نسل جدید بوگاتی با سرعت 465 کیلمتر و شتاب 0 تا 100 ، 1.8 ثانیه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق معمول سلام به همه بازدید کننده های عزیز
جدیدترین نسل بوگاتی در حال وارد شدن به دنیای ماشینهاست!

نسل جدید بوگاتی ویرون با شتاب 1.8 ثانیه در 0 تا 100 کیلومتر

بوگاتی در حال کار بر روی نسل جدید مدل ویرون است که بنا بر گزارش‌هایی از این کارخانه حداکثر سرعتش ۴۶۶ کیلومتر در ساعت و شتاب صفر تا صد کیلومترش ۱.۸ ثانیه است.

هفته‌نامه انگلیسی اتواکسپرس این خبر را همراه با طرح‌هایی از این سوپرویرون منتشر کرده است. ینس شولنبرگ، مهندس ارشد بوگاتی به این نشریه گفته «چالش بزرگ در ساخت این ماشین کاهش وزن است. ما برای رسیدن به این هدف تکنولوژی‌های بسیار پیشرفته‌ای را بررسی می‌کنیم. از جمله استفاده از چرخی که به طور کامل از فیبرکربن ساخته شده است. ما همچنین در حال بررسی نیروی محرکه هیبرید هم هستیم.»

بوگاتی می‌خواهد وزن ماشین جدید ۲۵۰ کیلوگرم سبک‌تر از ویرون فعلی باشد و قدرت موتور به ۱۶۰۰ اسب بخار افزایش خواهد یافت.

نیروی محرکه ماشین همان موتور شانزده سیلندر با چهار توربو است که اکنون در ساخت ویرون به کار می‌رود. اما بوگاتی برای گرفتن نیروی بیشتر از این ماشین حجم موتور را از هشت لیتر به ۹.۶ لیتر افزایش داده است.

قیمت ماشین حدود دو میلیون دلار تخمین زده شده است و قرار است برای اولین بار شهریور آینده در نمایشگاه خودرو فرانکفورت به نمایش گذاشته شود.

همزمان چند نشریه سینمایی خبرداده‌اند که این ماشین در قسمت سوم فیلم «مرد آهنین»، ماشین تونی استارک، ستاره این فیلم خواهد بود. در قسمت‌های پیشین این فیلم، میلیونر جوان بر آئودی R8 و کانسپت هوندا NSX سوار شده بود. در صورتی که این خبر درست باشد، علاقه‌مندان به این سوپر ویرون می‌توانند در بهار آینده این ماشین را بر پرده سینِما ببیند.

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
واقعا شگفت انگیزه ! نسبت به سری های قبلی آیرودینامیک تر هم شده که واقعا توی تاپ اسپید مهمه

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
هی خدا اخه ما که نمیتونیم از این ماسینا بخریم چرا اذیتمون میکنی داداش
خداروچه دیدی حالا شایدم تونستیم
میرسییییییی

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا شگفت انگیزه ! نسبت به سری های قبلی آیرودینامیک تر هم شده که واقعا توی تاپ اسپید مهمه
هنوز کار روی بدنش تموم نشده
اگه کامل خونده باشی میخوان وزنشو از سری قبلی 250 کیلو سبکتر بکنن ، یعنی میشه 1550 کیلو ، اونموقع ببین چه آیرودینامیکی میگیره

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
هنوز کار روی بدنش تموم نشده
اگه کامل خونده باشی میخوان وزنشو از سری قبلی 250 کیلو سبکتر بکنن ، یعنی میشه 1550 کیلو ، اونموقع ببین چه آیرودینامیکی میگیره
البته آیرودینامیک ربطی به وزن نداره به فرم بدنه ربط داره ! ;)
ولی خب وزن هم روی شتاب و سرعت خیلی تاثیر داره ;)

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته آیرودینامیک ربطی به وزن نداره به فرم بدنه ربط داره ! ;)
ولی خب وزن هم روی شتاب و سرعت خیلی تاثیر داره ;)
چشم بسته غیب میگی :D
البته مشکل از نوشتن من بود ، من به جای اینکه بنویسم چه شتابی میگیره نوشتم چه آیرودینامیکی میگیره :redface:
آیرودینامیک بیشترین تاثیرش توی عبور دادن باده ، توی بوگاتی ویرون سوپر کار ( سوپر اسپرت ) طوری روی آیرودینامیک بوگاتی کار کردن که حتی آینه هاشم جریان بادو به سمت زمین پرت میکرد
اما حالا از نظر تو اگه وزنشو کم کنن شتابش از 1.8 کمتر میشه ؟؟؟ من فکر نکنم چون خودشونم چیزی رو اعلام نکردن

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
چشم بسته غیب میگی :D
البته مشکل از نوشتن من بود ، من به جای اینکه بنویسم چه شتابی میگیره نوشتم چه آیرودینامیکی میگیره :redface:
آیرودینامیک بیشترین تاثیرش توی عبور دادن باده ، توی بوگاتی ویرون سوپر کار ( سوپر اسپرت ) طوری روی آیرودینامیک بوگاتی کار کردن که حتی آینه هاشم جریان بادو به سمت زمین پرت میکرد
اما حالا از نظر تو اگه وزنشو کم کنن شتابش از 1.8 کمتر میشه ؟؟؟ من فکر نکنم چون خودشونم چیزی رو اعلام نکردن
توی خودرو بعد از یه جایی دیگه افزایش شتاب و سرعت به سختی انجام میگیره و نیازمند قدرت خیلی زیادیه !
دقیقا مثل بحث sock waves ها توی هواپیما ! اونجام جنگنده برای اینکه بتونه از شر شاک ویو ها خلاص شه با افتر برنر باید قدرت خیلی خیلی زیادی رو تولید کنه !

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی خودرو بعد از یه جایی دیگه افزایش شتاب و سرعت به سختی انجام میگیره و نیازمند قدرت خیلی زیادیه !
دقیقا مثل بحث sock waves ها توی هواپیما ! اونجام جنگنده برای اینکه بتونه از شر شاک ویو ها خلاص شه با افتر برنر باید قدرت خیلی خیلی زیادی رو تولید کنه !
آره ، معمولا برای افزایش سرعت و شتاب بدون افزایش قدرت موتور ، میرن سراغ آیرودینامیک ، همونطور که بوگاتی ( اولین نوعش ) 30 کیلومتر از چیزی که میخواستن کم داشت که برای جبران اون باید حدود 200 اسب بخار انرژی لازم باشه ، و اونا فقط با کم کردن ارتفاع و تغییرات جزیی توی آیرودینامیکش این کارو کردن