خواستگاری در فروشگاه و جواب منفی عروس خانم!

tala1988

عضو جدید
این روزها در فضای مجازی ویدئوهای خواستگاری‌ و درخواست ازدواج در میان جمعیت حسابی زیاد شده است. هر چند اکثر این خواستگاری‌ها با جواب مثبت ختم به خیر می‌شود اما حرکتی مشابهی در دبی به یک آبروریزی ختم شد.

کسانی که در یک مرکز خرید در دوبی بودند با شنیدن صدای مردی که قصد ابراز علاقه به دختر مورد علاقه‌اش را داشت فکر کردند با یک صحنه شاد و پر از احساس روبرو خواهند شد.
مرد جوان هندی که قصد درخواست ازدواج داشت با آوردن دو نوازنده و در دست گرفتن میکروفن متصل به بلندگوهای مرکز خرید شروع به گفتن جملات احساسی به دختر مورد علاقه‌اش کرد و همین مسئله باعث شد تا مردم به تدریج اطراف آنها جمع شوند.
کسانی که در اطراف این دو نفر حلقه زده بودند فهمیدند که همه چیز برای یک درخواست ازدواج آماده می‌شود و تصور می‌کردند که با جواب بله عروس خانم همه چیز با شادی و هورا تمام می‌شود اما مدت کمی بعد ماجرا تبدیل به یک کابوس شد. جدیدترینها: وقتی که این مرد به شیوه آمریکایی‌ها روی زمین زانو زد تا از دختر مورد علاقه‌اش خواستگاری کند دختری که قرار بود عروس باشد گیتار کوچک در دست نوازنده‌ها را گرفت و با آن بر فرق مرد جوان کوبید و جلسه خواستگاری را ترک کرد. مرد جوان که رویای عاقبت شیرین ویدئوهای درخواست ازدواج در فضای مجازی را در ذهن داشت بعد از مدتی که روی زمین افتاده بود بهت زده جمعیت را تماشا می‌کرد.

منبع:
جدیدترین ها

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
دلم واسه غرور پسره سوخ

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه پسره دوباره بعداز این اتفاق به دختر احساس داشته باشه ببخشید ها خره

کار دختره درست نبوده
اگه بدش اومده میتونست بزاره بره ن این طوری غروره پسره بشکنه

Z.ANSARI

کاربر فعال
خیلی جالب بود.........دست دختر خانم درد نکنه.......حیف گیتار.......این همه پولش بود......حالا نمیشد با یه چیز دیگه مثل ماهی تابه میزد؟؟........ممنون از تاپیک خوبتون

Z.ANSARI

کاربر فعال
چرا بیشتریا با کار دختره موافقید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چون نشون داد تقلید کردن کار درستی نیست.......شاید اگه پسره این کار رو انجام نمیداد و در یه جای دیگه و خصوصی ازش خواستگاری میکرد دختره هم جواب مثبت میداد.......
ولی بازهم حرکت دختره خیلی جالب بوده:biggrin:

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه دختره کار خوبی نکرده
ببخشید ها بیشعوریشو نشون داده

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مردی که انقدر شوته رو باید باهاش همین کارو کرد اورین:D

Z.ANSARI

کاربر فعال
اخه دختره کار خوبی نکرده
ببخشید ها بیشعوریشو نشون داده

نمیتونیم این رو بگیم.......چون نمیدونیم قضیه واقعا چی بوده......راستش اصلا نمیدونیم قبلا هم پسره این کار رو کرده یا نه؟؟یا هر دلیل دیگه ای.....نه میشه گفت کارش درست بوده نه غلط.......چون ما از چیزی مطمئن نیستیم

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیچاره پسره حتما توقع نداشته
براش غیر منتظره بوده

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیتونیم این رو بگیم.......چون نمیدونیم قضیه واقعا چی بوده......راستش اصلا نمیدونیم قبلا هم پسره این کار رو کرده یا نه؟؟یا هر دلیل دیگه ای.....نه میشه گفت کارش درست بوده نه غلط.......چون ما از چیزی مطمئن نیستیم

درسته
بازم من میگم نباید دختره این کارو میکرد
میتونس بره یا میتونست بگه نه

kamran333

عضو جدید
baw ie bande khodaie ie ja donya zaie shode
hala ma inja soojash krdim
che javazeshe
in bood armanaie ma
:D

parandi2

کاربر حرفه ای