زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
مرسی منم خوبم... ممنونم

نصفه شب بود، از تلاطم ميوه
طرح درختان عجيب شد.
رشته مرطوب خواب ما به هدر رفت‌.
بعد
دست در آغاز جسم آب تني كرد.
بعد در احشاي خيس نارون باغ
صبح شد.

اینقسمتش بیشتر عرفانیه شاید
:smile:

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
من فقط یک امتحان دیگه دارم !!! بالاخره تموم میشه !!!! هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

MehD1979

متخصص زراعت و اگرواکولوژی
کاربر ممتاز
سلام خواهر زهره
اسمتون یا همون کاربریتون عوض شده؟آواتارم که عوض شده

نکنه خودتون نباشید خواااااااااهر

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
چه خاکی بر سرمان بریزیم با این سبزی از دیروز 46 صفحه رو تازه 2 دور خوندم از جزوه هم زیاد سؤال نمی یاد یه چیز شبیه آبیاریه بیشترش رو تو کلاس نگفته بود باید از خودمون می نوشتیم نامرد 11 نمره مسأله داده بود سرکلاس هم فقط چندتاشو حل کرده بود یه چندتاشم نمونه ی حل شدشو دیده بودم دو سه تاشم برای اولین بار بود می دیدم

MehD1979

متخصص زراعت و اگرواکولوژی
کاربر ممتاز
چه خاکی بر سرمان بریزیم با این سبزی از دیروز 46 صفحه رو تازه 2 دور خوندم از جزوه هم زیاد سؤال نمی یاد یه چیز شبیه آبیاریه بیشترش رو تو کلاس نگفته بود باید از خودمون می نوشتیم نامرد 11 نمره مسأله داده بود سرکلاس هم فقط چندتاشو حل کرده بود یه چندتاشم نمونه ی حل شدشو دیده بودم دو سه تاشم برای اولین بار بود می دیدم

سلام خواهر کوچولو

دو دور خوبه دیگه
همینطور تلقین کنو نق بزن اینم خراب کن کلکشو بکن

تو نمیدونی تلقین کردن اثر منفی میذاره؟
صبر کن کمربندمو وا کنم..

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
سلام خواهر کوچولو

دو دور خوبه دیگه
همینطور تلقین کنو نق بزن اینم خراب کن کلکشو بکن

تو نمیدونی تلقین کردن اثر منفی میذاره؟
صبر کن کمربندمو وا کنم..

سلام
نه بابا کجاش خوبه 69 صفحس تقسیم کردم هر روز 23 صفحه بخونم سه روزه تموم بشه دو روز بعدی رو دوباره بخونم و دو جلسه ی آخر هرچی گفته چون مهمه اونا رو هم بخونم. من با دو دور نمی ره تو مخم باید تعداد تکرار زیاد باشه مخصوصا ً این ترم که خنگ هم شدم از اول امتحانا همین طوری دارم خراب کاری می کنم در طول ترم امتحانامو خوب می دادما. تازه جواب سؤالا هم 2 بار شده بعد از امتحان یادم اومده. آره می دونم خیلی تأثیر می ذاره. الان یه کم دیگه می خوام برم 23 صفحه ی سوم رو بخونم واسه فردا رو از الان بخونم یه دور اضافه تر خونده باشم.

بالا