایی هستی که دوست دارن فضا متشنج باشه هااااااا
انشالا هرکی زحمت کشیده به جوابشم برسه.خدا کنه...............

mahdooneh

عضو جدید
سلام دوستان .موسفید تر از همه تون منم یعنی شدم .اقا برا سنجش پیغام گذاشتم گفتن که نتایج دهه اول شهریور میاد .حالا از یکم تا دهم احتمالا 7و8 بیاد اما ما امیدواریم زودتر بیاد حدااقل اگه با رتبه صدو خورده ایمون ق نشدیم شاید چند شب راحت بخوابیم.جدا چند نفرتون ی شب بدون فکر به ارشد خوابیدید؟؟؟؟؟؟؟

برای نتایج اولیه اول گفتن هفته اول بعد شد هفته سوم!
برای اینم اول گفتن هفته اول.حالا شده دهه اول،احتمالا آخرای شهریور جواب میاد:cry:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
طفلی ی ی ی ی
اونهایی که 1/100کشیدن
این روزها چی می کشن
اخی دلم می سوزه
حقشون نبود
آخی طفلکی دلت برای خودت بسوزه:biggrin: این روزها هرکی بچه ها رو دچار استرس کنه حتی به شوخی کارش زشته چون فشار یکسال اخیر این روزها رو همه سنگینی میکنه بزار نتایج بیاد ببینیم اصلا من و شما قبولیم؟;) 1.50 ها 1.100 ایشالا جفتشون هم قبول میشند و روز اعلام نتایج کنار هم کلی خوشحالی میکنند

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخی طفلکی دلت برای خودت بسوزه:biggrin: این روزها هرکی بچه ها رو دچار استرس کنه حتی به شوخی کارش زشته چون فشار یکسال اخیر این روزها رو همه سنگینی میکنه بزار نتایج بیاد ببینیم اصلا من و شما قبولیم؟;) 1.50 ها 1.100 ایشالا جفتشون هم قبول میشند و روز اعلام نتایج کنار هم کلی خوشحالی میکنند

رتبه 1 ارشد پارسالم مقطع 1/50 ام رو 1/100 کشید اگه به حرف بود اون اصلا نباید قبول میشد چون رتبش 1800 بود

خوبه دوستان فک کنن بد حرف بزنن ایجاد تشنج هنر نیست

fereshte1111

عضو جدید
رتبه 1 ارشد پارسالم مقطع 1/50 ام رو 1/100 کشید اگه به حرف بود اون اصلا نباید قبول میشد چون رتبش 1800 بود

چ جالب! با 1800 و اسکیس 1 شد؟ خودتونو بذارید جاش یه لحظه. موقع نتیجه چه حال خوبی یهش دس داد. به به

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز

اسکیس اصلا مشخص نمیکنه یهو میبین رو عرشی یهو میبینی رو فرش و حدس وگمان نمیشه زد. فقط دعا میکنم دوستام قبول شند و من هم دعا کنند قبول شم یه جایی خسته شدیم به خدا

النازا

عضو جدید

دقیقا منم موافقم بعضیا فقط دوست دارن استرس به جان ادم بندازن من که یک لحظه جملشونو دیدم 1به 100 حذف شده شکه شدم

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من خيلي استرس دارم
ولي از خودم راضيم
حالا نميگم شاهكار كردم ولي واقعا زحمت كشيدم
خيلي زياد
ميدونم كه همه زحمت كشيدين
اما اينكه ادم زا خودش راضي باشه هم خيليه
ارشدم بخشي از زندگيه ديگه
ما زحمتمونو كشيديم توكل به خدا
ايشالا همه به خواستشون برسن منم قاطيه اونا

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
عمرا اگه کسی شک کنه. تو بگو یک درصد:D

بازم بحث شیرین مقیاس اومد وسط تاپیک جذاب شد:D واقعا با یه سری حرکتای غیر مفید مثل المان و فرهنگستان افغانستان بار علمی این تاپیکو پایین آورده بودید:D

من بعضا یادم میره قراره نتایجی بیاد و ما از مهر بریم دانشگاه یا نریم یا تحولی بوجود بیاد. احساس میکنم دیگه همینجوریه تا آخر:D ببین چند سال گذشته از کنکور، موهام سفید شد هنوز نتایجش نیومده

يني نشده من پست تو رو بخونم متحول نشم
اي حال روحي و رواني ادمو عوض ميكني
تو بايد نويسنده ميشدي
والا
يه نشريه اي چيزي بزن خودم ميام اسپانسر ميشم

اقا ادم بياد اينجا قشنگ استرسه رو ميگيره
از وقتي اين تاپيك زده شده بار دومه كه ميام اينجا
اوف
تپش قلبو
دوپ دوپ دوپ دوپ
من نفر اولم يادتون كه هست
نفر دومم عارف ميشه ديگه بشتابيد براي نفرات بعدي
برام دعا كنيناااااا

arefeh

کاربر ممتاز
واااااااااااای من بدجور الان استرس گرفتم...این مدت نبودا...از تاپیک جدید همراهی استرس گرفتم....خدایاااااااااااا...حال ما تو یکم آرام کن...

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
یهنی من الان که این خبرا دیدم رفتم تو فاز استرس
فکر می کردم همین جور گفن هفته اول شهریور دلم خوش بود 10 به بعد میاد ولی الان با این خبر!!!!!!!:confused:

چه می کشیم ما اون هفته
من که می دونم می زارن آخر هفته میدن نتیجه ها
حالا می مردن می گفتن اول هفته یا آخر هفته ما را از بلاتکلیفی در بیارن

sallarmelli

عضو جدید
یهنی من الان که این خبرا دیدم رفتم تو فاز استرس
فکر می کردم همین جور گفن هفته اول شهریور دلم خوش بود 10 به بعد میاد ولی الان با این خبر!!!!!!!:confused:

چه می کشیم ما اون هفته
من که می دونم می زارن آخر هفته میدن نتیجه ها
حالا می مردن می گفتن اول هفته یا آخر هفته ما را از بلاتکلیفی در بیارن

من که شک دارم آخر هفته هم بدهند چه برسه به اولش

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته آخرش میاد.ولی مهم اینه که این "آخرش" کی هست؟؟؟؟؟
ایکاش یه زمان دقیق می دادن.
3شنبه یا 4 شنبه اعلام نتایجه.البته به قول یکی از دوستان احتمال اینکه 10 شهریور یعنی یکشنبه بعدش هم بیاد هست. عجب تخمینی بودا همه روزها رو نوشتم:biggrin:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا