کلوپ آبیدلان.

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا!

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی
من امروز حتی بازی رو ندیدم ، اینقدر خیالم راحت بود رفتم دنبال کارام، اصلا هم دنبال نتیجه نبودم که چند چند شد ، وقتی فهمیدم باختیم گفتم خوب اشکالی نداره مهم قهرمانی بود اما وقتی رادیو گفت بیش از 90 هزار نفر تو استادیوم بودن خیلی ناراحت شدم ، کلا نمیدونم چرا اینجوریه ، خیلی وقتا استقلال در حضور انبوه تماشاگراش شکست میخوره که این خیلی خوب نیست و فراری دادن تماشاگراست ، اما به هر حال آخرش قهرمانی مهم تر بود که بدست اومد ، خدا رو شکر

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی
من امروز حتی بازی رو ندیدم ، اینقدر خیالم راحت بود رفتم دنبال کارام، اصلا هم دنبال نتیجه نبودم که چند چند شد ، وقتی فهمیدم باختیم گفتم خوب اشکالی نداره مهم قهرمانی بود اما وقتی رادیو گفت بیش از 90 هزار نفر تو استادیوم بودن خیلی ناراحت شدم ، کلا نمیدونم چرا اینجوریه ، خیلی وقتا استقلال در حضور انبوه تماشاگراش شکست میخوره که این خیلی خوب نیست و فراری دادن تماشاگراست ، اما به هر حال آخرش قهرمانی مهم تر بود که بدست اومد ، خدا رو شکر

من بازی رو نگاه کردم واقعا خوب بازی کردن ولی نمیدونم چرا باختن
مهم جام بود که بردیم شکر خدا

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

botany

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه های آبیدل شرمنده تشکر نداشتم
بازم تبریک و شبتون شدیدا آبی...

S R Engineer

عضو جدید
آآآآآآآآآآبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه