مهریه چند تا باشه خوبه؟

nazila_sh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خب شما بگو چند تا خوبه.خدایی؟

به نظر من اکثر دخترها واسه این مهریه را بالا انتخاب میکنند که به طرفشون اعتماد ندارند و اینجوری میخواهند یک جورایی از نظر خودشون خیالشون از بابت طرف راحتتر باشه (البته من کاری به استثناها ندارم)
من خودم شخصا در این مورد حرفی نمیزنم چون اگر طرفم را بخوام و طرفم واقعا مرد خوبی باشه همه جوره باهاش راه میام پس نمیتونم مقداری برای این موضوع تعیین کنم

sahar tala

عضو جدید
به نظر من اکثر دخترها واسه این مهریه را بالا انتخاب میکنند که به طرفشون اعتماد ندارند و اینجوری میخواهند یک جورایی از نظر خودشون خیالشون از بابت طرف راحتتر باشه (البته من کاری به استثناها ندارم)
من خودم شخصا در این مورد حرفی نمیزنم چون اگر طرفم را بخوام و طرفم واقعا مرد خوبی باشه همه جوره باهاش راه میام پس نمیتونم مقداری برای این موضوع تعیین کنم

با نظرت موافقم...

zahra.71

عضو جدید
کاربر ممتاز
افرین باحرفت کاملا موافقم....

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من خودم شخصا در این مورد حرفی نمیزنم چون
اگر طرفم را بخوام و طرفم واقعا مرد خوبی باشه همه جوره باهاش راه میام پس نمیتونم مقداری برای این موضوع تعیین کنم
.
.
.
شما قصد ازدواج ندارین احیانا" ؟:)

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهریه اگه نباشه بهتره. بجاش یه قرارداد نوشته بشه که اگه جدا شدند همه دارائیهاشونو به نسبت مساوی تقسیم کنند این از همه ش بهتره. من دیگه از احکام شرعی حالم بهم میخوره.

nazila_sh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مهریه اگه نباشه بهتره. بجاش یه قرارداد نوشته بشه که اگه جدا شدند همه دارائیهاشونو به نسبت مساوی تقسیم کنند این از همه ش بهتره. من دیگه از احکام شرعی حالم بهم میخوره.

اصل این احکام مشکلی ندارند ما ازشون بد استفاده کردیم

fatima0

عضو جدید
به نظر من مهریه یه هدیه.
پس خودش باید مشخص کنه.......
پس خودش ارزش طرفشو میسنجه میگه.....