اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

esy_007

عضو جدید
سلام بچه ها.میگم اگه شما جای من بودین تو گرایش کنترل به ترتیب کدوم دانشگاه زیر رو انتخاب می کردین؟(خونمون کرجه):redface:
بین المللی قزوین
شاهرود
صنعتی سهند تبریز
صنعتی همدان
صنعتی بابل
:cry:

3yh

عضو جدید
منم این سوال که همه پرسیدن رو بپرسم الکترونیک دیجیتال دانشگاه امیرکبیر چه رتبه ای میخاد حدودا ؟ و همچنین حدود رتبه مهندسی پزشکی تو 3 تا دانشگاه شریف ، تهران و امیرکبیر ؟؟
با توجه کد گرایش جدیدی که امیر کبیر در گرایش الکترونیک اضافه کرده تا رتبه 200 احتمال قبولی هست ...پارسال با 146 قبول شدن... در مو رد سوال دومتون هم چند رتبه به عنوان نمونه عرض می کنم رتبه ها برای سال 91 هست. 360 و 475 شبانه تهران بیو الک 540 پرتو پزشکی شریف روزانه البته این کد در دانشکده هسته ای ارائه می شه 593 پرتو پزشکی امیر کبیر 605 شبانه امیر کبیر امیدوارم تونسته باشم کمک کنم

3yh

عضو جدید
سلام از آقای اسلام پناه من و چند نفر دیگه پرسیده بودند ، گفتند تربیت مدرس پایین تر از علم وصنعت و خواجه بزنید برا الکترونیک دوستان دیگر نظرشون چیه ؟
از نظر پرشدن اول علم و صنعت هست.. تربیت مدرس و خواجه نصیر هم اولویتی ندارند. از نظر کادر علمی علم صنعت بهتره.خواجه هم که خودم فارغ التحصیلشم اساتید خوبی داره ولی امکانات ازمایشگاهی ضعیفه در مورد تربیت اطلاعات ندارم. امیدوارم کمکی کرده باشم

3yh

عضو جدید
دوستای گل منتظر راهنماییهاتون هستیم.

سلام دوست عزیز چند رتبه نمونه از پارسال براتون میزارم امیدوارم مفید باشه.
800کنترل روزانه صنعتی شیراز
860کنترل روزانه عباسپور
700و743 شبانه تربیت مدرس
مخابرات هم شبانه صنعتی اصفهان و فردوسی مشهد رو انشاالله میارید.

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااااااااااام به همه دوستای گلم من بالا خره اومدم مرخصی
اینم کارنامه من البته اونی که انتظار داشتم نشد ولی بازم خدارو شکر
دوستان به نظرتون هیچکدوم از دانشگاهای تهران روزانه الک امید هست؟

کنترل با کلید اولیه درصدم 33.33 بود نمیدونم چرا اینجا کم شده!!! اعتراض کنم به نظرتون؟

Untitled.jpg

درضمن دوستان من نمیتونم دفترچه دانلود کنم ارور میده میشه یکی آپ کنه لطفا؟
ظرفیت تهران زیادتر شده نسبت به پارسال؟

reza88888

عضو جدید
سلام.دوستان تورو خدا کمک کنید.من رتبه 108 ابزار شدم.میخواستم بدونم مجازی شیراز چطوریه؟ میصرفه برم؟ کلا مجازی به درد میخوره؟ آخه شنیدم بازار کار خوبی داره.هزینه ش چقدره؟ بین سربازی و مجازی شیراز موندم.لطفا هر چی اطلاعات دارین بگید جان بچه تون

livewaves

کاربر فعال

کنترل با کلید اولیه درصدم 33.33 بود نمیدونم چرا اینجا کم شده!!! اعتراض کنم به نظرتون؟

مشاهده پیوست 150909

درضمن دوستان من نمیتونم دفترچه دانلود کنم ارور میده میشه یکی آپ کنه لطفا؟
ظرفیت تهران زیادتر شده نسبت به پارسال؟
جدول فنی

power girl

عضو جدید
3-علاقمند پيام نور و غيرانتفاعي:2-شماره داوطلب:
مجموعه مهندسي برقنام رشته امتحاني اول: 1251 4-کد رشته امتحاني اول:
5-وضعيت داوطلب در هر گرايش :
نتيجه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعيآخرين رتبه مجاز در سهميه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعيرتبه داوطلب در سهميه در رشته هاي پيام نور و غير انتفاعينتيجه در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعيآخرين رتبه مجاز در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعيرتبه کل داوطلب بدون سهميه رتبه کل داوطلب در سهميهنمره کلگرايش
مجاز 19029 1323 مجاز 17781 1328 1323 4195 1
مجاز 10580 5512 مجاز 9849 5534 5512 2975 6و5و2
مجاز 17118 1494 مجاز 16355 1499 1494 4087 3
مجاز 10373 1617 مجاز 9960 1622 1617 4279 4
مجاز 4337 1066 مجاز 5726 1412 1406 4307 7
مجاز 5648 2273 2265 3847 8

۱۲/۹۵7- معدل موثر : مجاز مي باشيد6-وضعيت انتخاب رشته داوطلب:
1-نمرات اکتسابي
نمره به درصدنام درس
سفيدزبان عمومي وتخصصي
۵۰/۰۰رياضيات /معادلات ديفرانسيل -رياضي مهندسي -
۱۹/۴۴مدارهاي الكتريكي 1و2
۳۸/۸۹الكترونيك 1و2
سفيدماشينهاي الكتريكي 1و2
۶/۰۶سيستمهاي كنترل خطي
سفيدالكترومغناطيس
۴۲/۴۲تجزيه وتحليل سيستم ها
سفيدبررسي سيستمهاي قدرت 1
سفيدمدارمنطقي وريزپردازنده ها
سفيدمقدمه اي برمهندسي پزشكي

با عرض سلام خدمت دوستان با توجه به اینکه رتبم تو مخابرات 1499 هست دانشگاه های تبریز و صنعتی سهند و ارومیه شبانه یا روزانه مخابرات سیستم کدومشون شانس قبولی دارم؟

به نظرم شبانه تبریز و روزانه سهند و ارومیه بخوره. چون کسی رو میشناسم که با 2500 شبانه مخابرات ارومیه میخونه. منم احتمالا سهند باشم همکلاسی:)

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز

تبریک سیگما جان
امیدوارم موفق باشی :gol::gol:

mohpooria

عضو جدید
از نظر پرشدن اول علم و صنعت هست.. تربیت مدرس و خواجه نصیر هم اولویتی ندارند. از نظر کادر علمی علم صنعت بهتره.خواجه هم که خودم فارغ التحصیلشم اساتید خوبی داره ولی امکانات ازمایشگاهی ضعیفه در مورد تربیت اطلاعات ندارم. امیدوارم کمکی کرده باشم

با یکی از دوستان تماس گرفتم که کنترل علم و صنعت می خونده الان ارشد امیرکبیر هست، گفت الکترونیک اونجا بیشتر آنالوگ کار می کنند
شما که خواجه نصیر بودید می تونید یکم از الکترونیکش بگید ؟ دیجیتال کار می کنند ؟ کنترلش چه جوریه ؟

mohsen.ieee

عضو جدید
حرف و حدیث بین الکترونیک علم و صنعت با خواجه نصیر خیلی زیاد است!! من از چندین نفر پرسیدم هر کسی یکی حرفی میزنه. آخرش هم متوجه نشدم کدام بهتره!؟

• Like
واکنش ها: afba

mojii_joon

عضو جدید
سلام به مهندسین برق عزیز مخصوصا محسن،نوید، یوسف،سیگما و همه بچه هایی که تو تاپیک کنترل خطی خسته شون کردم و کلی چیز ازشون یاد گرفتم.من خودم ابزار دقیق قبول نشدم اما دوستم 1 شد که ایشالله کوفتش بشه :) .منم 30 شیمی شدم :) شریف یا تهران قبول میشم.فقط اومدم اینجا تا دوباره از همه دوستایی که روزهای سخت کنکور ر باهاشون گذروندم تشکر کنم و براشون آرزوی سلامت کنم ایشالله که شمام نتیجه مطلوبتونو گرفته باشید.ببخشید اگه پست نامربوط تو تاپیکتون نوشتم ولی باور کنید نتونستم جلو خودمو بگیرم.آرزوی سلامتی و خوشبختی برای همه.

amirmohsenm

عضو جدید
کمک

کمک

سلام،کسی میدونه با 822 توی گرایش 2،تهران میتونم بیارم یا نه؟شبانه روزانه فرقی نمیکنه؟
راستی راحت ترین رشته برق قدرت توی ارشد چیه؟

3yh

عضو جدید
با یکی از دوستان تماس گرفتم که کنترل علم و صنعت می خونده الان ارشد امیرکبیر هست، گفت الکترونیک اونجا بیشتر آنالوگ کار می کنند
شما که خواجه نصیر بودید می تونید یکم از الکترونیکش بگید ؟ دیجیتال کار می کنند ؟ کنترلش چه جوریه ؟

کنترل خواجه نصیر که عالی هست شک نکنید بهترین تجهیزات ازمایشگاهی مخصوصا در کنترل صنعتی واساتید برجسته از جمله دکتر خاکی صدیق و دانشجوهای کنترل هم که واقعا قوی هستند .امیر کبیر اکثر دانشجوهای خوب کارشناسی رو بدون کنکور واسه ارشد می خواست که هیچ کدوم نرفتند ... فقط شاگرد اول کنترل پارسال رفت شریف اونم برای شرایط شریف برای بورسیه ..البته باید در نظر داشت که امکانات خود دانشگاه از جمله فضا و غذا اصلا مطلوب نیست.
در مو رد الکترونیک هم باید بگم گرایشی به عنوان انالوگ و دیجیتال در این دانشگاه تعریف نشده .گرایش نیمه هادی داره که خُب تکلیفش معلومه و گرایش مدار سیستم هم یه جورایی هم انالوگه هم دیجیتال
البته بچه های اینجا که رتبه 400 تا 500 میارن اکثرا میان همینجا چون معمولا از فضای موجود در دانشگاه علم وصنعت خوششون نمیاد.ولی به نظر من علم و صنعت خیلی بهتره چون دانشگاهه اما دانشکده برق خواجه مثل دبیرستان میمونه.تقریبا همه همدیگر رو میشناین :))
تمام چیزهاییکه گفتم فقط نظر شخصی و تجربی من هست ... امیدوارم کمکتون کنه

hamidchi

عضو جدید
سلام ی سری اطلاعات می ذارم شاید به دردتون بخوره:
من پارسال با رتبه 255 مخابرات میدان علم و صنعت قبول شدم. امیر کبیر رو نیاوردم. کلا علم و صنعت تا حدود 500 روزانه میدان و تا 300 روزانه سیستم می گیره.

شما تو فرم انتخاب رشته مخابرات سیستم علم و صنعت رو هم زده بودی ؟؟ نتیجه چی شد ؟ قبول شدی سیستم اونجا رو یا نه ؟
سیستم تربیت مدرس چطور ؟

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دورود بر دوستان
یه سوال : یکی از دوستانم هم رشته خودمه . از الک میخواد بره قدرت .
پیش نیاز اضافی تر هم میخوره ؟ مثل ماشین 1-2 بررسی سیستم 1 ؟؟؟

3yh

عضو جدید
امسال فک نکنم آخه آموزش محورش از ظرفیت 7 پارسال به 2 رسیده.

بله متاسفانه امسال ظرفیت های شبانه کاهش پیدا کرده و بجاش ظرفیت پردیس های خودگردان افزایش داشته... یعنی پولدارها باید برن دانشگاه ....
حالا رتبه شما چند هست؟؟

masoud_5april

عضو جدید
کنترل خواجه نصیر که عالی هست شک نکنید بهترین تجهیزات ازمایشگاهی مخصوصا در کنترل صنعتی واساتید برجسته از جمله دکتر خاکی صدیق و دانشجوهای کنترل هم که واقعا قوی هستند .امیر کبیر اکثر دانشجوهای خوب کارشناسی رو بدون کنکور واسه ارشد می خواست که هیچ کدوم نرفتند ... فقط شاگرد اول کنترل پارسال رفت شریف اونم برای شرایط شریف برای بورسیه ..البته باید در نظر داشت که امکانات خود دانشگاه از جمله فضا و غذا اصلا مطلوب نیست.
در مو رد الکترونیک هم باید بگم گرایشی به عنوان انالوگ و دیجیتال در این دانشگاه تعریف نشده .گرایش نیمه هادی داره که خُب تکلیفش معلومه و گرایش مدار سیستم هم یه جورایی هم انالوگه هم دیجیتال
البته بچه های اینجا که رتبه 400 تا 500 میارن اکثرا میان همینجا چون معمولا از فضای موجود در دانشگاه علم وصنعت خوششون نمیاد.ولی به نظر من علم و صنعت خیلی بهتره چون دانشگاهه اما دانشکده برق خواجه مثل دبیرستان میمونه.تقریبا همه همدیگر رو میشناین :))
پس من الان با رتبه 539 به نظرتون اول الک علم و صنعت رو بزنم بهتره ؟
چون راستش رو بخواید من علم و صنعت رو خیلی دوست دارم،البته منظورم خود دانشگاش هست و با جوش آشنایی ندارم،ولی خوب زیاد با خواجه نصیر حال نمیکنم،البته فک میکنم از بهشتی بهتر باشه تو الک درسته ؟

A L I R E Z A

عضو جدید
سلام
دوستم 383 قدرت شده...بهترین جاییکه میشه قبول شه چیه؟؟؟ترجیحا اول سیستم و بعد ماشین :D

3yh

عضو جدید
پس من الان با رتبه 539 به نظرتون اول الک علم و صنعت رو بزنم بهتره ؟
چون راستش رو بخواید من علم و صنعت رو خیلی دوست دارم،البته منظورم خود دانشگاش هست و با جوش آشنایی ندارم،ولی خوب زیاد با خواجه نصیر حال نمیکنم،البته فک میکنم از بهشتی بهتر باشه تو الک درسته ؟

بله البته به نظر من ....
هر چند احتمال قبولیتون زیاد نیست..به نظرم قبل از علم و صنعت اگر شهرستانی نیستید شبانه امیرکبیر رو هم بزنید.احتمال قبولیش مثل روزانه علم وصنعت هست.
بله خواجه نصیر از بهشتی بهتره... شما تربیت مدرس رو هم در نظر بگیر از نظر امکانات رفاهی بسیار مناسبه از چند تا از دوستان در کنترل اونجا پرسیدم اما سطح الک شو نمی دونم

masoud_5april

عضو جدید
بله البته به نظر من ....
هر چند احتمال قبولیتون زیاد نیست..به نظرم قبل از علم و صنعت اگر شهرستانی نیستید شبانه امیرکبیر رو هم بزنید.احتمال قبولیش مثل روزانه علم وصنعت هست.
بله خواجه نصیر از بهشتی بهتره... شما تربیت مدرس رو هم در نظر بگیر از نظر امکانات رفاهی بسیار مناسبه از چند تا از دوستان در کنترل اونجا پرسیدم اما سطح الک شو نمی دونم
والا من شبانه نمیخوام برم،چون لیسانسمم دانشگاه آزاد بود دیگه جا نداریم:D
پس یعنی اول علم و صنعت بزنم،بعد مدرس،بعد خواجه نصیر درسته ؟
بعدش سوال بعدیم اینه که من کلا دوست ندارم شهرستان برم(بچه تهرانم) ولی مثلا اگه بالاتر از خواجه نصیر،صنعتی اصفهان بزنم کاره درستیه ؟ ارزششو داره ؟

dokhtare_ghamgin

عضو جدید
بله متاسفانه امسال ظرفیت های شبانه کاهش پیدا کرده و بجاش ظرفیت پردیس های خودگردان افزایش داشته... یعنی پولدارها باید برن دانشگاه ....
حالا رتبه شما چند هست؟؟
رتبه من 1020 پزشکی/1150 الکترونیک کنترل و مخابرات
واقعا نمی دونم جه انتخابی انجام بدم :( :( واسم زیاد گرایش فرق نمی کنه:(

mohsen.ieee

عضو جدید
خیلی ممنون دوست عزیز. شما اطلاع دارید اساتید دانشگاههای علم و صنعت و خواجه نصیر توی چند فیلدهای کاری الکترونیک فعال می باشند.

3yh

عضو جدید
والا من شبانه نمیخوام برم،چون لیسانسمم دانشگاه آزاد بود دیگه جا نداریم:D
پس یعنی اول علم و صنعت بزنم،بعد مدرس،بعد خواجه نصیر درسته ؟
بعدش سوال بعدیم اینه که من کلا دوست ندارم شهرستان برم(بچه تهرانم) ولی مثلا اگه بالاتر از خواجه نصیر،صنعتی اصفهان بزنم کاره درستیه ؟ ارزششو داره ؟

برای شما که علاقه به تهران دارید نه اما صنعتی اصفهان دانشگاه بسیار خوبی است...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا