كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازی دیروز تنها بازی بود که استقلالی ها دوست داشتند پرسپولیس بیشتر گل بزنه واز عدد شش رد بشهتعداد گلهاشون.اخه دوست نداشتن باز داغ دلشون تازه بشه.ولی به هرحال پیوندتان مبارک.

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازی دیروز تنها بازی بود که استقلالی ها دوست داشتند پرسپولیس بیشتر گل بزنه واز عدد شش رد بشهتعداد گلهاشون.اخه دوست نداشتن باز داغ دلشون تازه بشه.ولی به هرحال پیوندتان مبارک.

به همین حرفا دلخوش باشین!!!!!!!!!!!!!!

FREE DOOM

عضو جدید
نه اینجا یه مدت خبری نبود.ولی وقتی 6 تا زدیم بیشتر استقلالیا اومدنو شروع کردند به زیر سوال بردن 6 تا گل!!آخه یکی نیست بگه که دیگه 6 تا گل رو چجوری میشه زیر سوال برد.حالا جلبترش اینه که یکی از دوستای استقلالی گفته گل ششم پرسپولیس آفساید بوده!!!!چشم.حرف شما درست.شما اگه به 6 حساسیت داری همون 5-0!!!ولی مطمئن باش اگه اونم قبول نمیکردند چند دقیقه بعدش دوباره گل میزدند. یا اینکه میگند بعد 2-0 یه پنالتی نگرفته و اگه میگرفتند نتیجه بازی عوض میشد و اینطور حرفای فلسفی!!!!
من نمیدونم شما از چه اتفاقی صحبت میکنید که ما ازش بیخبریم؟؟!!!! پیراهن عثمون کدومه دیگه!!!! ما این قضیه ای رو بزرگ نکردیم.این قضیه که شما میفرمایید احتمالا برمیگرده به بازی با داماش.که تو این قضیه همه تیما شاکی بودند که چرا بازی که تاریخش مشخص بوده عقب میوفته.!!!!حرفشونم همچین بی راه نیست.در مورد تاریخ بازی پرسپولیسم بگم که این تاریخ رو فدراسیون تنظیم کرده.در سالای قبلم همین مشکل برای پرسپولیس بود ولی اونقدر که شما بزرگش میکنی ما بزرگش نکردیم بخدا!!!!

این جمله آخر رو نگید چی میخوایید بگید.!!!! وقتی چیزی برای گفتن نباشه ذهنم شروع میکنه به پیدا کردن یه دلیل آبکی !!! بقول دوستمون راست گفتش که این 6 تاگل هضمش برای شما سختر بود تا ملوانی ها!!!

در ضمن این بی حرمتی های اخیر رو که استقلالیا راه انداختند رو چی میگید.بهتره ازین کاراشونم دفاع کنند.اینکه به اسطورهای و پیشکسوتای پرسپولیس توهین میشه چیه؟؟ اینکه میان به کریمی و پروین بد و بیراه میگند چه هدفی دارند؟؟!!! آیا هدفشون اینه که ما هم به پیشکسوتاشون بد و بیراه بگیم؟!!! ولی مطمئن باشید که ما هیچ موقع ازین کارا نمیکنیم!!!!!

البته پرسپولیسیا بی حرمتی های استقلالیا و ملوانیا رو خوب تو زمین بازی نشون دادند!!!

گل گفتي ;)

FREE DOOM

عضو جدید
در مورد عقب افتادن بازي بايد به دوستاي استقلاليم بگم كه بازي پرسپوليس 15روز قبل اعلام شده بود كه عقب ميوفته اونم با درخواست كتبي به دليل اينكه ما تو همه تعطيلات ليگ نصف تركيب اصليمون تو اردوهاي تيم ملي بودن و اين تنها فرصتي بود كه ده روز بازيكنا باهم باشن كه بازهم تو ليست اوليه كيروش چهارتا بازيكن از پرسپوليس بود كه در نهايت دونفر رفتن .تازه اين بازي جام حذفي هستش كه يكي دوماهه برنامش اعلام شده نه ليگ.
شما 18 ساعت قبل بازي زنگ ميزنيد بازيتونو عقب ميندازيد اونم تو ليگ كه همزمان با سه چهارتا تيم در رقابت هستيد واصن بايد همزمان برگذار بشه.
ولي انصافا در مورد بازي با گهر بهتون حق ميدم بازي بايد تو خرم آباد برگذار ميشد.

مسعود.م

متخصص والیبال باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
ملوان عضو جدید باشگاه شش تایی ها‏!‏ فکر کنم این بهترین تیتر روزنامه های امروز بود اما انصافا استقلال هم شد تیم‏!‏‏!‏ تیمی که تا دسته ۳ رفته و شش تایی هم شده و از یک تیم ۱۰ نفره تو ۱۰ دقیقه ۳ گل خورده‏!‏ اگه قهرمان اسیا که هیچ‏!‏ قهرمان لیگ قهرمانان اروپا هم بشه این ننگ ها رو از رو پیشونیش نمیتونه پاک کنه!‏

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اینجا یه مدت خبری نبود.ولی وقتی 6 تا زدیم بیشتر استقلالیا اومدنو شروع کردند به زیر سوال بردن 6 تا گل!!آخه یکی نیست بگه که دیگه 6 تا گل رو چجوری میشه زیر سوال برد.حالا جلبترش اینه که یکی از دوستای استقلالی گفته گل ششم پرسپولیس آفساید بوده!!!!چشم.حرف شما درست.شما اگه به 6 حساسیت داری همون 5-0!!!ولی مطمئن باش اگه اونم قبول نمیکردند چند دقیقه بعدش دوباره گل میزدند. یا اینکه میگند بعد 2-0 یه پنالتی نگرفته و اگه میگرفتند نتیجه بازی عوض میشد و اینطور حرفای فلسفی!!!!
من نمیدونم شما از چه اتفاقی صحبت میکنید که ما ازش بیخبریم؟؟!!!! پیراهن عثمون کدومه دیگه!!!! ما این قضیه ای رو بزرگ نکردیم.این قضیه که شما میفرمایید احتمالا برمیگرده به بازی با داماش.که تو این قضیه همه تیما شاکی بودند که چرا بازی که تاریخش مشخص بوده عقب میوفته.!!!!حرفشونم همچین بی راه نیست.در مورد تاریخ بازی پرسپولیسم بگم که این تاریخ رو فدراسیون تنظیم کرده.در سالای قبلم همین مشکل برای پرسپولیس بود ولی اونقدر که شما بزرگش میکنی ما بزرگش نکردیم بخدا!!!!

این جمله آخر رو نگید چی میخوایید بگید.!!!! وقتی چیزی برای گفتن نباشه ذهنم شروع میکنه به پیدا کردن یه دلیل آبکی !!! بقول دوستمون راست گفتش که این 6 تاگل هضمش برای شما سختر بود تا ملوانی ها!!!

در ضمن این بی حرمتی های اخیر رو که استقلالیا راه انداختند رو چی میگید.بهتره ازین کاراشونم دفاع کنند.اینکه به اسطورهای و پیشکسوتای پرسپولیس توهین میشه چیه؟؟ اینکه میان به کریمی و پروین بد و بیراه میگند چه هدفی دارند؟؟!!! آیا هدفشون اینه که ما هم به پیشکسوتاشون بد و بیراه بگیم؟!!! ولی مطمئن باشید که ما هیچ موقع ازین کارا نمیکنیم!!!!!

البته پرسپولیسیا بی حرمتی های استقلالیا و ملوانیا رو خوب تو زمین بازی نشون دادند!!!

یکی از دوستان نبود خودم بودم که گفتم گل ششم پرسپولیس آفساید بود ، اگه گل چهارمشم آفساید بود میگفتم ، ربطی به 6 نداره ، میشه شما رو درک کرد که بعد از 40 سال همین افتخار هنوزم بزرگترین افتخارتونه و همیشه بهش بنازید ، به هر حال بهترین تیم ایران رو برده بودید
پیرن عثمان رو میتونی یه سری به تاپیک پرسپولیسیا بزنی ببینی بعد هر اتفاق چطور بر علیه استقلال جو میدن که نگو و نپرس ، شما هم باید پس از طرف خودت بگی که مثلا من این قضیه رو بزرگ نکردم ،نه اینکه بگی ما بزرگش نکردیم ، من بطور کلی از جانب پرسپولییا گفتم ، تاریخ اون داربی که استقلال 3-0 پرسپولیس رو برد هم از قبل معلوم بود اما همه اعتراض کردن که نه، فدراسیون طرف استقلال رو گرفته
مثل همیشه دلایل دیگران آبکیه ، مهم نیست بابا ، شما دلایلت کارشناسیه ، قبول
اونجا رو هم که بلد کردی ، شما دیگه چرا؟؟ شما که داری از سال 74-75 لیگ رو دنبال میکنی
ادموند اختر ، محمد نوازی ، فرهاد مجیدی ، منصور پورحیدری ، فتح الله زاده و خیلی از استقلالیها خیلی وقتا مورد لطف الفاظ دوستانه طرفدارای پرسپولیس قرار گرفتن ، پس شما دیگه نگو با این بی جرمتی که اخیرا استقلالیا کردن، یکم منطقی باش ، توهین پرسپولیسیا همین اول فصل به نکونام و قلعه نویی و بقیه رو هم شنیدیم ، بابا طوری حرف میزنید که به نطرم باید کاپ اخلاق تماشاگران رو بدیم به پرسپولیسیا
نظرات آبکی ندید خواهشا

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
قشنگ گفتی.ولی جالب اینه که نگفتند تبانی!!!!

تبانی نبود ولی قربون داوریه بازی برم.زمانی که باید پنالتی میگرفت نگرفت تا همه چی بنفع شما پیش بره.نودو حتما ببین.

هر چند وقت میای اینجا این حرفتو تکرار میکنی و سوتوکور بودن این تاپیکو میندازی رو استقلالیا(البته بجز قضیه ی مملکتو ...:d) ،در صورتیکه بچهای استقلالی خیلی بیشتر از لنگیا اینجا هستن و جز این نیست که لنگی جماعت مدتهاست جراتشو نداشته تو این تاپیک بیاد و وقتی همچین بردای مقطعی میارن سروکلشون اینورا پیدا میشه.تاریخ این تاپیک اینو نشون میده،برو صفحات قبلو ببین.
.
درسته منطق شما اینو میگه که بازی 6 - صفر شده حالا اگه پنالتی های ملوان گرفته میشد و گل ششم پرسپولیس آفساید، بازی 5 دو میشد.منطق شما اینو حکم میکنه درصورتیکه داخل بازی اینطوریی که شما (خوشخوشان ) فکر میکنین نیست. زمانی که بازی 2-صفره اگه پنالتی گرفته میشد و گل میشد بازی 2-1 میشد حالا خودت بگو اونموقع ملوان امیدش و انگیزش برای جبران تک گل بالا نمیرفت؟ و بعد ازاینکه پنالتیه دوم ملوان گرفته نشد هر تیمی باشه شل میشه اون که دیگه ملوانه.و اون باعث شد گلهای بعدی رو دریافت بکنن.
درمورد عقب افتادن بازی، شرایط تیمتون چی بود جز اینکه با اون وضع اسفناکتون توی لیگ و التماس رویانیان به فدراسیون این انفاق به تیمتون شد؟(تا تیمتون ازون وضعیت (مشکل سرمربیو ...)درآد و هماهنگتر شه ) ،درصورتیکه رسانها اونقدی که واسه بازیه یه روز عقب افتاده استقلال جنجال بپا کردن واسه بازیه لنگ نکردن.
جالبه شرایط استقلالو تو بازی با داماش برای تیمهای دیگه از شرایط جام حذفی مهمتر میدونی در صورتیکه جام حذفی راحتتر تیمارو به آسیا میرسونه و هر بازی حکم فینالو داره.
در جریان باش بیحرمتی های تماشاگرانه استقلالو پرسپولیس از مدتها قبل بودهو هست و اینکه تو یه بازی به چشم میاد و تو بعضی بازیا نه.اینم دست رسانهاست که قربونشون برم از طرف رویانیان تغذیه میشن.

استقلالیا هستن معمولا چه بعد از برد چه بعد از باخت ، اما پرسپولیسیا نه
دلیل پستهامون رو هم نوشتیم دیگه ، که چرا نتایج و اتفاقا و تغییرات خواسته یا نا خواسته تیم خودتون رو نمیبینید و ما رو مجبور میکنید هر از گاهی براتون مثال بزنیم
هیچ کدوم از پرسپولیسیا از تاریخ بازیشون با ملوان ننوشتند اما تا واسه استقلال اتفاقی میافته پرسپولیسیا اونو پیرن عثمانش میکنن
البته پرسپولیس واقعا شگفتی آفرید و ملوان رو حذف کرد ، خوب چه میشه کرد جام حذفیه و جام شگفتیها ، معمولا همه تیمها تو جام حذفی مدعی هستند حتی پرسپولیس:d
:biggrin:

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد عقب افتادن بازي بايد به دوستاي استقلاليم بگم كه بازي پرسپوليس 15روز قبل اعلام شده بود كه عقب ميوفته اونم با درخواست كتبي به دليل اينكه ما تو همه تعطيلات ليگ نصف تركيب اصليمون تو اردوهاي تيم ملي بودن و اين تنها فرصتي بود كه ده روز بازيكنا باهم باشن كه بازهم تو ليست اوليه كيروش چهارتا بازيكن از پرسپوليس بود كه در نهايت دونفر رفتن .تازه اين بازي جام حذفي هستش كه يكي دوماهه برنامش اعلام شده نه ليگ.
شما 18 ساعت قبل بازي زنگ ميزنيد بازيتونو عقب ميندازيد اونم تو ليگ كه همزمان با سه چهارتا تيم در رقابت هستيد واصن بايد همزمان برگذار بشه.
ولي انصافا در مورد بازي با گهر بهتون حق ميدم بازي بايد تو خرم آباد برگذار ميشد.

درمورد عقب افتادن بازی، شرایط تیمتون چی بود جز اینکه با اون وضع اسفناکتون توی لیگ و التماس رویانیان به فدراسیون این انفاق به تیمتون شد؟(تا تیمتون ازون وضعیت (مشکل سرمربیو ...)درآد و هماهنگتر شه ) ،درصورتیکه رسانها اونقدی که واسه بازیه یه روز عقب افتاده استقلال جنجال بپا کردن واسه بازیه لنگ نکردن.
جالبه شرایط استقلالو تو بازی با داماش برای تیمهای دیگه از شرایط جام حذفی مهمتر میدونی در صورتیکه جام حذفی راحتتر تیمارو به آسیا میرسونه و هر بازی حکم فینالو داره.

ملوان عضو جدید باشگاه شش تایی ها‏!‏ فکر کنم این بهترین تیتر روزنامه های امروز بود اما انصافا استقلال هم شد تیم‏!‏‏!‏ تیمی که تا دسته ۳ رفته و شش تایی هم شده و از یک تیم ۱۰ نفره تو ۱۰ دقیقه ۳ گل خورده‏!‏ اگه قهرمان اسیا که هیچ‏!‏ قهرمان لیگ قهرمانان اروپا هم بشه این ننگ ها رو از رو پیشونیش نمیتونه پاک کنه!‏
عزیزم شما تازه واردی اگه زحمتی نیست برو چند صفحه قبلترو بخون تا دوزاریت درمورد تیم خودت و استقلال بیوفته.
آخه حقیقت واسه شما تلخه که هیچوقت نتونستین افتخارات استقلالو تو جام باشگاههای آسیا داشته باشین،بخاطر همین جام باشگاههای آسیا براتون تعریف نشده هست همون جامی که هرسال واسه رسیدن بهش دارین تلاش میکنین.
گفتمت برو 7 هشت ده صفحه قبلو بخون مقایسه ی تیم خودت با استقلال اومده.ببین کدوم سرتره.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا میشه گفت :
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
شـــیش تاییا ؟

آفرین طبق دستور اومدی اینجا اعلام وجود بکنی.
خوبه ولی چیزی که مشخصه اینجاهم دیده نمیشی عزیزم:D،مگه اینکه از رو بوت متوجه حضورت شن!بهتره بری همون تاپیک لنگ اعلام وجود بکنی اونجا میبیننت چون هم اندازتن.

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آفرین طبق دستور اومدی اینجا اعلام وجود بکنی.
خوبه ولی چیزی که مشخصه اینجاهم دیده نمیشی عزیزم:D،مگه اینکه از رو بوت متوجه حضورت شن!بهتره بری همون تاپیک لنگ اعلام وجود بکنی اونجا میبیننت چون هم اندازتن.

خیلی دوس دارم .... جام حذفی ... بیوفتین رو به رومون ....
.
.
.
اینبار میخایم 7 تایی کنیم !

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینجا همه چی میشه گفت
چهار تاییا
رفت و برگشتیا
مجیدیا
الغرافه ایا
ثانیه 30 یا
دقیقه 92 یا
اخر جدولیا

خلاصه هر چه میخواهد دلت تنگت بگو

گاهی تیم های بزرگ هم در مقطعی بحران زده میشن ....
ولی دوباره داریم به اوج میرسیم ...
.
.
.
فعلا که با 6گل طوفان مون رو شروع کردیم ! ....

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
.
.

ما هم دوست داریم

.
.
.

بعد از بازی با پیکان هم همین حرفها رو زدید اما اتفاقی نیافتاد

E ntezar

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشه غیر از این چیزی ندارین بگید خو همتون وقتی کم بیارین اینو میگین افتخارات استقلال قابل مقایسه نیس با تیمتون

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نوشته اصلي بوسيله مسعود.م http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png ملوان عضو جدید باشگاه شش تایی ها‏!‏ فکر کنم این بهترین تیتر روزنامه های امروز بود اما انصافا استقلال هم شد تیم‏!‏‏!‏ تیمی که تا دسته ۳ رفته و شش تایی هم شده و از یک تیم ۱۰ نفره تو ۱۰ دقیقه ۳ گل خورده‏!‏ اگه قهرمان اسیا که هیچ‏!‏ قهرمان لیگ قهرمانان اروپا هم بشه این ننگ ها رو از رو پیشونیش نمیتونه پاک کنه!‏

دوست عزیز!!!!
شماها چون دستتون به قهرمانی اسیا نمیرسه اینجوری افتخارات ما رو میخواین خراب کنین اره؟؟؟
شماها کجا افتخار کسب کردین؟
افتخارات بین المللی پرصپولیث:
1-نایب قهرمانی جام یادواره مرحوم زورو
2-نزدیک شدن بازیکنان پرسپولیس به یک متری جام باشگاههای اسیا و عکس قاچاقی با ان گرفتن
3-کاپ اخلاق یادواره مرحوم جونگ یونگ دونگ
4-اوت اندازترین تیم تاریخ جام باشگههای اسیا
5-خوش شرت ترین تیم سال 2003

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
.
.

استقبال میکنیم شدیدا...
مراقب باش نشین.
.
.
.

اولندش که ما تیم بزرگی نمیبینیم.
دومندش مقطعی که چه عرض کنم فکر کنم یکسالو نیم شد دیگه ،نکنه چهار تا چهار تای پارسالو یادت رفتهو البته این مقطع هنوز هم ادامه داره .
گفتی طوفان یاد روزنامه های لنگی افتادم هرچندوقت ازین حرفا میزنن.

دوست عزیز!!!!
شماها چون دستتون به قهرمانی اسیا نمیرسه اینجوری افتخارات ما رو میخواین خراب کنین اره؟؟؟
شماها کجا افتخار کسب کردین؟
افتخارات بین المللی پرصپولیث:
1-نایب قهرمانی جام یادواره مرحوم زورو
2-نزدیک شدن بازیکنان پرسپولیس به یک متری جام باشگاههای اسیا و عکس قاچاقی با ان گرفتن
3-کاپ اخلاق یادواره مرحوم جونگ یونگ دونگ
4-اوت اندازترین تیم تاریخ جام باشگههای اسیا
5-خوش شرت ترین تیم سال 2003
:biggrin:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
.
.
.

شمارمو داشته باش هر وقت به اوج رسیدن یه تک بزن.قربونت
0235841359874563023495025685

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان، پرسپولیس بزرگ.... ( ببخشید دیگه نشد ادامشو بگم، خندم گرفت... )

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از دوستان نبود خودم بودم که گفتم گل ششم پرسپولیس آفساید بود ، اگه گل چهارمشم آفساید بود میگفتم ، ربطی به 6 نداره ، میشه شما رو درک کرد که بعد از 40 سال همین افتخار هنوزم بزرگترین افتخارتونه و همیشه بهش بنازید ، به هر حال بهترین تیم ایران رو برده بودید
پیرن عثمان رو میتونی یه سری به تاپیک پرسپولیسیا بزنی ببینی بعد هر اتفاق چطور بر علیه استقلال جو میدن که نگو و نپرس ، شما هم باید پس از طرف خودت بگی که مثلا من این قضیه رو بزرگ نکردم ،نه اینکه بگی ما بزرگش نکردیم ، من بطور کلی از جانب پرسپولییا گفتم ، تاریخ اون داربی که استقلال 3-0 پرسپولیس رو برد هم از قبل معلوم بود اما همه اعتراض کردن که نه، فدراسیون طرف استقلال رو گرفته
مثل همیشه دلایل دیگران آبکیه ، مهم نیست بابا ، شما دلایلت کارشناسیه ، قبول
اونجا رو هم که بلد کردی ، شما دیگه چرا؟؟ شما که داری از سال 74-75 لیگ رو دنبال میکنی
ادموند اختر ، محمد نوازی ، فرهاد مجیدی ، منصور پورحیدری ، فتح الله زاده و خیلی از استقلالیها خیلی وقتا مورد لطف الفاظ دوستانه طرفدارای پرسپولیس قرار گرفتن ، پس شما دیگه نگو با این بی جرمتی که اخیرا استقلالیا کردن، یکم منطقی باش ، توهین پرسپولیسیا همین اول فصل به نکونام و قلعه نویی و بقیه رو هم شنیدیم ، بابا طوری حرف میزنید که به نطرم باید کاپ اخلاق تماشاگران رو بدیم به پرسپولیسیا
نظرات آبکی ندید خواهشا

در مورد افتخارات تیما قبلا نظراتمو دادم.اگه نظرمو بخوای تو پستای قبلیم هستش و اینکه کی بهترین بوده خیلی نظرات داده شده و بحثش تو اینجا حالت تکراری پیدا میکنه!!!

در مورد پیراهن عثمان بگم که تو تاپیک پرسپولیسیا زیاد ندیدم.این قضیه توسط تیمای لیگ برتری پیراهن عثمون شد.نه فقط پرسپولیسیا!!!
در ضمن من که خودم تاپیک استقلالیا رو نمیخونم که بدونم اونا از ما چی مینویسند

اون بازی استقلال پرسپولیس که تو جام حذفی بودش یه جورایی روی یکدندگی عزیز محمدی برگزار شد!!! چون هدفش این بود که به همه نشون بده که لیگ رو خوب داره مدیریت میگنه.حالا تحت هر شرایطی که شده.براش تیما مهم نبودند.مهم خودش بود!!!! مطمئن باش اگه برعکسم میشد طرف پرسپولیس رو میگرفت!!!
اگه از طرف من بی احترامی شده من معذرت میخوام.آخه قبول کنید که دلایلی که اورده شده یه کم منطقی نیست.من خودم تو بازی با سایپا که چهارتا زد نیومدم بگم که چون سایپا 10 نفره شده بود پس چهارتا خورد!!!یا اینکه اخراج درست بود یا نه !!!!! ولی این بازی پرسپولیس ملوان کلا به مزاق استقلالیا اصلا خوش نیومد.اینکه میگید گل ششم آفساید بود یا بعضیا میان میگن اگه پنالتی گرفته میشد ملوان میبرد!!! یا اینکه میتونه تبانی باشه و از این حرفا!!!!جالبه که خود بازیکنا و سرمربی ملوان حرفی در این مورد نزدند و گفتند که ما تو اون بازی اصلا خوب نبودیم و پرسپولیس روز خوبش بود. یا بعضیا میان میگن که داوری ها با شما هستند و ازین داستان ها. در حالی که خدمت دوستانی که از این حرفا میزنند بگم که همین آقای ترکی که میگید پرسپولیسیه سال پیش تو بازی تراکتور استقلال چه بلایی سر تراکتور اورد.یه هند اشتباه گرفت که حاج صفی اخراج شد و یه پنالتی به استقلال داد!!!!

ببین دوست عزیزم تو سالای قبل تر بی حرمتی ها خیلی زیاد بود.به همه بی حرمتی میشد.چون محرومیتی در کار نبود و بعضی آدمای بی فرهنگ میومدند و فقط به این و اون فحش میدادند!!!ولی بعد محرومیت هایی که شاه حسینی اعمال کرد باعث شد یه مدت دیگه این بی احترامی به صفر برسه.چون اگه بی حرمتی میشد تیما محروم میشدند.
ولی تو بازی اخیر استقلال به چه دلیلی به کریمی و پروین توهین شد؟؟؟ تو این چند مدت ، من ندیده بودم که بی احترامی به هم بکنند.مثلا استقلالیا وقتی میخواستند تیکه ای بندازند ، علی دایی رو تشویق میکردند.البته نمیگم بی احترامی نمیشه ولی نه مثل بازی اخیر استقلال که باعث واکنش پرسپولیسیا تو اینترنت شد!!! اخه مگه علی پروین فعلا کجای فوتبال هستش که بهش بی احترامی میشه!!!! آیا این درست بود؟؟؟!!!کریمی رو جدیدا ندیده بودم بهش بی احترامی کنند ولی خب.....!!!!

حالا گذشته رفته ولی شما هم دوست داری کسی به اسطورهاتون مثل امثال ناصرخان حجازی توهین کنه.من که پرسپولیسیم اصلا دوست ندارم.شما که استقلالی هستی که دیگه عاشقشی.چون وقتی به پروین بی احترامی میشه همه زوم میکنند رو پیشکسوت های استقلال.که این اصلا درست نیست.من اگه جای شما بودم باور کنید به جای بحث این قضیه رو قبول میکردم.چون بی حرمتی به پیشکسوتا خیلی بی انصافیه!!!
اینکه کجای حرفام آبکی هست رو نمیدونم!!!

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
برد داماش در برابر تراکتورسازی رو به همه همشهریام تبریک میگم.ایشالله به فینال میرسیم.:w11:

دیروز به یه دلیل از برد داماش خیلی خوشحال تر شدم.چون میدونم حال افرادی مثل عادل ضد رشتی بدجور گرفته شد. :w15:

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد افتخارات تیما قبلا نظراتمو دادم.اگه نظرمو بخوای تو پستای قبلیم هستش و اینکه کی بهترین بوده خیلی نظرات داده شده و بحثش تو اینجا حالت تکراری پیدا میکنه!!!

در مورد پیراهن عثمان بگم که تو تاپیک پرسپولیسیا زیاد ندیدم.این قضیه توسط تیمای لیگ برتری پیراهن عثمون شد.نه فقط پرسپولیسیا!!!
در ضمن من که خودم تاپیک استقلالیا رو نمیخونم که بدونم اونا از ما چی مینویسند

اون بازی استقلال پرسپولیس که تو جام حذفی بودش یه جورایی روی یکدندگی عزیز محمدی برگزار شد!!! چون هدفش این بود که به همه نشون بده که لیگ رو خوب داره مدیریت میگنه.حالا تحت هر شرایطی که شده.براش تیما مهم نبودند.مهم خودش بود!!!! مطمئن باش اگه برعکسم میشد طرف پرسپولیس رو میگرفت!!!
اگه از طرف من بی احترامی شده من معذرت میخوام.آخه قبول کنید که دلایلی که اورده شده یه کم منطقی نیست.من خودم تو بازی با سایپا که چهارتا زد نیومدم بگم که چون سایپا 10 نفره شده بود پس چهارتا خورد!!!یا اینکه اخراج درست بود یا نه !!!!! ولی این بازی پرسپولیس ملوان کلا به مزاق استقلالیا اصلا خوش نیومد.اینکه میگید گل ششم آفساید بود یا بعضیا میان میگن اگه پنالتی گرفته میشد ملوان میبرد!!! یا اینکه میتونه تبانی باشه و از این حرفا!!!!جالبه که خود بازیکنا و سرمربی ملوان حرفی در این مورد نزدند و گفتند که ما تو اون بازی اصلا خوب نبودیم و پرسپولیس روز خوبش بود. یا بعضیا میان میگن که داوری ها با شما هستند و ازین داستان ها. در حالی که خدمت دوستانی که از این حرفا میزنند بگم که همین آقای ترکی که میگید پرسپولیسیه سال پیش تو بازی تراکتور استقلال چه بلایی سر تراکتور اورد.یه هند اشتباه گرفت که حاج صفی اخراج شد و یه پنالتی به استقلال داد!!!!

ببین دوست عزیزم تو سالای قبل تر بی حرمتی ها خیلی زیاد بود.به همه بی حرمتی میشد.چون محرومیتی در کار نبود و بعضی آدمای بی فرهنگ میومدند و فقط به این و اون فحش میدادند!!!ولی بعد محرومیت هایی که شاه حسینی اعمال کرد باعث شد یه مدت دیگه این بی احترامی به صفر برسه.چون اگه بی حرمتی میشد تیما محروم میشدند.
ولی تو بازی اخیر استقلال به چه دلیلی به کریمی و پروین توهین شد؟؟؟ تو این چند مدت ، من ندیده بودم که بی احترامی به هم بکنند.مثلا استقلالیا وقتی میخواستند تیکه ای بندازند ، علی دایی رو تشویق میکردند.البته نمیگم بی احترامی نمیشه ولی نه مثل بازی اخیر استقلال که باعث واکنش پرسپولیسیا تو اینترنت شد!!! اخه مگه علی پروین فعلا کجای فوتبال هستش که بهش بی احترامی میشه!!!! آیا این درست بود؟؟؟!!!کریمی رو جدیدا ندیده بودم بهش بی احترامی کنند ولی خب.....!!!!

حالا گذشته رفته ولی شما هم دوست داری کسی به اسطورهاتون مثل امثال ناصرخان حجازی توهین کنه.من که پرسپولیسیم اصلا دوست ندارم.شما که استقلالی هستی که دیگه عاشقشی.چون وقتی به پروین بی احترامی میشه همه زوم میکنند رو پیشکسوت های استقلال.که این اصلا درست نیست.من اگه جای شما بودم باور کنید به جای بحث این قضیه رو قبول میکردم.چون بی حرمتی به پیشکسوتا خیلی بی انصافیه!!!
اینکه کجای حرفام آبکی هست رو نمیدونم!!!

اولندش که تکرار مکررات برای شما خوبه،یجورایی واجبه.
ثانیا اینکه نقل قول غریبه رو برداشتی گذاشتی ولی به نقل قول منم جواب دادی کمی تا قسمتی جالبه.اگه از مستقیم روبرو شدن با من واهمه داری مشکلی نیست همینطوری پاسخ بده.
"روی یکدندگی عزیز محمدی" این حرفت برام جالب اومد ، نکنه میخواستی اونسال هم مثل امسال بهتون کمک میکردن تا تیمتون ازون وضع اسفناکش درآد بعدا که قشنگ خودتونو ساختین بازی میکردین.
یادت که نرفته وضعتون چطور بود و تمام تلاشتونو کردین تا بازی رو عقب بندازین تا اوضاعتونو بهتر بکنین.مثل امسال که تو گیرودار سرمربی بودین و با التماس رویانیان بازی عقب افتاد تا هم مشکل سرمربی گریتون حل شه هم بازیکنای جدیدی که گرفتین با تیم هماهنگ شن.
.
بعد از باخت ملوان اولین خبری که گذاشتم مصاحبه ی یکی ازبازیکنای ملوان بود که گفته بود پنالتی گرفته نشده، مشکل از شماست که به خودتون احترام نمیذارین ومطالبو نمیخونین.
خیلیم واسم عجیب نیست که حرفام براتون قابل درک نباشه.چون شرایط بازی با اون حرف من صدق میکنه.فکر کنم همه اینو بدونن که مربیان در مورد دقایق بازیها و شرایط بازیها و تاثیراتی که روی روند بازی داره حساسیت هایی دارند که اون هم واسه شما تعریف نشده هست.
ضمنا همین ترکیی که میگی ، بازی استقلال داماشو دیدی چطور سوت زد؟
.
دوباره میگم بی احترامی ها همواره بوده و هست و اینکه گاهی اوقات بزرگ دیده میشه زیر دست رسانهاست.
ضمنا بالاخره متوجه شدیم که طرفداران ناصر حجازی که از بازگشت فرهاد مجیدی ناراحت بودن و اون الم شنگه رو مقابل دفتر فتح الله زاده راه انداختن چند تن لنگی بودن ،لنگیایی که فقط از اسم ناصر حجازی استفاده میکنن.

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولندش که تکرار مکررات برای شما خوبه،یجورایی واجبه.
ثانیا اینکه نقل قول غریبه رو برداشتی گذاشتی ولی به نقل قول منم جواب دادی کمی تا قسمتی جالبه.اگه از مستقیم روبرو شدن با من واهمه داری مشکلی نیست همینطوری پاسخ بده.
"روی یکدندگی عزیز محمدی" این حرفت برام جالب اومد ، نکنه میخواستی اونسال هم مثل امسال بهتون کمک میکردن تا تیمتون ازون وضع اسفناکش درآد بعدا که قشنگ خودتونو ساختین بازی میکردین.
یادت که نرفته وضعتون چطور بود و تمام تلاشتونو کردین تا بازی رو عقب بندازین تا اوضاعتونو بهتر بکنین.مثل امسال که تو گیرودار سرمربی بودین و با التماس رویانیان بازی عقب افتاد تا هم مشکل سرمربی گریتون حل شه هم بازیکنای جدیدی که گرفتین با تیم هماهنگ شن.
.
بعد از باخت ملوان اولین خبری که گذاشتم مصاحبه ی یکی ازبازیکنای ملوان بود که گفته بود پنالتی گرفته نشده، مشکل از شماست که به خودتون احترام نمیذارین ومطالبو نمیخونین.
خیلیم واسم عجیب نیست که حرفام براتون قابل درک نباشه.چون شرایط بازی با اون حرف من صدق میکنه.فکر کنم همه اینو بدونن که مربیان در مورد دقایق بازیها و شرایط بازیها و تاثیراتی که روی روند بازی داره حساسیت هایی دارند که اون هم واسه شما تعریف نشده هست.
ضمنا همین ترکیی که میگی ، بازی استقلال داماشو دیدی چطور سوت زد؟
.
دوباره میگم بی احترامی ها همواره بوده و هست و اینکه گاهی اوقات بزرگ دیده میشه زیر دست رسانهاست.
ضمنا بالاخره متوجه شدیم که طرفداران ناصر حجازی که از بازگشت فرهاد مجیدی ناراحت بودن و اون الم شنگه رو مقابل دفتر فتح الله زاده در آوردن چند تن لنگی بودن ،لنگیایی که فقط از اسم ناصر حجازی استفاده میکنن.

من از جواب دادن به شما واهمه دارم عزیزم. لطفا سعی کن به پستای من جواب ندی و ازش رد بشی.البته اگرم دادی مشکلی نداره ولی جوابی از طرف من داده نمیشه.در ضمن پستای شما خیلی پرباره ولی من نمیخونم.اگرم فکر میکنی که مطلبی رو از مال شما جواب دادم، بدون که اینطور نیست. چون شاید چیزی تو ذهنم بوده که اینجا اوردم و تو مطلب شما بوده.ولی اینو بدون که این سهوا پیش میاد چون من مطالب شما رو نمیخونم

آخرین ویرایش:

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امروز یه مطلبیو از پیج استقلال خوندم، گفتم برای شما هم بذارمش:

:d
مروری کوتاه بر کارنامه ی آقای به اصطلاح اسطوره!!! ( حتما بخونید )

آقای کریمی،چه کم ارزش میشود واژه ی اسطوره وقتی که در کنار نام شما قرار میگیرید.

گذشته ی شما مملو از بد اخلاقی ها و بی فرهنگی هاست حال آنکه ویژگی اول و شرط لازم برای اسطوره بودن در درجه ی اول اخلاق است.

آقای کریمی،این شما نبودید که در بازی های آسیایی 98 با مشت و لگد داور ژاپنی را زیر بار کتک گرفتید؟!و از سوی afc یک سال محروم شدید؟!

این شما نبودید که در دقیقه ی 65 بازی پرتغال در جام جهانی 2006 مقابل چشم میلیون ها بیننده بعد از تعویض با لگد زیر ساک های پزشکی تیم ملی زدید و با آبروی میلیون ها ایرانی بازی کردید؟!

آقای کریمی چرا در بازی آنگولا در همان جام از حضور در میدان سر باز زدید و به کشورتان پشت کردید؟!

آقای کریمی چطور در سال 88 دستبند سبز بستید و چند ماه بعد در آغوش احمدی نژاد عکس می انداختید؟!غیر از این بود که هم خدا را میخواستید و هم خرما را؟!

آقای کریمی تو عوام فریبی بیش نیستی.اینکه عکاس به دنبال خود راه بندازی تا از کارای مثلا جوونمردانت عکس بندازن و پخش کنن نمیتونه گذشته ی زشتت رو بپوشونه.شما احترام پیشکسوت و بزرگتر هات رو هم نگه نمیداشتی.

کیست که از درگیری شما با دادکان و عابدینی بی خبر باشد؟از توهین هایت به علی دایی آگاه نباشد؟!راستی آقای کریمی تو اگر اسطوره ی پرسپولیسی پس استیل آذین و حاج حسین هدایتی چه میگویند این وسط؟!
:D

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز یه مطلبیو از پیج استقلال خوندم، گفتم برای شما هم بذارمش:

:d
مروری کوتاه بر کارنامه ی آقای به اصطلاح اسطوره!!! ( حتما بخونید )

آقای کریمی،چه کم ارزش میشود واژه ی اسطوره وقتی که در کنار نام شما قرار میگیرید.

گذشته ی شما مملو از بد اخلاقی ها و بی فرهنگی هاست حال آنکه ویژگی اول و شرط لازم برای اسطوره بودن در درجه ی اول اخلاق است.

آقای کریمی،این شما نبودید که در بازی های آسیایی 98 با مشت و لگد داور ژاپنی را زیر بار کتک گرفتید؟!و از سوی afc یک سال محروم شدید؟!

این شما نبودید که در دقیقه ی 65 بازی پرتغال در جام جهانی 2006 مقابل چشم میلیون ها بیننده بعد از تعویض با لگد زیر ساک های پزشکی تیم ملی زدید و با آبروی میلیون ها ایرانی بازی کردید؟!

آقای کریمی چرا در بازی آنگولا در همان جام از حضور در میدان سر باز زدید و به کشورتان پشت کردید؟!

آقای کریمی چطور در سال 88 دستبند سبز بستید و چند ماه بعد در آغوش احمدی نژاد عکس می انداختید؟!غیر از این بود که هم خدا را میخواستید و هم خرما را؟!

آقای کریمی تو عوام فریبی بیش نیستی.اینکه عکاس به دنبال خود راه بندازی تا از کارای مثلا جوونمردانت عکس بندازن و پخش کنن نمیتونه گذشته ی زشتت رو بپوشونه.شما احترام پیشکسوت و بزرگتر هات رو هم نگه نمیداشتی.

کیست که از درگیری شما با دادکان و عابدینی بی خبر باشد؟از توهین هایت به علی دایی آگاه نباشد؟!راستی آقای کریمی تو اگر اسطوره ی پرسپولیسی پس استیل آذین و حاج حسین هدایتی چه میگویند این وسط؟!
:D

من نمیدونم اینجا چه خبره.تو پیج مقایسه کریمی و مجیدی همه میرن کل کل استقلال پرسپولیس راه میندازند.و اینجا هم که کل کل هستش از کریمی مطلب مینویسند!!!

اما در جوابتون بگم که اولا یک سایت استقلالی منبع خوبی نمیتونه برای این قضیه باشه.چون بعید میدونم که یک سایت استقلالی از خوبیهای کریمی چیزی بنویسه!!!!! و بهتره این جور پستارو تو سایت تیمای مورد علاقتون بذارید تا اینجا!!
ولی در کل این پستتون واقعا توش بی انصافی موج میزنه!!!!

دنیا پر از اسطوره هستش. ولی نمیشه یکیشو پیدا کرد که تاحالا مشکلی بوجود نیوورده باشه!!!!مخصوصا مشکلات اخلاقی!!! تو کشور خودمونم که پر بوده از این مشکلات.!!! و شما اگه یه مثال اونم از کریمی میزنید .من میتونم چندین مثال بیارم که همه رو زیر سوال ببره.چه استقلالیش و چه پرسپولیسیش!!!

علی کریمی هم از این قاعده مستثنی نیست و نباید توقع داشت که از هر لحاظی بهترین باشه.

شما میگید که کریمی تو بازیهای آسیایی داور رو زیر مشت و لگد گرفت!!!!!من نمیدونم که آیا خودتون اون دوره بودید و آیا بازی مذکور رو دیدید یا نه؟؟؟!!!!
مطمئنم که این بازی رو ندیدید و سایت مذکور اطلاعاتش غلط بوده.اولا این قضیه مربوط به یک رقابت چند جانبه بوده که اگه اشتباه نکنم تو ویتنام بوده و تیم امید ایران با رهبری کوردس تو اون مسابقات حضور داشت.در ضمن اونطور که شما میگید به نظر میاد علی کریمی تا میتونسته داور رو با مشت و لگد کتک زده!!!در حالی که اینا کذب محضه.من اون بازی رو دیدم.تو اون بازی کریمی داور رو هولش داد و بعدش اخراج شد.پس اینا که فرمودید کذب محض بود!!!! البته من کارشو تائید نمیکنم ولی به این شدت که میگید زیر مشت و لگد گرفته نبوده.در ضمن ایشون رو 1 سال محروم کردند.

کریمی یک مشکل بزرگ داره و اونم این هست که به سختی میتونه خودشو کنترل بکنه.که از این قضیه کلی هم ضربه خورده.من اون حرکتشو تائید نمیکنم ولی تو جام جهانی 2006 بازیکنا با دایی مشکل داشتند.چون اون موقع اصلا رو دور نبود ولی نمیدونم چرا تو 2 بازی اول فیکس شده بود!!!البته تو بازی سوم ذخیرش کردند

در ضمن علی کریمی یه عادت خیلی خوبیم که داره اینه که آدم پاچه خواری نیست. من عکسی ازش ندیدم که تو بغل احمدی نژاد عکس انداخته باشه.ولی خب اگرم باشه مطمئنم مجبورش کردند.اگه اینطور که میگید بازیکنای استقلال با احمدی نژاد عکس نگرفتند؟؟؟!!! همین مجیدی با احمدی نژاد فوتبال بازی نکرد؟؟!!!!یا ندیدید که مجیدی تو لیگ امارات بعد گل زنی عکس یوخ اماراتی رو نشون داده!!!!! و.... من از این مودا خیلی دارم.البته سعی میکنم جایی نگم ولی شما یه طرفه به قاضی رفتی.!!!ولی بازم میگن کریمی کلا اهل این پاچه خواریا نیست عزیز من و همه اینو خوب میدونیم.

متاسفانه شما همه کارای خیری که کریمی کرده زیر سوال میبری.و این تاسف باره!!!! تو این فوتبال کثیفی که ما داریم غیر از کریمی تاحالا کی از این کارا کرده؟؟؟!!!! خدایی بی انصافی هم حدی داره!!!! عوام فریبی به این کارایی که امثال فتح الله زاده و رویانیان انجام میدن میگن.نمونش فرستادن 2 کامیون اجناس به مناطق زلزله زده!!!این قضیه رو 100 بار مدیران باشگاه انعکاس دادند.در حالی که کسی نبود بگه که شما که اینهمه بدهی داری برای چی اینکارو میکنی!!!!!!!! کریمی داره جور کل فوتبال مارو میکشه بخدا. بابک معصومی که یک قهرمان ملی هستش بعد بیماریش که سرطان بود 1 نفر از وزارت ورزش یا تربیت بدنی و حتی بازیکنا 1 قرون بهش کمک نکردند.ولی کریمی یه چک بدون مبلغ بهش داد.شما به این میگی عوام فریبی!!!!! ولی 1 بار اومدن تو تلویزیون انعکاسش بدند یا اینکه خودش بیاد از کاری که کرده صحبت کنه.و چنتا کمک دیگه که هممون میدونیم. متاسفانه شما و سایتت خیلی بی انصافید!!!

امکان درگیری بین افراد وجود داره .حتی میتونه با مدیرعامل باشه.درگیری کریمی با دادکان سر دایی بود که همه این قضیه رو خوب میدونند. ولی درگیریش با عابدینی رو من نشنیدم!!!

در ضمن معمولا علی دایی با وجود دوست داشتنی بودن با همه 1 بارو دعوا کرده.!!!

در ضمن استیل آذین و بقول شما حاج حسین هدایتی چی میگن از کریمی؟؟این حاج رو خیلی خوب اومدی.!!!! خواهشا بگید استیل آذین و هدایتی چی از هدایتی گفتند.شاید ما نشنیده باشیم!!!!

بازم میگم کریمی آدم بی عیب و بی ایرادی نیست ولی اینطور پست نوشتن ها هم واقعا عجیبه!!!!!! کلا یه چند وقتیه که استقلالیای عزیزمون کریمی رو نشونه گرفتند.دلیلش چی میتونه باشه الله و اعلم!!!!

آخرین ویرایش:
بالا