بررسی آزمون کارشناسی ارشد معماری 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sanaz-m

عضو جدید
امیدوارم کاش می شد تا حدودی فهمید با چه درصدی می شه رتبه اورد. تا ببینم اصلا وقت برای اسکیس بذارم یا نه !

mmmahsa

عضو جدید
واااای بچه ها مگه چنتا شقاقی هست؟
یکی که محمدرضا امیر شقاقی
این پژمان شقاقی پس کیه؟ :http://www.kubehprc.com/
من گیج شدم
کودوم تقلبیه؟؟:w08:
کودوم خوبه آخه؟

senobar_2010

عضو جدید
من گیج شدم
کودوم خوبه آخه؟
محمد رضا امیر شقاقی معروفه و کارش درسته
مشهد مهراز هشت، هفت تیر، هفته ای یک روز میاد درس میده،فکر کنم جلسه ای 20هزار تومن
کیا اینجا مشهدی هستن؟

Behnegar_mehraz8

عضو جدید
کاربر ممتاز
سخت بود. ولی بچه ها امیدوارم حقمون ضایع نشه و هرکس به اون چیزی که لایقشه برسه....

nina_20mark

عضو جدید
سلام دوستای عزیز.از این داداشتون یه نصیحت به شما که اصلا حرص و جوش ارشد رو نخورید .ما که داریم میخونیم ، هیچ خبری نیست تازه افتضاح هم هست . فقط ما رو گذاشتن سر کار.من سه سال پشت سر هم دولتی قبول شدم هرسه سال هم اسکیس رد شدم. اخرشم خسته شدم اومدم ازاد دارم قزوین میخونم.اما براتون بگم که چه خبره ارشد. اول ما فقط حدود 30 نفر بودیم که قزوین قبول شدیم ولی بعد برا علوم تحقیقات نزدیک 200 نفر اضافه کردن.واقعا وحشتناکه!من که اون اوایل میخواستم انصراف بدم.آخه یکی نیست بگه این همه مدرک معماری دارین بیرون میدین برا کارشون چه فکری کردید؟
راستی منم امسال دوباره امتحان دادم.به جز فنی که نرسیدم جواب بدم بقیه زیاد سخت نبود.یعنی نسبت به سالهای گذشته آسون تر بود .ایشالله همه دوستایی که زحمت کشیدن قبول میشن ولی توصیه میکنم از همین حالا برید سراغ اسکیس من پارسال اگه 5 درصد اسکیسمو بالاتر می زدم الان دولتی میخوندم.موفق باشید.
آره باید کلاس بریم ولی میشه بگین کلاس کی بهتره؟

noorani 2001

عضو جدید
من با نظر شما مخالفم.
قبولی تو دانشگاه آزاد های خوب مثل علوم و تحقیقات تهران و بین المللی قزوین و...... اصلا کار راحتی نیست. بعد از قبولی متوجه میشید که چقدر سطح علمیشون بالاست، بالاتر وبهتر از خیلی از دانشگاههای سراسری!​

مثل اینکه خیلی در جریان امور دانشگاه آزاد نیستیا که استرس گرفتی ، تاپیکای مربوط به دانشگاه آزادو مخصوصا تکمیل ظرفیتو یه دور بزن ، ببین اصلا ارزش داره واسه چیزی که حتما قبول میشی ، خرج کنی ...

nina_20mark

عضو جدید
سلام میدونم شاید اینجا جاش نباشه
اما مجبورم چون همتون تجربه دارید
من میخوام آزاد شرکت کنم حتما هم بایذ قبول بشم وگر نه باید برم سربازی دیگه
من انتخابم آزاد قزوین هست
میخوام بعدازظهر برم کتاب بخرم اگه اینهارو بخرم به نظرتون خوبه و اگه از همین شنبه تا کنکور بخونم احتمال قبولیم هست
زبان تخصصی پیشرفته برای دانشجویان معماری - مهدوی نژاد
معماری ایرانی - دکتر معماریان
سبک شناسی معماری ایرانی - پیرنیا
کتاب تاریه معماری - امیر بانی مسعود
معماری جهان - زارعی
معماری معاصر غرب - قبادیان
درک عمومی هم یا راهیان ارشد بگیرم یا آکادمی تخصصی
ممنون میشم بهم نظر بدید
منم آزاد قزوین رو زدم ولی فکر نمیکنم نیاز به خوندن داشته باشه حداقل از الان زوده. استرسی ام نداره.

nina_20mark

عضو جدید
لطفا هرکسی همایش اکروز رفته بیاد به ما شهرستانی ها هم بگه!!!! آخه ما چه کار کنیم که هر لحظه نمیتونیم بیایم تهران؟؟

mmmahsa

عضو جدید
بچه ها امروز مرکز معماری چه خبر بود?

بگین دیگه,کلاساش چجوریه,کی هست?

hamed_arch_yazd

عضو جدید
چقد نا امیدی
همیشه برا بهترین ها کار هست اینو فراموش نکن

عجب بیکار هستین شما ، این همه نوشتین !!!!! برین دنبال یه کار در کنارشم اسکیس . دیگه هر چی زدین تموم شد رفت .

البته با این همه فارغ التحصیل معماری اعم از کارشناسی و کارشناسی ارشد جایی برای شما توی بازار کار باشه !! :surprised:

mahsa.key

عضو جدید
بچه ها یعنی واقعا پاسخای ایوان خانه درسته؟؟؟؟ آخه خیلی از سوالایی که مطمئن بودم درست زدم اینجا یه چیز دیگه زده

آرتميس.artmiss

عضو جدید
من امروز همایشو رفتم.
شقاقی یه کلاس گذاشته مخصوص شهرستانیها 3 ساعت تو یه روز.
البته گفت مشهد و اصفهان هم درس میده.
بچه ها کسی نمی دونه صلواتی هم همایش میذاره یا نه تا ببینیم چی میگه؟

nina_20mark

عضو جدید
من امروز همایشو رفتم.
شقاقی یه کلاس گذاشته مخصوص شهرستانیها 3 ساعت تو یه روز.
البته گفت مشهد و اصفهان هم درس میده.
بچه ها کسی نمی دونه صلواتی هم همایش میذاره یا نه تا ببینیم چی میگه؟
مرسی آرتمیس جان. حالا این کلاسش کیه؟

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها یعنی واقعا پاسخای ایوان خانه درسته؟؟؟؟ آخه خیلی از سوالایی که مطمئن بودم درست زدم اینجا یه چیز دیگه زده
بیخیال شو اینجوری فقط اعصاب خودتو خورد میکنی صبر کن کلید سازمان سنجش بیاد هر چی سوپرایزه باشه واس همون موقع!!!الان درصد گرفتن هیچ فایده ای نداره!!سازمان سنجش بگه برف سیاهه یعنی سیاهه حالا شما خودتم بکشی که سفیده اون قبول نمیکنه که!!!

Negar-A

عضو جدید
][/QUOTE]آرتمیس جون یعنی سه روز تو هفته ,هر جلسه چند ساعت?
بعد از کی شوروع میشه? عید هم کلاسه?[/QUOTE]
ببخشید من جواب میدم
ازهفته ی دیگه شروع میشه وفقط هفته اول عید تعطیله
9 تا کلاس داره که فردا 8صبح میزنه تو سایت

mmmahsa

عضو جدید
آرتمیس جون یعنی سه روز تو هفته ,هر جلسه چند ساعت?
بعد از کی شوروع میشه? عید هم کلاسه?[/QUOTE]
ببخشید من جواب میدم
ازهفته ی دیگه شروع میشه وفقط هفته اول عید تعطیله
9تا کلاس داره که فردا 8صبح میزنه تو سایت[/QUOTE]
مرسی نگار جون
شما همینو میرین?

Negar-A

عضو جدید
نمی دونم چیکار کنم گیج شدم می خواستم همه ی همایشارو برم بعد تصمیم بگیرم اما می ترسم تا آخر هفته پر شه

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
من گیج شدم
کودوم خوبه آخه؟

این آقای شقاقی اسم تو شناسنامه ش محمدرضاس ولی دوستاش پژمان صداش می کنن! پژمان شکوهی هم دوستش هست! که ایشون هم استاد اسکیس هستن من کارشو دیدم واقعا راندو خوبی داره

nina_20mark

عضو جدید
نمی دونم چیکار کنم گیج شدم می خواستم همه ی همایشارو برم بعد تصمیم بگیرم اما می ترسم تا آخر هفته پر شه
منم خیلی دلم میخواد برم ولی مشکل من یه چیز دیگه اس!!! برا هر همایشی هر دفعه نمیتونم از شهرستان بیام تهران!!!:cry:
لطفا هرکی هر همایشی میره از اشکالی نداشته باشه بیاد یه توضیح کوچولو هم به ما بده ببینیم کلاس کی بریم بهتره.

وضعیت
موضوع بسته شده است.