انتقادها و پیشنهادهای مدیریتی

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
هیچ شکلکی حذف نشده از برنامه سایت و همه شکلک ها سر جاشون هستن
ممکنه تو ارسال پست سریع که میخواین شکلک بذارینتوی اون گزینه نباشه که اونم مرتب شکلک هاش عوض میشه یعنی یه جورایی حالت چرخشی داره
شما بزنین ارسال پیشرفته این شکلک رو میبینین
تو گزینه "بیشتر" هم تمامی شکلک ها هستن و میشه تو پست گذاشتشون
اینم شکلک گل که هست و کار میکنه :gol:

سلام
منظور در قسمت پاسخ سریع و همچنین داخل پروفها بود

در گذشته به صورت چرخشی تغییر میکرد .........البته اون موقع یکی از مدیران به بنده گفتن و بعد هم دیدم درسته ...ولی امروز لااقل برای بنده !!!!!!!

کلا اسمایل علامت سوال ( که خیلی ممنون میشم کاربرد این شکلک رو بدونم و اینکه چند نفر استفاده کرد ) نهادینه شده ......

حرفی نیست ....عرض دیگری هم نیست !!!!!!

maryamaminiyan

عضو جدید
مهم کردن تاپیک

مهم کردن تاپیک

با سلام

لطفا تاپیک لینک زیر را مهم کنید تا همه ازش استفاده کنن

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/336932-منابع-پیشنهادی-برای-کنکور-کارشناسی-ارشد-مکانیک

ممنون

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
شکلک گل را با تايپ این عبارت میتونید داشته باشید:
کد:
:gol:

سلام
منظور در قسمت پاسخ سریع و همچنین داخل پروفها بود

در گذشته به صورت چرخشی تغییر میکرد .........البته اون موقع یکی از مدیران به بنده گفتن و بعد هم دیدم درسته ...ولی امروز لااقل برای بنده !!!!!!!

کلا اسمایل علامت سوال ( که خیلی ممنون میشم کاربرد این شکلک رو بدونم و اینکه چند نفر استفاده کرد ) نهادینه شده ......

حرفی نیست ....عرض دیگری هم نیست !!!!!!
یا من خواب میبینم .........یا حقیقتا این مسله رخ داده

به هر حال

از افراد و دوستانی که انتقاد ما رو پیگیری کردن و همچنین مدیر محترمی که رسیدگی کرده سپاسگذارم

:gol::gol::gol:

آخرین ویرایش:

newmusic

عضو جدید
لطفا شماره تماس یا ایمیل بخش تبلیغات سایت رو بدین

لطفا شماره تماس یا ایمیل بخش تبلیغات سایت رو بدین

مدیریت بخش تبلیغات سایت کجاست چه شخصی پاسخگو هست؟

anishtain4

عضو جدید
درخواست ویکی

درخواست ویکی

سلام خدمت مدیران سایت

اگه امکان داشته باشه یه قسمت ویکی برای سایت طراحی بشه تا خیلی از چیزهایی که راجع بهشون صحبت میشه در نهایت تو قسمت ویکی به صورت تمیز نوشته بشن، اینطوری کسایی که بعدا عضو تالارها میشن یا اینکه همچین سوالی براشون پیش میاد خیلی سریع می تونن جواب رو پیدا کنن. ایجاد همچین بخشی تو مرجع شدن سایت هم تاثیر زیادی داره. البته مشخصه که باید یه طرح اساسی از نحوه طبقه بندی ویکی کشیده بشه.

reza2011

عضو جدید
با سلام خدمت مديريت محترم مديران ارشد و ساير دوستان

پيشنهاد ميكنم كليه عكس ها و تصاوير و لينك ها براي مهمانان غير فعال شود تا انگيزه انان براي عضويت در باشگاه بيشتر شود . در حال حاضر براي مهمانان كليه لينك ها كليه تصاوير و ... به سادگي قابل استفاده است و اين موضوع تمايل به عضويت در باشگاه را بسيار كاهش خواهد داد .

بسياري از دوستان از جمله خود من لينك ها رو روي تصوير يا روي نوشته قرار ميدهيم كه متاسفانه وقتي از ديد يك مهمان وارد سايت شدم ديدم به سادگي قابل استفاده است .

با تشكر از توجهات شما .

reza2011

عضو جدید

من يك پيشنهاد هم براي مديريت و ادمين محترم سايت داشتم كه لطف كنند بهش فكر كنند ....

اين باشگاه از روزي كه من در اون عضو شدم يعني 2 سال پيش تا به الان محيطش خيلي يكنواخت شده . اگر امكانش باشه پوسته تالار رو عوض كنيد به نظرم خيلي جذاب ميشه . نميدونم نظرم تا چه حد عملي هست ولي من خودم به شخصه در پست هاي خودم از رنگ و تنوع زياد استفاده ميكنم تا مطالبي كه در پستم هست خسته كننده نشه .

با تشكر .

maede_h

عضو جدید
سلام
من دقت کردم و می بینم که اولا اون دکمه ی "ذخیره" که زیر نام کاربری و رمز عبور گذاشتید کلا بی خاصیته، برای اینکه من هر بار که اونرو فعال می کنم و وارد سایت می شم، دفعه بعدی هم باز باید بیام و به سایت لاگین کنم. یعنی من رو لاگین نگه نمی داره
نکته دوم اینکه هر بار که به سایت لاگین می کنم وقتی وارد اولین صفحه می شم هنوزم پیغام: شما به عنوان مهمان بازدید کننده هستید و .... رو برام نمایش می ده و بالای صفحه هم پنل کاربری خودم رو نمی بینم. اما اولین جایی که برم، مثلا وارد یک تالار یا هر جایی کلا بشم، این مشکل حل می شه و من به عنوان یک کاربر و با اسم خودم در بالای صفحه وارد سایت می شم. این فکر می کنم مشکل از برنامه نویسی سایت باشه
ممنون می شم اگه پیگیری بشه
با تشکر از زحماتتون و اینکه این فروم خوب رو ساختید. خیلی تا حالا کمک ازش گرفتم

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام با عرض سلامو می خواستم بدونم چرا سرعت این باشگاه چرا اینقدر پایینه با تشکر

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
من دقت کردم و می بینم که اولا اون دکمه ی "ذخیره" که زیر نام کاربری و رمز عبور گذاشتید کلا بی خاصیته، برای اینکه من هر بار که اونرو فعال می کنم و وارد سایت می شم، دفعه بعدی هم باز باید بیام و به سایت لاگین کنم. یعنی من رو لاگین نگه نمی داره
نکته دوم اینکه هر بار که به سایت لاگین می کنم وقتی وارد اولین صفحه می شم هنوزم پیغام: شما به عنوان مهمان بازدید کننده هستید و .... رو برام نمایش می ده و بالای صفحه هم پنل کاربری خودم رو نمی بینم. اما اولین جایی که برم، مثلا وارد یک تالار یا هر جایی کلا بشم، این مشکل حل می شه و من به عنوان یک کاربر و با اسم خودم در بالای صفحه وارد سایت می شم. این فکر می کنم مشکل از برنامه نویسی سایت باشه
ممنون می شم اگه پیگیری بشه
با تشکر از زحماتتون و اینکه این فروم خوب رو ساختید. خیلی تا حالا کمک ازش گرفتم

سلام دوست عزیز :gol:

این دو تا مشکل احتمالا از مرورگر یا سیستم شماست !

من که با هیچ کدومشون مشکلی ندارم !

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
چرا به سایتتون رسیدگی نمیشه...هنوز 5دقیقه وارد نشده...قطع میشه سایت...این چ مدلشه عزیزان!!
الان چند روزه این مشکل واسه همه است،دلیلش چیه؟؟؟
خواهشا مشکلو حل کنید...
باتشکر

reza.hasanzad

عضو جدید
سلام
شما تو این تالار با توجه به قانون تالار اجازه تبلیغ دارین
http://www.www.www.iran-eng.ir/forumdisplay.php/69-بازارچه

با سلام
بازارچه مورد مناسبی برای تبلیغ نیست، چون فقط در صورت مراجعه افراد به این قسمت تبلیغ مورد نظر دیده خواهد شد. به طور کلی نمیدونم مشکل گردانندگان این سایت با تبلیغ چیه؟ (البته برای محصولات مرتبط با فعالیت فروم). مثلا اگر یک محصول آموزشی و دارای تاییید برای اولین بار در ایران تولید شده باشه چه اشکالی داره که توسط این فروم به اطلاع مخاطباش رسونده بشه؟

ESSI2000

عضو جدید
ایجاد گروه جدید

ایجاد گروه جدید

با سلام
میخواستم یک گروه جدید ایجاد کنم ، موفق نشدم. لطفا راهنمایی کنید.

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
با سلام
میخواستم یک گروه جدید ایجاد کنم ، موفق نشدم. لطفا راهنمایی کنید.
سلام
در حال حاضر فقط مدیران میتونن گروه ایجاد کنن
کاربران فقط امکان عضویت در گروه رو دارن
وجود این گروه ها موقتی هست دائمی که بشه دسترسی کاربران عزیز هم باز میشه

marziyeh 65

عضو جدید
درخواست

درخواست

با سلام،من تازه واردم و بازدیدی که از سایت کردم تاپیک مرتبط با اقتصاد ندیدم چطور میشه همچین تاپیکی ایجاد کرد . باتشکر

مهران ناصری

عضو جدید
سلام

سلام

به نظر من اینطور که شما در رابطه با رشته گیاهان دارویی گفتین نیست گیاهان دارویی در ایران شناخته شده هست و رشته اون هم رشته ای هست که تحقیقات زیادی روی اون داره انجام می شه. گفتم که براتون این مطلبو بفرستم هم از انتظار در بیاین و هم احساس کنین یکی هست که به موضوع مورد علاقه شما علاقه داره و احساس تنهایی توی این زمینه نکنین من هم فوق لیسانس گیاهان دارویی می خونم و این ترم دارم روی پایان نامم کار می کنم انشاالله شما همیشه موفق و پیروز باشین

afsoon6282

مدیر تالار
سلام
خوش اومدین
زیر تالار گیاهان دارویی که جز تالار مهندسی کشاورزی هست هم دقیقا تخصصی کار میکنه
دستیار این تالار که مدیریت این تالارو دارن خودشون تخصصشون این گرایش هست و تحصیل کرده همین رشته هستن نه مهندسی کشاورزی
برای همین از اول این تالار رو موضوع اصلیش پیش رفته
شما هم تشریف بیارین تو تالار خوشحال میشیم در خدمتتون باشیم و اط اطلاعات و علمتون استفاده کنیم

Phyto

مدیر تالار
تالار گیاهان دارویی باشگاه مهندسان ایران:

http://www.www.www.iran-eng.ir/forumdisplay.php/248-گیاهان-دارویی

marziyeh 65

عضو جدید
سلام زهرا جان خوشحال میشم تو پر بار کردن این تایپیک منو کمک کنی با تشکر.

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب ؟! ... چرا اینجا تاپیک زدی ؟!

robott

عضو جدید
نبود آخرين ارسالها !!! و همچنين آمار برتر !! يه كم رو اعصابه (‌((‌ شرمنده دوستان شدم من )))
و همچنين بجاي تايپك هاي مث قبلي و بعدي بهتره چت رومي براي سايت راه اندازي بشه :))‌ :دي

البته سعي شود در جلسه بعدي بصورت علني رسماً لحاظ بشه تا كاربرايي مث من ب ***ه نيفتن :دي

فعلاً

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
نبود آخرين ارسالها !!! و همچنين آمار برتر !! يه كم رو اعصابه (‌((‌ شرمنده دوستان شدم من )))
و همچنين بجاي تايپك هاي مث قبلي و بعدي بهتره چت رومي براي سايت راه اندازي بشه :))‌ :دي

البته سعي شود در جلسه بعدي بصورت علني رسماً لحاظ بشه تا كاربرايي مث من ب ***ه نيفتن :دي

فعلاً

http://www.www.www.iran-eng.ir/search.php?do=getnew&contenttype=vBForum_Post&exclude=67,451,142

robott

عضو جدید
ديدن تا كليك كردن فرق ميكنه برادر!

من بايد چيزي حدود 468 بايت مصرف كنم اين صفحه را باز كنم! درصورتي با چيزي حدود 100 بيت در پيج هوم ميشه اضافه كرد!
ممنون از راهنمايي شما!
فعلاً

پ.ن : بايت و بيت دقت شود

mamali-architect

عضو جدید
سلام به مدیر عزیز،این سایت احتمالا با فایرفاکس ورژن 10 مشکل داره،من نمیتونم درست حسابی پست بدم ،شکلک نمیخوره، یا وقتی نوشته هارو با یه خط فاصله مینویسم همرو پشت سر هم مینویسه مجبور میشم واسه پست دادن ie رو باز کنم بیزحمت یه پیگیری کنید ببین چجوریاست،ممنون:)

بالا