کدومش خوشبیـختی می یاره؟؟

M.T.R.W

عضو جدید
کاربر ممتاز

لادن68

عضو جدید
من اسمشو عشق نمیزارم میگم دوست داشتن،دوست داشتن خوشبختی میاره،پول هم تا یه اندازه باید باشه نه خیلی زیاد

javad ta

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق همراه با دوس داشتن (خیلی ها به خاطر پول دم از عشق می زنند تجربشو خودم به شخصه دارم)

gole ziba

عضو جدید
age eshghi bekhater pol bashe mikham 100 sal siah nabashe :cry:

الهی بمیرممممم برات.گریه نکن داداشی... اما اگه نخوایم خودمونو گول بزنیم متاسفانه همینه...و این دوطرفه شده .الان دخترا هم اگه پولدار نباشن عشقی ندارن..!!! اینجا سرزمین عجایب ایران است!!!

jentle man

عضو جدید
الهی بمیرممممم برات.گریه نکن داداشی... اما اگه نخوایم خودمونو گول بزنیم متاسفانه همینه...و این دوطرفه شده .الان دخترا هم اگه پولدار نباشن عشقی ندارن..!!! اینجا سرزمین عجایب ایران است!!!

ta moghei mashin dashtim mesl sosk dorovare ma bodan vaghti forokhtiam chizi nadarim hamashon raftan kam pida mishe kas vaghan taraf bekhad

ati3254

کاربر حرفه ای
هردوش لازمه اما عشق بیشتر و پول کمتر ...........اگه عشق باشه پول نباشه کشکه!!!!!!..........اگه پول باشه عشق نباشه خوبه ولی خوشبختی نیست!!!!!!......هروقت تعادل باشه میشه احساس خوشبختی کنی!!!

پروانه شیرازی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگر عشق ناشی از وجود عقل باشه یعنی عاقلانه بدست اومده باشه منم میگم عشق چون دونفر که همدیگرو خالصانه دوست داشته باشن تلاش میکنن تا به ثروت هم برسن اگه نرسیدن گله نمیکنن چون همدیگرو دارن

M.T.R.W

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی از همه دوستان با نظرات قشنگتون
:gol:خودم احساس می کنم عشق مادیت می یاره اگه لازم باشه اما پول عشق نمی یاره اونیکه دنبال پول می یاد یه خوشیه که با طمع همراهه

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز

ولی به نظر من هر دوش با هم میتونه یه رضایتمندی نسبی ایجاد کنه...

رضایتمندی نسبی خوشبختی محسوب نمیشه.

فرد خوشبخت در وهله اول از زندگیش راضیه.

بفرض یه نفر هم پولداره و هم عشق داره..میزنه یکیو با ماشین زیر میکنه.

آیا اون دیگه خوشبخت محسوب میشه؟!!

یا یه نفر هم پول داره و هم عشق.

اما مشغله بسیار زیاد کاری داره.

این فرد بخاطر مشغله ش نمیتونه احساس خوشبختی داشته باشه..;)

شاید همین فرد هم آرزوی یه خونه کاهگلی کوچک و آروم توو یه روستا رو داشته باشه..به دور از هر گونه دغدغه ای.

Estrella

عضو جدید
کاربر ممتاز
رضایتمندی نسبی خوشبختی محسوب نمیشه.

فرد خوشبخت در وهله اول از زندگیش راضیه.

بفرض یه نفر هم پولداره و هم عشق داره..میزنه یکیو با ماشین زیر میکنه.

آیا اون دیگه خوشبخت محسوب میشه؟!!

یا یه نفر هم پول داره و هم عشق.

اما مشغله بسیار زیاد کاری داره.

این فرد بخاطر مشغله ش نمیتونه احساس خوشبختی داشته باشه..;)

شاید همین فرد هم آرزوی یه خونه کاهگلی کوچک و آروم توو یه روستا رو داشته باشه..به دور از هر گونه دغدغه ای.

خب وقتی یه نفر میزنه یکیو زیر میکنه اون از بد اقبالیشه..این اتفاق میتونه واسه هرکسی بیفته...پس اینجوری حساب کنیم وقتی یه چنین اتفاقی واسه یکی بیفته دیگه نمیتونه بعد این اتفاق از زندگیش رضایت داشته باشه..!!!

اینیم که یکی پر مشغله نمیتونه از زندگیش رضایت داشته باشه...اون نمیتونه درست زندگی کنه از نظر من!چون از هرچیزی میشه بجاش استفاده کرد...

حالا شما فرض کن نه پولی هست نه عشق...بدون اینا چجور میشه به رضایتمندی از زندگی رسید!اینا دو جزء اصلی واسه رضایتمندیه از نظر من البته...

suniya2012

عضو جدید

ولی به نظر من هر دوش با هم میتونه یه رضایتمندی نسبی ایجاد کنه...

من یه خاستگار داشتم که هم پولدار بود هم خوش قیافه هم به قول خودش عاشقم بود. ولی من تو دوران نامزدی هیچ احساس رضایتمندی از رندگیم نداشتم!
به نظر من ملاکای خوشبختی خیلی بیشتر از ایناست.
زمان ، اخلاق، تفاهم، اعتقادات....

• Like
واکنش ها: Mute

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب وقتی یه نفر میزنه یکیو زیر میکنه اون از بد اقبالیشه..این اتفاق میتونه واسه هرکسی بیفته...پس اینجوری حساب کنیم وقتی یه چنین اتفاقی واسه یکی بیفته دیگه نمیتونه بعد این اتفاق از زندگیش رضایت داشته باشه..!!!

اینیم که یکی پر مشغله نمیتونه از زندگیش رضایت داشته باشه...اون نمیتونه درست زندگی کنه از نظر من!چون از هرچیزی میشه بجاش استفاده کرد...

حالا شما فرض کن نه پولی هست نه عشق...بدون اینا چجور میشه به رضایتمندی از زندگی رسید!اینا دو جزء اصلی واسه رضایتمندیه از نظر من البته...

قبول دارم که دو جزء اصلی هست...اما این دو به تنهایی خوشبختی نمیارن.

اون مثالی هم که زدم برای نشون دادن همین بود که این دو به تنهایی خوشبختی نمیارن.;)

پروانه شیرازی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من یه خاستگار داشتم که هم پولدار بود هم خوش قیافه هم به قول خودش عاشقم بود. ولی من تو دوران نامزدی هیچ احساس رضایتمندی از رندگیم نداشتم!
منم موافقم

Estrella

عضو جدید
کاربر ممتاز

خب تو خودت عاشقش بودی؟یا اون واقعا عاشقت بود؟

بالا