ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mec_eng_2010

عضو جدید
به نقل از ایرنا در امروز صبح:
معاون امور آزمون های سازمان سنجش آموزش كشور روز شنبه به خبرنگار فرهنگی ایرنا گفت: شركت كنندگان در آزمون كارشناسی ارشد امسال برای اطلاع از نتیجه آزمون خود می توانند از فردا، 12 شهریورماه به پایگاه اینترنتی سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه كنند.
'سید جلال طباطبایی' افزود: آن دسته از داوطلبان كارشناسی ارشد كه اسامی آنها جزو پذیرفته شدگان این آزمون باشد باید از شنبه، 18 شهریورماه برای ثبت نام به دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل قبولی خود مراجعه كنند.
وی ظرفیت پذیرش دانشجوی كارشناسی ارشد امسال را بیش از 83 هزار نفرعنوان كرد وگفت: براساس ظرفیت های اعلامی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی كه در دفترچه انتخاب رشته آزمون درج شده است تعداد 83 هزار و 469 نفر از طریق این آزمون به دانشگاه ها راه خواهند یافت.
طباطبایی به راهیابی تعدادی از داوطلبان به مقطع كارشناسی ارشد از طریق تسهیلات استعدادهای درخشان و به صورت بدون آزمون اشاره كرد، یادآورشد: با احتساب دانشجویان استعداد درخشان و مازاد ظرفیت احتمالی، بیش از 85 هزار نفر در دوره های كارشناسی ارشد امسال پذیرفته می شوند.
آزمون كارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1391 در نوبت صبح و بعدازظهر روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه، 26 تا 28 بهمن ماه 90 در حوزه های امتحانی 44 شهرستان مختلف كشور برگزار شد.
تعداد 930 هزار و 215 نفر برای شركت در آ‍زمون كارشناسی ارشد سال 91 ثبت نام كرده بودند كه از این تعداد، 785 هزار و 13 نفر در جلسه آزمون حاضر شدند.
پس از اعلام نتایج اولیه آزمون كارشناسی ارشد در خردادماه امسال حدود 40 درصد داوطلبان این آزمون برای انتخاب رشته، مجاز شناخته شدند.
فراهنگ**1055
انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ايرنا) / کد خبر 80302613

آخرین ویرایش:

zed_vr

عضو جدید
تقریباً پارسال همین موقع شروع کردم به خوندن واسه ارشد.
فردا نتایج چند ماه تلاشمون و چند ماه معطلی و انتظار رو میبینیم.
چقدر استرس دارم من! :-s
بچه ها ثبت نام 18 ام، به صورت اینترنتیه دیگه؟
من عروسیه داداشم 18 امه، امیدوارم اینترنتی باشه دیگه نیازی نباشه حضوری بریم.

solarisal

عضو جدید
تقریباً پارسال همین موقع شروع کردم به خوندن واسه ارشد.
فردا نتایج چند ماه تلاشمون و چند ماه معطلی و انتظار رو میبینیم.
چقدر استرس دارم من! :-s
بچه ها ثبت نام 18 ام، به صورت اینترنتیه دیگه؟
من عروسیه داداشم 18 امه، امیدوارم اینترنتی باشه دیگه نیازی نباشه حضوری بریم.

تبریک میگم آقا مبارکا باشه. فکر کنم ثبت نام حضوری باشه چون بهر حال باید مدارک دوره لیسانس و تطبیق معدل و اینجور مسائل را ارائه بدین ولی از 18-20 وقت هست پس نگرانش نباش. منم نگران نتایجم ولی نه به اندازه کارنامه اولیه. قبولیم انشالله

آخرین ویرایش:

zed_vr

عضو جدید
تبریک میگم آقا مبارکا باشه. فکر کنم ثبت نام حضوری باشه چون بهر حال باید مدارک دوره لیسانس و تطبیق معدل و اینجور مسائل را ارائه بدین ولی از 18-22 وقت هست پس نگرانش نباش. منم نگران نتایجم ولی نه به اندازه کارنامه اولیه. قبولیم انشالله

خواهش می کنم :)
راستش من دوستم که پارسال شریف قبول شده بود، می گفت یه ثبت نام اولیه داره که اینترنتیه،
بعد از اون، یه چند روز بعدش میری واسه ثبت نام اصلی و مدارک و اینارو میبری.
ایشالا شما هم جایی که میخواین رو قبول شدین.
دیگه هرچی قسمت بود من که با دست باز قبول میکنم.

سحرخیز

عضو جدید
بچه ها کسی آمار کلاسای سیالات دکتر صادقی تو پارسه یا نصیر رو نداره ؟
کسی هست رفته باشه ؟
چطوره ؟راضی بودید ؟

pirouz3

عضو جدید
دوستان تاریخ ثبت نام از شنبه 18 ام تا چه روزیه؟ و آیا تمدید هم میشه؟

karim-mech

کاربر بیش فعال
دوستان یه سوال دارم؟
اگه زد و ارشد از یه جایی قبول شدیم. واسه ثبت نام حتما باید فارغالتحصیل شده باشیم؟
چون الان من همه نمره هام رد شده و دفاع هم کردم ولی هنوز تسویه نگرفتم.
کسی میتونه راهنمایی کنه؟

parsa_peikaran

عضو جدید
من یه سوال داشتم.با توجه به این که تو دفترچه ی انتخاب رشته ذکر شده بود تا تاریخ 31/6/91 برای فارغ التحصیلی وقت داریم و من هنوز نمره ی پروژم وارد نشده برای ثبت نام تو تاریخ های تعیین شده با توجه به این که هنوز فارغ التحصیل نشدم و گواهی اتمام دوره ی کارشناسی رو ندارم به مشکل نمی خورم

m.e.a.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه سوال داشتم.با توجه به این که تو دفترچه ی انتخاب رشته ذکر شده بود تا تاریخ 31/6/91 برای فارغ التحصیلی وقت داریم و من هنوز نمره ی پروژم وارد نشده برای ثبت نام تو تاریخ های تعیین شده با توجه به این که هنوز فارغ التحصیل نشدم و گواهی اتمام دوره ی کارشناسی رو ندارم به مشکل نمی خورم
خوب باید تا اخره شهریور آخرین نمرت ثبت بشه حتما

m.e.a.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان یه سوال دارم؟
اگه زد و ارشد از یه جایی قبول شدیم. واسه ثبت نام حتما باید فارغالتحصیل شده باشیم؟
چون الان من همه نمره هام رد شده و دفاع هم کردم ولی هنوز تسویه نگرفتم.
کسی میتونه راهنمایی کنه؟
من فکر میکنم مهم تاریخ فارغ التحصیلیت باشه که همون تاریخ آخرین نمره درسته که ثبت شده
ولی خوب باید برای اینکه تو دانشگاه جدید ثبت نام کنی حتما تسویه کرده باشی
برا اینکه خیالت مطمئن باشه هر چه زودتر تسویه کن

karim-mech

کاربر بیش فعال
من فکر میکنم مهم تاریخ فارغ التحصیلیت باشه که همون تاریخ آخرین نمره درسته که ثبت شده
ولی خوب باید برای اینکه تو دانشگاه جدید ثبت نام کنی حتما تسویه کرده باشی
برا اینکه خیالت مطمئن باشه هر چه زودتر تسویه کن

پیش به سوی تسویه!!!!!!

parsa_peikaran

عضو جدید
برای ثبت نام تو تاریخ 18 ام به غیر از یه مدرک برای تظبیق معدل و شناسنامه و مدارک شخصی دیگه چی لازمه؟گواهی اتمام دوره هم حتما باید تو برای ثبت نام تو اون روز ببریم؟

p458

عضو جدید
بچه ها فردا یه سری چکش و میخ دم دستتون باشه که وقتی نتایج اومد در و پنجره این تاپیک رو با هم تخته کنیم!!!

karim-mech

کاربر بیش فعال
بچه ها فردا یه سری چکش و میخ دم دستتون باشه که وقتی نتایج اومد در و پنجره این تاپیک رو با هم تخته کنیم!!!

دوستان یعنی فردا میاد؟؟
یعنی فردا دیگه تکلیفمون مشخص میشه؟
کتابامون رو از کارتون دربیاریم دوباره یا بفروشیم!؟

asgar33

عضو جدید
نخير كوج ميكنيم يه تايبيك ديكه دلتون0مياد دوستاي كه بيداكردين فراموش كنين تو اين تايبيك همو ميبينيمhttp://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/399390-بعد-از-كنكور-ارشد?highlight=

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا