لطفا کنکوریای 91 درصدهاشون بذارن!!!!!!!!!

Melted_Boy

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
سلام موادی های عزیز

:gol::gol::gol::gol:عیدتون مبارک :gol::gol::gol::gol:

یک توصیه برای کنکوری ها دارم که در صورتی که مجاز شدند (با هر رتبه ای) اصلا نامید نباشند

چون مرحله دوم کنکور که انتخاب دانشگاه است اگه از کنکور مهمتر نباشه کمتر هم نیست

توضیحات دقیق تر و بیشتر برای انتخاب دانشگاه و شهر رو بعد از نتایج نهایی ارشد (که 13 شهریوره)تو همین تاپیک میزارم

رتبه کنکورسال 91 من شد 1701
مجاز شدم ، برای قبولی هم اصلا نامید نیستم و ایشالا قبول میشم

ترمودینامیک : 3 درصد
خواص فیزیکی : 20 درصد
خواص مکانیکی : 25 درصد
زبان انگلیسی : -2 درصد
ریاضی : 0
معدل موثر: 14/03

ایشالاااا........
ولی خراب این اعتماد به نفست هستم...........!!!!!!!!!!۱
ایول....

alireza-1368

عضو جدید
سلام موادی های عزیز

یک توصیه برای کنکوری ها دارم که در صورتی که مجاز شدند (با هر رتبه ای) اصلا نامید نباشند

توضیحات دقیق تر و بیشتر برای انتخاب دانشگاه و شهر رو بعد از نتایج نهایی ارشد (که 13 شهریوره)تو همین تاپیک میزارم

سلام مهندس مرسی اعتماد به نفس انشالله که قبول میشی علی یارت

avisaafhar

کاربر فعال مهندسی مواد, ارتباط با صنعت
سلام موادی های عزیز

سلام » ایشالا قبول میشید ، با حرف هاتون موافقم ، در کنکور های دو مرحله ای هر مرحله اهمیت خاص خودشو داره .
دوستانی رو میشناسم که با رتبه های 1400 تا 1500 قبول شدن
فکر کنم اگه انتخاب دانشگاه و رشته خوبی داشته باشی میتونی شبانه قبول بشی حتی یه جای خوب اما شبانه
با این اعتماد به نفسی که شما دارید با توجه به دفترچه 2 ارشد(راهنما ، انتخاب رشته) احتمال قبولی در گرایش هایی که دانشگاه مالک اشتر داره زیاده (اگه مصاحبه رفته باشید و رزومه خوبی داشته باشین) همینطور شبانه های دانشگاه شهرکرد و سمنان.

در صورت قبولی و یا خدای نکرده قبول نشدن (ناامید نشید تکمیل ظرفیت رو دارین)حتما نتیجتون رو بزارید تا اطلاع پیدا کنیم.

موفق باشید

خوبرو

عضو جدید
سلام » ایشالا قبول میشید ، با حرف هاتون موافقم ، در کنکور های دو مرحله ای هر مرحله اهمیت خاص خودشو داره .
دوستانی رو میشناسم که با رتبه های 1400 تا 1500 قبول شدن
فکر کنم اگه انتخاب دانشگاه و رشته خوبی داشته باشی میتونی شبانه قبول بشی حتی یه جای خوب اما شبانه
با این اعتماد به نفسی که شما دارید با توجه به دفترچه 2 ارشد(راهنما ، انتخاب رشته) احتمال قبولی در گرایش هایی که دانشگاه مالک اشتر داره زیاده (اگه مصاحبه رفته باشید و رزومه خوبی داشته باشین) همینطور شبانه های دانشگاه شهرکرد و سمنان.
;)
در صورت قبولی و یا خدای نکرده قبول نشدن (ناامید نشید تکمیل ظرفیت رو دارین)حتما نتیجتون رو بزارید تا اطلاع پیدا کنیم.

موفق باشید
befarma nushidani/

Ho$$ein

کاربر ممتاز
سلام موادی های عزیز

من هم رتبه م حدود 1500 شد ، فقط شبانه فردوسی مشهد رو زدم ( که فکر نمیکنم بیارم )

اگه شبانه سبزوار یا سمنان رو زدید احتمال قبولیتون هست .

chs

عضو جدید
سلام. امروز دیدم فایل مربوط به ممتازین دانشگاهها برای کارشناسی ارشد روی سایت اومده. کسی اطلاع داره دانشجوهای آزاد هم می تونن شرکت کنن یا نه؟

speranza1989

عضو جدید
220 راحت شناسایی خواجه روزانه -جوش اصفهان قبوله .یکی از دوستام با270 شناسایی خواجه رو آورد پارسال

speranza1989

عضو جدید
با 115رااحت همه چیز امیرکبیر -همه چیز علم و صنعت میاری

آخرین ویرایش:

speranza1989

عضو جدید
اولا گلعذار وساعتچی بارنشست شدن-----------دوما تهران وشریف با اختلاف زیادی همه گرایشاشون قوی تره --- به جز جوش وشناسایی وخوردگی بقیه گرایشا به درد نمی خوره ... چون نه کار براشون هست نه کلاسشون به این گرایشا می خوره

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
اولا گلعذار وساعتچی بارنشست شدن-----------دوما تهران وشریف با اختلاف زیادی همه گرایشاشون قوی تره --- به جز جوش وشناسایی وخوردگی بقیه گرایشا به درد نمی خوره ... چون نه کار براشون هست نه کلاسشون به این گرایشا می خوره

واقعا چقدر با انصاف رتبه بندی کردید!!! یعنی سرامیک باید بره سماق بمکه؟ اگه می دونستی سرامیک از جدیدترین و پیشرفته ترین و توسعه پذیرترین گرایش های مهندسی است این حرف و نمی زدی!!!
.
شناسایی که تخصص نداره.! شکل دادن و بیومواد و نانومواد یعنی بار علمی شون از جوش پایین تره؟:eek: که کلاسشون نمی خوره؟ حتی استخراج و ریخته گری هم بجای خود خووبن که اینها اساس متالورژی اند.

Darlling

عضو جدید

مهندس جان مطمئنی؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلا تا حالا سیلابس های درسی شکل دادن و نانو رو دیدین؟
مثلا خود شکل دهی از لحاظ بازار کار تو صنایع بزرگی جا داره،(مثل صنعت خودروسازی،صنعت دفاعی،فولاد،نورد لوله و........)اصلا صنعت نورد یکی از صنایع مادر به حساب میاد(مثل ریخته گری).
الان خیلی از بچه های ساخت و تولید تو ارشد و دکتری میرن سراغ شکلدهی و حتی من دیدم که بچه های سیالات و حتی جامدات دارن رو میارن به نانو.

Melted_Boy

کاربر ممتاز
سلام. امروز دیدم فایل مربوط به ممتازین دانشگاهها برای کارشناسی ارشد روی سایت اومده. کسی اطلاع داره دانشجوهای آزاد هم می تونن شرکت کنن یا نه؟

نه فقط دولتی....:cool:

alireza-1368

عضو جدید
سلام به مهندسان عزیز دوهفته دیگه نتایج میاد همه الان تو فکریم که چی قبول میشیم ولی از همین جا دعا میکنم هرکدوممون هرچی دوست داریم قبول میشیم از رتبه 1 تا اون کسی که 2000 شده .من رتبم 270 شده مثل اینکه تنها جایی که میتونم انتخاب شناسایی روزانه قبول شم خواجه نصیر هستش.بچه ها دعام کنیدکه همون جا قبول شم.شبانه هزینش واسم فوق العاده سنگینه

Melted_Boy

کاربر ممتاز
سلام به مهندسان عزیز دوهفته دیگه نتایج میاد همه الان تو فکریم که چی قبول میشیم ولی از همین جا دعا میکنم هرکدوممون هرچی دوست داریم قبول میشیم از رتبه 1 تا اون کسی که 2000 شده .من رتبم 270 شده مثل اینکه تنها جایی که میتونم انتخاب شناسایی روزانه قبول شم خواجه نصیر هستش.بچه ها دعام کنیدکه همون جا قبول شم.شبانه هزینش واسم فوق العاده سنگینه

انشاا... که قبولین....
شما هم به ما دعا کنید سال دیگه بتونیم موفق بشیم...

Melted_Boy

کاربر ممتاز
چه جالب! نشناخته متهم کردید به جوجه ماشینی بودن، جیم زدن تو شلوغی و ترس و... مرام شهید چمران بزرگوار هم خصوصی ساز نشده به نفع بعضی ها! چه ادبیات زشتی.. خدا هدایتمون کنه.

رتبه 1 امسال "فاضل بنی اسد" بوده، البته نمیدونم کی هستن و از کجا.

از شیراز هست...

Ho$$ein

کاربر ممتاز

270 که رتبه خوبیه ، براحتی شناسایی روزانه رو میارید ، البته هیچ چیز رو نمیشه پیش بینی کرد ! بستگی به این داره که سایرین چه طور انتخاب گرایش کردند
انشا ا... قبولید ، و یه شیرینی توپ میاید اینجا میدید

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
سلام به همگي دوستان عزيز
اميدوارم خوب و خوش و سلامت باشيد
الان داشتم به اخبار گوش ميدادم، به نقل از سازمان سنجش گفت كه 12 شهريور نتايج نهايي ارشد مياد و تا 20 هم مثل اينكه مهلت ثبت نامه!
اميدوارم همگي نتيجه عالي كسب كنند
التماس دعا و ياحق

speranza1989

عضو جدید
شکل روزانه خواجه پازسال یکی ازدوستام با 353 قبول شده .شبانش تا 50 تا بالاترش یعنی 400 میاره

speranza1989

عضو جدید
دوستان من تو هر گرایشی چنتا دوست و رفیق دارم برا شکل کار نیست این دوستم 2سال فارغ التحصیل از شریف شده هر جایی که بگی رفته کار نیست که نیست فقط دوتا از دوستام که شناسایی وجوش بودن یه کار نیمه وقت گیر آوردن بعد 2سال

Darlling

عضو جدید
دوستان من تو هر گرایشی چنتا دوست و رفیق دارم برا شکل کار نیست این دوستم 2سال فارغ التحصیل از شریف شده هر جایی که بگی رفته کار نیست که نیست فقط دوتا از دوستام که شناسایی وجوش بودن یه کار نیمه وقت گیر آوردن بعد 2سال

پس صنایع خودروسازی و فولاد و دفاع همش کشکه؟؟:surprised:

Ho$$ein

کاربر ممتاز
پس صنایع خودروسازی و فولاد و دفاع همش کشکه؟؟:surprised:

دوست عزیز ، صنعت اصلاً نیازی به ارشد نداره .حتی مدیران ارشد کارخانه هم از بین لیسانس هایی که سابقه کار بالایی دارند انتخاب میشه .
صنایع فولاد هم بهمین شکل هست .

golmetal

عضو جدید
درود بر همه ی دوستان:D:D:D
کسی می دونه آخرین رتبه ای که پارسال روزانه شناسایی صنعتی اصفهان قبول شده چند بوده؟ به نظرتون با افزایش ظرفیت دوبرابری این دانشگاه با رتبه 500 می شه روزانه صنعتی اصفهان شناسایی قبول شد؟

بالا