[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

pasefic

عضو جدید
سلام به دوستان
منم از مشهد باید بیام .از ترس دیر رسیدن بلیط تهران - ماهشهر گرفتم ، 5 شنبه 7:20 صبح . اما در کمال ناباوری بلیط مشهد - ماهشهر ساعت 12 پنج شنبه ردیف شد . زنگ زدم تهران رو کنسل کنم ، می گه چارتر هست و کنسل نمی شه کرد .
خلاصه 70 از جیبم رفت .
من بلیط را از خود ماهشهر گرفتم . به من گفته بود سه شنبه ok می شه اما از ترس اون sms رفتم بلیط تهران گرفتم .
کسی بلیط اضافه نمی خواد ؟!!! :biggrin:

pogc1

عضو جدید
سلام به دوستان
منم از مشهد باید بیام .از ترس دیر رسیدن بلیط تهران - ماهشهر گرفتم ، 5 شنبه 7:20 صبح . اما در کمال ناباوری بلیط مشهد - ماهشهر ساعت 12 پنج شنبه ردیف شد . زنگ زدم تهران رو کنسل کنم ، می گه چارتر هست و کنسل نمی شه کرد .
خلاصه 70 از جیبم رفت .
من بلیط را از خود ماهشهر گرفتم . به من گفته بود سه شنبه ok می شه اما از ترس اون sms رفتم بلیط تهران گرفتم .
کسی بلیط اضافه نمی خواد ؟!!! :biggrin:

سلام مهندس جان میشه بگی چطوری بلیت ماهشهر و گرفتی؟
یعنی امکانش هست منم بتونم بگیرم؟

pasefic

عضو جدید
سلام مهندس جان میشه بگی چطوری بلیت ماهشهر و گرفتی؟
یعنی امکانش هست منم بتونم بگیرم؟

سلام
من 10 صبح امروز گرفتم
یک شماره می دم مال دفتر ماهشهر هست . بلیط هواپیمایی آسمان .
البته من از شنبه مرتب تماس می گرفتم و امروز لیست باز شد .
اسم منو گرفت ، شماره حساب داد ، شماره فکس هم ازم گرفت تا بلیط را فکس کنه .
Email نکرد چون Email اونا کار نمی کرد .
اینم شماره :
06522344141-42
فقط اینا پایان ساعت اداری می بندند و بعد تا 6 عصر هم نمی آیند .
موفق باشید .

si_ja103

عضو جدید
سلام
من 10 صبح امروز گرفتم
یک شماره می دم مال دفتر ماهشهر هست . بلیط هواپیمایی آسمان .
البته من از شنبه مرتب تماس می گرفتم و امروز لیست باز شد .
اسم منو گرفت ، شماره حساب داد ، شماره فکس هم ازم گرفت تا بلیط را فکس کنه .
Email نکرد چون Email اونا کار نمی کرد .
اینم شماره :
06522344141-42
فقط اینا پایان ساعت اداری می بندند و بعد تا 6 عصر هم نمی آیند .
موفق باشید .
من الان زنگ زدم میگه پر شد ظرفیتمون تکمیل شده ، ممنون از اطلاع رسانیت

Mohsen406

عضو جدید
از ممتازین چه خبر

از ممتازین چه خبر

از بچه هایی ممتازین خبر جدیدی کسی نداره؟
بچه های کامپیوتر جدیدا تهران تماس نگرفتین؟؟؟
به نظر شما ما کامپیوتری های ملی نفت با هم دعوت به کار میشویم؟
آخه من جواب گزینشم آمده و یکی تازه میخاد بره گزینش
یعنی اگه قراره با هم دعوت به کار بشیم حالا حالا ما باید صبر کنیم درسته؟

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نفت کارت و دفترچه بیمه

نفت کارت و دفترچه بیمه

سلام.

دو تا مطلب قابل ذکر بود که خواستم اینجا بنویسم.

1. نفت کارت ها صادر شده، برای عده ای فرستاده شده عسلویه و تعداد زیادی هم هنوز تهرانه. البته دوستان تهرانی می تونن برن و نفت کارت خودشون رو تحویل بگیرن. حتی می تونن نفت کارت های سایر بچه ها رو هم بگیرن. یکی از دوستان بنده رفته بود تهران و نفت کارت های کل بچه های فاز رو گرفته بود(از تک تک امضا میگره و سری بعد با خودش میبره تهران). از شانس ما نفت کارت من نبود :( احتمال داره فرستاده باشن عسلویه یا شایدم هنوز صادر نشده....
برای متاهل ها دقیقا مبلغ 701000 و برای مجردها 626000 واریز شده. به نظر میرسه 170000 مربوط به بن ماه رمضان باشه و مابقی تقسیم بر 3 میشه مبلغی که ماهانه واریز خواهند کرد.

2. دفترچه بیمه هنوز در هاله ای از ابهامه:D. روال کار به این صورته که شخص باید نامه ای از نفت و گاز پارس(عسلویه) بگیره و ببره به خدمات درمانی محل اسکانش و اونجا تحویل بده تا اونا هم دستور صدور دفترچه رو صادر کنن. منتها این سری تصمیم گرفتن همه نامه ها رو یکجا از دفتر تهران نفت و گاز به مراکز درمانی همه استان ها ارسال کنن. از اونجایی که ما هیچ وقت خیری از دفتر تهران ندیدیم، اینم روش! تعداد زیاد نامه ها باعث شده که اون یه نفر(خانم قنبری) نتونه به موقع کار رو انجام بده. البته بعضی از بچه ها گفتن که نامه مربوطه به درمانگاه شهرشون ارسال شده.... امیدواریم به زودی برای بقیه از جمله خودم صادر بشه.

tak2750

عضو جدید
سلام.

1. نفت کارت ها صادر شده، برای عده ای فرستاده شده عسلویه و تعداد زیادی هم هنوز تهرانه. البته دوستان تهرانی می تونن برن و نفت کارت خودشون رو تحویل بگیرن. حتی می تونن نفت کارت های سایر بچه ها رو هم بگیرن. یکی از دوستان بنده رفته بود تهران و نفت کارت های کل بچه های فاز رو گرفته بود(از تک تک امضا میگره و سری بعد با خودش میبره تهران). از شانس ما نفت کارت من نبود :( احتمال داره فرستاده باشن عسلویه یا شایدم هنوز صادر نشده....
برای متاهل ها دقیقا مبلغ 701000 و برای مجردها 626000 واریز شده. به نظر میرسه 170000 مربوط به بن ماه رمضان باشه و مابقی تقسیم بر 3 میشه مبلغی که ماهانه واریز خواهند کرد.

2. دفترچه بیمه هنوز در هاله ای از ابهامه:D. روال کار به این صورته که شخص باید نامه ای از نفت و گاز پارس(عسلویه) بگیره و ببره به خدمات درمانی محل اسکانش و اونجا تحویل بده تا اونا هم دستور صدور دفترچه رو صادر کنن. منتها این سری تصمیم گرفتن همه نامه ها رو یکجا از دفتر تهران نفت و گاز به مراکز درمانی همه استان ها ارسال کنن. از اونجایی که ما هیچ وقت خیری از دفتر تهران ندیدیم، اینم روش! تعداد زیاد نامه ها باعث شده که اون یه نفر(خانم قنبری) نتونه به موقع کار رو انجام بده. البته بعضی از بچه ها گفتن که نامه مربوطه به درمانگاه شهرشون ارسال شده.... امیدواریم به زودی برای بقیه از جمله خودم صادر بشه.
سلام
قیمت ها به ریاله؟ یا تومن؟
و این که این مبلغ هر چند ماه یه بار واریز میشه؟

pogc-control

عضو جدید
سلامی دوباره به دوستان عزیز.

اگه از دوستان اطلاعی دارن میشه بگن که آیا بردن اصل مدارک خواسته شده هم ضرورت دارد یا خیر؟

متشکرم

mehdi8487

عضو جدید
از بچه هایی ممتازین خبر جدیدی کسی نداره؟ بچه های کامپیوتر جدیدا تهران تماس نگرفتین؟؟؟ به نظر شما ما کامپیوتری های ملی نفت با هم دعوت به کار میشویم؟ آخه من جواب گزینشم آمده و یکی تازه میخاد بره گزینش یعنی اگه قراره با هم دعوت به کار بشیم حالا حالا ما باید صبر کنیم درسته؟
سلام پس از 115 روز انتظار ما هم سعادت پیدا کردیم که بریم گزینش، مصاحبه کنن باهامون .... فکر می کنم از بین ممتازای ملی نفت تهران فقط منم که کارم از شماها تقریبآ 20 روزی عقب تر من فردا که رفتم تهران واسه کار گزینش سعی می کنم برم منابع انسانی و همین سوال های تو رو از خانم جعفری بپرسم

amirelec50

عضو جدید
سلام.

خیلی ممنون از اطلاع رسانی جناب صالحی
امروز رفتم شرکت تا نفت کارت خودم و دو نفر از دوستام رو بگیرم. خانمه خیلی شاکی شد و گفت فقط به خود شخص تحویل میدیم و برخی مشکلاتی پیش اومده اگه حضوری نمی تونن بیان خدمات رفاهی محل کارشون درخواست اونا رو برامون بفرستن تا کارتشون رو ارسال کنیم...
اما اگه بازم روال عوض شد تعجب نکنید سیستم اداری پارس فشل تر از این حرفاست!
برای دفترچه بیمه پرسیدم برای تهرانیا احتمالا تا اواخر هفته آینده آمادست و ازخود شرکت می گیرن شهرستانیها هم میتونن زنگ بزنن شماره نامه و مرکزی رو که در شهرستانها باید مراجعه کنن بگیرن باز هم احتمالا اواخر هفته بعد معرفی نامه ها ارسال میشه (شمارشو متاسفانه ندارم) خانمه حسابی داغون شده بود یک دقیقه می خواست جوابمو بده مدام تلفنش زنگ می خورد تا جواب جدیدالاستخدام ها رو بده خلاصه اگه خیلی تحویلتون نگرفت دپرس نشین!
شعبه مرکزی بانک ملت (تقاطع طالقانی قرنی) هم رفتم کارت عابرم رو گرفتم طرف گفت خودشون میان میگیرن می فرستن (حکایت بزک نمیر بهار میاد) گفتم بله سه ماهه که قراره...
مدت هابود که می خواستم از کمپ O1 بنویسم اما گفتم درست نیست روحیه بچه های گروه سوم و چهارم رو خراب کنم. خواهشی از دوستان داشتم اگه کسی تونسته از فازش انتقالی بگیره یا اطلاعاتی داره تجربش رو اینجا در اختیار دیگران بگذاره تا بقیه هم بتونن استفاده کنن با تشکر از تمامی دوستان

آخرین ویرایش:

farhangp86

عضو جدید
سلام از بچه های شرکت نفت و گاز پارس سوال داشتم میخاستم ببینم که آیا کسی هست که جمعه بخواد ماهشهر بره من هم جمعه میخام برم به نظرتون گیر میدن ولی دیروز که به شرکت ره آوران فنون زنگ زدم گفت که جمعه هم بیاید عیب نداره ولی موندم با این اس ام اس شرکت چی کار کنم از طرفی بلیط برا جمعه گیرم اومده خواهشا راهنمایی کنید با تشکر

آخرین ویرایش:

shahedsheida

عضو جدید
مثل اینکه بعضی از بچه های ممتازین رو که نتیجه ی گزینششون اومده بود، دعوت کردن برای پست بندی و اینا

farhangp86

عضو جدید
سلام از بچه های شرکت نفت و گاز پارس سوال داشتم میخاستم ببینم که آیا کسی هست که جمعه بخواد ماهشهر بره من هم جمعه میخام برم به نظرتون گیر میدن ولی دیروز که به شرکت ره آوران فنون زنگ زدم گفت که جمعه هم بیاید عیب نداره ولی موندم با این اس ام اس شرکت چی کار کنم از طرفی بلیط برا جمعه گیرم اومده خواهشا راهنمایی کنید با تشکر

reza.mehr

عضو جدید

نه عزیزم..هیچ مشکلی پیش نمیاد..اصلا شنبه بیا شما؛ با من!

amirelec50

عضو جدید

منم خودم جمعه رفتم بهم جایزه وقت شناسی هم دادن:biggrin:

آخرین ویرایش:

Ali-Archer

عضو جدید

منم جمعه ميام، اونطور كه بچهاي گروه 1و2 گفتن مشكلي نيست.

Arbitrage

عضو جدید
سلام.

سلام
با تشکر مجدد از توضیحات مفصل جنابعالی.
مگر دفترچه های بیمه را سازمان بیمه خدمات درمانی صادر میکنه؟ بیمه نفت چی شد؟

Mohsen406

عضو جدید
سلام پس از 115 روز انتظار ما هم سعادت پیدا کردیم که بریم گزینش، مصاحبه کنن باهامون .... فکر می کنم از بین ممتازای ملی نفت تهران فقط منم که کارم از شماها تقریبآ 20 روزی عقب تر من فردا که رفتم تهران واسه کار گزینش سعی می کنم برم منابع انسانی و همین سوال های تو رو از خانم جعفری بپرسم

سلام مهدی جان لطف می کنی
اگر خانم جعفری جواب روشنی بهت نداد به نظرم همون جایی که رفتیم مصاحبه دقیقتر از زمان نیازشون و زمان شروع به کار ما خبر داشته باشن
البته باید از رییس فناوری یا یکی از معاونانش سوال پرسید
موفق باشی
یا حق

سائل

عضو جدید
سلام
پس از حدود 15 ماه طول کشیدن پروسه استخدامی،تا یک ساعت دیگه راهی ماهشهر هستم. تصورم بر این است که تا بعداز ظهر در خوابگاه اسکان خواهم یافت و کامنت های بعدی را هم در آنجا خواهم گذاشت.
دوستانی که تمایل به برگزاری جلسه معارفه دارند بدلیل آنکه مکانش مشخص نیست ، همانجا هماهنگی ها رو انجام می دهیم.
فعلا خداحافظ

Mohsen406

عضو جدید
سلام.

با سلام
این مبلغ نفت کارتها دقیقا چند شد؟ یعنی از 701 هزار تومان 170 که مربوط به رمضان کم کنیم ما بقی را تقسیم بر 3 کنیم؟ یعنی 531 تقسیم بر 3 که میشه ماهی 177!!
ظاهرا قبلا گفته بودن مبلغش 280 است واسه متاهل ها؟
کسی اطلاع دقیقی داره؟؟؟

nima_4321

عضو جدید
گویا پرواز امروز تهران-اهواز دچار سانحه شده بوده که خوشبختانه به خیر گذشته . از بچه ها کسی تو اون پرواز نبوده؟

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
قیمت ها به ریاله؟ یا تومن؟
و این که این مبلغ هر چند ماه یه بار واریز میشه؟

سلام. مبالغ به تومان هست و قرار بر اینه که به صورت ماهانه واریز بشه.

سلام
با تشکر مجدد از توضیحات مفصل جنابعالی.
مگر دفترچه های بیمه را سازمان بیمه خدمات درمانی صادر میکنه؟ بیمه نفت چی شد؟

خواهش می کنم. نه خیر خدمات درمانی نیست. دفترچه مخصوص نفت هست.
برای دیدن یک سری از جزئیات به لینک زیر مراجعه کن:
http://nipc.ir/index.aspx?siteid=49&pageid=591

با سلام
این مبلغ نفت کارتها دقیقا چند شد؟ یعنی از 701 هزار تومان 170 که مربوط به رمضان کم کنیم ما بقی را تقسیم بر 3 کنیم؟ یعنی 531 تقسیم بر 3 که میشه ماهی 177!!
ظاهرا قبلا گفته بودن مبلغش 280 است واسه متاهل ها؟
کسی اطلاع دقیقی داره؟؟؟

محاسبات رو درست انجام دادین ولی عدد 280 تومن برای مجردها هست(بدون کسر هزینه غذا) و 313 هم برای متاهل ها(بدون کسر هزینه غذا) پس 313-177=136 تومن بابت غذا کم می کنن.

farkhaniii

عضو جدید
اینجا خوابگاه ره آوران ، یک ساعتی میشه رسیدم

برای شروع کار و اول کارآموزی برام خوب شروع شده

به امید دیدار بقیه دوستان اینجا

بلوک b5مستقر شدم

آخرین ویرایش:

ihih_jimbo

عضو جدید
سلام.........کسی نمی دونه زمان ثبت نام و تاریخ برگزاری آزمون نفتی که قراره نیمه دوم سال 91 برگزار بشه کی؟؟مرسسسسسسسسسسسسسسسی

بالا