یک دوستی غیر ممکن که ممکن شد! ...جالبه...

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
همشهری: دوستی انسان و حیوانات از گذشته تا به امروز ادامه داشته و داستان‌ها و افسانه‌های زیادی درباره عشق و وفاداری میان حیوانات و انسان‌ها از گذشته به جا مانده است.

اما زمانی که موضوع این داستان‌ها دوستی یک مرد با ببری 171 کیلوگرمی باشد،‌ اوضاع کمی متفاوت خواهد شد. عبدالله شعله مردی 31 ساله است که با ببری چهار ساله به نام مولان رابطه‌ دوستانه مستحکمی برقرار کرده است.

این مرد اندونزیایی معمولا در کنار دوستش می‌خوابد، با او بازی می‌کند و او را به مبارزه دعوت می‌کند. این مرد مولان را از زمانی که توله‌ای سه ماهه بود پرورش داده و بزرگ کرد و از آن زمان این دو دوست همیشه با هم زندگی کرده‌اند.

عبدالله محافظت از مولان چهار ساله را برای صاحبش نور محمد شعله به عهده گرفته و از این رو به پرستار ببر شهرت پیدا کرده است. این دو دست جدایی‌ناپذیر بوده و عبدالله شعله معمولا به جای خوابیدن در خانه، به لانه کهنه مولان رفته و در کنار او به خواب می‌رود. البته هم‌نشینی و بازی با این ببر بنگال بدون هزینه نیز نیست و گاه‌و بی‌گاه آسیب‌هایی به عبدالله وارد می‌شود.

dina arian

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی دوست عزیز
من عااااااااااشق ببر هستم
خیییییییلی دوست داشتم
بازم مرسی

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
مرسی دوست عزیز
من عااااااااااشق ببر هستم
خیییییییلی دوست داشتم
بازم مرسی
جدی ؟؟ الان ینی شوما حاضری جا اوشون باشی تو عکسه؟

dina arian

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدی ؟؟ الان ینی شوما حاضری جا اوشون باشی تو عکسه؟

بله حاضرم جاش باشم
همیشه دوست داشتم یکی داشته باشم
اگه یه روزی دستم رسید یکی میگیرم واسه خودم;)
البته یه بچه کوچولو شو میخرم.....که خودم بزرگش کنم:biggrin:

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خوش به حالش ببین با کی دوس شده!
واقعا!!!
منم موخوامممممممم!!!!
شوما دختر خوبی باش قول میدم ی خوشکلترشو برات بخرم

بله حاضرم جاش باشم
همیشه دوست داشتم یکی داشته باشم
اگه یه روزی دستم رسید یکی میگیرم واسه خودم;)
البته یه بچه کوچولو شو میخرم.....که خودم بزرگش کنم:biggrin:

نه باو...خوش به حال ببره فقط مواظب باشید وابسته نشه:D

13Amir

عضو جدید
:surprised:
اورین
اورین
من جای ببره بوده میزدم یرگه رو نفله میکردم

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
همشهری: دوستی انسان و حیوانات از گذشته تا به امروز ادامه داشته و داستان‌ها و افسانه‌های زیادی درباره عشق و وفاداری میان حیوانات و انسان‌ها از گذشته به جا مانده است.

اما زمانی که موضوع این داستان‌ها دوستی یک مرد با ببری 171 کیلوگرمی باشد،‌ اوضاع کمی متفاوت خواهد شد. عبدالله شعله مردی 31 ساله است که با ببری چهار ساله به نام مولان رابطه‌ دوستانه مستحکمی برقرار کرده است.

این مرد اندونزیایی معمولا در کنار دوستش می‌خوابد، با او بازی می‌کند و او را به مبارزه دعوت می‌کند. این مرد مولان را از زمانی که توله‌ای سه ماهه بود پرورش داده و بزرگ کرد و از آن زمان این دو دوست همیشه با هم زندگی کرده‌اند.

عبدالله محافظت از مولان چهار ساله را برای صاحبش نور محمد شعله به عهده گرفته و از این رو به پرستار ببر شهرت پیدا کرده است. این دو دست جدایی‌ناپذیر بوده و عبدالله شعله معمولا به جای خوابیدن در خانه، به لانه کهنه مولان رفته و در کنار او به خواب می‌رود. البته هم‌نشینی و بازی با این ببر بنگال بدون هزینه نیز نیست و گاه‌و بی‌گاه آسیب‌هایی به عبدالله وارد می‌شود.

تا اونجایی که من تو عکس میبینم ببره میخواد مرده رو بخوره که :biggrin:

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
:surprised:
اورین
اورین
من جای ببره بوده میزدم یرگه رو نفله میکردم
بازم خوبه نیستی :دی
ok
مواظبم.....:smile:
meghs
خدا رو شکر پس خیالم راحت شد:دی
تا اونجایی که من تو عکس میبینم ببره میخواد مرده رو بخوره که :biggrin:
نه باو داره نقش بازی میکنه :دی
خوب بووووووووود....ممنون:)

خواهش میشه

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دیدنشم وحشتناکه......

ولی من یه بار رفتم باغ وحش...خوشگلترین حیوونش ببر بود......

ولی بازم نوموخوام:w04:

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز

تاریک وتنها

عضو جدید
کاربر ممتاز

خدایی بهش نمی یاد مرد باشه بیشتر می خوره خانم باشه تازه خیلی هم دوست نیستن چون همش دست ببره رو سر این

یارو می ترسه تکون بخوره تازه یه ترس نامحسوسم تو وجودش هست

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایی بهش نمی یاد مرد باشه بیشتر می خوره خانم باشه تازه خیلی هم دوست نیستن چون همش دست ببره رو سر این

جالبه.منم دوس دارم یه گرگو اینجوری بغل کنم.....:D

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
واخ واخ چه شوخی زشتی
شوخی نبود جدی بود

فكر كن يك درصد!!!!!!!!!!!!!!!!!
صددرصد

چه تحلیلی ایول
جالبه.منم دوس دارم یه گرگو اینجوری بغل کنم.....:D

منم دوس دارم ی فیلو اینطوری بغل کنم:surprised: