ایا پسرها با دوست دختر خود ازدواج میکنن و بالعکس؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
عنوان اغازین تند بود واسه همین عوضش گرداهی
[h=2]ایا پسرها با دوست دختر خود ازدواج میکنن و بالعکس؟[/h]

آخرین ویرایش:

mech_eng2000

عضو جدید
راستش بعنوان ی پسر میتونم بگم که پسرها محاله با دوست دخترشون ازدواج کنن اما ایا این واسه دخترها هم صدق میکنه؟
شما چرا به عنوان 1 پسر از طرف همه پسرا نظر میدی؟؟؟
اتفاقا کاملا بر عکسه
تعداد معدودی پسر سو استفاده کننده از دخترا شاید اینجوری باشن
ولی تعداد زیادی از پسرا ترجیح میدن اول دوست بشن بعد ازدواج کنن
پسر هایی که عکس این نظر رو دارن، همونایی هستن که خودشون هر کاری میکنن و بعد دنبال دختر افتاب مهتاب ندیده هستن

M P 3

اخراجی موقت
توی ایران اصن کلمه ی دوس دختر درست تعریف نشده!!!
و ما هممون هرکسی میگه فلان دختر دوس پسر داره همه فک میکنن دختره فاحشه هست!!!!
بستگی داره!!!
من اگه دوس دختری داشته باشم و باهم باشیم به شرطی که بدونم دختری نیست که به جز با خودم با کس دیگه ای باشه باهاش ازدواج میکنم 100 درصد!!!
ولی خیلیا دوس دختر رو درست نمیدونن چی هست!!!
من خودم رفیق دارم 84تا دوست دختر داره!!!این شد زندگی اخه!!!؟؟؟آدم چطور میتونه به همزمان به چند نفر ابراز علاقه کنه؟؟؟؟
دوس دختر باید یکی باشه و اونم فقط یه دوست پسر بخواد.اگه دختری ایطوری پیدا کتنم باهاش دوست میشم و باهاش ازدواجم میکنم.

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
راستش بعنوان ی پسر میتونم بگم که پسرها محاله با دوست دخترشون ازدواج کنن اما ایا این واسه دخترها هم صدق میکنه؟

سوالتون کلی هست و چون در همورد همه صدق نمی کنه، جوابش موردی خواهد بود:
یکی رو می شناسم دهه 50 با دوست دخترش ازدواج کرده داداشش با n تا دختر دوستی داشت و بعدش با یه دختر با خواستگاری ازدواج کرده
یکی رو می شناسم دهه 80 با دوست دخترش ازدواج کرده کاپ قهرمانی و مدالاش از این ور و اون ور خونش آویزون بود و متاسفانه دونسته هاشو روی همونی که باهاش ازدواچ کرد، از نوع رزمی ، پیاده کرده بود ؛ یا یکی با سماجت ازدواج کردن و خیلیییییی هم خوشبختن
کلا وضعیت امارگیری داره مثلا درصدی حساب کنیم شاید %15 درصد با دوست دخترشون ازدواج می کنن....

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما چرا به عنوان 1 پسر از طرف همه پسرا نظر میدی؟؟؟
اتفاقا کاملا بر عکسه
تعداد معدودی پسر سو استفاده کننده از دخترا شاید اینجوری باشن
ولی تعداد زیادی از پسرا ترجیح میدن اول دوست بشن بعد ازدواج کنن
پسر هایی که عکس این نظر رو دارن، همونایی هستن که خودشون هر کاری میکنن و بعد دنبال دختر افتاب مهتاب ندیده هستن

اولا ببخش اینو میگم اما حرفاتون بیشتر شبیه پسرهای مخ زن و اونایی که خودشونو طرفدا ر دخترا نشون میدن تا ی دوست دختری پیدا کنند
اما بین پسرا اینو همه و از جمله شما هم میدونین پاس دادن دوست دخترا دوست شدن برای موقعیت دختر خیلی ملموسه
و اینو تقریبا اعتقاد دارن که اگه دختری باهاشون دوست شدن قبلا با یکی بوده
اما اونی که شما گفتی بیشتر تو دانشگاه و مقاطع بالاتر اتفاق میفته مثل ارشد و دکترا که با هم دوست میشن تا اشنا بشن
اینم نظر کلی ندید که کسی از نظر شما خوشش نیومد اونکاره هست

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی ایران اصن کلمه ی دوس دختر درست تعریف نشده!!!
و ما هممون هرکسی میگه فلان دختر دوس پسر داره همه فک میکنن دختره فاحشه هست!!!!
بستگی داره!!!
من اگه دوس دختری داشته باشم و باهم باشیم به شرطی که بدونم دختری نیست که به جز با خودم با کس دیگه ای باشه باهاش ازدواج میکنم 100 درصد!!!
ولی خیلیا دوس دختر رو درست نمیدونن چی هست!!!
من خودم رفیق دارم 84تا دوست دختر داره!!!این شد زندگی اخه!!!؟؟؟آدم چطور میتونه به همزمان به چند نفر ابراز علاقه کنه؟؟؟؟
دوس دختر باید یکی باشه و اونم فقط یه دوست پسر بخواد.اگه دختری ایطوری پیدا کتنم باهاش دوست میشم و باهاش ازدواجم میکنم.

این درسته اما واقعا میشه فهمید طرف چکارست؟

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوالتون کلی هست و چون در همورد همه صدق نمی کنه، جوابش موردی خواهد بود:
یکی رو می شناسم دهه 50 با دوست دخترش ازدواج کرده داداشش با n تا دختر دوستی داشت و بعدش با یه دختر با خواستگاری ازدواج کرده
یکی رو می شناسم دهه 80 با دوست دخترش ازدواج کرده کاپ قهرمانی و مدالاش از این ور و اون ور خونش آویزون بود و متاسفانه دونسته هاشو روی همونی که باهاش ازدواچ کرد، از نوع رزمی ، پیاده کرده بود ؛ یا یکی با سماجت ازدواج کردن و خیلیییییی هم خوشبختن
کلا وضعیت امارگیری داره مثلا درصدی حساب کنیم شاید %15 درصد با دوست دخترشون ازدواج می کنن....

اره کاملا چون ناخوداگاه بهش بدبین میشه مخصوصا پسرهایی رو میبینه که با هزار تا دختر هستن یا دخترهایی که در ظاهر معصوما ولی.............

ali.k

عضو جدید
واقعا دوست دختر و دوست پسری درست تعریف نشده
تو این دوره زمونه سلیقه پسرا و پدر و مادرا خیلی باهم فرق داره، و دیگه دختری رو که پدر و مادر میپسندن، پسر به اجبار قبول میکنه و بعد که به اختلاف میخورن به خانوادش میگه شما واسم انتخاب کردید.
دوستی برای آشنایی بیشتر که منجر به ازدواج بشه خوبه ولی محدودیت هایی هم باید در نظر گرفت.
پسرایی که همزمان با چندتا دختر دوست میشن هم فقط دنبال خالی کردن عقده های روانیشون هستند واقعا آبروی پسرای دیگم رو بردن

sina ccna

اخراجی موقت
آخرش نفهمیدیم تعریف دوست دختر دوست پسر چیه!!؟
هر کی میاد میگه درست تعریف نشده.
خودت بیا درست تعریفش کن دیگه.

M P 3

اخراجی موقت
تو این دوره زمونه سلیقه پسرا و پدر و مادرا خیلی باهم فرق داره، و دیگه دختری رو که پدر و مادر میپسندن، پسر به اجبار قبول میکنه و بعد که به اختلاف میخورن به خانوادش میگه شما واسم انتخاب کردید.
دوستی برای آشنایی بیشتر که منجر به ازدواج بشه خوبه ولی محدودیت هایی هم باید در نظر گرفت.
پسرایی که همزمان با چندتا دختر دوست میشن هم فقط دنبال خالی کردن عقده های روانیشون هستند واقعا آبروی پسرای دیگم رو بردن

آره موافقم.
به نظر من یه پسر باید با یه دختر دوس باشه و اون دختر هم باید فقط با همون یه پسر دوست باشه.چه عیب داره!!؟؟؟به نظر من این جور روابط میتونه حتی به پیدا کرذدن دختر مناسب واسه ازدواج هم کمک کنه.
خیلی خوب میشه اخلاق و خصوصیتهای دختر رو شناخت و اگه آدم دید این دختر به اون چیزی که مد نظرشه نزدیکه به ازدواجم فکر میکنه.خیلیم خوبه...

sina ccna

اخراجی موقت
آره موافقم.
به نظر من یه پسر باید با یه دختر دوس باشه و اون دختر هم باید فقط با همون یه پسر دوست باشه.چه عیب داره!!؟؟؟به نظر من این جور روابط میتونه حتی به پیدا کرذدن دختر مناسب واسه ازدواج هم کمک کنه.
خیلی خوب میشه اخلاق و خصوصیتهای دختر رو شناخت و اگه آدم دید این دختر به اون چیزی که مد نظرشه نزدیکه به ازدواجم فکر میکنه.خیلیم خوبه...
اگه نزدیک نیود بره با یکی دیگه اون هم نبود یکی دیگه و دوست دخترهای متعددداشته باشه:huh::huh::huh:

mech_eng2000

عضو جدید
اولا ببخش اینو میگم اما حرفاتون بیشتر شبیه پسرهای مخ زن و اونایی که خودشونو طرفدا ر دخترا نشون میدن تا ی دوست دختری پیدا کنند
اما بین پسرا اینو همه و از جمله شما هم میدونین پاس دادن دوست دخترا دوست شدن برای موقعیت دختر خیلی ملموسه
و اینو تقریبا اعتقاد دارن که اگه دختری باهاشون دوست شدن قبلا با یکی بوده
اما اونی که شما گفتی بیشتر تو دانشگاه و مقاطع بالاتر اتفاق میفته مثل ارشد و دکترا که با هم دوست میشن تا اشنا بشن
اینم نظر کلی ندید که کسی از نظر شما خوشش نیومد اونکاره هست
فعلا که شما از طرف همه پسرا نظر دادی

M P 3

اخراجی موقت
تعریفش کاملا مشخصه
همون چیزیه که تو پست اولت تعریف کردی

خب اگه منظورش همونیه که من گفتم پس دیگه خیلی راحت میشه فهمید طرف چیکارست!!!
خیلی راحت با روابط و قرار دادنش توی موقعیت های مختلف میشه عکس العملاشو فهمید میشه سلایق و علایقشو فهمید و میشه شناختش!ازین بهتر!؟

sina ccna

اخراجی موقت
خب اگه منظورش همونیه که من گفتم پس دیگه خیلی راحت میشه فهمید طرف چیکارست!!!
خیلی راحت با روابط و قرار دادنش توی موقعیت های مختلف میشه عکس العملاشو فهمید میشه سلایق و علایقشو فهمید و میشه شناختش!ازین بهتر!؟
آخرش ما به تعریف جامع و مانع از این مفهوم در باشگاه دست نیافتیم:huh::huh:

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز

اره و همین باعث میشه که جامعه نگاه خوبی به دوست پسر و دوست دختر نداشته باشه

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اصلأ هم این طور نیست من به عنوان یه پسر وقتی عاشق دوست دخترم هستم پس باهاش ازدواج می کنم...
در ضمن الانم توو رابطه نیستم که نظرم طاهری باشه...
ارتباط باعث میشه شناخت بهتری از طرف داشته باشی و هیچ اشکالی هم نداره البته ارتباط در حد معقول نه اینکه شورشو در بیاری.

آخرین ویرایش:

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصلأ هم این طور نیست من به عنوان یه پسر وقتی عاشق دوست دخترم هستم پس باهاش ازدواج می کنم...
در ضمن الانم توو رابطه نیستم که نظرم طاهری باشه...
ارتباط باعث میشه شناخت بهتری از طرف داشته باشی و هیچ اشکالی هم نداره البته ارتباط در حد معقول نه اینکه شورشو در بیاری.

;).....

mech_eng2000

عضو جدید
چند وقت پیش در جمع تعدادی از خانم های همکارم، که کوچیکترینشون متولد 1360 و بزرگترینشون هم 1345 فکر کنم (متن زیر گفتگو بین ماست)
"من از 1 دختری تو شرکت خوشم میومد، و ولی اصلا 1جای دیگه کار میکرد و من بهش دسترسی نداشتم، واسه همین داشتم به یکی از این دخترا میگفتم، که یجوری این بکش سمت من، بقیه اش بامن،
بعد برگشت گفت که نه ولش کن من مطمئنم دوست پسر داره،
یهو همه برگشتن گفتن:
"خوب الان دیگه همه دوست پسر دارن"
یعنی خیلی هم نگاه جامعه به این موضوع بد نیست
به ادمش بستگی داره

elh@m_arch

عضو جدید
به نظر من اگه در حد معمول و شناخت طرفین باشه و وابستگی نباشه ....
بله میتونه مناسب باشه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا