[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

nima_4321

عضو جدید
سلام
ماهشهر رو بیخیال شید .

من واسه 14 مهر پرواز شماره 750 اهواز رو گرفتم
کسی هست همسفر شیم؟؟؟:smile:

اهواز تا ماهشهر هم آزادراه هست و با تاکسی یک ساعته میرسین به ماهشهر(من خودم یه بار با ماشین شخصی بیشتر مسیر رو صد و سی ، صد و چهل اومدم و چهل و پنج دقیقه ای رسیدم) . پس زیاد تفاوتی با فرودگاه ماهشهر نداره . فکر کنم هزینه تاکسی از اهواز به ماهشهر هم از هزینه تاکسی فرودگاه ماهشهر کمتر باشه

vbsama

عضو جدید
بهرزو جان پس تا الان سه نفر فوق کامپیوتر هستیم که قراره بریم تهران کار کنیم
جالبه ما همه را میخان چیکار کنند به نظر شما؟؟؟
معلومه محسن جان میخوایم بریم واسه پشتیبانی سیستم های نرم افزار . اینجوری که من شنیدم اینا تو وزارت خونه 5 یا 6 هزار کامپیوتر تو تهران دارن به نظر من حداقل 60 تا 70 نفر میخواد برای پشتیبانی این همه کامپیوتر

Mohsen406

عضو جدید
دیگه کیا ممتاز و ارشد کامپیوتر هستند ؟؟؟

دیگه کیا ممتاز و ارشد کامپیوتر هستند ؟؟؟

سلام دوستان
کسی میدانه کسانی که ممتاز و ارشد کامپیوتر هستند و تو مراحل استخدام هستند چند نفرن؟ هر شرکتی باشن مهم نیست
فعلا من خودم و این چند نفر را میشناسم
بچه هایی که هستند بگین هر کدوم کارتون کدام شهره؟

mohsen406:تهران
vbsama:تهران
mehdi8487 :تهران

دیگه کیا هستند؟؟؟

miladeng1

عضو جدید
سلام دوستان
کسی میدانه کسانی که ممتاز و ارشد کامپیوتر هستند و تو مراحل استخدام هستند چند نفرن؟ هر شرکتی باشن مهم نیست
فعلا من خودم و این چند نفر را میشناسم
بچه هایی که هستند بگین هر کدوم کارتون کدام شهره؟

mohsen406:تهران
vbsama:تهران
mehdi8487 :تهران

دیگه کیا هستند؟؟؟

کسی بخاطر ما دلش نسوختتتتتتتتتت :(

Mohsen406

عضو جدید
ظاهران با شروع ترم تحصیلی اکثر بچه های ممتاز که دانشگاه تدریس داشتن و منتظر استخدام هستن دیگه کلاس نگرفتن و وقت آزادمون زیاد شده:D
چون بچه ها ماشاله همیشه آنلاین شدن

mehdi8487

عضو جدید
معلومه محسن جان میخوایم بریم واسه پشتیبانی سیستم های نرم افزار . اینجوری که من شنیدم اینا تو وزارت خونه 5 یا 6 هزار کامپیوتر تو تهران دارن به نظر من حداقل 60 تا 70 نفر میخواد برای پشتیبانی این همه کامپیوتر

کاش همش پشتیبانی نرم افزار نباشه، یک بخششم تولید نرم افزار باشه، آخه واقعآ به این کار علاقه دارم. 
اون مصاحبه فنی هم که از ما گرفتن فکر نمی کنم در حد پشتیبانی سیستم بود چون خیلی طولانی و تخصصی بود
من دقیقآ یادمه ساعت 2:10 مصاحبه ام شروع شد و ساعت 3:40 به هم گفت خسته نباشی;)
تو این زمان نذاشت یک چایی بخوریم از بس پشت سر هم می پرسیدن. حتی گفت برو پای تابلو برامون دستور SQL بنویس
خلاصه تونستم در برابر هر چهار تاشون با قدرت وایسم:neutral:

mehdi8487

عضو جدید
ظاهران با شروع ترم تحصیلی اکثر بچه های ممتاز که دانشگاه تدریس داشتن و منتظر استخدام هستن دیگه کلاس نگرفتن و وقت آزادمون زیاد شده:D
چون بچه ها ماشاله همیشه آنلاین شدن

ترم پیش 72 ساعت در هفته تو دانشگاه کلاس داشتم، حتی جمعه ها هم میرفتم
دیگه این ترم رو گفتم نمی یام ، بیمه ای هم که تو این 4 سال می ریختن قطع کردن:cry:
الان اینقدر بی کار شدم که دیگه برنامه عمو پورنگ می بینم، حتی حس کتاب خودن هم ندارم از بس فکرم مشغوله
حس پوچی گرفتم

Mohsen406

عضو جدید
کاش همش پشتیبانی نرم افزار نباشه، یک بخششم تولید نرم افزار باشه، آخه واقعآ به این کار علاقه دارم.
اون مصاحبه فنی هم که از ما گرفتن فکر نمی کنم در حد پشتیبانی سیستم بود چون خیلی طولانی و تخصصی بود
من دقیقآ یادمه ساعت 2:10 مصاحبه ام شروع شد و ساعت 3:40 به هم گفت خسته نباشی;)
تو این زمان نذاشت یک چایی بخوریم از بس پشت سر هم می پرسیدن. حتی گفت برو پای تابلو برامون دستور SQL بنویس
خلاصه تونستم در برابر هر چهار تاشون با قدرت وایسم:neutral:

چه جالب مهدی جان چقدر طولانی!!!
از من چهل دقیقه بیشتر چیز نپرسیدن ولی هر چی پرسید راحت جواب دادم آخه سوالاتش چندان سخت نبود. البتهدستور sql هم براشون گفتم.
ولی آخه کسی که 6 ترم پایگاه داده درس داده و سیستم هم تولید کرده و ارشد و ممتاز کامپیوتره سوال sql پرسیدن چندان سوال تخصصی و خوبی نیست
راستی باید دانشگاه کلاس می گرفتی فوق فوقش اگه شرکت نفت زودتر شروع میشد ادامشو نمیرفتی اینطور اعصابت راحتتر بود

mehdi8487

عضو جدید
چه جالب مهدی جان چقدر طولانی!!!
از من چهل دقیقه بیشتر چیز نپرسیدن ولی هر چی پرسید راحت جواب دادم آخه سوالاتش چندان سخت نبود. البتهدستور sql هم براشون گفتم.
ولی آخه کسی که 6 ترم پایگاه داده درس داده و سیستم هم تولید کرده و ارشد و ممتاز کامپیوتره سوال sql پرسیدن چندان سوال تخصصی و خوبی نیست
راستی باید دانشگاه کلاس می گرفتی فوق فوقش اگه شرکت نفت زودتر شروع میشد ادامشو نمیرفتی اینطور اعصابت راحتتر بود

نه اصلآ از این ناراحت نیستم که چرا دستور SQL پرسیده، چون اون چیزی رو که اون پرسید من همون جلسه اول دستورات SQL درسش می دم ولی برام جالب بود که چقدر متنوع می پرسن، تو همه زمینه ها پرسید، نهار رو خورده بودن عجله ای نداشتن:D من هم رزومه ام رو بهشون داده بودم دیگه هرچی هم نمی خواست بپرسه از رو رزومه نگاه می کرد یادش می افتاد
یک بحثی هم که باعث شد مصاحبه ام طولانی بشه این که گیر داده بود چرا نمیری شرکت مپنا؟!! چرا اومدی اینجا، اونجا بهتر بهت پول می دن

تو این ترم کلاس گرفتی؟ من والا ترسیدم کلاس بگیرم، گفتم اگه یکدفه اولا ترم بگه بیا، چه جوری می خوام این همه دانشجو رو جمع کنم

Mohsen406

عضو جدید
نه اصلآ از این ناراحت نیستم که چرا دستور SQL پرسیده، چون اون چیزی رو که اون پرسید من همون جلسه اول دستورات SQL درسش می دم ولی برام جالب بود که چقدر متنوع می پرسن، تو همه زمینه ها پرسید، نهار رو خورده بودن عجله ای نداشتن:D من هم رزومه ام رو بهشون داده بودم دیگه هرچی هم نمی خواست بپرسه از رو رزومه نگاه می کرد یادش می افتاد
یک بحثی هم که باعث شد مصاحبه ام طولانی بشه این که گیر داده بود چرا نمیری شرکت مپنا؟!! چرا اومدی اینجا، اونجا بهتر بهت پول می دن

تو این ترم کلاس گرفتی؟ من والا ترسیدم کلاس بگیرم، گفتم اگه یکدفه اولا ترم بگه بیا، چه جوری می خوام این همه دانشجو رو جمع کنم

بله مهدی جان کلاس گرفتم ولی ی کمتر
من که هر موقع گفتن بیا کسی را دارم بزارم جای خودم و بیام از این بابت خیالم راحته.
مگه قرار بود بری مپنا مهدی جان؟

آخرین ویرایش:

pogc1

عضو جدید
سلام
بچه های مشهد کسی 12 هم برای اهواز بلیت گرفته؟
من زودتر از 18/30 پیدا نکردم، کسی این ساعت گرفته؟

mehdi8487

عضو جدید
بله مهدی جان کلاس گرفتم ولی ی کم کمر
من که هر موقع گفتن بیا کسی را دارم بزارم جای خودم و بیام از این بابت خیالم راحته.
مگه قرار بود بری مپنا مهدی جان؟

خیلی خوبه کلاس گرفتی و از همه مهمتر کسی رو داری بزاری جای خودت اگه گفتن بیا
من اگه می گرفتم چون کسی نبود، شیر تو شیر می شد
نه نمی خواستم برم مپنا، پرسید چه جور شد که نفت رو انتخاب کردی، منم جواب دادم دوست دارم تو یک شرکت معتبر کار کنم، مثلآ مپنا هم درخواست دادم، آقا ما اینو گفتیم دیگه مگه ول می کرد
اینقدر گیر داد اگه یکدفه اون بهت بگه بیا، تو اینجا رو ول می کنی میری، من هرچی می گفتم نه نسبت به اینجا تعهد دارم ، می گفت اگه بیشتر پول بهت بده حتمآ می ری می گفتم نه بابا نمی رم، می گفت عاقلانش اینه که بری، تو دله خودم گفتم عجب گیری افتادیم ها
خلاصه این بحث اینقدر داغ شد که گفتم شما علاقه دارید که من برم اونجا:D ؟؟ دیگه سرتو درد نمی یارم، اگه سعادت شد یک روز همکار شدیم برات تعریف می کنم کلی بخندیم

shahedsheida

عضو جدید
خیلی خوبه کلاس گرفتی و از همه مهمتر کسی رو داری بزاری جای خودت اگه گفتن بیا
من اگه می گرفتم چون کسی نبود، شیر تو شیر می شد
نه نمی خواستم برم مپنا، پرسید چه جور شد که نفت رو انتخاب کردی، منم جواب دادم دوست دارم تو یک شرکت معتبر کار کنم، مثلآ مپنا هم درخواست دادم، آقا ما اینو گفتیم دیگه مگه ول می کرد
اینقدر گیر داد اگه یکدفه اون بهت بگه بیا، تو اینجا رو ول می کنی میری، من هرچی می گفتم نه نسبت به اینجا تعهد دارم ، می گفت اگه بیشتر پول بهت بده حتمآ می ری می گفتم نه بابا نمی رم، می گفت عاقلانش اینه که بری، تو دله خودم گفتم عجب گیری افتادیم ها
خلاصه این بحث اینقدر داغ شد که گفتم شما علاقه دارید که من برم اونجا:D ؟؟ دیگه سرتو درد نمی یارم، اگه سعادت شد یک روز همکار شدیم برات تعریف می کنم کلی بخندیم

دوستان بهتره این گپ و گفت های دو جانبه رو به صورت پیام خصوصی برای همدیگه بفرستید و فقط چیز های عمومی رو اینجا بنویسید
متشکرم

tak2750

عضو جدید
دوستان بهتره این گپ و گفت های دو جانبه رو به صورت پیام خصوصی برای همدیگه بفرستید و فقط چیز های عمومی رو اینجا بنویسید
متشکرم
اتفاقا متلبش جالب بود.
من خوشم اومد.
در ضمن خصوصی هم نبود.
این سوالی تقریبا از همه تو مصاحبه می پرسند که چراا اومدی نفت؟
و مثلا نرفتی شهر خودتون کار کنی؟

واسه بقیه که هنوز مصاحبه ندادند این پست ها خیلی جنه اموزشی داره.

Mohsen406

عضو جدید
اتفاقا متلبش جالب بود.
من خوشم اومد.
در ضمن خصوصی هم نبود.
این سوالی تقریبا از همه تو مصاحبه می پرسند که چراا اومدی نفت؟
و مثلا نرفتی شهر خودتون کار کنی؟

واسه بقیه که هنوز مصاحبه ندادند این پست ها خیلی جنه اموزشی داره.

حق با tak2750 است . مطالبی که تو مصاحبه از یکی می پرسن و مدت زمان مصاحبه و ... می تون به درد خیلی بچه های دیگه بخوره

vbsama

عضو جدید
ترم پیش 72 ساعت در هفته تو دانشگاه کلاس داشتم، حتی جمعه ها هم میرفتم
دیگه این ترم رو گفتم نمی یام ، بیمه ای هم که تو این 4 سال می ریختن قطع کردن:cry:
الان اینقدر بی کار شدم که دیگه برنامه عمو پورنگ می بینم، حتی حس کتاب خودن هم ندارم از بس فکرم مشغوله
حس پوچی گرفتم
جالبه من ترم قبل 58 ساعته بودم البته تو علمی کاربردی هم مدیر گروه بودم کلی سرم گرم بود ولی این ترم جرات نداشتم کلاس بگیریم چون نمیشه که وسط ترم بیخیال بشی و یکی دیگه رو جای خودت بزاری . الان فقط یه کلاس امادگی المپیاد دارم تو تیزهوشان که اون هم هفته بعد تمومه و کلا بیکارم . تو مصاحبه از من هم دیتا بیس زیاد پرسید فقط یه سوالش رو بلد نبودم گفت اگه یه دستور اپدیت بنویسی چطوری میدونی چند رکورد رو اپدیت کرده هر چی فک کردم بلد نبودم

VIVA_POGC

عضو جدید
من پنجشنبه با پرواز 19.05 تهران اهواز شماره 335 میرم. اگه از دوستان کسی دیگه هم با این پرواز میره پیغام بده با هم بیریم.

سائل

عضو جدید
دوستان و همکاران pogc
اگر موافقید یه جلسه معارفه جهت آشنایی بیشتر با یکدیگر برای جمعه ساعت 9 شب در محل خوابگاه برنامه ریزی نماییم.
از دوستان اعزامی گروه سوم هم اگر مایل باشند در این جمع حضور پیدا کنند تا ضمن اشنایی از راهنمایی هایشان هم استفاده کنیم.
من به شخصه از چهارشنبه 12 مهر ساعت 4 بعداز ظهر در خوابگاه حضور دارم.

miladeng1

عضو جدید
آقایون از ممتازین خبری نشد

هرکی یه خبر توپ بده یه مژدگانه حسابی بهش میدم؟

rivaaaldo

عضو جدید
سلام اگه خدا قبول كنه منم قراره خانگيران خدمت كنم
تا جايي كه يادمه شما قرار بود برين مصاحبه مجدد.
ميتونم بپرسم الان تو چه مرحله اي هستين؟

سلام
هفته پیش رفتم مصاحبه
مصاحبه نسبتا خوب بود
تو مصاحبه ازم پرسید باید بری خانگیران؟و اقماری هم نیست میری یا نه؟!
من اصلا نمیدونستم خانگیران کجا هست
حالا که نگاه میکنم لب مرز هست و ضریبش هم 3/2 هست ....
من ارشد کامپیوتر هستم....با ازمون.....
شما تو چه مرحله ای هستین؟

golgolak

عضو جدید
سلام
دوستانی که شهریور رفتند ماهشهر ظاهرا آموزششون یک ماه بیشتر طول نکشیده و برای آموزش تخصصی رفتند "عسلو":thumbsup2:
حالا خبر دارید اونایی که مهر میرند هم همین وضعیت را دارند؟

esmaeel381

عضو جدید
سلام
دوستانی که شهریور رفتند ماهشهر ظاهرا آموزششون یک ماه بیشتر طول نکشیده و برای آموزش تخصصی رفتند "عسلو":thumbsup2:
حالا خبر دارید اونایی که مهر میرند هم همین وضعیت را دارند؟
دوست عزیز کی همچین حرفی زده؟ من از بچه های گروه سوم هستم .. هفته ی پیش یک ماه اول کاراموزی ما تموم شد و یک هفته اومدیم استراحت و پس فردا هم برمیگردیم ماهشهر و دوره ی تخصصی هم به مدت 3 هفته در ماهشهر برقرار خواهد بود.. بعدش 2 هفته استراحت .. بعد هم اعزام به عسلویه !

golgolak

عضو جدید
دوست عزیز کی همچین حرفی زده؟ من از بچه های گروه سوم هستم .. هفته ی پیش یک ماه اول کاراموزی ما تموم شد و یک هفته اومدیم استراحت و پس فردا هم برمیگردیم ماهشهر و دوره ی تخصصی هم به مدت 3 هفته در ماهشهر برقرار خواهد بود.. بعدش 2 هفته استراحت .. بعد هم اعزام به عسلویه !
سلام
شرمنده شایعه توسط تعدادی از دوستان تو علسو گفته شده بود که الان توسط شما قاطعانه تکذیب شد
شاید اونجا دارند مقدمات رفتنتون را آماده میکنند که این شبه پیش اومده
حالا باز هم تحقیقات صورت خواهد گرفت:book:
ممنون

محسن.عباسی

عضو جدید
دوستان و همکاران pogc
اگر موافقید یه جلسه معارفه جهت آشنایی بیشتر با یکدیگر برای جمعه ساعت 9 شب در محل خوابگاه برنامه ریزی نماییم.
از دوستان اعزامی گروه سوم هم اگر مایل باشند در این جمع حضور پیدا کنند تا ضمن اشنایی از راهنمایی هایشان هم استفاده کنیم.

سائل گل و عزیز
از الان معلومه که نگاهت به افق های پیش رو است که خصیصه بزرگی است.
پیشنهاد سنجیده و خوبی دادی، بالاخره هممون حداقل دو ماه در کنار یکدیگریم و چه چیزی بهتر از اینکه یه جلسه آشنایی با یکدیگر داشته باشیم.اگر مکانش رو هم معین بشه من حتما میام. من پنجشنبه اونجا هستم.
به نظرم سایر دوستان نیز اعلام آمادگی نمایند تا بشه هماهنگی کرد.

dashhadi

عضو جدید
دوستان و همکاران pogc

پایه ام اساسی ;)
واقعا خوشحالم که با آدمای خوش فکر و آینده نگری مثل شما همکار شدم :)

این جلسه می تونه ضمن آشنایی و صمیمیت بچه ها با همدیگه که بزرگترین مزیت اون هست همدلی و اتحادی ایجاد بکنه که در مواجه با مشکلات پیش اومده ی احتمالی و پیگیری اونا کارکرد عالی داشته باشه و خیلی مزیت های دیگه

سائل گل و عزیز
از الان معلومه که نگاهت به افق های پیش رو است که خصیصه بزرگی است.
پیشنهاد سنجیده و خوبی دادی، بالاخره هممون حداقل دو ماه در کنار یکدیگریم و چه چیزی بهتر از اینکه یه جلسه آشنایی با یکدیگر داشته باشیم.اگر مکانش رو هم معین بشه من حتما میام. من پنجشنبه اونجا هستم.
به نظرم سایر دوستان نیز اعلام آمادگی نمایند تا بشه هماهنگی کرد.

من هم آماده ام;)
به نظر من باید بچه های تاپیک یکی دو ساعت قبل از موعد به سایر بچه هایی که اینجا عضو نیستن اطلاع رسانی کنن ، هر کسی طبقه یا ساختمونی که توش ساکن هست رو انجام بده ( هماهنگی هاشو و اینکه کی کدوم بلوک افتاده و ... رو جمعه صبح همین جا انجام میدیم )

بالا