باحال ترین اتفاقی که تو زندگیت افتاده چی بوده؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
با خدا اشتی کردمو الان هروز سعی میکنم به یادش باشم:)

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
آفرین..........
باریکلا...........
ببینم مگه باهاش قهر بودی؟!!!!!!!!!!!!!!:surprised:
نه مثل خیلی از بنده هاش زیادی به یادش نبودم...زندگیمو همش تکرار میکردم...وگرنه من بندشم کی باشم که با خدا جووووووونم قهر باشم..مثل بچه ها بازی میکردم و زیاد فکر نمیکردم.

maktoobian

عضو جدید
نه مثل خیلی از بنده هاش زیادی به یادش نبودم...زندگیمو همش تکرار میکردم...وگرنه من بندشم کی باشم که با خدا جووووووونم قهر باشم..مثل بچه ها بازی میکردم و زیاد فکر نمیکردم.

بگو چطوري به اين نتيجه رسيدي؟من يه ماهه باهاش قهرم حرفم نميزنم باهاش.چطوري منم مثه تو بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
بگو چطوري به اين نتيجه رسيدي؟من يه ماهه باهاش قهرم حرفم نميزنم باهاش.چطوري منم مثه تو بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اول سلام راستش باید یه محرک برای خودت پیدا کنی محرک من اموزش قران به دوستانم بود....میدونی دوستم گفت میخواد قرانو یاد بگیره منم چون از فبل کلاسهای تفسیر و هم اندیشی قران میرفتم...رفتم جزوه هاشو یه نگاه انداختم...دیدم به اب در کوزه وما تشنه لبان دور جهان میگردیم.....بهتره برای اشتی با خالقمون کتاب های اسمانی که مثل کتاب منوال بشری است....اگه مسلمونی قران و مسیحی انجیل و یهودی تورات.....برای قران هم پیشنهاد میکنم قران با ترجمه پور جوادی یا اقای مکارم بهتره...اگه قران خوندن سخته با کلاسهای مدیتیشن و تمدد اعصاب سعی کن سختی های زندگی را کمتر کنی تا بتونی تمرکزتو رو فکر به خدا کنی........کلا اگه ادم خوف وارومی بشی خود به خود کششت به سمت الاهیت میره گلم...زنده باشی

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خيلي اتفاقهاي باحالي افتاده توي زندگيم نميدونم كدومو بگمممممممممم:(

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاق باحال زیاد بوده................. شاید ترینشون نتیجه کنکورم بوده.... چون 99 درصد به هدف اون موقعم رسیدم.....

behrooz civil

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
رانندگی با یه اسکانیا تانکر دار برای اولین بار از اتوبان تا کلانتری !!!!:warn::warn: