چگونگي رفتار با زنان زيبا

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله، دوباره وقت آن رسیده که ما به سؤالات عاشقانه و خانوادگی شما بپردازیم. با اینکه مایل هستیم به تک پرسشها پاسخ گوییم، اما حجم وسیع آنها ما را مجبور می کند فقط مواردی را مطرح کنیم که برای خوانندگان بیشترین جذابیت را دارند؛ ممکن است ایمیل شما نیز در این خلال پاسخ داده شود.

پرسش و پاسخ این هفته به معاشقه با زنان زیبا، خریدن بیش از حد هدایا برای همسرتان، و این که چرا مادران نصایح عاشقانه نامناسب ارائه میدهند اختصاص دارد.

آیا نکاتی برای مردانی که با مدل ها و زنان بسیار جذاب دیگر ارتباط برقرار میکنند وجود دارد؟
زنان زیبا. یک خواسته دلپذیر برای بسیاری از مردان.

و اغلب مردان زمانی که با زنی که دارای خصوصیات یک "مدل" است روبرو میشوند چه کاری انجام میدهند؟

آنها دستپاچه و عصبی شده، احمقانه رفتار کرده و چیزیهای می گویند که دقیقا شبیه گفته های 47 مرد دیگری است که در آن روز با او صحبت کرده اند.

اینگونه تصورش کنید:

زیبایی او (و اگر مدل باشد، شهرتش) اسلحه اوست.
این همان جایی است که قدرت او از آنجا نشات میگیرد.

وقتی با چنین زنی روبرو شده و زیبایی او را تصدیق میکنید، گویی میگویید "می دانم که تو قدرتمندی، و من یکی از کسانی هستم که تحت تاثیر قدرت تو قرار گرفته." از طرف دیگر وقتی "زیبایی ظاهری" او را بطور کامل نادیده گرفته و در عوض با سخنی طعنه آمیز به وی میگویید، "من آدمی قدرتمند هستم، و زیبایی جادویی تو بر من اثری ندارد،" به یک تاثیر فوری دست خواهید یافت:

از بین 1000 نفری که او با آنها برخورد کرده، 999 نفرشان یک طرف، شما هم یک طرف.
و اگر دلربا و بامزه نیز باشید، دیگر مشکلی باقی نخواهد ماند.

آیا برای یک مرد صحیح است وقتی با همسرش ازدواج کرد شروع به خریدن هدایا، گل و انجام کارهای غافلگیر کننده نماید؟
خوب، همانطور که مجبورم هر وقت به سؤالی در مورد "رابطه" پاسخ می دهم اشاره کنم، من معمولا این کار را انجام نمی دهم.

اما شما می توانید ماهی یکبار را استثنا قائل شوید.

بیاموزید که آیا هدایا و سورپریزها قابل قبول هستند، و چرا نباید نصایح مادرتان را نسبت به همسرتان جدی بگیرید...

دلیلی که من سؤال شما را دوست دارم این است که آن موضوع مهمتری را تداعی میکند... و آن مسئله این است که انجام کارهایی که من همیشه از آقایان خواسته ام از صورت دادن بیش از حد آنها برای همسرشان در مراحل آغازین ازدواج خودداری کنند (مانند بیرون بردن آنها، خریدن هدایا، گل دادن به آنها و امثال این) چه زمانی مناسب خواهد بود و آیا کلا صحیح است؟

همانگونه که از آن مشخص است، اغلب مردانی که من می شناسم، می خواهند یک انسان سخاوتمند واقعی باشند.

به عبارت دیگر، من عمیقا تصور می کنم، اغلب ما مردان میخواهیم واقعا با همسرمان خیلی خوب رفتار کنیم.

ما میخواهیم برای همسرمان کارهایی دلپسند و اندیشمندانه انجام داده و در عوض از او نیز بخواهیم برایمان کارهایی دلپسند و اندیشمندانه انجام دهد.

خدا کند؟

مشکل زمانی پدید می آید که ما دل را به دریا زده و شروع به استفاده بیش از حد از هدایا و الطاف نموده، و با زنی که به تملک او درآمده ایم ارتباط را آغاز میکنیم.

اگر تصمیم دارید برای زنی که برایش اهمیت قائلید، کارهای شگفت انگیز انجام دهید، مطمئن شوید که آن کارها اثر و نتیجه ای در بر داشته باشند. و اطمینان حاصل نمایید که قابل پیش بینی نباشند.

اگر می خواهید به همسرتان هدیده ای بدهید که پول آن زیاد نباشد، برای وی غذای علاقه اش را پخته، او را ماساژ داده، و با آوردن آبمیوه در بسترش به کار پایان دهید، و یا از این قبیل.

زنان کارهایی را می خواهند که با خوش فکری انجام گیرند. نه اینکه از جواهرات لذت نمی برند... اما اگر کاری انجام دهید که معنایش این باشد، "من داشتم به تو فکر میکردم، و می خواسم که تجربه ای شیرین داشته باشی،" نتیجه و اثرش از هدایای گران قیمتی که با بی توجهی و بی علاقگی انتخاب شده اند، بسیار بیشتر خواهد بود.

اما همان طور که اشاره کردم، در خریداری هدایا و انجام الطاف افراط نکنید؛ هیچ گاه قابل پیش گویی نباشید.

و البته از لحاظ شوخی، این می تواند یک آزمون عالی برای دریافتن جنبه یک زن در هنگامی باشد که مورد توجه فوق العاده قرار می گیرد. اگر بعد از اینکه شما هدیه ای اندیشمندانه را به او اهدا کردید، مرتبا بصورتی سرسختانه و نیازمندانه برای تکرار آن رفتار نمود، آنگاه ممکن است با زنی ناصواب طرف شده باشید.

چرا مادران چنین نصیحتهای بدی میکنند؟ آیا آنها نمی خواهند پسرشان در برابر همسرش پیروز شود؟
گوش کنید: مادر شما احتمالا نمی تواند بخاطر آورد آن چه که باعث احساس کردن سطح جذابیت یک مرد می شود شبیه چیست، و حتی اگر بتواند آنرا بخاطر آورد، قادر نخواهد بود بشما توضیح دهد چگونه آنرا انجام دهید.

مادران تجربه دارند.

آنها می دانند مردانی که هوای نفسانی و تمایلات جنسی را در یک زن برمی انگیزند معمولا اخبار بدی هستند، و دوست ندارند که شما اینگونه ظاهر شوید.

مادران عموما به فرزندانشان در مورد اینکه چگونه زنان را مجذوب خود کنند نصیحتهای مخوفی ارائه میدهند.