معرفی بچه های رشته کنترل؟!

tarane.barani

عضو جدید
سلام
قصدم از ایجاد این تایپیک معرفی بچه های رشته برق-کنترل است که اینجوری هم بتونیم با هم بیشتر آشنا شیم هم تو درسها به هم کمک کنیم...
لطفا دانشجویان یا فارغ التحصیلان برق-کنترل در مقطع های مختلف(لیسانس-فوق لیسانس- دکتری)خود را معرفی کنید؟
با تشکر
:)

ziapandorra

عضو جدید
سلام!

من ضیاء هستم. فارغ التحصیل مقطع کارشناسی در دانشگاه تبریز و الان کارشناسی ارشدم رو در شریف ادامه میدم. :smile:

tarane.barani

عضو جدید
اول خودم میگم...
من دانشجوی ترم اول ارشد کنترل هستم...
کارشناسی الکترونیک خوندم
رشته برق رو خیلی دوست دارم
اگه میشه شما دوستان هم خودتون رو معرفی کنید تا بتونیم در این رشته به هم کمک کنیم...
با تشکر از همه

ziapandorra

عضو جدید
خب من ترم دوم ارشدم. هم دوره ی کارشناسی و هم دوره ی ارشد رو کنترل خوندم.

چ دروسی رو این ترم میگذرونین؟

tarane.barani

عضو جدید
به خاطر تغییر گرایش باید پیش نیاز بگذرونم
این ترم کنترل مدرن-کنترل صنعتی-روش تحقیق-کنترل دیجیتال
خیلی سخت که نیس؟

tarane.barani

عضو جدید
اما کنترل مدرن یه درس پیشنیاره که تو معدل محسوب نمیشه...اما شنیدم که خیلی مهمه...سختتر از همه کدوماست؟

tarane.barani

عضو جدید
ممنونم از راهنماییتون...امیدوارم من که نه...اما شما به منو دوستان کمک کنید!

mohamad_musavi69

عضو جدید
سلام دوستان
من سید محمد موسوی فارغ التحصیل کارشناسی کنترل - ابزاردقیق هستم. کاردانیم برق صنعتی بوده.
خیلی از این رشته خوشم میاد.;)
بتونیم با هم، به هم کمک کنیم عالی میشه.

emi_64i

عضو جدید
منم سلام
محمد امامیان ، کارشناسی کنترل بین المللی امام خمینی قزوین، ارشد هم کنترل تهران جنوب (آزاد) ... هستم!
آخر 89 فارغ شدم از ارشد! در جواب خانم بارانی باید بگم به نظر من راحت ترینش کنترل مدرن! و سخت ترینش دیجیتال... البته این نظر منه... و روی صحبتتون با من نبود، ببخشید نظر دادم!
موفق باشید ;)

controlqueen

عضو جدید
سلام منم ترم 6کارشناسی کنترل هستم و ازبین دروس خانم بارانی به نظرم همش اسونه :) البته اگه درطول ترم بخونیشون

mo-mk

عضو جدید
با سلام خدمت همه ی دوستان گل
محمدم ترم 4 کارشناسی برق کنترل و ابزار دقیق .... این رشته رو خیلی دوس می دارم:smile:

tarane.barani

عضو جدید
منم سلام
محمد امامیان ، کارشناسی کنترل بین المللی امام خمینی قزوین، ارشد هم کنترل تهران جنوب (آزاد) ... هستم!
آخر 89 فارغ شدم از ارشد! در جواب خانم بارانی باید بگم به نظر من راحت ترینش کنترل مدرن! و سخت ترینش دیجیتال... البته این نظر منه... و روی صحبتتون با من نبود، ببخشید نظر دادم!
موفق باشید ;)
سلام
خیلی ممنون از راهنماییتون
ایشالله بشه از طریق این سایت تبادل اطلاعاتی کنیم

shiva.kian

عضو جدید
salam :) man shiva hastam .daneshjooye control az daneshgahe sanatie noshirvanie babol.khoshhalam ke dar jametoon hastam.. man taze ozv shodam.ta bekham ashna besham ba mohitesh vaght mibare.:))

mahdy13622000

عضو جدید
اگه بتونيم در زمينه مباحث ابزار دقيقي با هم همكاري كنيم خيلي عاليه.من ترم دوم كارشناسي ارشد ابزار دقيق هستم.

hoshe.seyah

عضو جدید
سلام بچه ها من میلاد قلی زاده باورساد از مسجد سلیمان دانشجوی ترم یک رشته کنترل و ابزار دقیق هستم .

rezaei.sp

عضو جدید
با سلام خدمت خانم بارانی محترم و تمام دوستانی که خودشون رو معرفی کردند. بنده کارشناس الکترونیک هستم اما در فیلد کنترل به کار مشغول هستم . عمده فعالیت کاری بنده روی ابزار دقیق و سیستم های کنترل پالایشگاهی اعم از PLC و DCS و SCADA متمرکز هست . یه جورایی هم پشت کنکوری ارشد هستم که ببینم میشه قبول شد یا نه . موفق باشید دوستان .

tarane.barani

عضو جدید
با سلام خدمت خانم بارانی محترم و تمام دوستانی که خودشون رو معرفی کردند. بنده کارشناس الکترونیک هستم اما در فیلد کنترل به کار مشغول هستم . عمده فعالیت کاری بنده روی ابزار دقیق و سیستم های کنترل پالایشگاهی اعم از PLC و DCS و SCADA متمرکز هست . یه جورایی هم پشت کنکوری ارشد هستم که ببینم میشه قبول شد یا نه . موفق باشید دوستان .

خوش امدید اقای رضایی به جمع کنترلی ها!...

mostafa.karami

عضو جدید
سلام من مصطفی هستم فارغ التحصیل کنترل سال 89 از دانشگاه باراجین (آزاد قزوین) و الان رتبم تو کنکور ارشد شده 829(میدونم یکم ناجوره) اما میخوام هر جوری شده روزانه یا شبانه برم کنترل تهران به نظرتون میشه ، اگه میشه راهنمایی کنید:cry:

emi_64i

عضو جدید
سلام من مصطفی هستم فارغ التحصیل کنترل سال 89 از دانشگاه باراجین (آزاد قزوین) و الان رتبم تو کنکور ارشد شده 829(میدونم یکم ناجوره) اما میخوام هر جوری شده روزانه یا شبانه برم کنترل تهران به نظرتون میشه ، اگه میشه راهنمایی کنید:cry:

سلام مصطفی...
نمیخوام ناامیدت کنم ولی من فکر نکنم تهران بشه...
به هر حال امیدوارم به چیزایی که میخوای برسی و همیشه موفق باشی.

ziapandorra

عضو جدید

سلام . اگه منظورتون دانشگاه تهران هستش، بعید میدونم قبول شید. اما غمتون نباشه

wxyzabcd

عضو جدید
سلام من اطلاعاتی درباره ی سطح سنج مخازنی که هم مایع دارند هم جامد و هم کف دارند میخاهم یعنی هر سه را اندازه بگیرد یعنی هم کف روی مایع اندازه بگیرد هم رسوب و هم خود مایع را لطفا کمکم کنید

]

emi_64i

عضو جدید
دوستان کسی منابع معتبری مربوط به پروتکل کن سراغ داره؟

سلام خانم بارانی
من در این مورد منابعی ندارم ولی یکی از همکاران سابقم به خاطر پروژه ای که داشت در مورد کن اطلاعات جمع می کرد و گاهی درموردش با هم بحث می کردیم.
نکته ای که میخواستم اشاره کنم اینه که اکثر اطلاعاتش رو با جستجو ساده از روی اینترنت برداشته بود. اتفاقاً پاورپوینت ها و اطلاعات جالبی در این زمینه وجود داره که فکر می کنم میتونید راحت دانلود و استفاده کنید!
میدونم خیلی کمک کردم!! :hypocrite: :D موفق باشید.;)

emi_64i

عضو جدید
سلام من اطلاعاتی درباره ی سطح سنج مخازنی که هم مایع دارند هم جامد و هم کف دارند میخاهم یعنی هر سه را اندازه بگیرد یعنی هم کف روی مایع اندازه بگیرد هم رسوب و هم خود مایع را لطفا کمکم کنید

سلام دوست من
این برای کار خاصیه یا کلیه؟ آخرش اینو میخوای چیکار کنی؟؟ فقط بدونی چه سنسورایی میتونن این کار رو بکنن؟! یا پروژه ایه که باید انجام بدی؟؟
حقیقتش من هرچی توی ذهنم سنسورهای لول رو بالا پایین میکنم چیزی یادم نمیاد که کف رو اندازه گیری کنه!!
معمولاً سطح مایع با وجود کف رو میخوان و به خود کف کاری ندارن...
بقیه اساتید اگر نظر بدن و راهنمایی کنن خوبه و ماهم چیز جدیدی یاد میگیریم... بازم اگه بیشتر توضیح بدی شاید بهتر باشه.
موفق باشی.