کلوپ آبیدلان.

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان تبریک
سلام بر خانم سمیرااااااا
سلام
برد رو تبریک میگم.
.
مجید داداش قربونت اعضا و جوارحت...بیا کمک داداش سعیدت که پدرش دراومده دیگه...بیا کمک برادر مسلمونت.اونم چه مسلمونی...عارف بالله...مجاهد

سلام داش سعید چی شده دادووووووووو...........؟؟؟؟؟؟؟/چه کمکی من در خدمتم مجاهد فی السبیل الله........!!!!!!

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر خانم سمیرااااااا

سلام داش سعید چی شده دادووووووووو...........؟؟؟؟؟؟؟/چه کمکی من در خدمتم مجاهد فی السبیل الله........!!!!!!

مجید داداش قربون روح بزرگت،صفحه بندی با وورد هر چی میکنم باز بهم میریزه تنظیماتش.برا پروژمه.پدرم دیگه دراومد.دادمش پسر داییم جلو چشمم درستش کرد سیوش کرد.اوردمش خونه دوباره بهم ریخت.اصلا ی چیز عتیقه هم میشه وقتی بهم میریزه.تو بلد نیستی تنظیم صفحه با وورد رو؟؟ سکشن بندی کردن؟

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب هستین اقای جهان پهلوان ؟؟
شکر خدا مرسی از لطف شما..........شما چطور مطوری؟؟؟؟؟چه خبر مبرا؟؟؟؟؟
مجید داداش قربون روح بزرگت،صفحه بندی با وورد هر چی میکنم باز بهم میریزه تنظیماتش.برا پروژمه.پدرم دیگه دراومد.دادمش پسر داییم جلو چشمم درستش کرد سیوش کرد.اوردمش خونه دوباره بهم ریخت.اصلا ی چیز عتیقه هم میشه وقتی بهم میریزه.تو بلد نیستی تنظیم صفحه با وورد رو؟؟ سکشن بندی کردن؟

داش سعید من الان مغزش ریجکت شده برم شام بیام ببینم مشکل چی هست..........چون اصلا نفهمیدم مشکل چی هست.....ولی فکر نکنم مشکل حادی باشه......باید پی دی افش کنی.........که باز بهم نریزه......
حالا من تا 45 مین دیگه میام.........

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

داش سعید من الان مغزش ریجکت شده برم شام بیام ببینم مشکل چی هست..........چون اصلا نفهمیدم مشکل چی هست.....ولی فکر نکنم مشکل حادی باشه......باید پی دی افش کنی.........که باز بهم نریزه......

مجید قسمت میدم به دوش حمومتون که حتما بیا

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میگن کشاورزی اونجا عالیه درسته؟؟؟

کلا خوزستان جای مناسب داره برا کشاورزی.ولی خب نه همه جا.مثلا اینجا خیلی گرمه و همه چی درنمیاد.ی انار خونه داییمینا شصت ساله کاشتن برا رضای خدا ی دونه انار بزرگ نمیده.همشون کوچیکن و کلا بدرد نخور

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

45 دقیقه برا شام؟؟؟ چه خبره مگه دایناسور پختین؟؟؟×!!!!!!!!!!!

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا خوزستان جای مناسب داره برا کشاورزی.ولی خب نه همه جا.مثلا اینجا خیلی گرمه و همه چی درنمیاد.ی انار خونه داییمینا شصت ساله کاشتن برا رضای خدا ی دونه انار بزرگ نمیده.همشون کوچیکن و کلا بدرد نخور

انار که جای گرم رشد نمیکنه !!! کشاورزی شو شنیدم مث گندم و... اخه خونه یکی از فامیلامون اونجاس همش تعریف میکنه .

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انار که جای گرم رشد نمیکنه !!! کشاورزی شو شنیدم مث گندم و... اخه خونه یکی از فامیلامون اونجاس همش تعریف میکنه .

حالا ما کاشتیم توکل بر خدا تا بزور رشدش بدیم!!
خدا رحمت کنه بابازگمه(ی حمد و بقره براش بفرستین)...چه باغی داشت..هندونه انگور توت هویج

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا ما کاشتیم توکل بر خدا تا بزور رشدش بدیم!!
خدا رحمت کنه بابازگمه(ی حمد و بقره براش بفرستین)...چه باغی داشت..هندونه انگور توت هویج
اینجا یه شهرستان هست پاوه انارش کلا معروفه با اینجا دو ساعت راه تو حیاطمون کاشتیم رشد نکرد !!!خدا رحمتشون کنه (حتما) چ خوب من خیلی دوسدارم باغ داشته باشیم ولی نداریم :D

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینجا یه شهرستان هست پاوه انارش کلا معروفه با اینجا دو ساعت راه تو حیاطمون کاشتیم رشد نکرد !!!خدا رحمتشون کنه (حتما) چ خوب من خیلی دوسدارم باغ داشته باشیم ولی نداریم :D

پاوه خو شامپو بود...کی شهرستانش کرد؟؟ لامصب دولت خدمتگذار:)
یادش بخیر...با پسر داییم با سپستون بادبادک درست میکردیم...عجب دورانی بود

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
پاوه خو شامپو بود...کی شهرستانش کرد؟؟ لامصب دولت خدمتگذار:)
یادش بخیر...با پسر داییم با سپستون بادبادک درست میکردیم...عجب دورانی بود
یه شهرستان رو کوه که معماریش پلکانیه مردمشم اهل سنتن . خخخخ. الان چی شد فروختینش؟؟؟

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه شهرستان رو کوه که معماریش پلکانیه مردمشم اهل سنتن . خخخخ. الان چی شد فروختینش؟؟؟

شهرستان شما کجاست؟؟
ها...فروختنش بابابزرگمینا...ولی کلا هنوز هستش.گاهی رد میشم از اونورا...چه روزایی داشتیم.پسر داییم با سنگ زد سرمو شکوند...گفتم خووووون...فرار

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
شهرستان شما کجاست؟؟
ها...فروختنش بابابزرگمینا...ولی کلا هنوز هستش.گاهی رد میشم از اونورا...چه روزایی داشتیم.پسر داییم با سنگ زد سرمو شکوند...گفتم خووووون...فرار
ما خود کرمانشاهیم . حالا اون سر شمارو شکسته خودت ترسیدی فرار کردی!!!!!!!!!!

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما خود کرمانشاهیم . حالا اون سر شمارو شکسته خودت ترسیدی فرار کردی!!!!!!!!!!

داشتیم سنگ پرت میکردیم طرف هم برا بازی..یهو یکی زد خورد تو سرم...دست زدم دیدم خونه...گفتم خوووووون و فرار.خو دیگه بچه بود میترسیدم.شکارچی تانک خو نبودم قبلش که نترسم
پسرداییم هم از ترس موند تو باغ همونجا.نیومد

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه بابا شام حاضریه....آب رو پحتیم جات خالی نون چایی شیرین زدیم........خیلی وقت بود نخرده بودم هوسم کرده بود............:D

چقد فقیرین شما...اسم خط فقر بدبخت الکی بد در رفته
خو اصلا سکشن بندی میدونی چیه یا نه؟؟ لاف الکی نزن سرکارمون بذاری...اولش گفته باشم:)

hamid_diba

اخراجی موقت
قاااااااااااااااان قااااااااااااااااااااااان قان قاااااااااااااااااااااااااان قاااااقاققااقاقاقاااااااااااااااااااااااااااان قاااااااااااااااااااااااااااان و زنمانی که ارتین جون برگشت خخخخخخخ پرچم همیشه بالاست ههههههه

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
داشتیم سنگ پرت میکردیم طرف هم برا بازی..یهو یکی زد خورد تو سرم...دست زدم دیدم خونه...گفتم خوووووون و فرار.خو دیگه بچه بود میترسیدم.شکارچی تانک خو نبودم قبلش که نترسم
پسرداییم هم از ترس موند تو باغ همونجا.نیومد
من خودم بچگی سر یکی رو شکستم فرار کردم ....