چرا با ابراز علاقه , مردها سرد می شوند ؟

miss.x0000

عضو جدید
جا داره ذکر کنم که لطفا جدی پاسخ بدید و از با مزه بازی بپرهیزید،اما سوال: چرا وقتی یه خانم میره و به یه آقا ابراز علاقه میکنه اون آقا دیگه خودشو هم نمیشناسه و حسابی بادکنک به خودش وصل میکنه و واسه خانم کلاس میذاره؟ این سوالو در کلاس اندیشه 2 از استاد پرسیدم آقایون چپ چپ نگام کردن لطفا شما نگاه نکنید و فقط جواب بدین...................

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
همه اینطور نیست

من خودم یه دختر بود که تو ماشین منو دیده بود عاشقم شده بود و شماره ام گیر اورده بود و ...
اصلا دلیلی نداره کسی جلو کسی خودشو بگیره...
توقع داشت ندیده و نشناخته باهاش ازدواج کنم...
من فقط قانعش کردم که حداقل بیا همو ببینیم...
شما جا من بودین چیکار میکردین؟!!

mech_eng2000

عضو جدید
نمیتونم جواب دقیقی بهت بدم
چون حس میکنم سوالتو صادقانه پرسیدی راجع به خودم میگم
من تا زمانی که به دختری دست پیدا نکردم، خیلی بهش علاقه دارم، همین که دستم بهش میرسه، دلمو میزنه
در مورد اینکه دختری بهم پیشنهاد بده، فقط 2بار پیش اومده، واقعا نتونستم برخورد خوبی باهاشون داشته باشم، و کلا حوصلشونو نداشتم، در حالی که شاید اگه خودم جایی میدیدمشون ازشون خوشم میومد.
گرچه فکر میکنم بخاطر 1 شکست عشقی در سن 17 سالگی، کلا نمیتونم احساس دوست داشتن واقعی نسبت به هیچ دختری داشته باشم. فقط در حد نیاز
در حالی که هنوز همون اولین نفر رو در حد پرستش دوست دارم
همه رو با اون میسنجم و بعد به این نتیجه میرسم که اون کجا و اینا کجا!!!
مشکل من روحی روانیه
اصلا دست خودم نیست

Mandela.

عضو جدید
جواب این سئوال کاملا به تجربه های شخصی بستگی داره.
و تجربه شخصی من میگه معمولا دختره به پسری ابراز علاقه میکنه که پسره در اکثر سطوح از اون بالاتره.
مثل هوش، وضعیت مالی، تحصیلات، موقعیت اجتماعی و....

خوب این باعث میشه چون پسر خودش انتخاب نکرده، از اینکه یکی پایین تر انتخابش کنه، عقب بکشه.
برای خودم هم پیش اومده، مثلا آدمایی بودن که زیبایی نداشتن یا هیچ موقعیت شغلی و خانوادگی و ... نداشتن، خوب باید زودتر پا پس بکشی تا واست دردسر نشه.

به نظرم اگه دخترها قبل از انتخابشون یک دو دو تا چهارتا کنن و حداقل با پسره مساوی باشن و یا توی سطوحی از پسره سر تر باشن، پسر هیچ وقت خودش رو باد نمیندازه.
:cool:

آخرین ویرایش:

dadash masoud

عضو جدید
جا داره ذکر کنم که لطفا جدی پاسخ بدید و از با مزه بازی بپرهیزید،اما سوال: چرا وقتی یه خانم میره و به یه آقا ابراز علاقه میکنه اون آقا دیگه خودشو هم نمیشناسه و حسابی بادکنک به خودش وصل میکنه و واسه خانم کلاس میذاره؟ این سوالو در کلاس اندیشه 2 از استاد پرسیدم آقایون چپ چپ نگام کردن لطفا شما نگاه نکنید و فقط جواب بدین...................
ایران درس میخونی؟
مگه عمومی مختلط داریم؟

ویرایش:ببخشید!
(عجب جایی ما درس خوندیما!)

آخرین ویرایش:

Mandela.

عضو جدید
ایران درس میخونی؟
مگه عمومی مختلط داریم؟

اکثر دانشگاه های سراسری و برخی از آزادها دروس عمومیشون مختلط برگزار میشه.
هرچند این اختیار رو هم دارن که جدا برگزار کنند.

فقط تنظیم خانواده رو باید حتما جدا برگزار کنن وگرنه واسه سایر دروس عمومی مثل اندیشه و تاریخ اسلام و... بستگی به دانشگاهش داره.
البته بحث تاپیک یه چیز دیگس !!! به چه چیزایی گیر میدین.:cool:

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بستگی به دختر داره!!!
اگه پسر ببینه دختر دختر مناسبیه براش خودشو نمیگیره و میشینه بهش فک میکنه...
ببین چی کم داشتی؟؟؟

خانم عزیز ذات پسر های ایرانی اینه باید اجازه بدی پسر جلو بیاد و دخترم باید غیر مستقیم منظورشو برسونه

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالب دختر که میاد جلو با غرورش کاری میکنه پسره دل زدش بشه؟!
مثلا میگه من دیدمت تا حدودایی ازت خوشم اومده

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام سال نوت مبارک دی
کی رو می فرمایدد ؟؟؟
سلام. سال نو تو هم مبارک باشه.
پسره رو دیگه!
شاید از دختره خوشش نمیاد!!!
چه ربطی به بی جنبگی داره؟؟

خب می تونه یه جور دیگه به دختره بفهمونه که خوشش نمیاد ازش و یا اینکه صریح حرفش رو بزنه. اونجوری که طاقچه بالا بذاره بیشتر انگار ناز میکنه!

starone312

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصن هست همیچن خانومی ؟ اصن داریم ؟ اصن داریم ؟ :D

پَ چرا هیچکی به ما نمیگه ؟ هووم ؟ هاان ؟ :دی

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز

ای الان نمونه یه پسر دلبره:ی
خوفی امیرو؟
آخ بگردومش:ی
من میخواما
این نمیخواد
بشم گفتم:ی
ولی من پوس کلفتم
اونقد میام خونتون که بم بدنت:ی

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اخه به چی تو دلش خوش باشه هان دی

سلام. سال نو تو هم مبارک باشه.
پسره رو دیگه!

اولا مرسی دوما
بی جنبه خودتی دی چه کار به پسر مردم داری

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من پسر نيستم ولي دلم نيومد جواب ندم :D
ببين يه دختر هيج وقت نبايد به يه
پسر ابراز علاقه كنه تا زمانيي كه از اون ادم خاطر جمع باشه يعني بدونه كه اين احساس دو طرفه است
اول از همه بايد نظر طرفش رو جلب كنه بايد با درايت جلو بره نه با جلف بازي و كارهاي سبك كه نتيجه عكس داره اكه اون
پسر هم نسبت به شما تمايل داشت خود به خود يه اشنايي صورت ميگيره و ابراز علاقه هم از جانب شما راحت تر ميشه حداقلش ميدوني كه طرف ديگه خودشو باد نميكنه :)

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوفی امیرو؟
من میخواما
این نمیخواد
ولی من پوس کلفتم

امیر خره پس این عمه منه این حرفا رو می زنه ؟؟؟(من عمه ندارما دی )

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اصولا آقایون دختری رو که به زحمت بدست بیارن و خیلی دنبالش باشن رو بیشتر از دختر دم دست دوست دارند .... حالا چه برسه دختری که خودش ابراز علاقه کنه ... حالا پسره فکر میکنه طرف کنه س و یه نوع احساس تور شدن به پسره دست میده ...

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من پسر نيستم ولي دلم نيومد جواب ندم :D
ببين يه دختر هيج وقت نبايد به يه
پسر ابراز علاقه كنه تا زمانيي كه از اون ادم خاطر جمع باشه يعني بدونه كه اين احساس دو طرفه است
اول از همه بايد نظر طرفش رو جلب كنه بايد با درايت جلو بره نه با جلف بازي و كارهاي سبك كه نتيجه عكس داره اكه اون
پسر هم نسبت به شما تمايل داشت خود به خود يه اشنايي صورت مي
گيره و ابراز علاقه هم از جانب شما راحت تر ميشه حداقلش ميدوني كه طرف ديگه خودشو باد نميكنه :)

تو پسر نیستی ولی پسر ها رو دوست داری دی

دقیقا باهات موافقم

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
همه اینطور نیست

من خودم یه دختر بود که تو ماشین منو دیده بود عاشقم شده بود و شماره ام گیر اورده بود و ...
اصلا دلیلی نداره کسی جلو کسی خودشو بگیره...
توقع داشت ندیده و نشناخته باهاش ازدواج کنم...
من فقط قانعش کردم که حداقل بیا همو ببینیم...
شما جا من بودین چیکار میکردین؟!!
ندزدنت هلو .... :)))))

starone312

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوفی امیرو؟
من میخواما
این نمیخواد
ولی من پوس کلفتم

خوبم مرسیی !! :دی

دوروغ میگه :biggrin:

باشه منتظرم ! :redface:

---------------------------

ooshkhan

اخراجی موقت
سلام به استارتر عزيز اول ازهمه جا داره خودمو برات معرفي كنم من يوسف.sh هستم كه با ايدي دومم ان شدم

بخاطر اشنايي باهاتون دوس داشتم تو بحث شركت كنم

متاسفانه شايد بگم نصف يعني پنجاه درصد پسرا جنبه لازم رو ندارن واقعيته...هر كي ميگه نه دليل برام بياره

اگه هم طرف چيزي بهشون بگه چهارتا دروغ خودشون ميذارن روش تا قضيه رو بزرگنمايي كنن و خودشونو مهم جلوه بدن!!!

فك ميكنن چون اين امروز اينو بهشون گفته فردا هم يكي ديگه پس فردا هم دوتا ديگه و چه ميدونم هفته ديگه بيان منت كشي اونا!!!

غافل از اينكه همون يكي هم زياده بهشون...

بعضيا هم ممكنه چون از لحاظ عاطفي مشكل دارن و بلد نباشن جطوري محبت كنن سوتي بدن و مرغ از قفس بپره!!!