راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

یونیک

عضو جدید
با سلام
با این حرف شما فقط چند تا از دانشگاه های بزرگ مثل شهید بهشتی و تهران و چند تای دیگه که تعدادشون سرجمع به 5 هم نمیرسه ،از نظر علمی می تونن در سطح بهتری عمل کنن.که اون هم خدا رو شکر که حداقل دست من که بهشون نمیرسه ،حالا شما رو نمیدونم .در مورد امکانات هم باید بگم که ،در مورد بعضی از رشته ها شاید این حرف شما کاملا صادق باشه ،اما در مورد رشته ی ما یعنی معماری من نمیدونم چه امکانات خاصی لازم هستش که مثلا یک دانشگاه قدیمی داره ولی دانشگاه های آزاد یا غیرانتفاعی ندارند .
در ضمن در مورد اساتید هم باید بگم که اساتیدی که برای ما میومد اکثرشون هم در دانشگاه ما که غیرانتفاعی هست میومد هم برای دانشگاه سراسری ،با این تفاوت که در دانشگاه ما همون اساتید خیلی سخت گیرانه تر تدریس می کردن و همینطوری نمره ی مفت به کسی نمی دادنند .(بر خلاف بعضی از دانشگاه ها).به هر حال ما، هم دانشجو بودیم و کاملا به چشم خودمون دیدیم که در اکثر این دانشگاههای سراسری دانشجو چون هیچ گونه نگرانی در مورد شهریه ی دانشگاهش نداره و دروس رو خیلی سطحی میخونه وهیچ نگرانی از افتادن در یکی از دروس نداره .(البته باز هم می گم که خوب و بد از همه نوعش همه جا هست.) ;)
سلام
بحثتون با بچه ها رو خوندم همه می دونیم که غیر انتفاعی اون طور که باید جواب گو نیست .
بین بچه های ملی و غیر انتفاعی خیلی فرق گذاشته می شه من با اینکه خودم ملی بودم (دوره کاردانی) ولی باز خیلی امکانات کم بود و یه دانشجو معماری این رو نمی خواد چه برسه غیر انتفاعی.
ولی از نظر پیشرفت 80% به دانشجو بستگی داره و 20% به دانشگاه این همیشه مشخص بوده.
خیلی وقتا بچه های آزاد و غیر انتفاعی بهتر عمل کردن تا بچه های ملی(با شما موافقم) پس بی انصافیه همه چی رو ربط بدیم به دانشگاه.
به هر حال هر کی هر جا می خواد بخونه موفق باشه .
بچه ها دعا کنید 6 روز بیشتر تا اعلام نتایج نمونده.

moya_memar

عضو جدید
سلام بچه ها
اول اينكه يه شغل جديد پيشنهاد مي كنم البته با همكاريه خودم
خرجي نداره فقط چندتا آگهي بايد چاپ كنيم كه پروژه هاي شما را با كمترين قيمت وبيشترين سرعت انجام مي دهيم;)بعد چند سال اينقدر پروژه انجام داديم كه دانشگاه نرفته بهمون مي گن استاد...........:redface::)
و اما يه سوال از اونهايي كه غيرانتفاعي خوندن مي خواستم بدونم توي مدركشون چي مي نويسن؟
واسه اين مي پرسم كه واسه ارشد معدل توي در اومدن تاثير داره البته از نوع دولتي مي خوام بدونم توي مدركتون غير دولتي ذكر شده؟:que:

mavi memar

عضو جدید
بچه ها پاشین بیاین سرعین همتون میتونین شاغل شین
بلال، سی دی، لواشک، مایو، حوله، دمپایی، عسل...
خلاصه همه کار میتونین بکنین
اصلا سرمایه از شما کار از من!
راستی جارچی هتل هم بد نیستا! اتاق خالی اتاق خالی...
پاشین بیایین نترسین cnet هم داه اینجا

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چون گفتین که این خبر تازه اومده ،بهتره بدونین که این خبر 6 یا هفت روز پیش توسط چند نفر از بچه ها اعلام شده بود( adroit و sina_r و خودم). برای اینکه مطمئن بشید به صفحه ی 327 و 330 مراجعه کنید .(البته به هر حال ممنون):D:D:D
;)

مرسی دوستم.. قصدم فقط کمک بود..:)

mehdime007

عضو جدید
مرسی دوستم.. قصدم فقط کمک بود..:)
می دونم بابا ... من که چیزی نگفتم:cry:
انشاالله که روز یکشنبه همه اون نتیجه ای رو که می خوان بدست اورده باشن و اینجا رتبشون رو اعلام کنن تا همه با هم بر سر اینکه چه دانشگاهی رو انتخاب کنیم با هم بحث بکنیم .;)

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ایشالا که همه بچه ها رتبه هاشون خوب می شه با هم می ریم یه دانشگاه ....

کافی شاپ دانشگاه رو میگیریم . بعد هر کسی یه چیزی می فروشه .

dvd هم قاچاقی می یاریم می فروشیم.

راستی اگه بریم سیستان می تونیم بزنیم تو کار مواد مخدر ........به جای زانتیا می تونیم بنز بخریم تازه خرج تحصیلمونم خودومون در می یاریم..............

ما سرمان برود ذرت بلاد اجنبیان را نخواهیم فروخت (ذرت مکزیکی)...

شاعر نیز می فرماید:
خوردن هر روزه ی ذرت بلال ..................... میدهد بر مردمان عز و جلال

آن که بر ملت فروشد اوی را .................... میدهد بر بچه اش نون حلال

گر فروشی ذرت بی گانه را...................... در جهنم می کنم او را خلال

سلام بچه ها
اول اينكه يه شغل جديد پيشنهاد مي كنم البته با همكاريه خودم
خرجي نداره فقط چندتا آگهي بايد چاپ كنيم كه پروژه هاي شما را با كمترين قيمت وبيشترين سرعت انجام مي دهيم;)بعد چند سال اينقدر پروژه انجام داديم كه دانشگاه نرفته بهمون مي گن استاد...........:redface::)
و اما يه سوال از اونهايي كه غيرانتفاعي خوندن مي خواستم بدونم توي مدركشون چي مي نويسن؟
واسه اين مي پرسم كه واسه ارشد معدل توي در اومدن تاثير داره البته از نوع دولتي مي خوام بدونم توي مدركتون غير دولتي ذكر شده؟:que:

منم دنبال یه کار آبرومندانه میگردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
می بینم که همه دنبال کار و کاسبین :biggrin:
می گم اصلا بیاین همه با هم کار کنیم. همه جور خدماتیم ارائه می دیم. از فروش بلال و dvd گرفته تا کار راندو و تدریس خصوصی (من می تونم خصوصی درس بدم. هم ترم پایینیا رو و هم کنکوریارو)
چطوره؟ :smile:

E-y

عضو جدید
می بینم که همه دنبال کار و کاسبین :biggrin:
می گم اصلا بیاین همه با هم کار کنیم. همه جور خدماتیم ارائه می دیم. از فروش بلال و dvd گرفته تا کار راندو و تدریس خصوصی (من می تونم خصوصی درس بدم. هم ترم پایینیا رو و هم کنکوریارو)
چطوره؟ :smile:
خیلی خوبه ................ تازه می تونیم بیخیال ماشین مدل بالا بشیم........به جاش یه مینی بوس می خریم با هم سوار می شیم......................:D

mavi memar

عضو جدید
باور کنین سرعین جا برا سوزن انداختن نیست!
گفتم که همه کار میتونین اینجا انجام بدین!
شبا هم اردبیل خونه ما مهمون ما !

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
باور کنین سرعین جا برا سوزن انداختن نیست!
گفتم که همه کار میتونین اینجا انجام بدین!
شبا هم اردبیل خونه ما مهمون ما !
اینم فکر خوبیه ;) می گم شنیدم آش فروختنم پول توشه هاااا:biggrin: می تونیم تو بعضیاش سکه بندازیم (واسه جذب مشتری)!!!!!

• Like
واکنش ها: E-y

E-y

عضو جدید
اینم فکر خوبیه ;) می گم شنیدم آش فروختنم پول توشه هاااا:biggrin: می تونیم تو بعضیاش سکه بندازیم (واسه جذب مشتری)!!!!!
خوب شد دیگه . خانما آش می پزن آقایون می فرو شند........

باز خوبه معماری حداقل به درد تزئین روی آش با پیاز داغ می خوره...........

E-y

عضو جدید
فردا صبح ساعت 7 مینی بوس حامل بچه های معماری از میدان آرزانتین به سمت سرعین حرکت می کنه...............

ناهارم با خودتون بیارین که ناهار نمی دیم.........نفری یه آیت الکرسی هم بیارین که نیفتیم تو دره..........

وسایل آشم همون جا می خریم ارزون تره......

راستی تنبک هم می دیم که حوصلتون سر نره.........

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خوب شد دیگه . خانما آش می پزن آقایون می فرو شند........

باز خوبه معماری حداقل به درد تزئین روی آش با پیاز داغ می خوره...........

فردا صبح ساعت 7 مینی بوس حامل بچه های معماری از میدان آرزانتین به سمت سرعین حرکت می کنه...............

ناهارم با خودتون بیارین که ناهار نمی دیم.........نفری یه آیت الکرسی هم بیارین که نیفتیم تو دره..........

وسایل آشم همون جا می خریم ارزون تره......

راستی تنبک هم می دیم که حوصلتون سر نره.........
به به. دیگه درس تعطیل. بدون درس خوندن پول در میاریم. خوشم می گذره تازه
:D

maj5

عضو جدید
وای این روزها چه حالی میده.
شب بیدار,لالایی تو روز
تا ساعت 12 خواب,بعد نهار
:D:D

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
با این حرف شما فقط چند تا از دانشگاه های بزرگ مثل شهید بهشتی و تهران و چند تای دیگه که تعدادشون سرجمع به 5 هم نمیرسه ،از نظر علمی می تونن در سطح بهتری عمل کنن.که اون هم خدا رو شکر که حداقل دست من که بهشون نمیرسه ،حالا شما رو نمیدونم .در مورد امکانات هم باید بگم که ،در مورد بعضی از رشته ها شاید این حرف شما کاملا صادق باشه ،اما در مورد رشته ی ما یعنی معماری من نمیدونم چه امکانات خاصی لازم هستش که مثلا یک دانشگاه قدیمی داره ولی دانشگاه های آزاد یا غیرانتفاعی ندارند .
در ضمن در مورد اساتید هم باید بگم که اساتیدی که برای ما میومد اکثرشون هم در دانشگاه ما که غیرانتفاعی هست میومد هم برای دانشگاه سراسری ،با این تفاوت که در دانشگاه ما همون اساتید خیلی سخت گیرانه تر تدریس می کردن و همینطوری نمره ی مفت به کسی نمی دادنند .(بر خلاف بعضی از دانشگاه ها).به هر حال ما، هم دانشجو بودیم و کاملا به چشم خودمون دیدیم که در اکثر این دانشگاههای سراسری دانشجو چون هیچ گونه نگرانی در مورد شهریه ی دانشگاهش نداره و دروس رو خیلی سطحی میخونه وهیچ نگرانی از افتادن در یکی از دروس نداره .(البته باز هم می گم که خوب و بد از همه نوعش همه جا هست.) ;)

دوست عزيز
من مقايسه من بين آزاد و غير انتفاعي بود. با دانشگاه تهران و شهيد بهشتي كاري ندارم.گفتم كه اولويت ها از نظر من اينه :‌روزانه شبانه آزاد غيرانتفاعي.
در مورد امكانات مورد نظر براي يك رشته بايد بگم تنها رشته اي كه به امكانات بيشتري نياز داره معماريه. آتليه رنگ/ميز كار/كارگاه چوب/كارگاه عكاسي و ................. اما بقيه رشته ها ميشينن توي كلاس روي صندلي استادم پا تخته داره درس ميده.حالا گه گاهي هم ميرن توي آزمايشگاه يا كارگاه.
كسي هم به خاطر پول درس نميخونه كه بگه حالا كه پول ندادم پس درسم نخونم يا حالا كه دارم اين همه پول ميدم پس درس بخونم !!:smile: اين بستگي به
خود دانشجو داره و البته بيشترش به دانشگاه.
به نظر من آزاد قزوين كل غيرانتفاعيا رو راحت ميزاره تو جيبش.
موفق باشيد;)

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا" کامل بخوانید !!!

لطفا" کامل بخوانید !!!

می گم می شه منم بیام؟!:biggrin: تابستونه, حال و حوصله کلاس ندارم (یعنی تو این وقت کم نمی شه) می خوام پول درارم.
DVD رایترم دارم:smile: ولی از اونجایی که من دخترم و نمی شه بیام واستم واسه فروش, من رایت می کنم شما بفروشین. کارای دانلود و زیرنویسم با من. چطوره؟ ;)

ببین کار ما درآمد که اصلا" نداره :D
ما پول ناهارمون رو هم از جیب میذاریم میخوریم :surprised:
این روزا همه ADSL دارن خودشون آرشیو دارن :biggrin:
ببین اگه میخای پشت جبهه ی نبرد (!!!) همکاری کنی قبوله ولی چون کار ما عرضه ی کالای خارج از شبکه و درآمد مستقیم داره پس فروشنده میتونه خودش همه کاره بشه
درآمد مستقیم عرضه کالا رابطه ی مستقیم داره با میزان درآمد حاصل از اجناس فروخته شده
سود ناشی از فروش فقط میتونه پاسخگوی فرد توریع کننده ی کالا باشد ! :D
چون کالای مورد نظر از تولید به مصرف بوده و دارای سود تک رفمی میباشد :surprised:
ببین دوست عزیز اگه تمایل همکاری با مجموعه ی زنجیره ای پیوسته و ناپیوسته و از پیوسته به ناپیوسته و یا ناپیوسته به پیوسته یا ....... تمایل دارید میتوانید با در درست داشتن فیش ثبت نام اولیه که در باجه های پستی سراسر کشوربفروش میرسد، وارد سایت شده و نتیجه را آنلاین پیگیری کنید :D
به صورت حضوری نیز میتونید با یک کپی شناسنامه و 2 قطعه عکس یا برعکس و در دست داشتن شماره ی رهگیری به اداره ی کارگزینی در شعبه ی مرکز مراجعه کرده و بصورت مکاتبه ای پیگیری کنید
با تشکر
مدیریت محترم مجموعه ی فیلم فروشان استاندارد آبا :surprised:

آفلاین تایپ کنی همینه....:biggrin:
هر شر و وری که میاد مینویسی :redface:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
می تونین بزنین تو کار ذرت مکزیکی. البته هوا که گرمه نمی دونم فروشش چجوری باشه. ولی من خودم تو گرما ذرت بهم می چسبه:biggrin:

ببینید ذرت مکزیکی زدن هم فکر بدی نیست الانم خوبه ولی زمستون که بهتره
ما هم که دنبال شغل دائم نیستیم
فقط همین که تو این یک ماه مونده به مهر بتونیم یه غار غارکی (کنایه از BMW) بخریم کافیه
درآمد اونجوری مثله ذرت مکزیکی نداره ولی همین روزی یه میلیون هم دخل بهمون بده بسه خدا رو شکر :surprised: :eek: :biggrin:
ذرت مکزیکی دردسر هم داره آدم رو یه جا پاگیر میکنه و قدرت ری-اکشن در مقابل معذورین شهرداری و .... رو هم میاره پایین
میز ذرت مکزیکی هم بخوای بخری یا بدی بسازن و.... از این دردسر ها داره
یخچال هم باید داشته باشی.....!!!
قوز بالا قوزه...

فیلم فروشی هم برای ما که درآمد ناچیزی ازش انتظار داریم بهتره :redface:
تازه کار فرهنگی هم هست :D

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز

adorit جان تو كه اهل بساط نبودي. استرس كنكور بهت فشار آورده يا
با رفيق بد گشتي اينجوري شدي‌؟:w24:

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
استرس کنکور :(
به قول شاعر پی چاره گشتم به بی چارگی :biggrin:

نه خدايي فكر خوبيه.
وقتي جواب كنكور اومد و مجبور شدي به كل بچه هاي اين تاپيك شيريني بدي
ميفهمي چه كار مفيدي بوده اين ذرت فروشي:w16:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم شغل های فرهنگی رو سبک نشمارید
هر کس شغل های فرهنگی را سبک بشمارد از ما نیست ...!
کیهان اقتصادی-صفحه ی 14 خط پنجم

binahayat_m

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستهای عزیزم
میدونم که همه استرس نتیجه دارید
امیدوارم یکم هممون خوشحال شاد و راضی از نتیجه
به امید پیروزی

mavi memar

عضو جدید
هر کاری میکنین فقط زود بیاین که ماه رمضونه تا چند روز دیگه
گفتم که نگران نباشین شبا میاین اردبیل پیش خودم!
فقط اومدنی وسایل آبتنی حتما بیارین
راستی میخوایین یکی از این آبدرمانی ها رو برا چند روز واسه خودمون رزرو کنم؟!
چیه بابا هنوز نرسیده بخواین شروع به کار کردن کنین زود از دل دماغ میافتین
اینجا اونی که زیاده پوله!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حالا شاید زرنگ بودیم یه زمین خریدیم و شروع به انبوه سازی کردیم!

Sajjad_Fashion

عضو جدید
;)ما موفق می شیم همه باهم:)
:w42:خدایا کسی رو ناامید نکن ، یه لطفی کن ما رو توی این امتحان سربلند کن:)
به امید موفقیت تک تک بچه های گل دوستای با معرفت خودم که قبل از کنکور و بعدش همیشه پشت هم بودن اگه نکته ای ،خبری ،مشکل یا سوالی بود صمیمانه به همه اطلاع می دادن و از همه مهم تر با اینکه با هم رغیب بودین همدیگر رو راهنمایی می کردن :love:خوشحالم که می بینم ما جونا با این همه مشکلات بازهم پشت هم هستیم.

امیدوارم با خبر خوب 1 شهریور برگردم و ناامیدتون نکنم و از همه خبرها ی خوب بگیرم;):)
:w27::thumbsup2::gol::w16::w36: خیلی دوستون دارم
موفق باشین

mehdime007

عضو جدید
دوست عزيز
من مقايسه من بين آزاد و غير انتفاعي بود. با دانشگاه تهران و شهيد بهشتي كاري ندارم.گفتم كه اولويت ها از نظر من اينه :‌روزانه شبانه آزاد غيرانتفاعي.
در مورد امكانات مورد نظر براي يك رشته بايد بگم تنها رشته اي كه به امكانات بيشتري نياز داره معماريه. آتليه رنگ/ميز كار/كارگاه چوب/كارگاه عكاسي و ................. اما بقيه رشته ها ميشينن توي كلاس روي صندلي استادم پا تخته داره درس ميده.حالا گه گاهي هم ميرن توي آزمايشگاه يا كارگاه.
كسي هم به خاطر پول درس نميخونه كه بگه حالا كه پول ندادم پس درسم نخونم يا حالا كه دارم اين همه پول ميدم پس درس بخونم !!:smile: اين بستگي به
خود دانشجو داره و البته بيشترش به دانشگاه.
به نظر من آزاد قزوين كل غيرانتفاعيا رو راحت ميزاره تو جيبش.
موفق باشيد;)
با سلام
تمام حرف هایی که در مورد امکانات گفتی درست ، اما حرف من اینجاست کسی که درس نمی خونه دانشگاه آزاد قزوین که سهله ،اگه همون شخص رو بندازیش توی دانشگاه فلورانس ایتالیا ، باز هم همون آش و همون کاسه است، فرقی نمیکنه ... من نمی دونم شما آخه چطور می گید که این موضوع یعنی درس خوندن، بیشتر به دانشگاه ربط داره تا به خود دانشجو !!!!!
در ضمن مساله سر درس خوندن برای پول نیست بلکه مساله احساس مسئولیتی هست که اون دانشجوی آزاد و غیرانتفاعی به خاطر دادن پول شهریه اش داره، اما این احساس مسئولیت در دانشجوی دانشگاه دولتی نیست.این یه نوع انگیزست.حرف من هم همینه که مهم خود دانشجو هستش نه دانشگاه (دانشگاه مجهز بد نیست،بلکه اصل کاریه خود فرد هستش ).:)
شما هم انشالله موفق باشید .;)

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: E-y
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا