رتبه کنکور و انتخاب رشته

kakooey_m

عضو جدید
سلام:gol:
دوستان عزیز و برو بچ کنکوری بیان بگن رتبه شون چند شد؟
در مورد انتخاب رشته هم با هم همفکری می کنیم;)

sinuhe

عضو جدید
به نظر شما با رتبه4200 منطقه2 و 8000کشوری تو رشته تجربی چی میشه قبول شد؟دوستم میخوند واسه داروسازی:( رتبه زیرگروه 2اون3400 شده با این رتبه احتمالش هست داروسازی قبول بشه؟

kakooey_m

عضو جدید
به نظر شما با رتبه4200 منطقه2 و 8000کشوری تو رشته تجربی چی میشه قبول شد؟دوستم میخوند واسه داروسازی:( رتبه زیرگروه 2اون3400 شده با این رتبه احتمالش هست داروسازی قبول بشه؟
فکر نکنم! با این رتبه بعیده داروسازی جایی قبول بشه.. یعنی نمیتونه:(
در هر صورت دانشگاه جندی شاپور اهواز و علوم پزشکی کرمان رو انتخاب کنه.

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
بنظرتون با رتبه 4209 منطقه 1(واسه دوره کارشناسی)
میشه دانشگاه شیراز یا صنعتی شیراز قبول شد با این وضعیتی که دانشگاه شیراز پیش آورده؟(توی هر رشته تعداد پسرها 2 برابر دخترها
مثلا اگه کل پذیرش 25 نفره 7تا دختر 18 تا پسر)
امید هست که چه رشته هایی از دانشگاه شیراز یا صنعتی شیراز بتونم قبول شم؟
رشته آی تی چطوره؟
آینده دار هست؟
ممنون اگه جواب بدید
خدا پیرتون کنه ایشالا

saeedrdn

عضو جدید
سلام بچه ها
میشه دانشگاه شیراز یا صنعتی شیراز قبول شد با این وضعیتی که دانشگاه شیراز پیش آورده؟(توی هر رشته تعداد پسرها 2 برابر دخترها
رشته آی تی چطوره؟
آینده دار هست؟
ممنون اگه جواب بدید
خدا پیرتون کنه ایشالا
با این رتبه رشته مواد و مهندسی شهرسازی دانشگاه شیراز قبول میشی
دو تاش هم رشته خوبیه. من خیلی از دوستام تو این دوتا رشته درس میخونن تو دانشگاه شیراز. همشون هم راضی هستن. فقط برمیگرده به علاقه خودت.

rezashirali

عضو جدید
با رتبه 4950 منطقه دو به نظر شما مکانیک یا برق میشه قبول شد؟ روزانه؟

kakooey_m

عضو جدید
سلام بچه ها
رشته آی تی چطوره؟
آینده دار هست؟
ممنون اگه جواب بدید
خدا پیرتون کنه ایشالا
سلام در دانشگاه شیراز
در مهندسی کامپیوتر، IT (در صنعتی شیراز)، معماری و شهرسازی و .......... شانس داری.
چون IT رو جداگانه مطرح کردی بگم که IT در صنعتی شیراز حتما قبول میشی.
در کل به جز برق، مکانیک، عمران در بقیه رشته ها شانس خوبی داری.

haghjoo110

عضو جدید
میشه قبول!
به جون خودم راس میگم!
انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش برو بهت میگه.
الان نمیتونم بهت بگم کدوم دانشگاه و چه طوری!
اگه میخوای پیام خصوصی بده راهنماییت میکنم.

NELTF1987

عضو جدید
با سلام،
آیا داوطلبی با درصد های زیر شانس قبولی در تهران ( روزشانه - شبانه) را دارد؟ مثل رشته های علوم پایه یا حسابداری ؟ خواهشمندم راهنمایی کنید.

نمرات خام دروس امتحاني گروه آزمايشي : علوم رياضي و فني

25/0 زبان و ادبيات فارسي
19/5 زبان عربي
49/4 فرهنگ و معارف اسلامي
74/7 زبان خارجي
21/7 رياضيات
17/8 فيزيك مكانيك
63/9 شيمي

رتبه کل در سهميه 8937
ماکزيمم نمره کل زير گروه ها 7827
راستی من منطقه 1 هستم.

kakooey_m

عضو جدید
روزانه ها.... جاهایی که تقریبا شانس 100% قبولی داری! برای برق: دانشگاه سمنان، ارومیه، همدان،شهید باهنر کرمان، علم و صنعت(واحد بهشهر)، هرمزگان، قم ، کرمانشاه، تفرش، کردستان، ایلام، بیرجند و .. شانس داری برای مکانیک: دانشگاه مالک اشتر، بیرجند، جندی شاپور، محقق اردبیلی، هرمزگان، صنعتی ارومیه و ... شانس داری.

kakooey_m

عضو جدید

با سلام،
آیا داوطلبی با درصد های زیر شانس قبولی در تهران ( روزشانه - شبانه) را دارد؟ مثل رشته های علوم پایه یا حسابداری ؟ خواهشمندم راهنمایی کنید.

نمرات خام دروس امتحاني گروه آزمايشي : علوم رياضي و فني

25/0 زبان و ادبيات فارسي
19/5 زبان عربي
49/4 فرهنگ و معارف اسلامي
74/7 زبان خارجي
21/7 رياضيات
17/8 فيزيك مكانيك
63/9 شيمي
رتبه کل در سهميه 8937
ماکزيمم نمره کل زير گروه ها 7827
راستی من منطقه 1 هستم.
[FONT=&quot]سلام[/FONT]​
[FONT=&quot]روزانه ها رو برات نوشتم[/FONT]​
[FONT=&quot]ریاضی: علم و صنعت، خواجه نصیر، شهید بهشتی، شاهد، تربیت معلم[/FONT]​
[FONT=&quot]فیزیک: .........[/FONT]​
[FONT=&quot]علوم کامپیوتر: تربیت معلم ، شاهد[/FONT]​
[FONT=&quot]آمار: تهران، شهید بهشتی، علامه طباطبایی[/FONT]​

kakooey_m

عضو جدید
[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot][[/FONT]QUOTE=rezashirali;3895212[FONT=&quot]]با رتبه 4950 منطقه دو به نظر شما مکانیک یا برق میشه قبول شد؟ روزانه؟[/[/FONT]QUOTE[FONT=&quot]] [/FONT]​
[FONT=&quot]روزانه ها.... جاهایی که تقریبا شانس 100% قبولی داری![/FONT]​
[FONT=&quot]برق: دانشگاه سمنان، ارومیه، همدان،شهید باهنر کرمان، علم و صنعت(واحد بهشهر)، هرمزگان، قم ، کرمانشاه، تفرش، کردستان، ایلام، بیرجند و .. [/FONT]​
[FONT=&quot]مکانیک: دانشگاه مالک اشتر، بیرجند، جندی شاپور، محقق اردبیلی، هرمزگان، صنعتی ارومیه و ...[/FONT]​
[FONT=&quot]البته اگه گرایش خاص، شهر خاص و .... مد نظر هست بگو تا بشه دقیق تر جواب داد، به هر حال اگه بخوای قبولی.[/FONT]​

mohammad karimy

عضو جدید
من رتبه ا م 3200 شد (منطقه 2)حالا نمیدونم چیکار کنم از برق و کامپیوتر خوشم میاد ولی خیلی ها میگن کامپیوتر فقط به درد کسایی میخوره که قبلا برنامه نویسی کار کرده باشن من هم برنامه نویسی اصلا کار نکردم جز اینکه توی دوره ی دبیرستان یه مدت کوتاهی رو روبات مسیر یاب کار کردیم (ولی وسطش کار رو ول کردم) و من هم یه چیزایی البته ابتدایی از basecam یاد گرفتم همونجا هم بود که فهمیدم که به کامپیوتر علاقه دارم (و شاید کمی هم استعداد چون نسبت به بقیه دوستان بهتر متوجه میشدم) البته به الکترونیک هم خیلی علاقه دارم (خواهرم الکترونیک میخونه و من مخصوصا از پروِزه اش خیلی خوشم اومد) البته به رشته های دیگه هم فکر میکنم اما از رشته هایی که شیمی دارن بدم میاد (اگه شیمی نبود رتبه ام خیلی بهتر میشد!) خلاصه حالا میتونم سخت افزار اصفهان و برق اهواز و... قبول بشم ترجیح میدم دانشگاهم توی یکی از شهرهای : تهران اصفهان تبریز یا اهواز باشه دوست دارم نطر شما رو هم بدونم ممنون

NELTF1987

عضو جدید

سلام
روزانه ها رو برات نوشتم
ریاضی: علم و صنعت، خواجه نصیر، شهید بهشتی، شاهد، تربیت معلم
فیزیک: .........
علوم کامپیوتر: تربیت معلم ، شاهد
آمار: تهران، شهید بهشتی، علامه طباطبایی
خیلی ممنون. به نظرتون شانس قبولی در مهندسی شیمی اصفهان را دارم؟ رشته ی شیمی(محض یا کاربردی) دانشگاه های تهران چطور؟ ممنون می شم اگه جواب بدین.

ehsan momeni

عضو جدید
من رتبه ا م 3200 شد (منطقه 2)حالا نمیدونم چیکار کنم از برق و کامپیوتر خوشم میاد ولی خیلی ها میگن کامپیوتر فقط به درد کسایی میخوره که قبلا برنامه نویسی کار کرده باشن من هم برنامه نویسی اصلا کار نکردم جز اینکه توی دوره ی دبیرستان یه مدت کوتاهی رو روبات مسیر یاب کار کردیم (ولی وسطش کار رو ول کردم) و من هم یه چیزایی البته ابتدایی از basecam یاد گرفتم همونجا هم بود که فهمیدم که به کامپیوتر علاقه دارم (و شاید کمی هم استعداد چون نسبت به بقیه دوستان بهتر متوجه میشدم) البته به الکترونیک هم خیلی علاقه دارم (خواهرم الکترونیک میخونه و من مخصوصا از پروِزه اش خیلی خوشم اومد) البته به رشته های دیگه هم فکر میکنم اما از رشته هایی که شیمی دارن بدم میاد (اگه شیمی نبود رتبه ام خیلی بهتر میشد!) خلاصه حالا میتونم سخت افزار اصفهان و برق اهواز و... قبول بشم ترجیح میدم دانشگاهم توی یکی از شهرهای : تهران اصفهان تبریز یا اهواز باشه دوست دارم نطر شما رو هم بدونم ممنون

من دانشجوی نرم افزار دانشگاه گیلانم قبلنم برنامه نویسی کار نکردم اما با کمی فشار آوردن به خودت میتونی جبران کنی اونو مهم علاقته که اگه باشه با خودش سختکوشی و تلاش و میاره.همین پارسالم قبول شدم با رتبه ی 4382.

sinuhe

عضو جدید
فکر نکنم! با این رتبه بعیده داروسازی جایی قبول بشه.. یعنی نمیتونه:(
در هر صورت دانشگاه جندی شاپور اهواز و علوم پزشکی کرمان رو انتخاب کنه.
ممنون .حالابا این رتبه شانس قبولی تو رشته هایی مثل فیزیوتراپی،بینایی سنجی،علوم آزمایشگاهی،گفتار درمانی و شنوایی سنجی رو داره؟ :razz::razz::razz::que::que::razz: راستی رتبه هنرشم 1600 منظقه 2 شده با این رتبه تو هنر چی میشه قبول شد ؟ بین رشته های هنر پرکاربردترینش کدوم رشته هست؟

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام در دانشگاه شیراز
در مهندسی کامپیوتر، IT (در صنعتی شیراز)، معماری و شهرسازی و .......... شانس داری.
چون IT رو جداگانه مطرح کردی بگم که IT در صنعتی شیراز حتما قبول میشی.
در کل به جز برق، مکانیک، عمران در بقیه رشته ها شانس خوبی داری.
فکر می کنی با این وضعیت ظرفیت ها که دانشگاه شیراز قرار داده
بازم با رتبه من میشه معماری قبول شد؟
خدا از دهنت بشنوه
ایشالا که بشه
کلی ممنون
با این رتبه رشته مواد و مهندسی شهرسازی دانشگاه شیراز قبول میشی
دو تاش هم رشته خوبیه. من خیلی از دوستام تو این دوتا رشته درس میخونن تو دانشگاه شیراز. همشون هم راضی هستن. فقط برمیگرده به علاقه خودت.
ممنون بابت راهنماییت
امیدوارم

آخرین ویرایش:

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بله دوستم ایشون با این رتبه زیر گروه شانس قبولی دارند.... البته بسیار کم رنگ به نظر میرسه ولی احتمالش هست.

دوستان اگه در مورد انتخاب رشته علوم تجربی کمکی خواستید من در خدمتم.

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون .حالابا این رتبه شانس قبولی تو رشته هایی مثل فیزیوتراپی،بینایی سنجی،علوم آزمایشگاهی،گفتار درمانی و شنوایی سنجی رو داره؟ :razz::razz::razz::que::que::razz: راستی رتبه هنرشم 1600 منظقه 2 شده با این رتبه تو هنر چی میشه قبول شد ؟ بین رشته های هنر پرکاربردترینش کدوم رشته هست؟

بله دوستم ایشون تمام این رشته ها قبول میشند. حتی بینایی سنجی و گفتار درمانی و شنوایی شناسی احتمال قبولی در دانشگاه تهران، توانبخشی و بهشتی رو هم دارند. اما فیزیوتراپی شاید این دانشگاه ها قبول نشند. علوم آزمایشگاهی که 100% قبوله مخصوصا شهر خودش چون پذیرش استانی داره.

sinuhe

عضو جدید
بله دوستم ایشون تمام این رشته ها قبول میشند. حتی بینایی سنجی و گفتار درمانی و شنوایی شناسی احتمال قبولی در دانشگاه تهران، توانبخشی و بهشتی رو هم دارند. اما فیزیوتراپی شاید این دانشگاه ها قبول نشند. علوم آزمایشگاهی که 100% قبوله مخصوصا شهر خودش چون پذیرش استانی داره.[/QUOTE

ممنون از راهنماییت خداکنه تو یکی از این رشته ها قبول بشه چون خودش کاملا ناامیده آخه خراسان رضوی با بقیه استانا فرق میکنه اول اینکه تعداد شهرستاناش خیلی زیاده و شانس قبولی رو میاره پایین دوم اینکه ظرفیت پذیرش دانشگاه مشهد پایینه سوم اینکه از همه جای ایران میخوان که مشهد رو هم تو فرم انتخاب رشتشون وارد کنند ممکنه بعضی از استانها متقاضی کمتری داشته باشه اما این استان اینجوری نیست :(

ALviin

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...

رتبه هزار و سیصد و یه کوچولو... :D

منطقه 1

من میتونم تهران بزنم ؟

آخرین ویرایش:

kakooey_m

عضو جدید
خیلی ممنون. به نظرتون شانس قبولی در مهندسی شیمی اصفهان را دارم؟ رشته ی شیمی(محض یا کاربردی) دانشگاه های تهران چطور؟ ممنون می شم اگه جواب بدین.
در شیمی کاربردی، صنعتی اصغهان رو نمیاری ولی شاید(احتمالش کمه) شیمی کاربردی اصفهان رو بیاری.

بالا