بایارانه عیدی چی میخرید؟

hasan_g2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوه اوه ...
خوب شد گفتید ، داشت یادم میرفت ...
به نظر من باید جلسه ستاد بهران تشکیل داد ( عمدیست ... )
مسئولین هم حضور داشته باشند
باید با این پول بنزین بخریم بزنیم به جاده ، هر کی بهتر رانندگی کرد و بهران تر بود ، یک عیدانه دیگه هم بگیره تا بتونه برگرده خونش .... !!!!!!!!!!

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی کارا میشه کرد با این همه پول ...مثلا سفر دور دنیا ...بازم زیاد اومد که .....

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماشاالله انگار همه اینایی که ادعا میکردن یارانه نمیگیرن و فلان و بهمان خودشون در صف اول رایانه گرفتن هستند که ......:smile:
واقعا جالب بود ........طرف به دنبال سفر دور دنیاست یارانه هم میگیره! یا اون یکی پرادو !

پیشنهاد میکنم واقعا نه یارانه بگیرید نه عیدیشو !

بزارید اونهای که نهایت آرزشون اینه یه موتور گازی داشته باشن و بتونن شکم زن و بچشون رو سیر کنن بگیرن و پول بیشتری بهشون تعلق بگیره
اونی که خرید ماشینی مثل پراید دسته دوم براش سخت شده ......البته منظورم به قیمت گذشته بود!

این عیدی یک مرهمی است برای این قبیل خانواده ها ......ولی حیف که عده ای نذاشتن نه مبلغش بیشتر باشه و همینو هم به زور تصویب کردن که مثلا این ماجرا نشون انتخاباتی!

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ماشاالله انگار همه اینایی که ادعا میکردن یارانه نمیگیرن و فلان و بهمان خودشون در صف اول رایانه گرفتن هستند که ......:smile:
واقعا جالب بود ........طرف به دنبال سفر دور دنیاست یارانه هم میگیره! یا اون یکی پرادو !

بزارید اونهای که نهایت آرزشون اینه یه موتور گازی داشته باشن و بتونن شکم زن و بچشون رو سیر کنن بگیرن و پول بیشتری بهشون تعلق بگیره
اونی که خرید ماشینی مثل پراید دسته دوم براش سخت شده ......البته منظورم به قیمت گذشته بود!

این عیدی یک مرهمی است برای این قبیل خانواده ها ......ولی حیف که عده ای نذاشتن نه مبلغش بیشتر باشه و همینو هم به زور تصویب کردن که مثلا این ماجرا نشون انتخاباتی!

منظور همون دولت مردایین که پول مردمو هاپولی میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hasan_g2002

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببنید بحث سیاسی نداریم ، سوال منطقی داریم ، این پوله از کجا آمده ؟ 70 میلیون نفر ضربدر نفری 80 هزار تومن میشه : 5/600/000/000/000 تومن !!! ( یکی بخونتش ... )
میشه حدودا 5 هزار و 600 میلیارد تومن ، ( حدود 2 برابر اون عدد 3000 میلیاردی کذایی ... )
این پ.ل توی بودجه 91 تصویب شده بود ؟ لایحه ، تبصره ، طرح یا .... ، ما حرفمون این پول و اینکه آیا بدهد یا ندهند نیست ، سوال بی حساب و کتاب بودنه کاره ...
....

مسعود.م

متخصص والیبال باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
برای ما که خدا رو شکر بودن و یا نبودن این عیدانه تاثیری در قدرت خرید نداره
اما کلا قرار گذاشتیم دم عید هر چی بخریم اجیل نخریم‏!‏
متاسفانه مردم ما فکر می کنند که با این مبلغ عیدانه قدرت خریدشون افزایش پیدا میکنه اما...
تزریق بی جا نقدینگی در جامعه تورم ایجاد میکنه حالا هم با وجود پرداخت این مبلغ هنگفت خدا خودش عاقبت اقتصادمون رو بخیر کنه‏!‏

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببنید بحث سیاسی نداریم ، سوال منطقی داریم ، این پوله از کجا آمده ؟ 70 میلیون نفر ضربدر نفری 80 هزار تومن میشه : 5/600/000/000/000 تومن !!! ( یکی بخونتش ... )
میشه حدودا 5 هزار و 600 میلیارد تومن ، ( حدود 2 برابر اون عدد 3000 میلیاردی کذایی ... )
این پ.ل توی بودجه 91 تصویب شده بود ؟ لایحه ، تبصره ، طرح یا .... ، ما حرفمون این پول و اینکه آیا بدهد یا ندهند نیست ، سوال بی حساب و کتاب بودنه کاره ...
....
سلام ......منم حرف سیاسی نزدم .......برخی از این دوستان همیشه ادعا داشتن نمیگیرن و فلان و بی ثار بهشون یادآوری کردم!برخی دیگر هم با آرزوهایی که ازش نام بردن و ظاهرا یارانه هم میگیرن کاملا نشون دادن چقدر افراد بیشتری نسبت به اینها لایق گرفتن یارانه هستند و اگر اینها حذف میکردن یا شرایطی پیش می اومد که کمتر بگیرن (نه برابر با یک فردی که سرپرست خانواده کارگر است) به طبع افرادی که واقعا زخم خورده زندگیشون نه یک خراش! مایحتاج بیشتری میتونستن دریافت کنن .....ضمن اینکه بنده هنوز هم میگم خیلی ها لیاقت گرفتن یارانه رو ندارن.....حتی متاسفانه عده ای که تو این مملمت نیستن یارانه داره به حسابشون ریخته میشه! ......واقعا اینها ناراحت کننده است!

در قبال جبرانی که واژه بهتری بود که دکتر احمدی نژاد هم گفتن در مصاخبه خبری توضیح دادند که این پول با توافق دولت و مجلس از صندوق توسعه ملی قرض گرفته شده است .......دولت میخواست بیشتر بده و مجلس اجازه نداد
هم میخواست جلوی انتخاباتی بودن ماجرا رو بگیره! ....چون دولت هر پیشنهادی بده و هر کاری کنه اصولا انتخاباتی است!
و هم میخواست که نقدینگی قابل کنترل باشه

این پول به نظر من نقدینگی ایجاد نمیکنه .......فقط یک نگرانی ایجاد میکنه که مردم پسته بخرند! که البته رئیس جمهور هم از مردم خواستن آجیل نخرند و حتی گفتن بد نیست یک انجمنی تشکیل بشه و بیاد کمک دولت و با این دلالها مبارزه کنن
خیلی از کشورها در قبال این چنین اتفاقات این انجمنها فعال میشن و مسئله بهتر مدیریت میشه
دکتر احمدی نژاد چندین بار گفتن که نمیخوام باور کنم در این مملکت همچین افرادی هستند ....نه اینکه نباشند .....نمیخوام باور کنم .....اینها ایرانی نیستند

و حقیقتا هم نه مسلمان هستند و نه ایرانی

آخرین ویرایش:

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
lمهم اینه که یه پولی دست مردم میاد حالا از کجا ...؟چه اثری داره ...؟
بهتره که خرج کشورای ... بشه

مسعود.م

متخصص والیبال باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
سلام ......منم حرف سیاسی نزدم .......برخی از این دوستان همیشه ادعا داشتن نمیگیرن و فلان و بی ثار بهشون یادآوری کردم!برخی دیگر هم با آرزوهایی که ازش نام بردن و ظاهرا یارانه هم میگیرن کاملا نشون دادن چقدر افراد بیشتری نسبت به اینها لایق گرفتن یارانه هستند و اگر اینها حذف میکردن یا شرایطی پیش می اومد که کمتر بگیرن (نه برابر با یک فردی که سرپرست خانواده کارگر است) به طبع افرادی که واقعا زخم خورده زندگیشون نه یک خراش! مایحتاج بیشتری میتونستن دریافت کنن .....ضمن اینکه بنده هنوز هم میگم خیلی ها لیاقت گرفتن یارانه رو ندارن.....حتی متاسفانه عده ای که تو این مملمت نیستن یارانه داره به حسابشون ریخته میشه! ......واقعا اینها ناراحت کننده است!

در قبال جبرانی که واژه بهتری بود که دکتر احمدی نژاد هم گفتن در مصاخبه خبری توضیح دادند که این پول با توافق دولت و مجلس از صندوق توسعه ملی قرض گرفته شده است .......دولت میخواست بیشتر بده و مجلس اجازه نداد
هم میخواست جلوی انتخاباتی بودن ماجرا رو بگیره! ....چون دولت هر پیشنهادی بده و هر کاری کنه اصولا انتخاباتی است!
و هم میخواست که نقدینگی قابل کنترل باشه

این پول به نظر من نقدینگی ایجاد نمیکنه .......فقط یک نگرانی ایجاد میکنه که مردم پسته بخرند! که البته رئیس جمهور هم از مردم خواستن آجیل نخرند و حتی گفتن بد نیست یک انجمنی تشکیل بشه و بیاد کمک دولت و با این دلالها مبارزه کنن
خیلی از کشورها در قبال این چنین اتفاقات این انجمنها فعال میشن و مسئله بهتر مدیریت میشه
دکتر احمدی نژاد چندین بار گفتن که نمیخوام باور کنم در این مملکت همچین افرادی هستند ....نه اینکه نباشند .....نمیخوام باور کنم .....اینها ایرانی نیستند

و حقیقتا هم نه مسلمان هستند و نه ایرانی

محمد جان از ان جا که تنها منبع ارزی کشور صندوق توسعه ملی محسوب میشه پس مجلس با تصمیم درستش جلوی حیف و میل ان توسط دولت رو گرفت
چرا که دولت مهرورز‏!‏ قبلا از طریق سفرهای استانی موجودی صندوق ذخیره ارزی را به صفر رسانده بود‏!‏

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
من رفتم نون قندی خریدم که اونم پیشی خورد اگه پیشی رو ببینم سر و دمشم میچینم

csharp.net

اخراجی موقت
من میخوام همه چی بخرم
بقیشو بزارم بانک:w25:
نه دیگه اذیت نکن
بقیشو بده من
....
قانون که نباشه و قانون گذار خواب باشه بهتر از این نمیشه

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
يكي ميگه پرادو ميخرم ! يكي ميگه سفر دور دنيا ميرم ! يكي ميگه پشمك ميخرم ! يكي ميگه همـــــــــــــــــــه چي ميخرم بقيشو ميريزم توحساب بانكي:biggrin: حالا شايد ندادن!!!!!!!!

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
يكي ميگه پرادو ميخرم ! يكي ميگه سفر دور دنيا ميرم ! يكي ميگه پشمك ميخرم ! يكي ميگه همـــــــــــــــــــه چي ميخرم بقيشو ميريزم توحساب بانكي:biggrin: حالا شايد ندادن!!!!!!!!

ای بنده خدا .......سر ات کلاه رفته ....سرپرست خانوار برداشت کرده ...احتمالا وسایل عیدی که خریدن از یارانه ات بوده :biggrin:

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
....

مثل نقل و نبات اسکناس چاپ میکنن

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
گل میخرم بریزم رو سرم با این همه تورم وگرانی.
معلوم نیست چه بلای سر این مملکت اومده که همه چیز امروز از دیروزش گرانتره.
.البته اینکه بگین عیدانه فقط از طرف دولت بوده بی هوا فکر کردنه.این یک شانتاژ تبلیغاتی از طرف حکومت بود که قبل انتخابات مهره های از دست رفته رو برگردونه.

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من الان يه سفر رفتم دور دنيا و ميدونم حتما اضافه ميمونه بقيه رو تو حساب بانكي خالي ميكنم:w02::w18::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15: