نقل قول نوشته اصلي بوسيله *Essi* نمايش پست
والا من هرجا در مورد چنین موجودات ماورالطبیعه نظر دادم مثل جن و فرشته و شیطان و.... یک عده گفتند تو چه میدانی !!!

خدا گفته !!!!! هست، پس هست !!!!!!!!!!!!!!!

ولی من شخصا احتمال وجود حیات در کره های دیگه رو میدم ولی اینکه بخوان این شکلی و عجیب غریب باشن، دلیلی براش ندارم.

به نظر باید موجوداتی شبیه زمین باشه اگر تئوری تکامل درست باشه، اگر هم تئوری آدم از گل و جن از اتش درست باشه، معلوم نیست !!!
سلام در رابطه با بخش آخر گفته شما باید عرض کنم لزوما موجودات فضایی د صورت وجود نباید حتما شبیه به انسان باشن ! براساس همین تکامل و انتخاب طبیعی حالت های مختلفی با توجه به شرایط سیاره میتونن پیدا کرده باشن
در تکامل انسان هوشمند که اگر وقایع و دوره های پیشین انقراض و تکامل اتفاق نیفتاده بود موقعیت زندگی برای ما به شکل امروز وجود نداشت
اگر به اناتومی و اسکلت های کشف شده انسان در هزاره های قبل هم نگاه کنیم انسان امروز هم در همین مدت و دوره کوتاه دچار تغییرات ظاهر و چهره شده پس لزوما مثل ما نیستن شاید تکامل رو مدت ها قبل از ما آغاز کرده باشن و به مراتب پیشرفته تر و با سطح هوشیاری بالاتر باشن

* ممکنه دوستان با دلایل و اعتقاد مذهبی به عرض بنده در مورد تکامل انسان ایراد وارد کنند که کلا بحث جدایی هست که تکامل مورد تایید متون مذهبی قرار میگیره یا خیر ، در کل صرفا صحبت بر اساس انتخاب طبیعی و موقعیت های زیستن بود