فردا،جمعه شبکه دو را ببینید(خواهشا اطلاع رسانی کنید)

mohsen-moghadam

عضو جدید
شبکه دو سیما
با حضور محقق و پژوهشگر در زمینه فراماسونری،صهیونیسم و تمامی مسائل پیرامون آن

استاد رائفی پور

رهبر جنبش مصاف
مبارزه با صهیونیسم،اومانیسم،فراماسونری

زمان پخش : از 17 تیر ماه ، هر جمعه - ساعت 13:30

جنبش نافظ
نابودگر ایدئولوژی فراماسونری تا ظهور

آخرین ویرایش:

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اومد دانشگاه ما صحبت کرد.
اطلاعاتش واقعا سطحیه.
البته برای کسانی که با این موضوع آشنایی ندارن در حد اولیه خوبه ولی اطلاعات همین اقا از همین سایتها و فیلمها جمع کرده.
ضمنن آمار غلط هم میدن بعضی وقتها

t#h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
توی دانشگاه ما هم حرف زد اما من نرفتم

hichi_hichizade

عضو جدید
اطلاعاتش واقعا سطحیه.
البته برای کسانی که با این موضوع آشنایی ندارن در حد اولیه خوبه ولی اطلاعات همین اقا از همین سایتها و فیلمها جمع کرده.

منم با نظرتون موافقم اطلاعاتش پیش پا افتادس

اینم یه طرفند جدید برا سرگرم کردن جواناست پس چرا تا حالا از این مباجث بجث نمی شد !؟

به نظرم اینم یه ترفند جدید مسئولان حکومت برا رسیدن به بعضی از اهدافشونه

توصیه می کنم این مباجث بشنوین اما چندان جدی نگیریدشون

mohsen-moghadam

عضو جدید
دوست من خودت و رسالتت رو اگه بشناسی متوجه همه قضایا میشی که رائفی چی میگه.اون در حد ملت حرف میزنه.اگه سنگین حرف بزنه ملت کع تا الان اینا رو نشنیدن فرری میشن.رائفی نه خداست نه پیغمبر.یه آدمه که داره رسالتش رو خیلی آروم و گام به گام پیش میبره

aphrodait

عضو جدید
اطلاعاتش واقعا سطحیه.

دوست عزیز خودت هم میگی، این اقا اطلاعاتش زیاده ولی باید به اندازه ای حرف بزنه که همه بفهمن اخه توی یک جمع هم میتونه یه بیسواد باشه هم یه تحصیلات عالیه.
مشکل اینجاست که کسانی که این برنامه ها رو میذارن باید گروه ها رو تفکیک کنن و برای هرکس به اندازه درکش بگن ولی متاسفانه....

amir_80

عضو جدید
بابا تو رو به جون فراماسون ولمون کنید

دلتون خوشه

داداش این رسالتشو کی داده بهش؟خدا داده بهش؟یا کسانی که دارن رو زمین خدایی میکنن؟نکنه خودش یه شب خوابید صبح که بیدار شد بهش وحی شد که داداش برو رسالتت که همانا اطلاع رسانی در مورد فراماسونری است و خطرات ان برای جامعه بشریت بگو

بگو که تو یک بشارت دهنده و انذار دهنده ای

مسایل و مشکلات جامعه خودمون حل بشه دیگه فراماسونری مشکلی نیست

mehdi_ex13

عضو جدید
برادر من داداش من این چه حرفایی هست.منم اتفاقا شنیدم تاجایی تونستم دنبالش رفتم واقعا هم به نتیجه رسیده.تازه شما که نرفتی تو بحث چطور میگی بحث جوی هست.اگه یه ذره دلت به افکارت میسوخت میرفتی دنباش متوجه میشدی.این بحث هم قبل از انقلاب حتی تو دوران خود شاه هم بود که حتی پدربزرگم که خدارحمتش کنه اسمه فراماسونری به گوشش خورده اما من نوعی دانشجو به دلیل هجمه عقاد و تفکرات هدف دار سر در
گم تو کوچه زندگی هستیم.دادش من یعنی پدر بزرگ من که افکار 100 سال پیش رو داشت جلوتر از شمادانشجوی هزار سومی هست.

mehdi_ex13

عضو جدید
همه مسلمونا یک رسالت به گردنشون هست.همه ما وظیفمون رسالته.یا معنای رسالت رو نمیدونید یا فکر میکنید فکری که دارید بهترین فکرو شیوست

دوست من خودت و رسالتت رو اگه بشناسی متوجه همه قضایا میشی که رائفی چی میگه.اون در حد ملت حرف میزنه.اگه سنگین حرف بزنه ملت کع تا الان اینا رو نشنیدن فرری میشن.رائفی نه خداست نه پیغمبر.یه آدمه که داره رسالتش رو خیلی آروم و گام به گام پیش میبره

دولت نفت رو میفروشه و میریزه توی حساب خزانه و عده ای که نمیدانند چطوری این بودجه را توی جبشون بریزند
مینشینند و یک سناریو مینویسند که توی اون یک وجب روغن باشه
بعد می ایند سناریو را ارائه داده بودجه از خزانه بیت المال من و شما میگیرند و با ان سناریو جلوی تلویزیون و پشت میکروفون بازی میکنند تا بودجه کامل مصرف بشه وقتی سناریو تمام شد میروند مینشینند سناریو دیگه مینویسند!
و روز از نو روزی از نو و تا دلت بخواد توی جامعه سوژه برای سناریو نوشتن در داخل و خارج از ایران هست!
فقط بد بخت اونائی که دستشون به بودجه نمیرسه تا سناریو خوب بنویسند
و اکثرا سناریو را انهائی مینویسند که اقا زاده هستند و یا پاچه خوار اقا زاده ها هستند!

توی تاریخ هیچ وقت هیچ ظالمی نیامده که شیرین حرف نزند!
چه حق چه باطل به قول قران وقتی حرف میزنند از گفتارشان ادم شگفت زده میشود!

حالا این یارو حقه یا باطل من نمیدونم ولی سناریو اش انقدر تکراری شده که ادم حالش به هم میخوره!

اما بعنوان یک مسئله مهم بنده جهت اطلاع چهار ساله که تلویزیون رو خاموش کرده ام!
و اخبارم رو از اینترنت اونی که دوست دارم رو میخونم نه اونی که توی تلویزیون بهم دیکته میشه و منو هیپنوتیزم میکنه!

دجال یک چشمی که میگفتند اخر الزمان می اید همین تلویزیون است که انسان را تسخیر و جادو و سحر میکند!

mehdi_ex13

عضو جدید
برادران چرا شما همه چیز رو با پیمانه این دولت و حکومت مسنجید.حرف حق رو بشنوید باطل رو هم گوش کنید.خودتون قضاوت کنید.اما درست قضاوت نید

mehdi_ex13

عضو جدید
دجال یک چشمی که میگفتند اخر الزمان می اید همین تلویزیون است که انسان را تسخیر و جادو و سحر میکند![/QUOTE]

حرفت رو کاملا قبول دارم.ولی باور کن برادرم این رسانه هرچه قدر هم دروغ باشه تنها رسانه ی دم دستیه که میشه بحث عمومیت پیدا کنه.