► •*♥*•◄ اخبار باشگاه استقلال تهران ► •*♥*•◄

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز
نکونام امروز به استقلال جواب می دهد

هافبک تیم فوتبال اوساسونا امروز به استقلال جواب می دهد
جواد نکونام کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران امروز از اسپانیا به ایران باز خواهد گشت و پاسخ نهایی خود را برای پیوستن به استقلال برای پیوستن به این باشگاه اعلام خواهد کرد.
اگر پاسخ نکونام منفی باشد فرزاد آشوبی گزینه اول استقلال برای بازی در پست هافبک دفاعی خواهد بود./ش

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز
مذاکره علی انصاری با مجتبی جباری: توافق اولیه حاصل شد

از باشگاه استقلال خبر می رسد که یکی از نزدیکان متمول فتح الله زاده باب مذاکره با جباری را باز کرده است
مبلغ پیشنهادی فتح الله زاده به جباری با آنچه مدنظر وی بود تفاوت بسیاری داشت به همین خاطر مذاکرات ناتمام ماند.
تماس های طرفین تاکنون به نتیجه ای نرسید تا اینکه علی انصاری،از سهامداران عمده بانک تات با جباری وارد مذاکره شده است.
انصاری که با جباری رابطه نزدیکی دارد مذاکرات اولیه را با وی انجام داده و تا حدودی او را راضی کرده است.
قلعه نوعی در مصاحبه های خود اعلام کرده که جباری را می خواهد.

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز
فتح الله زاده :گتوسو به جای تیموریان به استقلال می آید !

گنارو گتوسو ؛ هافبک رویایی دهه اول قرن سال های آغازین قرن 21 آ ث میلان به استقلال می آید تا حاجی درد دوری آندو تیموریان را فراموش کند!
علی فتح الله زاده ؛ مدیرعامل استقلال ساعتی پس از تغییرات جدید در هیات مدیره با انگیزه تر از قبل به نظر می رسد. او در گفت و گویی می گوید که تازه نیمه دوم فصل نقل و انتقالات شروع شده و استقلال می خواهد هت تریک کند تا بازی را از پرسپولیس برده باشد؛« حاجی جان چرا وقتی عکس 6 بازیکن استقلال را که رفتند هیات فوتبال ثبت کردند ، منتشر کردید ؛ ننوشتید توفان فتح الله زاده؟ بازی تازه از الان شروع شده. ما تازه وارد بازی نقل و انتقالات شدیم. حالا هی بروید بگوید حاجی فصل نقل و انتقالات را باخته است. بابا بازی تازه وارد نیمه دومش شده. از امروز تازه ما وارد شدیم بایستید ببینید چه بمب هایی در راه است!»
مدیر آبی ها در حالی از بمباران سخن می گوید که تقریبا هرچه ستاره در لیگ بوده را خریده؛« بابا حالا دوستان مان در پرسپولیس دو تا گل نیمه اول زدند ، فکر کردند بازی تمام شده. فوتبال 90 دقیقه است. الان تازه رسیدیم به نیمه مربیان. من تازه وارد بازی شدم.»
اما این بمب ها چه کسانی هستند؟ مثلا قرار است استقلال خلعتبری را بگیرد؟ بازیکنی که مارادونا خواسته تا دوباره جذب الوصل شود؟ او می گوید:« چرا که نه. ما تا حالا فکر می کردیم دوستان پرسپولیسی ، خلعتبری را می خواهند برای همین وارد مذاکره با او نشدیم اما الان واقعا مذاکرات خوبی داشتیم . مارادونا هم تا وقتی ما هستیم باید بزند کنار و برود گاراژ!( می خندد) فکر می کنم که خلعتبری استقلالی می شود البته اگر در ایران به فوتبالش ادامه بدهد.»
گزینه دیگر استقلالی ها نکونام است؛« آقا جواد می گوید می خواهد فوتبالش را در اروپا ادامه بدهد ولی من از او خواستم تا اگر به ایران آمد به استقلال بیاید. او افتخار فوتبال ماست. ما خیلی دوست داریم که این دو بازیکن یعنی خلعتبری و نکونام را در تیم مان داشته باشیم. غیر از این دو با دو یار سرشناس خارجی هم در حال مذاکره هستیم که فردا می توانم اطلاعات دقیق تری درباره شان بگویم چون مذاکرات مان با آنها جدی تر از قبل شده است.»
یکی از این دو بازیکن ؛ گنارو گتوسو هافبک دفاعی سال های نه چندان دور تیم ملی ایتالیا و میلان ایتالیاست که سال قبل را در لیگ اسکاتلند حضور داشته. نامی که فتح الله زاده درباره اش می گوید:« حاجی جان ما که نفهمیدیم این اسم چطور از دفتر ما به روزنامه ها درز کرد ولی با ایجنتش مذاکرات اولیه را داشتیم و روند گفت و گو های مان صعودی است. واقعا پریدن آندو برایم گران تمام شد و خیلی دنبال این هستم که به جای او بازیکنی بیاورم که در بالاترین سطح فوتبال دنیا حضور داشته تا خیال طرفداران هم راحت شود. گتوسو و یک بازیکن سرشناس دیگر هم در لیست ما هستند که یکی از این دو بزودی راهی استقلال می شوند. هواداران منتظر باشند که خبرهای خوبی از نقل و انتقالات برای شان دارم.»
استقلال قرار بود امروز قرارداد رحمتی را تمدید کند اما...:« مهدی با ما می ماند یک روز دیر یا زود که مهم نیست. درباره ساموئل هم بگویم که رقمش را باید کم کند اگر می خواهد در استقلال باشد./ش

V A H ! D

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع ,
کاربر ممتاز
پيراهن مجيدي به اکبرپور رسيد ...

پيراهن مجيدي به اکبرپور رسيد ...

.
.
.

با بازگشت سياوش اکبرپور به استقلال گفته مي شد اين بازيکن شماره 10 استقلال را که طي دو فصل گذشته در اختيار ميلاد ميداودي بود را بر تن خواهد کرد

اما امير قلعه نويي طي گفت و گويي اعلام کرد که در استقلال نبايد اين مباحث وجود داشته باشد و بازيکني که فصل گذشته پيراهني را مي پوشيده محق است که در اين فصل هم با همان شماره به ميدان برود!!!:surprised:

اکبرپور نيز اين موضوع را پذيرفت تا اينکه سرمبي استقلال رسما اعلام کرد با حضور 4 مهاجم فعلي نيازي به مجيدي ندارد!!!!:mad:

مسئولان استقلال نيز در پاسخ به درخواست اکبرپور پيراهن شماره 7 فرهاد مجيدي را که سال‌ها در اختيار اين بازيکن بود را به اکبرپور دادند تا به اين ترتيب حضور مجيدي و درصد بازگشت او به استقلال به صفر برسد!!!!

فرهادمجيدي از مس کرمان پيشنهاد دارد و قراردادش با باشگاه الغرافه قطر به پايان رسيده است ... :que::warn:

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز
رسولی نژاد : 4 بازیکن خارجی در فهرست مورد نظر تیم استقلال قرار دارند

رییس هیات مدیره باشگاه استقلال و معاون وزیر ورزش و جوانان گفت : 4 بازیکن خارجی در فهرست بازیکنان مورد نظر تیم فوتبال این باشگاه قرار دارند و با نظر سرمربی جذب می شوند
سید احمد رسولی ن‍ژاد روز چهارشنبه گفت: فتح اله زاده با قدرت به کار خود در استقلال ادامه خواهد داد و هیچ مشکلی برای ادامه همکاری وجود ندارد.

وی ادامه داد: تمام ما دست به دست هم دادیم تا با قدرت کار خود را دنبال کنیم و هیچ جای نگرانی وجود ندارد.

رسولی نژاد گفت: آخرین جلسه هیات مدیره که برگزار شد دست آورد های بسیار خوبی داشت و مهم ترین ان تامین اسپانسر بود.

وی در خصوص استعفای ساور و زرینچه، ادامه داد: وزیر ورزش و جوانان با استعفای هر دو نفر موافقت کرد و باید از زحمات آنها تشکر کنیم.

رییس هیات مدیره باشگاه استقلال تهران گفت: دلیل استعفای ساور از هیات مدیره باشگاه استقلال مشغله زیاد کاری بود.

وی در خصوص احتمال حضور فرهاد مجیدی در تیم مس کرمان، تصریح کرد: ما حضور این بازیکن را به تشخص سرمربی تیم گذاشتیم و هر تصمیمی او بگیرد حتی اگر با نظر ما مخالف باشد احترام می گذاریم.

وی اظهار داشت: ترکیب فصل گذشته استقلال بسیار خوب بود و ما نیاز به ترمیم بعضی از خطوط در این فصل داشتیم که فکر می کنم در جذب بازیکنان جدید موفق عمل کردیم.

رسولی نژاد خاطرنشان کرد: تیم برتر در میدان مشخص می شود و نباید از حالا بعضی از تیم ها را مدعی اصلی قهرمانی دانست.

رییس هیات مدیره باشگاه استقلال تهران گفت: در بخش جذب بازیکنان جدید با توجه به اینکه در وزارت ورزش شاغل هستم باید اصولی را رعایت کنیم و نباید بگذاریم دلال ها نقشی در قرارداد ها داشته باشند.

وی تاکید کرد: تیم ما در این فصل تمرینات خود را زودتر از خیلی تیم ها آغاز کرده و ما از همان ابتدا با 17 بازیکن کار خود را آغاز کردیم.

وی اظهار داشت: یکی از نقاط قوت تیم ما این بود که در ابتدا سرمربی خود را جذب و پس از آن بازیکنان خود را با نظر وی جذب کرد.

رسولی نژاد گفت: هواداران تیم فوتبال استقلال تهران از انتخاب امیر قلعه نویی بسیار خوشحال هستند زیرا او موفق ترین مربی فوتبال ایران است.

وی ادامه داد: بچه های ما به عشق پیراهن خود با استقلال قرارداد امضا کردند و ما برای جذب آنها خودرو و پیش پرداختی نداشتیم.

رییس هیات مدیره باشگاه استقلال تهران گفت: چهار بازیکن خارجی بسیار خوب در لیست ما حضور دارند که با نظر سرمربی آنها را جذب می کنیم.

وی در خصوص اینکه آیا باشگاه پرسپولیس از آنها بودجه بیشتری دریافت کرده است، خاطرنشان کرد: عدالت رعایت شد و هر دو ما از وزارت ورزش به یک اندازه بودجه دریافت کرده ایم البته شاید دوستان منابعی در اختیار دارند که ما نداریم.

وی ادامه داد: مهم شروع فصل است و نباید به تبلیغات قبل از فصل خیلی توجه کنیم زیرا برای همه ما نتایج تیم های خود مهم است.

رسولی نژاد گفت: ممکن است پیش از شروع فصل بعضی از تیم ها هیاهو ایجاد کنند اما باید منتظر باشیم ببینیم که در اواسط فصل با مشکل مالی روبه رو نخواهند شد و می توانند به قول های خود عمل کنند.

معاون وزیر ورزش و جوانان در خصوص مشکلات پیش آمده در مورد تعلیق قایقرانی، اظهار داشت: گروهی تشکیل داده ایم تا با کمک جواب این نامه را دهیم و امیدوارم مشکلات برطرف شود.

وی ادامه داد: با علی آبادی و سجادی در این خصوص جلسات بسیار خوبی برگزار کردیم و جوابیه مناسبی را آماده خواهیم کرد.

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: تغییرات زیادی در فدراسیون های ورزشی ما بوده اما این حواشی تنها برای یک یا 2 فدراسیون است.

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز
فوری - فتح الله زاده:امشب با دو دسته چک با نکونام مذاکره می کنم

امشب اگر نکونام استقلالی شد که هیچ،اگر هم نشد یک بازیکن کلاس جهانی به تهران می آید.

علی فتح الله زاده هر طور که شده می خواهد شاه ماهی فصل نقل و انتقالات را به استقلال بیاورد.او پس از اینکه آندرانیک تیموریان از این تیم رفت به امیر قلعه نویی و هواداران استقلال قول داده بود که بازیکنی خوب را جانشین تیموریان خواهد کرد.فتح الله زاده خودش هم می داند که کار سختی برای جذب نکونام دارد اما او علاوه بر دسته چک شخصی خودش،دسته چک برادرش هم قرض گرفته است تا بتواند کاپیتان تیم ملی ایران را راضی کند که در استقلال بازی کند.
خود او در این مورد می گوید:«امشب قرار است با نکونام حرف بزنیم.اما نمی شود به صورت جدی اعلام کرد که این بازیکن استقلالی می شود.او کاپیتان تیم ملی است و تقریبا می توان گفت که کاپیتان تیم اوساسونا هم هست.جواد بازیکن واقعا بزرگی است که هنوز هم خیلی از باشگاه های بزرگ اروپای او را می خواهند و رقم های زیادی را پیشنهاد می دهند.طبیعی است که چنین بازیکنی با سختی به استقلال بیاید.من پس از اینکه آندو از ایران رفت قول دادم که یک بازیکن بزرگ را جانشین او می کنم.اگر نکونام را بگیریم او می تواند جای آندو را پر کند و به تیم ما سر و شکل بهتری بدهد.»
از فتح الله زاده پرسیدیم که آیا زور باشگاه استقلال می رسد که پول رقم قرارداد نکونام را پرداخت کند که او این جواب را تحویل داد:«کتم تنم است و دسته چک جادویی هم داخل جیب آن.البته برای اینکه زورم برسد دسته چک برادرم را هم قرض گرفته ام اما باز هم جذب جواد نکونام کار سختی است چون قیمتی که باشگاه های اروپایی به او می دهند زیاد است البته من تمام تلاشم را می کنم تا این بازیکن آبی پوش شود.»
مدیر عامل آبی پوشان در ادامه درباره حرف های رویانیان هم واکنش نشان داد.او گفت:«من نمی دانم چرا رویانیان این حرف ها را می زند و درباره تعصب بازیکنان استقلال می گوید.رویانیان خودش خوب می داند که هنوز به هیچ کدام از بازیکنان استقلال یک ریال هم پرداخت نکرده ام.من دو تا چک به تاریخ دیروز کشیده بودم که هر دو تای آنها برگشت خورد.باشگاه پول ندارد.البته از چک های خودم کلا ده فقره به بازیکنان داده ام.اگر ما پول های میلیاردی به کسی داده باشیم هم برای ما حرام باشد و هم برای بازیکنان.این پول ها از گلوی ما پایین نمی رود.رویانیان مجبور شد تیمش را گران ببندد و تیم های دیگر هم مجبور شدند تا پول بیشتری را در فصل نقل و انتقالات خرج کنند.کلا در لیست بازیکنان استقلال و پرسپولیس یک بازیکن مشترک وجود داشت و آن هم سید جلال حسینی بود.به هر حال بازار گران شد و همه چیز به هم ریخت.امیدوارم دوستانی که به رویانیان مشاوره می دهند مشورت درستی داده باشند.ای کاش مشاورینی مثل عابدینی در کنار او بودند.»
فتح الله زاده با ابراز امیدواری برای سرخپوشان را این طور ادامه داد:«من خیلی امیدوارم که پرسپولیس امسال رقیبی جدی باشد و در کورس قهرمانی بجنگد.البته یک مقدار نگران زمان از دست رفته آنها هستم.تیم من دو هفته است که تمرینات خود را شروع کرده است و تقریبا می توان گفت دوران بدنسازی را گذرانده است.خوشحالم بازیکنانی را که سرمربی استقلال می خواسته جذب کرده ام.از بین همه لیستی که امیر قلعه نویی داده بود فقط آندو را از دست دادیم که من از قلعه نویی خواهش کردم اجازه بدهد یا نکونام را جذب کنم یا اینکه یک بازیکن خوب خارجی را به استقلال بیاورم.امشب اگر نکونام استقلالی شد که هیچ،اگر هم نشد یک بازیکن کلاس جهانی به تهران می آید.از تیم سال گذشته ما، تقریبا اسکلت اصلی حفظ شده است.تازه محمد محمدی هم دروازه بان دوم ما است. البته قرار است در روزهای آینده دو بازیکن خوب خارجی هم جذب کنیم.ضمن اینکه من قبلا هم گفتم جذب امیر قلعه نویی خودش اتفاق بزرگی است.من حاضرم فصل نقل و انتقلات که به اتمام رسید خرید های دو تیم را با یکدیگر قیاس کنید.من تیم ضعیفی نبسته ام.»

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداداد عزیزی: صلاحی می‌تواند در استقلال موفق باشد

پس از ناکامی استقلال منابع مالی و به تبع آن عدم موفقیت در بازار نقل و انتقالات، مسئولان این باشگاه به این فکر افتادند که با آوردن شخصیت‌های ذی نفوذ و البته استفاده از ارتباطات آن‌ها، روزنه‌ای برای عبور از بحران فعلی فراهم آورند.
براین اساس فتح الله‌زاده مدیرعامل آبی‌ها از چند روز پیش مذاکراتی با چند تن از این شخصیت‌ها داشت و سرانجام توانست علی صلاحی، مدیرعامل سابق پیام مشهد را به این باشگاه پرطرفدار بیاورد.
صلاحی، اگرچه کارنامه آنچنان پرباری در فوتبال ندارد اما مدیریت تیم حاشیه‌خیز پیام و آوردن این تیم به لیگ بر‌تر می‌تواند پررنگ‌ترین موفقیت فوتبالی در کارنامه این چهره نظامی باشد. با وجود این در‌‌‌ همان سالی که صلاحی پیام را به لیگ بر‌تر آورد، خداداد عزیزی مدیرفنی آن تیم بود و به واسطه همین، یک سال را در کنار صلاحی سپری کرده و حالا هم از آمدن وی به اسقلال به شدت دفاع می‌کند.
خداداد عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در مشهد در خصوص تجربه کاری‌اش با صلاحی گفت: من حدود یکسال در پیام با صلاحی کار کردم و مدیرفنی تیمش بودم که در‌‌‌ همان سال هم توانستیم به لیگ بر‌تر صعود کنیم. آن زمان پولی در باشگاه نبود و علیرغم قول‌هایی که مسئولان خراسان به ما دادند، صلاحی حتی از جیبش برای تیم خرج کرد. هر چند در پیام فضای آنچنان گسترده‌ای برای پیشرفت اقتصادی وجود نداشت اما وی توانست در اولین سال حضورش در فوتبال، آن تیم را سر و سامان دهد و لیگ برتری کند.
وی در ادامه انتخاب صلاحی بعنوان معاون اقتصادی استقلال را تصمیمی عاقلانه توصیف کرد و افزود: صلاحی با پیام موفق بود، حالا استقلال که نسبت به پیام تیم بسیار بزرگتری است و به همین خاطر فضا برای انجام فعالیت‌های اقتصادی هم در این باشگاه گسترده است. قطعا صلاحی با توجه به ارتباطات محکمی که دارد می‌تواند در استقلال موفق باشد و به پیشرفت این تیم کمک کند./ش

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز
قلعه نویى: دوست دارم جبارى بماند

بازیکنان استقلال بدون دریافت یک ریال هفته سوم کار خود را آغاز کرده اند و این امر نشان دهنده عشق بازیکنان به باشگاه استقلال تهران و پیراهنى است که قرار است بر تن داشته باشند.استقلالى ها که به اعتراف خودشان جدال نقل و انتقالات را در نیمه اول باخته اند، براى جبران این شکست در نیمه دوم روزهاى شلوغى را مى گذرانند. ادامه تمدید قرارداد با بازیکنان سال قبل، خرید دو بازیکن خارجى و مذاکره با نکونام و خلعتبرى، عمده فعالیت هاى آبى ها در این روزهاست.
براى اطلاع از کم و کیف این تلاش ها هیچ مرجعى بهتر از امیر قلعه نویى نیست. به گزیده اى از آخرین حرف هاى این سرمربى دقت کنید.سرمربى تیم فوتبال استقلال تهران گفت: مسئولان این باشگاه در حال مذاکره با دو بازیکن خارجى هستند که ملیت و اسامى این بازیکنان را بعد از نهایى شدن صحبت با آنان اعلام خواهیم کرد. قلعه نویى با اشاره به این که حفظ موجودى، ورود بازیکنان مورد نیاز و خروجى تیم که همان نتیجه است، ۳ موضوع مهم فصل نقل و انتقالات محسوب مى شوند، اظهار کرد: آندرانیک تیموریان کم لطفى کرد و از استقلال رفت، اما در مورد سایر بازیکنان در صدد تمدید قرارداد هستیم.سرمربى استقلال از منوچهرى، سیاوش اکبرپور، امیرحسین صادقى، هاشم بیک زاده، میثم بائو و ایمان مبعلى به عنوان بازیکنان تازه وارد این تیم یاد کرد و گفت: همه بازیکنان با مطالعه به جمع ما اضافه شده اند، البته ۲ بازیکن خارجى نیز در صدد حضور دراستقلال تهران هستند که به زودى وضعیت آنان مشخص مى شود.وى در خصوص وضعیت و ملیت این دو بازیکن، تصریح کرد: این دو بازیکن در پست هافبک دفاعى و نفوذى هستند، اما اجازه دهید ملیت و این که در چه باشگاه هایى بودند به پس از عقد قرارداد موکول شود تا اگر اتفاقى افتاد مقابل مردم شرمنده نباشم.
سرمربى استقلال تهران درمورد خلعتبرى و نکونام نیز گفت: در حال مذاکره و صحبت با این دو بازیکن هستیم که امیدوارم شرایط حضور آنان در استقلال مهیا شود. با این نفرات و اسامى که اعلام شد تیم خوب و یکدستى را روانه میدان مى کنیم و به امید خدا و در سایه تلاش همه بازیکنان براى موفقیت استقلال گام در میدان رقابت مى گذاریم.وى در خصوص مجتبى جبارى تاکید کرد: من نه براى تسویه حساب شخصى آمدم و نه با بازیکنى مشکل دارم. مجتبى از سرمایه هاى فوتبال ایران و استقلال تهران است، اما باید قبول کنیم که هر جایى یک چارچوبى دارد. در استقلال خود من هم در قالب یک چارچوب فعالیت خواهم کرد. من دوست دارم جبارى در استقلال بماند اما باید مانند همه و از جمله خود من در قالب همان چارچوبى که گفتم کار کند. قلعه نویى خاطرنشان کرد: بازیکنان استقلال بدون دریافت یک ریال هفته سوم کار خود را آغاز کرده اند و این امر نشان دهنده عشق بازیکنان به باشگاه استقلال تهران و پیراهنى است که قرار است بر تن داشته باشند. اگر تیم تکمیل شود بدون شک در بین مدعیان هستیم

سرمربى تیم فوتبال استقلال تهران خاطرنشان کرد: در فوتبال امروز باید تلاش کرد و زحمت کشید، به نظر من این تیم استقلال پتانسیل قهرمانى در آسیا و لیگ برتر فوتبال ایران را دارد.وى تاکید کرد: در مربیگرى قول دادن کار درستى نیست، نمونه بارز آن خود من هستم، یادتان هست که مهدى مهدوى کیا یک ضربه پنالتى را خراب کرد و با همان ضربه، سرنوشت مربیگرى من عوض شد. به اعتقاد من هر مربى که قول قهرمانى مى دهد کار درستى انجام نداده است، چرا که نمى داند در لحظه بعد چه حادثه و یا اتفاقى در حال وقوع است.وى شرایط کنونى استقلال را خوب توصیف کرد و گفت: با توجه به پتانسیل و پشتوانه مردمى که داریم مطمئن هستم استقلال خوبى را روانه میدان مى کنیم. از سویى دیگر عشق و علاقه اى که من در بین بازیکنان مى بینم گواه آن است که براى همدلى و موفقیت گرد هم جمع شده ایم و مطمئن باشید استقلال تهران یکى از مدعیان اصلى خواهد بود.قلعه نویى در پایان در مورد این که چه صحبتى براى هواداران، رسانه ها و علاقه مندان به فوتبال دارد، گفت: فوتبال ایران متن را فراموش کرده و به حاشیه مى پردازد. تیم هاى بزرگ ایران نیز با حاشیه ها درگیر هستند. به نظر من مدیریت تیمى در سایه همدلى، تقسیم وظایف و دنبال کردن اهداف باعث مى شود تیم ها از حاشیه دور باشند و من براى استقلال همین برنامه را دارم./ش

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز
فریدون زندی ‌: قلعه نویی بخواهد می توان جای خالی آندو را پر کنم

هافبک چپ‌پای استقلال هنوز اطلاع دقیقی از پستی که قرار است برای آبی‌ها بازی کند، ندارد. گفته می‌شود؛ قلعه‌نوعی می‌خواهد از او در پست هافبک دفاعی سود ببرد.
فریدون مشکلی با قرار گرفتن در این پست ندارد و به این موضوع اشاره می‌کند که می‌تواند جای خالی تیموریان را پر کند. زندی در مورد شرایط استقلال و رقابت‌های یورو 2012 صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید:
مشکل مصدومیت داری؟
مشکل خاصی ندارم. یک آسیب‌دیدگی معمولی است که خیلی زود برطرف می‌شود. پس از این که مشکلم به‌طور کامل رفع شد، در خدمت استقلال هستم.
نظرت در مورد مربیگری قلعه‌نوعی در استقلال چیست؟
هم من و هم قلعه‌نوعی شناخت خوبی از یکدیگر داریم. من در تیم‌ملی نیز شاگرد او بوده‌ام. امیر تمرینات خوب و اصولی می‌دهد و اگر در تیم‌ملی هم اسیر بدشانسی نمی‌شدیم به موفقیت‌های زیادی می‌رسیدیم.
هنوز هم دوست نداری ملی‌پوش شوی؟
من دیگر نمی‌خواهم در مورد تیم‌ملی حرفی بزنم. قبلا صحبت‌هایم را انجام داده‌ام و دیگر دلیلی نمی‌بینم که توضیح بیشتری بدهم. حرف من همان است که گفتم. تغییری هم در آن ایجاد نخواهد شد.
بازیکنان جذب شده را چطور می‌بینی؟
به نظر من از لحاظ بازیکن چیزی کم نداریم و مربی خوبی هم داریم که می‌داند چطور از بازیکن کار بکشد. از همین جا به هواداران قول می‌دهم که هیچ جای نگرانی وجود ندارد و استقلال مدعی اصلی قهرمانی خواهد بود.
قرار است در پست هافبک دفاعی بازی کنی؟
بسیاری تصور می‌کنند با رفتن تیموریان به مشکل می‌خوریم، ولی من مشکلی نمی‌بینم و اگر قلعه‌نوعی بخواهد، خودم جای آندو را پر می‌کنم. من سال گذشته در چند بازی هافبک دفاعی بودم و در آلمان نیز سابقه بازی در این پست را داشتم.
پس این فصل در چند پست بازی خواهی کرد؟
بازیکن حرفه‌ای باید توانایی بازی در چند پست را داشته باشد.
استقلال می‌تواند به موفقیت برسد؟
من که خیلی امیدوارم و معتقدم از همان هفته اول شروع رقابت‌ها می‌توانیم عملکرد خوبی را به جا بگذاریم، زیرا از هماهنگی مطلوبی برخوردار هستیم و می‌توانیم به آنچه می‌خواهیم برسیم.
فکر می‌کنی چه عاملی مانع اصلی موفقیت این فصل باشد؟
ما باید آرامش خود را حفظ کنیم. اگر از حاشیه دور باشیم و فقط به بازی خود بپردازیم دیگر مشکل خاصی نخواهیم داشت و می‌توانیم با قدرت به طرف قهرمانی پیش برویم.
بازی‌های یورو را تماشا می‌کنی؟
بله، واقعا بازی‌های زیبا و جذابی است و نکات آموزشی بسیار زیادی دارد.

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز
قرارداد ترکمانچای آندو با قطری ها
فتح‌الله‌زاده بعد از شنیدن رقم قرارداد تیموریان به او گفت: «خوب کاری کردی رفتی!»
آندارنیک تیموریان که برای گذراندن تعطیلات به ترکیه رفته، 3 روز دیگر به تهران برمی گردد و هفت روز بعد نیز راهی دوحه خواهد شد. دوران حضور او در فوتبال قطر، از آن روز شروع خواهد شد. آندو قرار است همراه با الخریطیات، تیم جدیدش، راهی نورنبرگ آلمان شود. اما از این انتقال و اتفاقات بعد از آن حرف ها و اخباری به جا مانده که در نوع خود بسیار جالب است.
*آندو رکورد شکست

بعد از انتقال آندو به قطر، امیر قلعه نویی از او انتقاد کرد، به این دلیل که استقلال را به خاطر پول رها کرده است. تیموریان که تمایلی نداشت ماجرا کش پیدا کند، پیش از سفر به ترکیه پیش فتح ا... زاده رفت. وقتی او وارد دفتر مدیر عامل شد، پژمان منتظری هم آنجا بود. تیموریان در این دیدار به فتح ا... زاده گفت: «برای تشکر و قدردانی آمده ام. یک سال با من خوب رفتار کردید. علیرغم اینکه به من پیشنهاد خوبی داده بودید، نشد بمانم. گفته بودم پیشنهادها را باید بررسی کنم و واقعا گذشتن از پیشنهاد الخریطیات برایم غیر ممکن بود.» تیموریان رکورد نقل و انتقالات ایرانی ها در حوزه خلیج فارس را شکست. تا پیش از این علی کریمی به خاطر یک فصل بازی در الاهلی امارات دو میلیارد تومان گرفته بود ولی رقم انتقال آندو چند روز بعد از امضای قرارداد، به 3 میلیارد و 600 ملیون تومان رسید چون دلار از 1800 تومان به دو هزار تومان رسید! قرارداد آندو با قطری ها به ارزش 8/1 میلیون دلار است که اجازه نداد زیاد به استقلال فکر کند.
*فتح ا.. زاده به آندو چه گفت؟
اما قرار بود آندو در تهران یک قرارداد کهکشانی در لیگ برتر ببندد. فتح ا... زاده در مذاکراتی که با او داشت گفته بود: «حاجی جان! سفید امضا کن ولی قرارداد را من نمی نویسم. خودت مبلغ را روی قرارداد بنویس و هر چی نوشتی، به آن دست نمی زنم و می پردازم.» حتی در جلسه ای که فتح ا.. زاده با آندو داشت، مدیر عامل استقلال یک بار دیگر این حرف را تکرار کرد تا منتظری هم بشنود! فتح ا.. زاده اما به محض اینکه متوجه شد قرارداد آندو با الخریطیات یکی از قراردادهای نجومی تاریخ فوتبال ایران است، سریعا گفت: «حاجی جان پس خوب کاری کردی. ان‌شاا... که در قطر موفق باشی.» فتح ا... زاده که در این لحظه شوخی اش گرفته بود، با خنده به آندو گفت: «ان‌شاا... سال بعد من رئیس فدراسیون فوتبال می شوم و دوباره بازیکن من می شوی ولی این بار در تیم ملی!» آندو قبل از سفر به ترکیه با امیر قلعه نویی هم تماس تلفنی داشت ولی موفق نشد با او حرف بزند. تیموریان قصد دارد در بازگشت به تهران نیز این ارتباط را برقرار کند تا مبادا بین او و قلعه نویی مسئله ای وجود داشته باشد.
*قرارداد ترکمنچای
قرارداد آندو یکطرف، در طرف دیگر هم آپشن هایی که برای این قرارداد در نظر گرفته اند. او یک خانه سه خوابه در یکی از معروفترین برج های دوحه که به برج زیگزالی معروف است، می گیرد. در کنار خانه، باشگاه موظف شده یک دستگاه بی ام و X5 نیز در اختیار بازیکن ایرانی اش قرار دهد. شیخ باشگاه که 33 ساله است، به آندو گفته: «ما می خواهیم با تو استارت یک کار بزرگ را بزنیم و رفته رفته تیم خود را قدرتمندتر ببندیم.» قرارداد آندو طوری بسته شده که حتی در صورت آسیب دیدگی و حذف شدن از لیست، تمام و کمال پولش را دریافت خواهد کرد. به تمام مزایای این قرارداد باید بلیت‌های رفت و برگشت برای آندو و خانواده اش را نیز در نظر گرفت. این بلیت ها بیزینس کلاس است./

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایمیل اوساسونا به نکونام:خودمان ترانسفرت مى کنیم

شنیده ها پیرامون کاپیتان تیم ملى حکایت از آن دارد که عصر سه شنبه هفته گذشته باشگاه اوساسونا طى ارسال ایمیلى به جواد نکونام اعلام کرد که شاید این هافبک ایرانى را براى فصل آینده نخواهد. قرارداد نکونام با اوساسونا ۳ ساله است و یک سال از این قرارداد هنوز باقى مانده اما با این وجود باشگاه اسپانیایى به کاپیتان تیم ملى ایران اعلام کرده که خودشان مى خواهند او را ترانسفر کنند.جواد که در روزهاى اخیر چند ملاقات با سرمربى و مدیرعامل استقلال داشته این روزها در حال بررسى پیشنهاداتى است که یکى از آنها بسیار جدى است. این پیشنهاد جدى از سوى آبى پوشان است و شاید نکونام تا چندروز دیگر با این باشگاه به توافق برسد.این در حالى است که نکونام از چند تیم عربى پیشنهاد دارد که جدى ترین آنها الغرافه است.به هر حال شواهد نشان مى دهد که کاپیتان تیم ملى به استقلال خیلى نزدیک شده و مى تواند بمب خبرى فصل نقل و انتقالات براى استقلال باشد.

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز
قلعه نویی : در شان من نیست جواب مجیدی را بدهم !

• امیر قلعه‌نویی پس از ثبت قرارداد در هیات فوتبال استان تهران درباره شرایط استقلال توضیح داد . او در پاسخ به این پرسش که چه جوابی برای اظهارات فرهاد مجیدی دارد؟ تنها به ذکر یک جمله بسنده کرد: " در شان من نیست که به این اظهارات جواب دهم "

*K*A*Z*E*M*

عضو جدید
مجيــدي: شاگرد حجـازي‌ام، با افـرادي كـه ارزش‌هاي اخلاقي را زيرپا مي‌گذارند،كار نمي‌كنم

مجيــدي: شاگرد حجـازي‌ام، با افـرادي كـه ارزش‌هاي اخلاقي را زيرپا مي‌گذارند،كار نمي‌كنم

س از بازگشت امير قلعه‌نويي به استقلال، خبرهاي مختلفي در مورد بازگشت دوباره يا نيامدن فرهاد مجيدي به اين تيم مطرح شد اما سرمربي آبي‌پوشان صراحتا اعلام كرد كه با داشتن چهار مهاجم جوان، مجيدي را نمي‌خواهد. اين پاسخ قلعه‌نويي سبب شد تا مجيدي پس از مدت‌ها سكوت و بعد از گذشت يك هفته در مقابل صحبت‌هاي ژنرال واكنش نشان دهد.
قلعه‌نويي گفته بازيكني بايد به استقلال بيايد كه عرق داشته باشد و پول را فراموش كند. در اين باره چه نظري داري؟
من به صحبت‌هاي ديگران كاري ندارم اما از شنيدن چنين حرف‌هايي تعجب مي‌كنم. استقلال تم محل نست که هر کس بخواهد بر سر آن منت بگذارد. استقلال هميشه استقلال بوده و هست و خواهد بود. هنگامي كه باشگاه استقلال به شدت به خسرو حيدري و جان‌واريو نياز داشت آقايان اين دو را از استقلال جدا كردند و يا در فصل گذشته و با وجود اصرارهاي زياد من براي تمديد قرارداد امير حسين صادقي، عوامل همين آقايان در باشگاه مانع تمديد قرارداد او شدند چون قول او را به تراكتورسازي داده بودند. سوال من اين است كه آن زمان تعصب كجا بود؟ خواهش مي‌كنم كه با مردم رو راست باشيد و صادقانه صحبت كنيد.
اما پس از رفتن تو به قطر در نيم فصل بحث‌هاي زيادي مطرح شد و اينكه نبايد از استقلال مي‌رفتي؟
آقاياني كه همه را متهم به پول دوستي مي‌كنند و خود را مظهر تعصب مي‌دانند بدانند در سال 2000 ميلادي كه بهترين بازيكن فوتبال ما سالي هفت ميليون تومان دستمزد مي‌گرفت از قرارداد من با تيم‌ها اترش و امارات پول زاد به استقلال رسيد و اين درحالي بود كه بودجه سالانه تيم در آن زمان حدود 200 ميليون تومان بود. به گواه صحبت‌هاي مدير عامل محترم باشگاه آقاي فتح‌ا...زاده من همواره به باشگاه استقلال از نظر مالي كمك زيادي كرده‌ام. همان اول فصل كه پيشنهادي 5/1 ميليون دلاري داشتم آقاي فتح‌ا...زاده در جريان اين پيشنهاد بود و از من خواست كه به خاطر هواداران بمانم و من هم پذيرفتم. من زماني كه از النصر به استقلال آمدم هم قراردادي يك ميليون دلاري داشتم اما در سال اول و دوم حضورم در استقلال با سالي 170 ميليون تومان بازي كردم كه اين مبلغ در سال سوم به 190 ميليون تومان افزايش يافت و دو سال آخر را سقف گرفتم. من از فوتبال به همه چيز رسيده‌ام و نيازي به پول نداشتم و هچ‌گاه برا استقلال شرط مال نگذاشته‌ام. ولي بايد بگويم كه حاضر نيستم به خاطر زير پا گذاشتن اصول، در هر شرايطي با آقايان كار كنم. اكنون نيز خيلي شفاف مي‌گويم كه من خود را شاگرد مكتب ناصر حجازي مي‌دانم و از كاركردن با افرادي كه براي رسيدن به هدفشان ارزش‌هاي اخلاقي را به بازي مي‌گيرند پرهز م‌کنم.
وضعيت فوتبالت در فصل آينده چه مي‌شود؟
اكنون سه پيشنهاد بسيار خوب از تيم‌هاي داخل ايران دارم و با توجه به اينكه اماراتي‌ها بحثي را مطرح كرده‌اند كه نبايد بازيكنان ايراني را جذب كنند، ترجيح مي‌دهم در ايران به فوتبالم ادامه بدهم. شرط اول و اصل من برا تم آنده‌ام ان است كه بپذيرد در دو بازي رفت و برگشت در برابر استقلال بازي نكنم. هر چند ان شرط حرفه ا نست اما ان خواسته من است.
شرايط تيم‌ملي در مقدماتي جام‌جهاني را چطور مي‌بيني؟
شک نکند که ما با كرش به جام‌جهان م‌روم. فدراسون فوتبال و وزارت ورزش حمات‌ها خوب از تم مل دارند و با دانش و تجربه كرش صعود به جام جهان حتم است.
چرا خل کم مصاحبه مي‌کن؟
من خل عادت ندارم مصاحبه کنم. حرف نزده را همشه مي‌شود زد. هر موقع احساس کنم که باد با هواداران درددل کنم، صحبت مي‌کنم. در انجا از زحمات و تلاش‌ها خبرنگاران عزز در صداوسما، مطبوعات و خبرگزار‌ها که همواره در سرما و گرما همراه و حام ما بودند تشکر کرده و از همه آنها قدردان مي‌کنم.
ماجرا عدد چهار چست که هواداران آن را نشان مي‌دهند؟
براي من همين افتخار كافي است كه عدد چهار به مانند يك رمز بين من و هواداران ماندگار شده است. اين چهار همان چهار برد داربي بود كه تا پايان عمرم بين من و هواداران باقي خواهد ماند.
ولي اين هواداران دوست دارند بدانند تكليف تو با استقلال چه مي‌شود؟
هواداران بدانند من براي آمدن به استقلال هنگام که تم صدر جدول است، هيات نمي‌گيرم كه نماينده مجلس را به آن دعوت كنم و قول فصل آنده را بگرم. من زماني به استقلال مي‌آيم كه هواداران با تمام وجودشان من را بخواهند. استقلال برا من حکم خانواده را دارد و جز از خانواده ماست اما انسان برا هر کار باد به خدا توکل کند نه به بنده خدا. من چه باشم و ا نباشم برا استقلال و هواداران آن آرزو موفقت دارم.

*K*A*Z*E*M*

عضو جدید
زمان ارسال : دوشنبه 1391/04/12 17:01

[h=1]احتمال توافق جباري با سپاهان تا آخر هفته[/h]
[h=2]به نظر مي‌رسد رفته رفته بايد خودمان را آماده جدايي مجتبي جباري از استقلال کنيم و ستاره جنجالي آبي‌پوشان به احتمال فراوان از اين تيم خواهد رفت.[/h]

به گزارش سايت گل، روند مذاکرات جباري با استقلال در 2 هفته اخير خيلي کند بوده و حتي اين بازيکن چند روز پيش در مصاحبه‌اي اعلام کرد که باشگاه استقلال تلاش خاصي براي انجام مذاکره انجام نمي‌دهد. در اين ميان مهمترين اختلاف جباري با استقلال مربوط به مبلغ قرارداد است و از طرفي او مطالبات فصل گذشته را هم مي‌خواهد. اين موضوع باعث شده تا اختلاف‌هاي بين جباري و فتح‌الله‌زاده پيش بيايد و احتمال ماندن مجتبي در استقلال کم است.

نکته مهم ديگر اما موضع امير قلعه‌نويي در مورد جباري است. قلعه‌نويي در روزهاي اخير هر وقت در مورد جباري با سوال خبرنگاران مواجه شد فقط اين جمله را به زبان آورد:« ما او را مي‌خواهيم ولي هر بازيکني بايد چارچوب باشگاه را رعايت کند.»‌ قلعه‌نويي در اين مدت هيچ وقت به صورت جدي تلاش نکرد تا جباري بماند و گويا علاقه چنداني براي کار کردن با اين بازيکن ندارد. در ضمن اين موضوع بي‌دليل نبود که او ايمان مبعلي و ميثم بائو را به عنوان دو هافبک نفوذي به استقلال آورد و فريدون زندي را هم حفظ کرد.

در حالي که جباري در آستانه جدايي قرار دارد، از اصفهان خبر مي‌رسد که مسوولان اين باشگاه به شدت دنبال جذب شماره 8 استقلال هستند. گفته مي‌شود باشگاه سپاهان شايد تا پايان اين هفته با جباري به توافق برسد و اين در حالي است که شايعه جدايي فابيو جانواريو از سپاهان مطرح است و گويا مسوولان اين باشگاه مي‌خواهند تحت هر شرايطي جباري را جذب کنند.

*K*A*Z*E*M*

عضو جدید
زمان ارسال : دوشنبه 1391/04/12 21:55

[h=1]رودريگو توزي استقلالي شد[/h]
[h=2]هافبک تهاجمي فصل گذشته تراکتورسازي به تيم فوتبال استقلال پيوست.[/h]

به گزارش خبرگزاري ورزش ايران، رودريگو توزي که فصل گذشته در تراکتورسازي شاگرد امير قلعه‌نويي بود، با مديران باشگاه استقلال به توافق رسيد و فصل آينده هم در تيم قلعه‌نويي بازي خواهد کرد.

توزي به زودي قراردادش را در هيات فوتبال تهران ثبت مي‌کند.

*K*A*Z*E*M*

عضو جدید
زمان ارسال : دوشنبه 1391/04/12 22:30

به شرط دريافت رضايتنامه از اوساسونا، استقلالي مي‌شوم
[h=1]قول کاپيتان تيم ملي به فتح‌الله‌زاده[/h]
[h=2]کاپيتان تيم ملي فوتبال ايران به مديرعامل باشگاه استقلال قول داد در صورت دريافت رضايتنامه‌اش از باشگاه اوساسوناي اسپانيا فصل آينده به استقلال بيايد.[/h]

در جلسه اي که امشب در دفتر علي فتح الله زاده با حضور جواد نکونام برگزار شد روند مذاکرات مثبت بود و مقرر شد کاپيتان تيم ملي در صورت گرفتن رضايتنامه از باشگاه اوساسوناي اسپانيا فصل بعد در خدمت استقلال باشد.

*K*A*Z*E*M*

عضو جدید
مان ارسال : سه شنبه 1391/04/13 00:34

[h=1]هيئت مديره استقلال 3نفره مي شود[/h]
[h=2]اعضاي هيئت مديره تيم استقلال، با يکديگر هماهنگي ايده آلي ندارند و مشکلات چند عضو در آن با يکديگر به مشکلات آن افزوده است و از طرفي اعلام شده است که احتمال هر تغيير و تحولي بزرگ در اين ميان وجود دارد.[/h]

پس از جدايي رسمي جواد زرينچه از هئيت مديره و ساور عضو غيرورزشي هيئت، اعلام شد که قرار است اعضاي هيئت مديره با تعداد باقي مانده به فعاليت خود ادامه دهند اما اين در حالي است که پس از جلسه فوق صحبت هاي ديگري مطرح شد و مسئولان رده بالاي وزارت ورزش اعلام کردند اگر وضعيت مناسب نباشد، اعضاي هيئت مديره به 3 نفر کاهش مي يابند که يکي از اعضاي مدير عامل تيم استقلال است گويا مشکلات مالي و عدم کمک رساني ايده آل اعضا در اين امر از طريق مشاغل اصلي خود عامل اصلي اين تصميم گيري است زيرا مشخص شده که حواشي بسياري در خصوص اعضا وجود دارد و مشکلات بسياري که بين چند عضو قرار دارد، استقلال و نتايج اين تيم را تحت تاثير قرار مي دهد و در اهداف اين تيم براي رسيدن به شرايط ايده آل موثر مي شود.

شايان ذکر است، طرح کاهش اعضا در وزارت ورزش مورد بررسي قرار گرفته است و در صورتي که با آن موافقت کامل شود يک عضو غيرورزشي در کنار يک عضو ورزش به همراه مدير عامل تيم اعضاي هئيت مديره را تشکيل مي دهند و از طرفي اعضاي هيئت مديره اعلام کردند در صورت جدايي از اين تيم، بار تمام مشکلات به دوش مدير عامل است اما از طرف علي فتح اله زاده بدليل مشکلات که در بين اعضاي هيئت مديره وجود دارد از اين اتفاق دلخور و نگران نيست زيرا در صورت وجود چنين بحثي وي با مشکلات بسيار زياد مالي روبرو نمي شد.

*K*A*Z*E*M*

عضو جدید
مان ارسال : سه شنبه 1391/04/13 00:47

صادقي:
[h=1]با غيرت و تعصب، استقلال را قهرمان مي‌کنيم[/h]
[h=2]مدافع تيم فوتبال استقلال تهران اعتقاد دارد امسال سال دشواري براي اين تيم است اما بازيکناني که مانده اند مي توانند با غيرت و تعصب تيمشان را به قهرماني ليگ برتر برسانند.[/h]

اميرحسين صادقي قبل از سفر به ترکيه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاري ورزش ايران، اظهارداشت: همه ما مي دانيم که استقلال سال سختي را پيش رو دارد. دست باشگاه خالي است و برخي از بازيکنان تاثير گذار فصل گذشته از تيم جدا شده اند. بقيه تيمها شرايطشان نسبت به استقلال بهتر است و در حالي که ما بسياري از بازيکنان استقلال از فصل گذشته طلب دارند آنها پول فصل آينده را هم گرفته اند.

وي ادامه داد: همين سختي کار در استقلال باعث شده بازيکنان اين تيم با انگيزه بيشتري تمرين کنند و به فکر شکست دادن رقباي ميلياردي باشند. مهم نيست که رقيبان استقلال بالاي يک ميليارد براي خريد بازيکن پول داده اند، مهم اين است که ما با غيرت و تعصب مي توانيم استقلال را قهرمان ليگ کنيم.

صادقي افزود: هنوز فصل شروع نشده مشکلات مالي گريبان گير استقلال شده اند. بازيکن بايد خيالش از هر نظر راحت باشد تا بتواند درون زمين بازي خوبي به نمايش بگذارد. اميدوارم مشکلات مالي حل شود اما اگر هم تا پايان فصل اين شرايط ادامه داشته باشد نمي گذاريم اين مشکلات به استقلال ضربه بزند.

وي که يکي از مدعيان بستن بازوبند کاپيتاني استقلال است، در اين باره خاطر نشان کرد: طبيعي است که بازيکنان زيادي دوست داشته باشند بازوبند کاپيتاني استقلال را به بازو ببندند. اين بازوبند فقط يک تکه پارچه نيست بلکه بسيار باارزش است. مطمئن باشيد در اين باره دعوايي بين بازيکنان استقلال وجود ندارد و هر تصميمي که قلعه نويي بگيرد همه بازيکنان به آن احترام خواهند گذاشت.

*K*A*Z*E*M*

عضو جدید
آبي‌ها در انتظار پاسخ خلعتبري

آبي‌ها در انتظار پاسخ خلعتبري

زمان ارسال : سه شنبه 1391/04/13 10:45

آخرين وضعيت مذاکره نکونام با استقلال
[h=1]آبي‌ها در انتظار پاسخ خلعتبري[/h]
[h=2]مسئولان باشگاه استقلال همچنان در انتظار پاسخ محمدرضا خلعتبري هستند.[/h]

باشگاه استقلال روز گذشته روز پر رفت و آمدي را تجربه کرد. به درخواست امير قلعه نويي اين باشگاه عصر روز گذشته با رودريگو توزي بازيکن فصل گذشته تراکتورسازي به توافق رسيد و با اين بازيکن قرارداد امضا کرد. به احتمال زياد توزي به همراه ساموئل مدافع آبي پوشان فردا راهي ترکيه شود.

همچنين شب گذشته جواد نکونام در دفتر علي فتح‌الله‌زاده مدير عامل استقلال جلسه دو ساعته‌اي برگزار کرد. در اين جلسه نکونام به مدير عامل استقلال قول داد در صورتي که بتواند رضايتنامه‌اش را با مبلغ معقولي از باشگاه اوساسوناي اسپانيا بگيرد، به استقلال مي‌آيد.

قرار است نکونام به همراه مدير برنامه‌هاي خود ظرف يکي دو روز آينده به اسپانيا برود و در مورد دريافت رضايتنامه با اوساسونا وارد مذاکره شود.

باشگاه استقلال در مذاکراتي که با نکونام داشت، به اين بازيکن اعلام کرد حاضر است درصدي از مبلغ رضايتنامه او را پرداخت کند.

امشب همچنين تکليف مذاکره باشگاه استقلال با خلعتبري مشخص مي‌شود. اين بازيکن که در امارات به سر مي‌برد از تيم عجمان پيشنهاد دارد و در صورتي که به اين تيم اماراتي نرود، مذاکراتش با استقلال جدي‌تر مي‌شود.

*K*A*Z*E*M*

عضو جدید
زمان ارسال : سه شنبه 1391/04/13 11:31

دوستان نمي‌دانستند اگر پول ندارم، اعتبار دارم
[h=1]فتح‌الله‌زاده:به مجيدي گفتم حرمت‌ها را حفظ کند[/h]
[h=2]مديرعامل باشگاه استقلال گفت که تکليف نکونام براي حضور در اين تيم تا دو روز آينده مشخص خواهد شد.[/h]

علي فتح‌الله‌زاده در خصوص آخرين فعاليت‌هاي باشگاه استقلال در زمينه نقل و انتقالات صحبت‌هاي زير را مطرح کرد.

* قبل از هر چيز از جلسه با نکونام بگوييد.

توافق ما با نکونام اين طور شد که او از اوساسونا رضايتنامه بگيرد و او هم قول داد که اگر اين اتفاق بيفتد، فقط براي استقلال بازي کند. در يکي دو روز آينده همه چيز مشخص مي‌شود چون ما فرصت ديگري نداريم.

* چه شد که نکونام حاضر شده به ليگ ايران بيايد و براي استقلال بازي کند؟

پدر نکونام يکي از استقلالي‌هاي سرسخت و واقعي است که حتي از من هم استقلالي‌تر است. نکونام مي‌گويد آرزوي پدرش اين است که او را روزي در پيراهن استقلال ببيند. من هم به او گفتم شما در بالاترين سطح فوتبال بازي کرده‌اي و به همه چيز رسيده‌اي. اکنون زمان آن است که آرزوي پدرت را برآورده کني و همچنين مادرت را بيشتر از اين براي بازگشت به ايران چشم انتظار نگذاري. خود او هم از دوري خانواده خسته شده است. البته ما راضي نيستيم نکونام براي گرفتن رضايتنامه از اوساسونا مبلغ هنگفتي پرداخت کند و به همين دليل قرار شد اگر مبلغ رضايتنامه معقول بود اين اتفاق رخ دهد. به نکونام گفتيم درصدي از مبلغ رضايتنامه او را پرداخت مي‌کنيم.

* ظاهرا نمي‌خواهيد به هواداران استقلال قول حضور نکونام را بدهيد؟

جواد به من قول داد اگر به ايران بيايد استقلالي شود اما من به هواداران قول نمي‌دهم. من تا کنون بدون قول براي استقلال تلاش کردم و او را تا يک قدمي استقلال آوردم.

* ظاهرا بعد از صحبتي که در مورد حضور گتوزو انجام داديد و سوژه‌ برخي رسانه‌ها شديد، ديگر قولي نمي‌دهيد.

در مورد گتوزو من يک بار توضيح دادم و گفتم يک آژانسي به ما پيشنهاد داد که مي‌تواند او را به ايران بياورد. اگر شما بوديد اين پيشنهاد را قبول نمي‌کرديد؟ من هم اين پيشنهاد را رد نکردم ولي آن آژانس هم نتوانست اين بازيکن را بياورد. اين را بگويم که از روز اول نکونام در ذهن من بود و اين را تا به حال نگفتم اما اکنون مي‌گويم قبل از اتمام ليگ فصل گذشته صحبت‌هايي با نکونام انجام داده بودم که البته رسمي نبود.

*در مورد مجيدي صحبت کنيد؟ او چند روز قبل مصاحبه تندي عليه امير قلعه نويي انجام داد و گفته مي‌شود شما به او پيشنهاد داده‌ايد به سپاهان برود.

بچه‌هاي استقلالي هميشه از من مشورت مي‌گيرند و من هم آنچه به ذهنم برسد، مي‌گويم اما کسي را وادار به کاري نمي‌کنم. من مشورتم را به مجيدي دادم و او خودش مي‌تواند راهش را انتخاب کند. مجيدي بازيکن بزرگي است و من متاسف شدم که در پست او چون يارگيري انجام داده بوديم نتوانستيم براي فصل جديد او را به خدمت بگيريم. در مورد صحبت‌هايي که در خصوص امير قلعه‌نويي انجام داده بود، گلايه‌هايم را به او گفتم. به هر حال ما بايد در هر حالتي به بزرگتر خود احترام بگذاريم و حرمت را حفظ کنيم.

* مجيدي حرف‌هاي شما را پذيرفت؟

فکر مي‌کنم که پذيرفت. البته او هم گلايه‌هايي داشت اما به او گفتم بايد حرمت‌ها را حفظ کند.

* و داستان جباري و استقلال به پايان رسيد...

او صحبت‌هايي با امير قلعه‌نويي و علي اميري انجام داد که ظاهرا با هم به توافق نرسيدند و به همين دليل نشد که با او وارد مذاکرات جدي شويم. براي او هر جا که هست، آرزوي موفقيت مي‌کنم و اميدوارم روزي دوباره به استقلال برگردد.

* به نظر مي‌رسد در جلسه اولي که شما با جباري داشتيد، مسائلي اتفاق افتاده و حرف و حديث‌هايي پيش آمده است؟

باشگاه ما يک سري اصول دارد و من آدمي هستم که گذشتم نسبت به مسائل بسيار بالاست و رافت دارم اما با اين حال اصول را زير پا نمي‌گذارم و شايد اين مسئله به مذاق بعضي‌ها خوش نيايد. براي گرفتن بازيکن چارچوب‌هايي داريم که اگر اين بازيکن در اين چارچوب‌ها نگنجد،‌ مشکل ايجاد مي‌کند.

* گفته مي‌شود هنگام مذاکره با جباري مقابل او منشور اخلاقي گذاشته شده و او حاضر نشده اين را امضا کند.

من براي امضا مقابل بازيکن چيزي نمي‌گذارم. طبق اساسنامه باشگاه، آئين‌نامه انضباطي داريم که همه بازيکنان بايد آن را رعايت کنند و حتي در قرارداد فدراسيون هم اين آئين‌نامه تاکيد شده است. امسال براي رعايت آئين‌نامه انضباطي تاکيد بيشتري انجام داديم. من مذاکره با جباري را ادامه ندادم و او را به امير قلعه نويي و علي اميري محول کردم و چون زماني نمانده بود نتوانستيم بيشتر از اين معطل کنيم و با جواد نکونام وارد مذاکره شديم. در عين حال با يک بازيکن خارجي هم در تماسيم که اگر جواد نکونام نشد اين بازيکن خارجي را به خدمت بگيريم.

* قضيه خلعتبري به کجا رسيد؟

او در حال بررسي شرايطش است و مي‌خواهد به تيمي برود که مفيد واقع شود. مذاکراتمان را با او ادامه داديم و امشب جواب مذاکرات‌مان را مي‌گيريم. شما ديديد که در اين مدت چقدر به ما تاخته شد، به ما چوب زدند و کتک‌مان زدند اما دوستان متوجه نشدند که اگر فتح‌الله‌زاده پول ندارد، اعتبار دارد.

* آقاي صلاحي قائم مقام اقتصادي باشگاه قرار بود اسپانسر 9 ميليارد توماني بياورد، ولي ظاهرا شرط کرده بود اگر حکم نگيرد، ‌کاري نمي‌کند؟

حکم که چيزي نيست. امروز داده و فردا پس گرفته مي‌شود اما من براي اينکه بهانه‌اي نباشد چند روز قبل اين حکم را به او دادم و ما هم منتظر هستيم اسپانسر بياورد. البته من خودم با چند اسپانسر صحبت کردم ولي چون اسپانسر پيشنهادي آقاي صلاحي پيشنهادش بالاتر است،‌ دست نگه داشتم.

* قرار است هيئت مديره استقلال سه نفره شود؟

احتمال قوي در 4-5 روز آينده آقاي وزير اين تصميم را مي‌گيرد.

* چه کسي قرار است حذف شود؟

من که فعلا سرگرم بازي هستم و فيکسم و فرصت ندارم به اين چيزها فکر کنم. آقاي وزير هر صلاحي بداند رخ مي‌دهد.

* چرا مدارک خود را براي براي ارسال به AFC به فدراسيون نداده‌ايد؟

يک زماني را براي ما در نظر گرفته‌اند و ما حتما امروز اين مدارک را تحويل مي‌دهيم. از ما مدارکي خواستند که تهيه آنها زمانبر است. اگر هم خيلي زود بدهيم ممکن است گم شود. سال گذشته که زورشان به ما رسيد و ما مجبور شديم در آسيا دو بازي اضافه برگزار کنيم. اميدواريم امسال اين اتفاق نيفتد.

V A H ! D

کاربر ممتاز
حضور جباري و مجيدي در مس کرمان منتفي شد ...

حضور جباري و مجيدي در مس کرمان منتفي شد ...

.
.
.

به گزارش خبرنگار مهر :

فرهاد مجيدي و مجتبي جباري که جزو ستاره هاي سالهاي اخير تيم فوتبال استقلال به شمار مي روند، از جمله بازيکنان مورد توجه در فصل نقل و انتقالات ليگ دوازدهم بودند

که نتوانستند در فهرست آبي پوشان براي فصل پيش رو قرار داشته باشند.

اين دو بازيکن در چند روز قبل مذاکرات غيرمستقيم خود با مسئولان باشگاه مس کرمان را آغاز کردند

و به توافقات ابتدايي نيز دست پيدا کرده بودند اما به دنبال تغييراتي که عصر دوشنبه در هيات مديره باشگاه مس کرمان صورت گرفت، مجيدي و جباري از حضور در کرمان منصرف شدند

و درتماس با داوري رئيس پيشين هيات مديره اين باشگاه انصرافشان از حضور در مس را اعلام کردند!!:surprised:

مجتبي و جباري که در سالهاي گذشته هم يکي از بازيکنان خبرساز بود ، اين فصل هم در فهرست ابتدايي اميرقلعه نويي قرار داشت اما در تمرينات اين تيم حاضر نشد تا قلعه نويي نيز اعلام کند ديگر نيازي به اين بازيکن ندارد!!

فرهاد مجيدي نيز پس از آنکه نتوانست به استقلال برگردد در مصاحبه اي جنجالي عليه قلعه نويي موضع گرفت ...:cool:

با انصراف مجيدي و جباري از حضور در مس کرمان و فراهم نبودن شرايط براي بازگشت به استقلال ، مشخص نيست اين دو بازيکن فصل آينده را در کدام تيم سپري خواهند کرد ... ؟!!:que::warn:

*K*A*Z*E*M*

عضو جدید
زمان ارسال : سه شنبه 1391/04/13 14:35

[h=1]آخرين اخبار از اردوي آبي‌پوشان در ترکيه[/h]
[h=2]سرمربي تيم استقلال پس از بازگشت از اوکراين تمرينات تيمش را زير نظر گرفت ولي حضور ساموئل در کشور ترکيه در هاله اي از ابهام قرار دارد.[/h]

اعضاي تيم استقلال دومين روز برپايي اردو در کمپ گرين پارک را پشت سر مي گذارند. امير قلعه نويي که براي تماشاي فينال يورو راهي اوکراين شده بود شب گذشته به اردوي استقلالي ها برگشت و بلافاصله برنامه هاي تمريني را از مربيان اين تيم خواستار شد. اعضاي تيم استقلال از قلعه نويي در خصوص سفرش به اوکراين و جو مسابقه فينال يورو 2012 سوال مي پرسيدند.

* نکته جالب اين است که قلعه نويي به بازيکنان اعلام کرده تا سيم کارت‌هاي کشور ترکيه را خريداري نکنند تا با آرامش و به دور از حاشيه اردوي 10 روزه را پشت سر بگذارند.

*مسئولان تيم استقلال و امير قلعه نويي شب گذشته پيگير آخرين وضعيت مذاکره فتح الله زاده و جواد نکونام بودند. سرمربي استقلال پس از بازگشت از اوکراين با فتح الله زاده تماس گرفت و پيگير مذاکرات اين دو نفر شد.همچنين بازيکنان استقلال که در تيم ملي و باشگاه پاس همبازي نکونام بودند از حضور احتمالي وي ابراز خوشحالي کردند.

*سياوش اکبرپور در اولين جلسه تمريني تيم استقلال در نوبت بعدازظهر دچار آسيب ديدگي جزئي شد که با تلاش کادر پزشکي اين موضوع برطرف و اين بازيکن بدون مشکل در تمرين امروز شرکت کرد.

* فريدون زندي که در تهران دچار آسيب ديدگي از ناحيه مچ پا شده بود در دومين تمرين اين تيم در ترکيه شرکت کرد.البته زندي براي جلوگيري از تشديد مصدوميت سبک تر از ساير بازيکنان تمرين مي کند.

*آرش برهاني که در آخرين لحظات قرارداد خود را با استقلال ثبت کرده بود از شايعاتي که در خصوص دلخوري اش به خاطر مسائل مالي مطرح شده ناراحت بود.اين بازيکن آخرين نفري بود که بدون حضور مسئولان استقلال قراردادش را با استقلال ثبت کرد.

*جي لويد ساموئل که به تازگي قرارداد خود را با استقلال تمديد و ثبت کرده شايد امشب راهي ترکيه شود. البته ساک و وسايل اين بازيکن ارسال شده ولي ظاهرا اين بازيکن با مشکل مالياتي رو به رو شده و نمي تواند در اردوي آبي پوشان حاضر شود. سفر اين بازيکن و همراهي او در ترکيه در هاله اي از ابهام قرار گرفته است.همچنين مسئولان استقلال در تدارک سفر رودريگو توزي به ترکيه هستند و اين بازيکن پس از دريافت برگه تسويه حساب راهي استانبول مي شود.

*بازيکنان تيم استقلال صبح امروز از ساعت 12:30 به وقت محلي در سالن وزنه کمپ گرين پارک در حضور قلعه نويي تمرينات خود را پيگيري کردند. محور اين تمرين برنامه هاي بدنسازي بود و قرار است تمرينات تاکتيکي اين تيم از ساعت 20:30 به وقت ترکيه پيگيري شود.

*K*A*Z*E*M*

عضو جدید
زمان ارسال : سه شنبه 1391/04/13 23:37

[h=1]استقلال به سراغ حقيقي رفت[/h]
[h=2]اعضاي تيم استقلال، براي تقويت خود با شرايط خاصي روبه رو شدند زيرا هر بازيکن که آنها وي را براي تيم در نظر مي گيرند با وضعيت اين تيم هماهنگ نمي شود.[/h]

رضا حقيقي هافبک فجرسپاسي شيراز است که ابتداي فصل نقل و انتقالات پرسپوليس ها خواستار وي شدند تا جذب قرمزها شود اما مسئولان فجر اعلام کردند در شرايطي که بازيکن نامي در اختيار اين تيم نيست آنها با جدايي حقيقي موافقت نمي کنند و براي جدايي و صدور رضايتنامه اين بازيکن بالاي 50 ميليون را اعلام کردند تا هر طور شده اين بازيکن در جمع اعضاي فجر سپاسي بماند و اين تيم را همراهي کند اما در حال حاضر استقلالي ها خواستار اين بازيکن هستند.

حتي فتح الله زاده اقداماتي را در اين مورد انجام داده است تا نظر مسئولان فجر را جلب کند اين در حالي است که آبي ها معتقدند در جذب هافبک هاي مورد نظر خود ناکام ماندند و به همين دليل به دنبال حقيقي هستند، اما شرايط براي حضور اين بازيکن نيز در استقلال مهيا نيست زيرا هافبک مورد نظر آبي ها با فجرسپاسي قرارداد دارد و مسئولان اعلام کردند اگر قصد از دست دادن وي را براي فصل آينده داشتند در ابتداي فصل نقل و انتقالات با پرسپوليس وارد مذاکرات جدي مي شدند اين بازيکن را با قيمت خوب به پرسپوليس مي دادند اما قصد دارند هر طور شده با توجه به قرار دادي که حقيقي با فجري ها دارد وي را حفظ کنند.

از طرفي استقلالي ها خواستار مبلغ پيشنهادي مسئولان اين تيم شدند تا در اين مورد با اعضاي اين باشگاه وارد مذاکره شوند.

*K*A*Z*E*M*

عضو جدید
زمان ارسال : چهارشنبه 1391/04/14 15:39

[h=1]استقلال به مصاف يک تيم کامروني مي‌رود[/h]
[h=2]استقلالي‌ها در اولين بازي تدارکاتي خود در ترکيه امروز(چهارشنبه) به مصاف يک تيم کامروني مي‌روند.[/h]

بازيکنان تيم فوتبال استقلال که براي برپايي اردو در ترکيه به سر مي‌برند امروز از ساعت 19:30 به وقت تهران در اولين ديدار خود به مصاف يک تيم ليگ برتري کامرون مي‌روند.

همچنين يک بازي تدارکاتي ديگر پس از اين ديدار براي آبي‌پوشان تهراني تدارک ديده شده که هنوز حريفشان مشخص نيست. ضمن اينکه روز بيستم تير نيز به مصاف الازيگ اسپور ترکيه مي‌روند.

*K*A*Z*E*M*

عضو جدید
زمان ارسال : چهارشنبه 1391/04/14 22:36

[h=1]استقلال حريف کامروني خود را گلباران کرد[/h]
[h=2]تيم فوتبال استقلال تهران در نخستين ديدار تدارکاتي خود در اردوي ترکيه مقابل تيمي از کامرون به يک پيروزي پر گل دست يافت.[/h]

تيم فوتبال استقلال تهران که در فصل گذشته ليگ فوتبال باشگاه هاي برتر ايران پس از تيم هاي سپاهان اصفهان و تراکتور سازي تبريز در رده سوم ايستاد ، در اين ديدار دوستانه با نتيجه 7 بر صفر حريف کامروني خود را که در ليگ دسته اول باشگاه هاي اين کشور حضور دارد، شکست داد.

'' آرش برهاني '' چهار بار دروازه حريف را باز کرد و ''ميثم بائو''، ''امين جعفري'' و ''حنيف عمران زاده'' هر کدام يک بار گلزني کردند.

تيم فوتبال استقلال تهران دومين ديدار خود را با تيم ''بيترون'' روماني در ترکيه انجام خواهد داد.

استقلال تهران از چهارشنبه گذشته اردوي آمادگي خود را براي حضور قدرتمند در فصل آتي ليگ فوتبال باشگاه هاي برتر ايران در ترکيه داير کرده است.

*K*A*Z*E*M*

عضو جدید
زمان ارسال : پنج شنبه 1391/04/15 17:00

[h=1]فتح الله زاده به اردوي ترکيه مي پيوندد[/h]
[h=2]علي فتح الله زاده مديرعامل باشگاه فرهنگي ، ورزشي استقلال تهران، جمعه شب به ترکيه سفر خواهد کرد و به جمع بازيکنان و کادر فني اين تيم در اردوي استانبول اضافه خواهد شد.[/h]

فتح الله زاده با حضور در اردوي تيم فوتبال استقلال تهران ، از نزديک تمرينات آمادگي بازيکنان اين تيم را تماشا خواهد کرد و با کادر فني اين تيم به گفت وگو خواهد پرداخت.

تيم فوتبال استقلال تهران اردوي آمادگي خود را براي حضور در فصل آتي ليگ فوتبال باشگاه هاي برتر ايران از روز چهارشنبه هفته گذشته با شرکت 18 بازيکن در نزديکي استانبول داير کرده است.

استقلالي ها در نخستين ديدار تدارکاتي خود در ترکيه ، شب گذشته تيمي از کامرون را با نتيجه 7 بر صفر شکست دادند.

اين تيم در مدت حضور خود در ترکيه دو ديدار تدارکاتي ديگر نيز انجام خواهد داد.

*K*A*Z*E*M*

عضو جدید
زمان ارسال : پنج شنبه 1391/04/15 21:59

قلعه‌ نوعي راي به تغيير پست مدافعش داد؛
[h=1]منتظري جانشين آندو در پست هافبک‌دفاعي[/h]
[h=2]امير قلعه‌نوعي براي حضور بازيکنان مورد نظر خود که در اختيار دارد با محدوديت‌هايي روبروست تا بتواند در پست‌هاي حساس بهترين نفرات خود را برگزيند تا در انتخاب ترکيب اين تيم‌موفق عمل کند.[/h]

امير قلعه‌ نوعي قصد دارد، از نفراتش بهترين استفاده را ببرد و بازيکنان آماده را در بهترين پست‌ها استفاده کند.

گفتني است، امير قلعه نوعي در ترکيه و پس از حضور در تمرينات اين تيم بعد از بازگشت از اوکراين، شرايط بازيکنان را در پست‌هاي مختلف مورد بررسي قرار داد و قرار است که تغييراتي در اين خصوص رخ دهد.

امير قلعه‌نوعي که پيش از اين اعلام کرده بود، از ميان فريدون زندي و ساموئل يک بازيکن را براي پست‌ هافبک دفاعي انتخاب مي کند تا وي بتواند در پست تيموريان استقلال را همراهي کند، اما اين اتفاق رخ نمي‌دهد زيرا سرمربي تيم استقلال، شرايط را تغيير داده است و قصد دارد از يک مدافع در پست آندو تيموريان، استفاده کند.

سرمربي تيم استقلال، از پژمان منتظري در پست تيموريان استفاده کرده است و از شرايط وي رضايت کامل دارد به همين دليل اين بازيکن گزينه اصلي براي حضور در پست مورد نظر سرمربي تيم استقلال است.

از طرفي پژمان منتظري پيش از اين در تيم فولاد خوزستان، در پست‌ هافبک دفاعي به ميدان رفته است و با شرايط اين پست آشناست و محدوديت نيز ندارد.

V A H ! D

کاربر ممتاز
سيدمهدي رحمتي کاپيتان استقلال شد ...

سيدمهدي رحمتي کاپيتان استقلال شد ...

.
.
.

در جلسه اي که روز جمعه در محل اردوي استقلال در کشور ترکيه برگزار شد ... :

'سيدمهدي رحمتي'' به عنوان کابيتان استقلال انتخاب شد!:warn:

در اين جلسه ''امير قلعه نويي'' سرمربي تيم فوتبال استقلال با قدرداني از سوابق درخشان پژمان منتظري ، اميرحسين صادقي ، سياوش اکبرپور و آرش برهاني ،

رحمتي را به عنوان کاپيتان آبي پوشان انتخاب کرد ...

همچنين ''پژمان منتظري'' کاپيتان دوم

و

''اميرحسين صادقي'' کاپيتان سوم استقلالي ها در فصل پيش رو خواهند بود ...

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز
تیموریان : نمیتوانند من را مقابل استقلال قرار بدهند

هافبک جدید تیم الخریطیات قطر می‌گوید تنها برای انجام کارهای مالیاتی در باشگاه تراکتورسازی حاضر شده و هیچ مذاکره‌ای با این باشگاه نداشته است.
آندرانیک تیموریان درباره شایعه حضورش در تراکتورسازی که امروز در یکی از روزنامه‌ها مطرح شده بود، اظهار کرد: حضور من در تبریز به خاطر مذاکره با باشگاه تراکتورسازی نبود. بلکه من پیگیر کارهای مالیاتی‌ام هستم که به زمان حضور من در این باشگاه باز می‌گردد.
وی ادامه داد: به خاطر مشکلاتی که وجود داشت کارم چند روزی در تبریز طول کشید و مجبور شدم برای پیگیری کارهایم دو بار به تبریز بیایم. روز گذشته هم وقتی به باشگاه تراکتورسازی رفتم تنها برای حل این مشکل رفته بودم و اصلا جعفری را ندیدم که بخواهم با او صحبت کنم. تنها با بقیه مسئولان باشگاه حرف زدم تا مشکلی برای خروج از کشور نداشته باشم.
تیموریان با انتقاد از رسانه‌هایی که شایعه مذاکره او با تراکتورسازی را مطرح کرده بودند، گفت: من با تراکتورسازی هیچ مذاکره‌ای نداشتم و از طریق وکیلم این اخبار کذب را پیگیری خواهم کرد. این افراد می‌‌خواهند من را روبروی هواداران استقلال قرار دهند و این طور وانمود کنند که من می‌خواهم تیم سابقم را دور بزنم، اما مطمئن باشید اگر روزی به فوتبال ایران بازگردم به استقلال خواهم رفت نه تیم دیگری. متاسفانه نمی‌دانم این نقل قول‌ها چگونه بدون این که من صحبتی کرده باشم و بدون هیچ منبعی در بعضی روزنامه‌‌ها چاپ می‌شود. وقتی این موضوع را شنیدم شوکه شدم و برخی از هواداران استقلال هم با من تماس گرفتند و درباره حضورم در تراکتورسازی پرسیدند، در حالی که این موضوع اصلا صحت ندارد. مطمئن باشید از این رسانه‌ای که چنین خبر کذبی منتشر کرده شکایت خواهم کرد. آنها نمی‌توانند بدون سند و مدرک چنین اخبار کذبی را منتشر کنند.
وی افزود: با این حال این را هم باید بگویم که من روزهای خوبی را در تراکتورسازی داشتم و محبت مردم خونگرم تبریز و هواداران این تیم را هم هیچ وقت فراموش نمی‌کنم. آنها در زمان حضورم در تبریز دوران بسیار خوب و خوشی را برایم رقم زدند.
بازیکن فصل گذشته استقلال با اشاره به این که روز سه‌شنبه به تمرین‌های تیمش در قطر اضافه می‌شود، گفت: منتظر این بودم که کارهای مالیاتی‌ام انجام شود و به اردوی تیم بپیوندم. فتح‌الله‌زاده در جریان ریز کارهای من هست و می‌داند که با الخریطیات قرارداد بستم. ضمن این که چهارشنبه به همراه تیم به اردوی در آلمان خواهیم رفت. الخریطیات بازیکنان خوبی را این فصل جذب کرده و امیدوارم نتیجه‌ خوبی در لیگ قطر به دست بیاوریم.
تیموریان همچنین درباره استقلال گفت: مطمئنم که استقلال به راه خودش ادامه می‌دهد. آنها بازیکنان خوبی به خدمت گرفته‌اند و در خط هافبک هم مهره‌های خوبی دارند. کیانوش رحمتی به خوبی جای من را پر می‌کند و مطمئنم خط هافبک استقلال بهتر از قبل خواهد شد. خیلی دوست داشتم در استقلال بمانم و با قلعه نویی کار کنم اما به خاطر دلایلی که قبلا به آنها اشاره کرده بودم این اتفاق رخ نداد. با این حال استقلال تیم خیلی خوبی بسته است. من همیشه پیگیر اخبار این تیم هستم و معتقدم استقلال می‌تواند در این فصل باز هم در کورس قهرمانی باشد