صندلی داغ DDDIQ ( مدیر تالار مهندسی معماری )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

DDDIQ

مدیر ارشد
شماره 24

شماره 24

سلام سلام صدتا سلام......:D
1.شما چندکیلوی؟؟هیکلتون خیلی درشته؟(آخه گفتین باتوجه به هیکلتون میزدین .....!!!:surprised:)
2.نی نی هارو دوستدارین؟؟؟؟اصلا دوستدارین یه بچه کوچلو بی دفاعه تو بغلتون باشه و بهتون بگه باباصدیق .....چه حسی داره بنظرتون؟؟:surprised:)
3.چرا خواهراتون بدجنس میشن بعضی وقتا.......خوب باید حال داداشارو گرفت دیگه:razz:،آخه خیلی کیف میده.....:D
4.چرا انقدر کم میخوابین ؟2 ساعت؟؟:surprised:
5.دایی شدی؟؟؟:D دایی چندتا بچه؟؟؟:smile: اگه شدی چه حسیه؟؟؟:surprised:
6.الانم شیطون هستین؟؟؟؟:D(منظورم شیطنت باحال که توی جمع دوستاتون باشه)
7.تاحالا از درخت بلند بالا رفتین؟؟نظرتون درباره ارتفاع چیه؟؟؟:surprised:
8.بنظر خودتون ،مهندس معمار عالی میشین؟؟؟:D
9.تاحالا شده از خجالت صورتتون سرخ بشه.....؟؟ماجراشم تعریف کنیدا!!:surprised:
10.از چی میترسین......؟؟؟تاحالا شده از ترس قلبتون تند تند بزنه؟؟؟:surprised:
فعلا در خدمتیم ..........:cool:

سلام به دوست خوبم :gol:

1- در حال حاضر 91 هستم!! نمیدونم ! یه چیز نسبی بود!

2- بله خیلی ! البته نی نی هم نه !! 6 ماهه تا 5-6 ساله ترجیح میدم و دختر شیطون بهتره !!!
در کل یکی از محل های محبوب کل بچه های فامیل و اشنا اتاق من هست!! هر وقت میان خونه ما مستقیم میان به اتاق من!! اینجا منطقه ازاد هست!! هر غلطی دلشون خواست میکنن!!! :دی هر وقت هم میرم مهمونی این بچه های فامیل دورم جمع میشن که براشون نقاشی بکشم یا نقاشی هاشون رو نگاه کنم یا بازی کنم باهاشون!! :دی

3 - ولی من که کاری به کاررشون نداررم خو!!! ولی آبجی بزرگم همیشه هوام رو داشته!!

4- دوساعت!؟ من کی گفتم دو ساعت!؟ نه بیشتر میخوابم ! تو شیراز مگه میشه کمتر 5-6 ساعت خوابید!! دیگه بهارر شده 8-9 ساعت رو میخوابم!!

5 - هنوز نه !!

6 - در جمع دوستام باشم شاید ! گاهی ممکنه شیطنت کنیم ولی تنها نه ! ولی شیطنت در معنای مزاحمت و یا موارد مشابه نه !!

7- درخت بلند ... هممم نه ! فکر نکنم دررختهایی که بالا رفتم اونقدر بلند بوده باشه!!
از ارتفاع به شکل کوهنورری خوشم میاد ولی صخره نوردی رو تا به حال امتحان نکردم ! نمیدونم شایدم خوشم بیاد !! ولی نمیدونم از پریدن با چتر ممکنه خوشم بیاد !!!

8 - والا به معمارری به نظر و به حرف نیست!! باید عمل کرد ! دید و تمرین کرد تا قوی شد

9 - نه فکر نکنم تا حالا اینقدرر سرخ شده باشم!! :دی

10- یه زمانی به خروس ( نه به مرغ و دیگر پرندگان) حس خوشایندی نداشتم! نمیدونم چرا ! شاید توی ضمیر ناخودآگاهم بوده باشه! ولی الان هم سعی میکنم کاری به خروس جماعت نداشته باشم!
گمون کنم یه بار صدای ضربان قلبم رو واقعا احساس کردم!!!! راستش من بچگی از این خمیر های بازی خیلی داشتم!!! یکی دو تا سطل بزرگش رو همیشه داشتم باهاش مجسمه و صوررت و غیره میساختم یه بار یه فیلم دیده بودم طررف بمب میساخت! جو گیر شده بودم خمیر های بازیم رو به شکل یه جعبه بمب دررست کرردم بعدش از این ترقه های سیگارت تازه اومده بود!!! یه 10 - 12 تا با هم آتیش زدم انداختم تو جعبه! تا اومدیم درش ررو ببندیم خمیرر رو بچسبونیم ! ترکید !!! خمیرش پرتاب شد تو صورتم و صدای خیلی وحشتناکی داد ! اونجا بود که واقعا ضربان طپش قلب رو احساس کردم!!!

DDDIQ

مدیر ارشد
شماره 25

شماره 25

به به
سلام
انشالله که حرارت صندلی به اندازه ای رسیده باشه که سرمای بیرون را احساس نکنید :)
خوب بریم سراغ سوال
1)شما هم اول فکر می کردید من پسرم ؟
2) چرا همه فکر می کنن من پسرم ؟ 3) چرا اون گردالی زشته چشم دیدن من نداره ؟ :D
4) چرا بعضی پسرا نانخن انگشت کوچیکشون بلنده ؟ ( این سوال خیلی وقته برام ایجاد شده ! ) و شما هم آیا ؟
5) کجای شیراز را از همه بیشتر دوست دارید ؟

امشب یه کم خستم مابقی سوالات باشه واسه فردا
روز خوبی داشته باشید :gol:

سلام از بنده ست جانا افتخار دادین تشریف آوردین واقعا خوشحال شدم
1- نه !! من که همچین فکری نکردم ! مدارکش هم موجوده !! گفتم ولی یادمه این شما بودین که خیال میکردین من دخترم!! :دی

سپاس از قبول درخواست خانم مهندس ( با چه اسمی صداتون کنم بانو)
امیدوارم بتونم دوست خوبی براتون باشم
انوشه باشین

سلام صدیقه جان
ممنون بابت عکس زیباتون
لطف کردین
سپاس فراوان خانم مهندس
البته عذرمیخوام بنده پسر هستم! دو نغته دی
صدیق خالی هستم! ه تانیث ندارد

پوزش می خوام برای اشتباهم
همیشه پایدار باشید
البته الان در قرن حاضر دختر پسر یکی هستن :دی

بله بله حتما من جسارت نکردم فقط عرض شد که سو تفاهم نشود بانو ///////)

2- نمیدونم واقعا ! ولی خوب بقیه رو هم سر کار گذاشتیم !! یادتونه که ! :دی :دی :دی :دی

راستی گلبانو این رو حمید گفته ! خودتون جوابش رو بعدن بدین سر فرصت ! :دی
( والا حق دارن ... با کفشه غیصری و لنگ تو سایت راه میری نفس کش میطلبی ... :d ... مدیریت معزز و محترم تالار فرهنگی اموزشی پژوهشی زنگ تفریح !:دی )

3- استغفورالا !! پای من رو به این مسائل نکشین :دی

4- احتمالا یه جهش ژنتیکی و تکامل ناقص از نوازنده های گیتار هست!! :دی

5- من که از همه جاش یه خاطره داره!!
ولی اون بالا ! بام شیراز رو دوست دارم ! نوستالژیکه! سمبوسه هم اونجا خیلی میچسبه!!

ممنونم خانم مهندس جان جان باز هم تشریف بیارین که بذار کسی که میچزونه دوست باشه جانا!!

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام صديق جان خوبي؟ما آومديم يه سري سوال بپرسيم و بريم.

1=صديق جان تمام كساني رو كه داخل صندلي داغت شركت كردن رو به ترتيب اسم هاشون رو بنويس و براي هر كدوم يه چند خطي بنويس(چطور ادمي هستن)

2=پرسپوليس يا استقلال؟

3-انتخاب یک گزینه:

بهار یا پاییز

مکه یا کربلا

قرمه سبزی یا پیتزا

مامان یا بابا

خواهر یا برادر

اهنگ غمگین یا شاد

بارون یا برف

4=حميد رو بيشتر دوست داري يا كلوچه؟

5=
روزي چند نفر رو اخطار ميدي؟حدودا؟

6=توباشگاه بيشتر با كيا راحت هستي؟

7=
برهان شر رو خوندی؟ میتونی یه خط توضیح بدی؟

8=آدمين يا پيرجو؟اخلاق كدوم بهتره به نظرت؟

9=تا حالا از بچه هاي باشگاه كسي رو از نزديك ديدي؟ كيا رو؟

10=ميگن مديرا داخل سايت يه بخش مخصوص دارن براي اسپم راست ميگن؟اسپم ميكنيد با مديرا؟

DDDIQ

مدیر ارشد
شماره 26

شماره 26

سلام خسته نباشید
1.چندمین بچه هستی؟
2. چرا مخالف بودی که رو صندلی داغ بنشینی؟ چرا مقاومت میکردی؟دورادور مواظبت بودم واضح شرح بدهید
3. رشتتو تعریف کن کاربردشو بگو به طور کامل یه جوری بگو منم متوجه بشم؟
4. نظرت در مورد این جمله بگو ( بدون داشتن مهندسان معماری و هنر معماری هم چرخ یک مملکت می چرخد پس چه اجباریه به وجود این رشته) به طور واضح از رشتت دفاع کن.
5. به نظرت چرا اینقدر در چند سال اخیر ظرفیت رشته شما بالا رفت؟ آیا کمبود مهندس معمار داشتیم
6. اگه بخوای از نظر سختی رشتتو مقایسه کنی با رشته دیگه چه رشته ای رو مثال میزنی؟
7. چرا شیرازی ها اینقدر لیمو ترش دوست دارن؟
8. آیا در ست همه شیرازی ها به شعر علاقه دارن اونم غزل؟ ایا درست که شیرازی ها خیلی احساسی هستن؟
9. الان به نظرت سوالاتم سخت بود ؟
10. به نظرت سوالام ترس داشت؟

سلامم خانم مهندس
ممنونم دوست گل و عزیزم:gol:

1- دومین هستم !
نمیدونم مطمئن نیستم!! آخه سن خانمها با سرعت کمتری افزایش پیدا میکنه!
!

2- من مخالفت نکرردم!!! مقاومت هم نتونستم کنم!!! دوستان از قبل در خصوصی برنامه ریختن بودن برام و فرصت مقاوت رو از دست دادم!!! :دی

3- به روی چشم سعی میکنم از تعاریف اکادمیک و جملات قلمبه دوری کنم! معماری از جنس باقی رشته ها نیست ارتباط بین علوم انسانی و هنر و رشته های مهندسی هست! یکی از راحت ترین تعریف هایی که خیلی ها تکرارش میکنن معماری هنر خلق کردن هست خلق کردن فضا !
البته این تعاریف رو ول کنید !!! توصیه میکنم که یک دوست معمار داشته باشه!! حتمن لازم میشه! چرا!؟ این متن رو بخونید از من نیست ولی موافقم !!

همه به يک آرشيتکت نياز دارند.از من بشنوید و يک دوست آرشيتکت (مهندس معمار) داشته باشيد... او مي‌تواند براي شما دوست بسيار مفيدي باشد چون از هر چيزي سر در مي‌آورد؛ از فاضلاب گرفته تا نقاشي! من گاهي آرشيتکت‌ها را با وانت دوکابين مقايسه مي‌کنم. هم خوب بار مي‌برد و هم مسافر
يک آرشيتکت مي‌داند چه موسيقي‌اي براي گوش دادن بهتر است، و مي‌داند شيب سقف خانه‌تان بايد چقدر باشد. او همچنين مي‌داند قيمت مسکن چقدر تغيير کرده و چطور بايد از شهرداري جواز گرفت
يک آرشيتکت مي‌داند چگونه به خانه‌ها دستبرد مي‌زنند، مي‌داند بزرگراه‌ها را چگونه طراحي مي‌کنند، مي‌داند جز و کل چه نسبتي با هم دارند، يا تاريخ و جامعه‌شناسي چه نقش و اهمیتی در زندگي امروز ما دارند! در يک معنا يک کارشناس مُد است و از سوي ديگر در جستجوی هويت اوست.
اگربخواهيد کابينت‌هاي خانه‌تان را نوسازي کنيد به دوست آرشيتکت‌تان زنگ بزنيد، بي او سراغ بازار و کابينت‌ساز نرويد، مطمئن باشيد چه هنگام خريد جواهرات، چه در هنگام سفارش مبل‌هاي خانه‌تان، چه در هنگام انتخاب گل و گياه براي باغچه منزلتان، و چه در هنگام خريد يک زمين، يک آرشيتکت مي‌تواند مشاور بسيار خوبي برايتان باشد.
جالب آن است که يک آرشيتکت کارهايي را مي‌کند که همه بلدند. هر کاري که يک آرشيتکت انجام مي‌دهد متخصصان ديگري هستند که بهتر از او انجام مي‌دهند، جز تهیه نقشه (این همه بلدند)
آرشيتکت براي مشاوره در کارهاي روزمره شماست و به ياد داشته باشيد نيازهاي شما را در حوزه‌هاي پيشرفته نمي‌تواند رفع کند. او خودش براي کارهاي پيچيده از خدمات مشاوران بهره مي‌گيرد، پس از او نخواهيد که برايتان يک شبکه داخلي کامپيوتري راه‌اندازي کند، يا اندازه ستون‌هاي ساختمان‌تان را محاسبه کند، يا لوله‌ها و پمپ‌هاي استخرتان را طراحي کند. ممکن است اين کار را بپذيرد ولي مطمئن باشيد کار خوبي از آب در نخواهد آمد.

4- از این شوخی های ناموسی نکنین با من آخه !!!

مسلما اشتباست ! کسی که چنین جمله ای رو گفته مطمئننا اطلاعات زیادی نداشته و شخص آگاهی نبوده!!!
و اینکه معماری نیاز به دفاع من نداره!!!! معماری کهن ترین دانش های بشر هست ! خیلی پیش از باقی اینکه اصلا نیاز به بودن باقی رشته باشه معماری جایگاهش رو پیدا کرده ! نیاز به سر پناه یکی از ارکان اساسی نیازهای بشر هست مثل هوا خوراک پوشاک انسان واسه زنده موندن به محیط نیاز داره که ثبات داشته باشه!! بشر از همون ابتدا این نیاز رو درک کرد همان که دو تکه چوب رو زد سر هم و یه سر پناه واسه خودش ساخت یه سر پناه بود ! این معماریه !!!
و اگر معماری نبود ! مملکتی نبود!!!

5 - متاسفانه از بین این عده که پذیرش میشن خیلیها مشغول به کار نخواهند شد چون خیلی ها بدون شناخت و علاقه وارد میشن و یا نظر خیلی ها عوض میشه! و متوجه میشن که این ررشته اصلا اسون نیست!! یکی از مشکلترین رشته هاست! برای موفق بودن نیاز به تلاش و سختی خیلی زیادی داره

6- همانطور که در پاسخ به موارد 5- 2 هم عرض کردم معماری از جنس باقی رشته ها نیست !!! که بتونم مقایسه ش کنم!!
معماری از جنس باقی رشته ها نیست ارتباط بین علوم انسانی و هنر و رشته های مهندسی هست!
خیلیها مشغول به کار نخواهند شد چون خیلی ها بدون شناخت و علاقه وارد میشن و یا نظر خیلی ها عوض میشه! و متوجه میشن که این ررشته اصلا اسون نیست!! یکی از مشکلترین رشته هاست! برای موفق بودن نیاز به تلاش و سختی خیلی زیادی داره

7-
نمیدونم والا !! اصطلاحا کاهو سرکه!! ( کاهو ترشی) :دی مگه جاهای دیگه لیمو استفاده نمیشه !؟ والا نمیدونم از نظر من که مصرف مناسبی داریم ! شاید شهرهای دیگه کم استفاده میکنن!

8 - بله تقریبا! والا شاید همه شیرازی های اصیل اهل شعر گفتن نباشن! ولی دوران های مختلف تکامل باعث شده شعر در خون این مردم باشه ! و از خواندن و یا شنیدن شعر لذت میبرن! نمیدونم!!! اگر اینجوری باشه خیلی واسه من بده!! آخه همشهریهام به من میگن حساسم!! دیگه فکر کنین من چی هستن! :دی

9 - نه چندان گلبانو ولی اون 4 یه خرده حرص خوردم! :دی
10 -
نه چندان گلبانو ولی اون 4 یه خرده حرص خوردم! :دی

:gol:

DDDIQ

مدیر ارشد
شماره 27

شماره 27

خب
چرا به قولی که به من دادین وفا نکردین؟
قرار بود 3 تا عکس برای من بفرستید!

عهد نابستن از آن به که ببندی و نپایی!!

و اینکه تا حالا کیو به کافی شاپ دعوت کردید؟

سلام علیکم زهره بانو جانا گل و نازنین
بانو زودتر از اینها منتظر بودم واسه انتقام بدقولیم بیایین که بچزونین :دی !!!

رراستی گلبانو این رو حمید گفت بهتون بگم دیگه خودتون بعدن جوابش رو بدین!! :دی
زهره ههههههههههههههه ...قواینو نخوندی !!!
حیف زوره مدیر به مدیر نمیرسه ... وگرنه از یک سر همتو نباید اخراج بشین http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/biggrin.gif
مدیریت زنگ تفریح ! :دی

1- من آدم بد قولی هستم!! :دی
ولی همون موقع گفتم که پیدا نکردم و بعدن بهتون نشون میدم !! چشم !

2- اهوم بهعله ... !چـــــــــی ؟ آخه چرا ؟ یعنی تا این حد باید انتقام گرفتن یه بدقولی سنگین باشه!!؟ هی روزگار اش نخورده دهن سوخته!!!
خب بعضیا رو ادم مجبور میشه دعوت کنه از سر ناچاری !!! :دی
یکی دو تا خانم مهندس معمار برای تبادل نظر فقط پیرامون مسائل معماری و همچمنین یه خانم دکتر پیرامون مسائل افسرردگی و بیماری ! از دوستان خواهرم!! :دی
باقی کسانی که رفتیم دونگی و تیمی بوده !
_____

( برای عیال جان : وقتی این پاسخ ها رو در آینده میای و میخونی بدون همه اش دروغه !من دوست دختر نداشتم!! همه اش رو گفتم بخندیم !!! من همیشه تنها و بی کس میرفتم و منتظرت مینشستم و تنهایی شیرکاکائو و قهوه و اینها میخوردم!!! خیلی منتظررت بودم همیشه عزیزم !!)

DDDIQ

مدیر ارشد
شماره 28

شماره 28

به به صدیق جانا ! میبینم که بالاخره دم به تله دادی ;)
بگو ببینــــــــــــم :
1. پنج شنبه عصرا کجا بیشتر حال میده واسه گشت و گذار؟
2.کجای شیراز زندگی میکنین؟
3.یه استاد خوب که خیلی ازش معماری یاد گرفتی؟
4.چند وقت یه بار میری حافظیه؟
5.یه سوال اساسی:اینقد که از صب تا شب تو نتی میرسی به کار و زندگیت ؟ :)
6. حالا نظرتم راجع به این کلمه ها بگو :
*مسنجر،اوو، اسکایپ و غیره!
*شاهچراغ
*مهرداد ایروانیان
*پل باغ صفا
*ستاره فارس
*انسان طبیعت معماری!
*ارشد
*پایان نامـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه
...

به به سلام ندا بانوی نازنین و گل
نه مطمئنن دم به تله کجا بود!! من هنوز قصد ازدواج ندارم کاکو جونی!!! نه نه ندارم!!

1- پنج شنبه عصر

بستگی به این داره که با چه کسی و یا چه کسانی با چه درجه صمیمیتی و به چه منظوری رفته باشی بیرون و یا محلی

2 - زاغه های اطراف شهر ! :دی
سمت شمال غربی !

3- من با تفکر گزینشی زیاد موافق نیستم و به نظرم اندیشه معماری هر معمار از ترکیب مجموعه ای از چیزهایی که از اساتید . بزرگان مختلف و مطالعات خودش هست شکل میگیره

4- در ماه دو بار و میانگین ماهی یک بار !
آخه سه چهار سالی هم هست مادربزرگ و آقاجونم اینها اون نزدیکیا یه خونه ساختن اینه که بیشتر از اون مسیر رفت و آمد میکنم و سر راه به خاکساری تربت پاک خواجه میرویم

5 - کمش کرردم که !! دارم درس میخونم!! از دست شماها مجبورم اینویزیبل بیام آخر :دی

6 - مسنجر : نیمه خصوصی / اوو : خصوصی / در مورد باقیش نظر خاصی ندارم
* شاهچراغ : عطر حرم رو دوست دارم - سبک شدن
*مهرداد ایروانیان : استاد:heart:
*پل باغ صفا : خاطره قدیم شیراز
* ستاره فارس : نمای بسیار بی هویت
انسان طبیعت معماری : معماری همساز با طبیعت
ارشد : چیز خوبیه
پایان نامه : میگن به دردت نمیخوره زودتر جمعش کن و درسهات رو بخون ولی دلم میگه نه

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ما آمدیم :دی

1. چرا اسم شما تو پروفایل همه ی اخراجی ها به چشم میخوره؟:cool:
  2. چرا پروفتون همیشه شلوغ پلوغه؟:cool:
  3. این چه وضعشه آخه؟:confused:
  4. نظرتونو در مورد کاربران زیر در چند خط بگین:

• admin
  • پیرجو
  • setayesh
  • raha
  • بر و بچ تالار معماری
  • hamid MB
  • hamid.tci
  • hosseinassar
  • M . O . R . P . H
  • sh85
  • yaghot sefid
  • گلابتون
  • ni_rosa_ce
  • AVA2011
  • kachal63
  • zagra1386

DDDIQ

مدیر ارشد
شماره 29

شماره 29

سلام بر رفیق گل و گلاب خودم ، چون دوستت دارم خیلی اذیت ات نمی کنم !!! :D:gol:

اگه سوالاتم هم یک وقت تکراری بود اجازه داری بپیچونی :دی

1- اگه دوباره به دنیا بیای دوست داشتی پسر می بودی یا دختر ؟
2- اصلا دوست داشتی تو همین کشور به دنیا می اومدی یا یک کشور دیگه ؟ فکر کن ایرانی نیستی و جواب بده
:surprised:
3- وقتی من صدیق خانوم خطاب کردمت تو دلت چی گفتی ؟؟؟ راستشو بگو هاااااااا !!!!!
4- ماه عسل دوست داری کجا بری با خانومت ؟؟؟
5- دوست داری با یک دختر شیرازی ازدواج کنی یا با دختر از شهر دیگه ؟
6- چرا شیرازی ها انقدر خون گرم اند ؟؟؟
7- چرا نصف سوالات رو با شعر و جملات ریتمیک جواب دادی ؟؟؟ اهل شعر و ادبیات هم هستی ؟
8- اینو دبگه رک بگو ... دوست دختر داشتی ؟؟؟ یا داری ؟؟؟ دوست اجتماعی چطور ؟؟؟
9- چرا بهتاش هیچوقت نمیاد صندلی داغ بشینه ما بریزیم سرش ؟؟؟
10 - از کدوم مدیر بیشتر از همه مدیریت یاد گرفتی ؟؟؟

سلام به کوروش جان عزیزم
خعیلی اررادت دارم رفیق

1-
راستش به تناسخ به این شکل اعتقاد ندارم!!
ولی اگر گفتن بیا برو میخوام همین خودم باشم !!!

2-
میخواستم شیرازی باشم !!

3- یادم نیست تو دلم چی گفتم !!
ولی خب چیز غیر معمولی برام نبود !!!

4- با عیال تو نامزدی یه چند تا ایرانگردی میرم!!!!
بعدش واسه ماه عسل با حاج خانوم خودم یه دو تا کوله پشتی بر میداریم با هواپیما میریم یونان و بعدش از طریق زمینی میریم ایتالیا و ونیز و رم و اینا و از اونجا هم از میریم آلمان و باواریا و بعدش یه سر به فرانسه و اسپانیا بعدش یه کم با کشتی بر میگردیم میریم یه چند روز مونته میمونیم و بعد از استرراحت از اونجا با کشتی میریم شمال آفریقا و بعدش به سمت قلب آفریقا و جنگل های استوایی و و اینا ! بعدش یه جزیره استوایی هم میمونیم یه چند روز و بعدش دوباره از راه زمین برمیگردیم و سر راه هم از مصر و کانال سوئز و سوریه عبور میکنیم و میریم ترکیه و بعدش بر میگردیم ایران!!
دیگه خرج میره بالا !! واسه اش عروسی نمیگیرم!!

5 - فرقی برام نداره !!! فقط دختره مث خودم با حال باشه!!

6 - نمیدونم ! شاید رکلا جنوبی ها این خصلت رو دارند ! ولی خب شاید منی که اینجا زندگی میکنم معنی دقیق این رو نمیفهمم! چون اینی که مثلا میگن خونگرم بودن ! فرهنگ روزمره و یه چیز معمول بین مردم اینجا هست برای همین الان نمیفهمم دقیق که منظورت از خونگرم بودن چه چیزهایی میتونه باشه

7- در پس اینه طوطی صفتم داشته اند / آنچه استاد ازل گفت بگو میگوییم!!!
به کسی نگو ولی وقتی جواب کم میارم با شعر جواب میدم که اسون بشه!! تازه هم میگن آآآ ببین طرف چقده کارش درسته! :دی

8- من همین الانش هم یه چند تایی دوست دارم که دختر هستن !

9- کی ؟ مهندس پیرجو؟ بی خیال! باید چند تا بادیگارد بذاریم تو صندلی کشیک بدن که کسی ترورش نکنه !

10-
من از اول خودم بلد بودم !! دو نغته دی
( من چقد باهات حسه همزاد پنداری دارم چرا تو این موارد :D ... مدیریت ابر قدرت قوی شوکت تالار فرهنگی اموزشی پژوهشی زنگ تفریح :دی)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

*زهره*

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام علیکم زهره بانو جانا گل و نازنین
بانو زودتر از اینها منتظر بودم واسه انتقام بدقولیم بیایین که بچزونین :دی !!!

رراستی گلبانو این رو حمید گفت بهتون بگم دیگه خودتون بعدن جوابش رو بدین!! :دی

1- من آدم بد قولی هستم!! :دی
ولی همون موقع گفتم که پیدا نکردم و بعدن بهتون نشون میدم !! چشم !

2- اهوم بهعله ... !چـــــــــی ؟ آخه چرا ؟ یعنی تا این حد باید انتقام گرفتن یه بدقولی سنگین باشه!!؟ هی روزگار اش نخورده دهن سوخته!!!
خب بعضیا رو ادم مجبور میشه دعوت کنه از سر ناچاری !!! :دی
یکی دو تا خانم مهندس معمار برای تبادل نظر فقط پیرامون مسائل معماری و همچمنین یه خانم دکتر پیرامون مسائل افسرردگی و بیماری ! از دوستان خواهرم!! :دی
باقی کسانی که رفتیم دونگی و تیمی بوده !
_____

( برای عیال جان : وقتی این پاسخ ها رو در آینده میای و میخونی بدون همه اش دروغه !من دوست دختر نداشتم!! همه اش رو گفتم بخندیم !!! من همیشه تنها و بی کس میرفتم و منتظرت مینشستم و تنهایی شیرکاکائو و قهوه و اینها میخوردم!!! خیلی منتظررت بودم همیشه عزیزم !!)
هوم؟؟
10 تا؟؟؟
خو 2تاش که رفت
3. از چی میترسی؟
4. تا حالا شده بختک بیفته روت؟
5. بهترین خوابی که دیدی چی بوده؟
6. بدترین کاری که انجام دادی (غیر از بدقولی به من) چی بوده؟
7. ترجیح میدی با عزت بمیری یا با ذلت زندگی کنی؟
8. اگه بگن فردا میمیری چه کارایی رو انجام میدی تو یه روز؟
9. واقعا چرا بدقولی کردی؟
10. چرا بعضی وقتا خیلی دلت گنده‌س؟

saghaigh

کاربر بیش فعال

10- یه زمانی به خروس ( نه به مرغ و دیگر پرندگان) حس خوشایندی نداشتم! نمیدونم چرا ! شاید توی ضمیر ناخودآگاهم بوده باشه! ولی الان هم سعی میکنم کاری به خروس جماعت نداشته باشم!
گمون کنم یه بار صدای ضربان قلبم رو واقعا احساس کردم!!!! راستش من بچگی از این خمیر های بازی خیلی داشتم!!! یکی دو تا سطل بزرگش رو همیشه داشتم باهاش مجسمه و صوررت و غیره میساختم یه بار یه فیلم دیده بودم طررف بمب میساخت! جو گیر شده بودم خمیر های بازیم رو به شکل یه جعبه بمب دررست کرردم بعدش از این ترقه های سیگارت تازه اومده بود!!! یه 10 - 12 تا با هم آتیش زدم انداختم تو جعبه! تا اومدیم درش ررو ببندیم خمیرر رو بچسبونیم ! ترکید !!! خمیرش پرتاب شد تو صورتم و صدای خیلی وحشتناکی داد ! اونجا بود که واقعا ضربان طپش قلب رو احساس کردم!!!

سلام سلام دوست عزیز....اینو خوب اومدین:eek:...........پس مدیرمون شیطون خطرناکم هست:surprised:.....چیزه ،مدیر جونم ،یه وقت پروف مارو چهارشنبه سوری منفجر نکنیدا..............:w45::D
راستی از خروس بترسین ..من تجربه شو دارم وقتی 5 سالم بود پرید روی صورتم.......مامانم به دادم رسید درحالی که من روی زمین افتاده بودم ،خروسه داشت صورتمو نوک میزد...خداروشکر اثارش نموند........همش تقصیر داداشمه،اخه یه پر از دم خروسه کندو در رفت......
:razz:
1.بدترین مریضی که خدایی نکرده گرفتین چی بود؟؟؟چندسالگی؟؟؟:crying2:
2.نظرتون در مورد کمک به دیگران چیه ؟؟؟توقع تشکر دارین؟؟؟؟؟:question:
3.خوب حس من هیچوقت اشتباه نمیکنه.......مطمئنم یه روزی معمار موفق و معروفی میشین،به این حرفم ایمان دارم......سوال:اگه اون روز من به عنوان دوست از شما که دوست معمارم هستین کمک بخوام،روتون حساب کنم ...بهم کمک میکنید یا خودتونو میگیرین؟؟؟؟:whistle:
(البته تو عالم دوستی که پول مطرح نمیشه......درسته؟؟؟؟!!!!!:wallbash:من به دوستام پول نمیدم گفته باشم:lol:)
4.شما الان 25 سالتونه....اگه ازتون بپرسن ،زندگی کردی (منظورم از زندگی به معنای واقعی نه اینکه روزها رو سپری کرده باشین) چی میگین؟؟اصلا تو زندگیتون چیکار کردین که بهش افتخار کنید؟؟؟؟
5.بنظرتون ،صدیق توی زندگی پسر محکم و با اراده ای هست؟؟؟؟یا در برابر مشکلات کم میاره شونه خالی میکنه؟؟؟؟؟:w20:
6.از چه کسی اصلا انتظار سرزنش شدن ندارین (راهنمایی:مثلا من عزیز دل بابامم،دخمل بابامم ،دوسندالم بابام دعوام کنه،چون تاحالا اینکار نکرده اگه دعوام نه مطمئنا از غصه دق میکنم......:cry:) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چراشم بگین؟؟؟:D
7.یه لحظه برگردین به عقب نگاه کنین ،زندگیو با تلخی و شیرینیش دوستدارین ......یافقط شیرینی هاشو؟؟؟؟؟دلیلشم بگین!:cool:
8.آخرین باری که از ته ته ته قلبتون ،باتمام وجود با اشک خدارو صدا زدین کی بود؟؟؟؟ماجراشم بگین؟؟؟؟:cry:
9.صدیق چجور پسریه؟؟؟منظورم اینه که توی محیط ها مختلف خودشو وفق میده یا اعتراض میکنه....!مثلابا دوستاتون قرار جایی برین ...شما وسایل وه نوردی همراه تون اووردین ...برنامه وسط ره عوض میشه میگن بریم دریا......شما اون لحظه اعصبانی میشینو برمیگردین یانه بازم خوشحالین که با دوستاتون میرین سفر و سعی میکنید فقط بهتون خوش بگذره........؟؟؟:smile:
10.قدرت صبرتون چقدره......در برابر اشتباهات دیگران ...خوبیهای گذشتشونو بیاد میارین یا نه سریع آمپرتون بالا میره و میزنید طرفو له میکنید.............!!!!!:surprised:
عجب صندلی داغه باحالیه:w07:......چطور الان ؟؟؟؟:w02:میخواین جاتونو بامن عوض کنید؟؟؟!!!.......نه نه ،خواهش میکنم بشینید من که جام راحته.......:w12:.
بازم میااااااااااااااااااااااااااممممم ..........فعلا !

memmar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاما مهناز جانا عزیز خیلی خوش اومدین گلبانو :gol:
1- خب شاید مهربان !

2- اینکه احساس کنم کسی از احترام و یا علاقه ای که نسبت بهش دارم , سو استفاده میکنه

3- اون 3 واحد ریاضیات چون غیبت هام خیلی زیاد شدو سر کلاس هم نمی رفتم و ادعامون میشد خوب بلدیم ولی استاد با هام هم نظر نبود و تفاهم نداشتیم سر این مساله این بود که انداختم ! :دی

4- برنامه ریزی برای ارشد و پایان نامه و ...

5- اینترنت : خدا پدر مبتکرش رو بیامرزه چیز خوبیه لامصب البته از نوع غیر بومی!
دوست نتی : نمیخوام اینجوری خطابش کنم , خیلیاشون برام خاطره ساز هستن و توی دنیای واقعیم هم هستند
باشگاه مهندسان : جایی برای تبادل اطلاعات مهندسان که خونه دوم خیلیا هست و خیلی دوستی ها اینجا شکل گرفته
موبایل : خاطرات تلخ قبض های گذشته ! :دی
غریبه : میتونه یه دوست خوب باشه......

سلاااااااامممممممم................وباز ماآمدییییییمممممم..................

مدیرجان نمیخواستم دیگه سوال کنم که برسی به سوالا همه.............
ولی از داخل جوابایی که دادید سوال واسم پیش اومد.......................

1.در گذشته چه خبر بوده که قبض هاتون زیادبوده؟؟؟؟؟؟(میشه نتیجه گرفت در گذشته؟؟؟)
2.الان قبضاتون کم میاددیگه؟؟؟
3.چرا تموم شد؟؟؟

4.چرامبهم جواب میدید؟؟

5.چه سوالی دوست دارید ازتون بشه که تاحالاکسی نپرسیده؟؟؟؟بگیدباجوابش.............
پ.ن:من بی گناهم.........خودتون باعث شدیدسوال پیش بیاد

آخرین ویرایش:

hd_memar

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام از بنده هست خانم مهندس
چه خبره دختر 20 تا !!! هر پست 10 تاست حسابی میخوای کباب کنیا !!! وایی دلم خالی شد! ببینم چیا پرسیدی جانا:w22:

1- برای خودم هم جالب هست که چرا آخه !! شما خودتون چرا فکر کردین که من دخترم!!
ولی خوشحالم که این شبهه پیرامون جنسیت بنده حل شد و خیلیا از نگرانی این مساله در اومدن ! :دی

2- کاکو ما بچه ی شیرازیم !

3 - هممم سو استفاده نکردم ! خودم یادم نمیاد واقعا ! اگر از همکاران مدیر یا دیگر دوستان کسی چیزی میدونه در این راب.....
آهان نه !! یکبار تو این چند سال کردم !!! میخوام اعتراف کنم!!! راستش یکی از دوستان در یکی از تالار های عمومی حرفی زدن که من زیاد خوشم نیومد!!!!! و پست هاش رو سرچ کردم دیدم دو هفته پیش توی تالار معماری یه حرف زشت زده !!! که در حالت عادی هم اخطارر داشت ! ولی چون توی پرونده اش گشته بودم حذف کردم به فاصله چند دقیقه!! البته با مدیر ارشد هم در میان گذاشتم این مساله رو و عذرخواهی کردم !
و باز هم تاکید میکنم در حالت عادی اون پست مسلما اخطار داشت! ولی چون بعدن دیدم و گشته بودم که چیزی پیدا کنم به نظرم درست نبود و سواستفاده هست !! و حذفش کرردم اون اخطار رو!! و عذرخواهی میکنم!! ( :دی :دی )
دیگه چیزی یادم نمیاد تمامی رسیدگی ها بر اساس قوانین بوده

4 - والا نمیدونم آخه هرر وقت در فرومی فعالیت میکردم دارای عنوان بودم !! و عادت کردم!!! فروم رو اینجوری شناختم!!

5- بله تا حدودی موافقم و هر چند که خیلی وقت بگذاری و سعی کنی کاملا بر طبق قوانین که همگی قبول کرده اند و حتی تا جای امکان دوستانه رسیدگی کنی و همه تلاشت رو برای کمک کنی باز هم عده ای ....

6 - بله سعی میکنم یک جور با همه دوستان رفتار کنم امیدوارم خلاف این به نظر برداشت نشده باشم

7 - علاقه ! یه جورایی همیشه از بچگی به دنبال ساختن بودم!!

8- بله بدون شک

9 - کارشناسی پیوسته ترم آخر

10 - نظر خاصی ندارم در هر دو گروه استعدادهای زیادی دیدم

11- نمیدونم به همه درسها باید علاقه داشت ولی به تاریخ معماری ( جهان معاصر اسلامی ...) علاقه دارم

12 -خاطرات شب تحویل پروژه ...!!! نمیدونم خاطره ای جز خستگی یادم نمیاد
ولی یکبار تحویل موقت داشتم و کارم به خاطر تغییراتی که داده بودم ناقص بود و خسته بودم خوابم بردم !! و توی خواب فکر میکنم یک روز به من گذشت که کارم ناقص هست !!! و نرسیدم!! بعدش صبح بلند شدم از خواب دیدم ساعت 5 صبح هست!!! یه چند دقیقه همینجور دور خودم چرخ زدم و هی پرده رو کنار زدیم و نگاه به خورشید کردیم و این فکر که تا دو ساعت دیگه باید پلات بگیرم تحویل بدم!!! خیلی لحظات دردناکی بود یه خرده گیج زدم بعدش یادم اومد مثلن امروز شنبه ست هنوز 1 روز دیگه فرصت داررم واسه تکمیل پروژه اینقده خوشحال شدم!! کلی ذوق کردم!!! هیچ وقت اون حس خوب ررو یادم نمیرره :دی

13- روز تحویل پروژه رو وقتی تحویل میدم و بر میگردم خیلی دوست دارم که بعد از چند روز سخت میتونم یه خرده رراحت بخوابم خعیلی میچسبه !

14- سوتی زیاد دادم!! یکبار یه کلیپ داشتم سوتی های تلویزیون بود!! و گوشیم دست بچه ها بود سر کلاس ادبیات !
استاد اومد سر کلاس و بچه ها هم گوشی رو دادن دستمون !! ما هم گذاشتیم تو جیبمون بعدش استاد داشت از روی کتابش میخوند و با اب و تاپ تعریف میکررد!! یه چند لحظه سکوت کرد و کلااس در سکوت مطلق بود!!! که یهو این گوشی ما صداش در اومد که نمیدونم فلان فلان!!! کلاس ترکید از خنده !!! :دی منم حالا خیال میکردم از گوشی یکی دیگه است که دوستان آخر به هر شکل بود فهموندن مال منه !! دیگه خلاصه سوتی در سوتی شده و بین خنده بچه ها خاموشش کردم هول هولکی !!:biggrin:

15 - تمامش رو خودم انجام دادم
شایدحتی یکبار وضعیتم خوب نبود خیلی مریض بودم و استاد هم در جریان بود پرروژه آماده هم روی هارد داشتم ولی از استاد وقت بیشتری گرفتم و پروژه ناقص خودم رو بردم

16 - والا من سعی میکنم کارهام رو تا جای امکان خودم انجام بدم به صورت انفرادی چون مجبور میشم آخر ترم کارهای ناقص و یا انجام نداده دوستام رو هم خودم تکمیل کنم که کار ناقص نشه! پس بهتره از همون اول فقط خودم باشم که بدونم چه کارهایی باید انجام بدم

17 - آواتارم رقص سماع هست یه رقص عرفانی هست و نه هنری
و به عنوان سمبلی از کلیت نوع تفکر و نگرشم

18 - خدا رو شکر هیچ وقت نبودم و سعی کردم از این جور آدمها دوری کنم

19 - اتفاقن کسانی که این کار رو میکنن کارهای قوی ندارن! و شاید میخوان خودشون رو با حرف اثبات کنن !! کسانی که معماری رو فهمیدن بیشتر کمک میکنن تا اینکه بخوان ایراد گیر باشن و مسخره کنن! من در مورد کار کسی سعی میکنم نظر ندم تا زمانی که راهنمایی من رو با توجه به استدلال ها و سلیقه من بخواد

پانوشته

تو رو خدا فقط طبق قوانین دو تا پستش کن:w22:
از لحاظ رروانی وقتی تو دو تا پست باشه مث اینکه حرارت 100 درجه اب جوش رو به دو تا 50 تا تقسیم کردی! :دی

سلام
اولا مرسی بابت جوابا
بعدم بابت تعداد سوالا شرمنده تقصیره حمیده اینقده بد خط قوانین رو نوشته من نتونستم خطشو بخونم! :biggrin:

13- روز تحویل پروژه رو وقتی تحویل میدم و بر میگردم خیلی دوست دارم که بعد از چند روز سخت میتونم یه خرده رراحت بخوابم خعیلی میچسبه !

اینو پیچوندی! یه خاطره روز تحویل!(حالا که اخطار گرفتم مگه میذارم از زیر جواب در بری :biggrin:)

منظورم عکس تو پروفایلت بود که روبیکه!

DDDIQ

مدیر ارشد
شماره 30

شماره 30

سلام سلام دوست جونم .........من دوباره اومدم...البته ببخشینو آخه همین جا چادر زدم......:Dآخه نه اینکه زمستونه ..هوا سرده ..خوب اینجام گرمه دیگه......:w25:
1.اگه خیلی اعصبانی بشین ...خیلیها ....میگم خیلی یعنی خیلی ...اونوقت چیکار میکنین....؟؟؟اعصبانیتتونو روی چی خالی میکنین؟؟؟؟:surprised:
2.چرا هنو لیسانسید؟؟کی درستون تموم میشه؟؟؟میخواین فوقم بخونید(الهی که قبول بشین....:D)
3.سربازی رفتین....؟؟؟چرا نرفتین پس کی میرین؟؟؟؟؟:w25:بنظزتون سربازی عمر پسرهارو تلف میکنه؟؟؟:(
4.معمولا دلتون بگیره باکی درددل میکنید؟؟؟تاحالا گریه کردین؟؟؟؟چندبار ؟؟چرا؟؟:w04:
5.تاحالا شده دل کسیو بشکنید؟؟؟چه حسی داشتین؟؟؟:surprised:
6.دوست دارین دیگران باهاتون چجوری برخورد کنن؟؟کامل توضیح بدین:w12:
7.اگه کسیو که خیلی دوسشدارین ،دلتونو بشکنه،چیکار میکنید؟؟:w20:
8.بنظرتون چرا مردها انقدر سنگدلن؟؟؟؟چرا بعد از مدتی دیگه مثل قبل همسرشونو دوستندارن؟؟؟؟:surprised:
9.بنظرتون پسر خوب ،صادق ،وفادارمهربان وجود داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w47:
10.شما صادقید؟؟؟ پسر خوفی هستین؟؟؟؟به عشقتون وفادار میمونید؟؟؟؟و همیشه دوسشدارینو بهش محبت میکنین یا تنهاش میذارین؟؟؟:surprised:
چقدر صندلی داغ باحاله ...ادم میتونه یه عالمه سوال بپرسه....!!!1:w07::lol:
من بازم میاما گفته باشم.......:cool:

سلام دوباره دوست خوبم :gol:
آهان یعنی از اون لحاظ که من هیزم هستم الان !!!؟

1- والا من معمولا عصبانی سعی میکنم نشم !! و یهویی اگر عصبانی بشم قاطی میکنم! یه 5- 10 دقیقه فقط در حد غررولند کردن عصبانیت و رنجشم رو نشون میدم! بعدش سریع عصبانیتم تموم بشه پشیمون میشم و حتی اگر کاملا هم اون مقصر باشه من معذرت میخوام !!
البته یه مدل هم هست !! اگر جواب ندم و توی خودم بریزم این عصبانیت ررو ممکنه هیچ وقت طرف رو نبخشم و به کل رابطه ام قطع بشه باهاش!!!!

2- همانطور هم که توی قسمت های قبلی تا حدودی توضیح دادم دلیلش مخالفت خانواده ام بود و اینکه از من قبولی در رشته دیگری میخواستن !! که خب کلا یه چند سال زمان برد تا اومدم!!!
و خب بله مسلما حتمن که دلم میخواد که ادامه بدم ( سپاسگزاررم جانا)

3- نه سربازی هم نمیرم!!!
دیگه این وسط بعد از اینکه کنکور به سرانجام نرسید از غصه چشمام خیلی ضعیف شد معافیت گرفتم!!!!!!! :دی

4- بستگی به مساله ای داره که باعث شده دلم بگیره ! با مادرم , با خواهرم و یا یکی از دوستان نزدیکم که بهش در این باره اعتماد دارم درد و دل میکنم
خب بله گریه هم کردم! و مساله ای کاملا طبیعی هست ولی نه برای هر چیز کوچیکی !! این هم که میگن نه گریه نکردم خب یعنی طرف واقعا احساس نداره که گریه نکرده!!!؟
شاید حتی دیدن غم و ناراحتی و رنج کسی هم حتی در تلویزون ( البته فیلم نه ! واقعیش) باعث شده که حس گریه بهم دست بده !!
و شاید بدترین بار که دلم گرفته بود و گریه کردم و هنوز هم با یاد آوریش ممکنه این حس بهم دست بده فوت مادربزگم پارسال بود

5- نمیدونم !! واقعا امیدوارم چنین کاری تا به حال نکرده باشم!!

6 - احترام متقابل! یعنی همانقدر که من سعی میکنم احترام دیگران رو حفظ کنم و به احساسات و نوع نگرششون احترام بذارم همین توقع و انتظار رو هم داررم

7 - خب اگر خیلی واقعا دوستش دارم که ازش به دل نمیگیرم !! البته بستگی به کارش هم داره مسلما!

8 - فکر نمیکنم چنین مساله ای عمومیت داشته باشه!!

9 - بله !! یکیش خودم!! :دی

10 - بله من پسرر خیلی خوف و صادقی میباشم!! والا هنوز عشقی نداشتم که وفاداری نیاز داشته باشه! :دی

DDDIQ

مدیر ارشد
شماره 31

شماره 31

1- به کدوم کشور علاقه زیادی داری غیر از ایران؟
2- بدترین جرمی که تا الان مرتکب شدی چی بوده؟
3- از نظرت خطرناک ترین کاری که میتونی انجام بدی(جراتشو داری)چه کاریه؟
4- منو چیقد دوست داری؟

5- اگه بدونی من ادمین این باشگام چیکار میکنی؟
6- این عبارات تو رو یادچی میندازه؟
- پست مدرن
- محصوریت فضایی
- خلاقیت
- دانشگاه آزاد
- abolfazzzl

1- فلات ایران و کشورها و مردمی که در این منطقه قرار دارند به خاطر پیشینه تاریخی و فرهنگی مشترکی که داریم ( افغانستان , تاجیکستان , آذربایجان , کردستان عراق و ...)

2- یادم نمیاد ! اهل ارتکاب جرم نیستم!!

3 - بستگی به محل و حس و حال و جو و کسانی که باهاشون ممکنه این کار رو انجام بدم داره !! البته مطمئنا اهل دیوانگی نیستم و جوانب احتیاط رو ررعایت میکنم! ولی شاید کارهایی زیادی کردم که کمتر کسی جراتش رو داشته !!!
شاید یکیش هم با دوچرخه از شیب خیلی زیاد تند تپه ناهموار پایین اومدن باشه!!!! که یکبارش حدود 10 - 15 متر روی زمین با سرعت کشیده شدم!!!
بیشتر دوست دارم پریدن از هواپیما رو امتحان کنم!!

4 - استغفرالا!!!! :دی

5- فکر نمیکنم امکان همچین مساله ای باشه !! :دی

6 -
پست مدرن : یکی از غذاهای خانه دانشجویی دوستان که ترکیبی از کنسرو لوبیا و بادمجان و تن ماهی و یه سری چیزهای دیگه بود و اتفاقن خیلی هم میچسبید !!
محصوریت فضایی : معماری درونگرا
خلاقیت : چند تصویر ذهنی
دانشگاه آزاد : دانشگاه آزاد
- abolfazzzl چیزی رو به یادم نیاورد! شاید یک دوست در اینده

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار
داغ تر از همیشه...

داغ تر از همیشه...

سلامی گرم به همه ی دوستان ، و سلامی گرم تر و صمیمانه تر حضور صدیق عزیزم؛:gol:
صدیق جون چه بلایی سرت آوردن پسر ؟!!!:biggrin:
خب من تقریبا همه ی سوال و جواب ها رو خوندم ، و تقریبا فکر میکنم که از هر دری،سوالی ازت پرسیدن؛
منم سعی میکنم که سوالات تازه ای ازت بپرسم که حتی المقدور تکراری نباشه :
آماده ای؟بریم ؟
بسم الله...
1- برای حال و آینده ی خودت ، چه جایگاه و نقشی توی معماری ایران متصور هستی؟؟(تشریح هدف)
2- فکر میکنب تا چند وقت دیگه میتونی با این کیفیت توی باشگاه فعالیت داشته باشی؟
3- اگر بنا به دلایلی ، یه روزی قادر به فعالیت مفید و مستمر توی باشگاه نبودی، انتظار داری که تیم مدیریت ، باهات چه جوری برخورد کنن؟؟
4- تاثیر گذار ترین فرد، توی شکل گیری شخصیت و افکارت (حرفه ای یا روزمره) چه کسی هستش ؟
5- اگه قرار باشه توی یه مکان عمومی و پر رفت و آمد ، یه جمله ازت بنویسن که همه ببینن ، دوست داری چی بنویسی؟چرا؟
6- دوست داری بعد از خودت، چه کسی روی این صندلی بشینه ؟؟؟
....
امیدوارم سخت نبوده باشه : دی
موفق و سربلند باشی دوست خوبم.:gol:

arch.mi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاام به مدیر تالار مهماری خودمون صدیق مهربون...
الان درچه حالی؟؟
من دیر فهمیدم اینجا آتیش بازی و کباب پزون.:cry:
ماشالا مهلت نمیدن که....همه قیافه ها سوالی بود.چقد درد کشیدن بچه ها تا بیای رو صندلی:biggrin:
بچه ها همه سوالایی که منم دوس داشتم بدونمم پرسیدن چندتاشم ایناس.

1)چرا انقد کم حرفی؟؟؟؟
2)تازه فهمیدم شیرازی هستی .یه دهن شیرازی بخون.
3)اول تو بودی یا صدیق معروف؟؟
4)خدا بعد از این که مردهارو آفرید چی گفت؟؟
5)چرا انقد دختر شیطون دوس داری؟؟
ودر آخر آرزوی بهترین صندلی داغو واست دارم.

بازم میایم;)

DDDIQ

مدیر ارشد
شماره 32

شماره 32

1-نظرت راجع به من:دي(اونقده بدم مياد از اين سوال كه نگو يعني رسما طرف رو ميذاري تو رو در واسي كه ازت تعريف كنه =)))))):biggrin::biggrin::biggrin:)
2-چرا نوناتون اين همه سفت و بي نمكه:دي ؟
3- روت ميشه تو چشاي من نيگا كني؟نه اصلا ميخوام بدونم ميتوني؟ها؟ها ؟ها؟
4-اگه يه روز منو ببيني چي خطاب ميكنيم موقع صحبت كردن؟:دي(گلبانو؟جانا؟...؟:دي)
5- بعد از فوت سيمين دانشور چقدر نگران خودتي؟:دي (آخه نوابغ شيراز همين شما چند نفريد ديگه؟:ديييييي)
6-شده روزاي تقويمو بشماري و منتظر باشي كه تموم شه؟
7- وقتي تقويم سال جديد مياد دستت اول چي رو نگاه ميكني؟:دي
8-يه آرزو كن براي من كه امسال برام اتفاق بيفته (به صورت مورد جزيي باشه نه كلي :دي)
9-عيدي چي ميخري واسم صديق؟:دي
10-اگه دوست داشتي كتاب كادو بگيري ميخواستي چه كتابي باشه:دي

اينا باشه تا بريم سر سوالاي اصلي

سلامون علیکم حاج خانوم مهندس آرشیتکت سحر بانو جانا

1- اگر اینقده بدت میاد چرا پرسیدی آخه!! پس بذار در مورد دست به افشاگری بزنم!!
یکی از لابی های بسیار قدرتمند تالار معماری!! یکی از سناتور های مجلس نمایندگان مخفی تالار!!! یکی از مشاورین مخفی که نظراتش تاثیر گذار هست !! حالا اینها رو ول کن یه دختر فوق العاده مهربون با شخصیتیعنی دیدم که میگم ! و یک دوست خوب !
و خب بذار بگم زیاد خوشحال نشو ! بعضی وقتایی هم که اصاب مصاب و حوصله نداشته باشی بهتره باهات حرف نزنیم!!! :دی

2- !! چی !؟ نون های ما!! ؟ نمیدونم ما از سنگکی سر کوچه مون استفاده میکنیم از باقیش خبر ندارم! :دی

3- نه روم نمیاد!!:redface: :دی

4 - در حال دست دادن میگم : به به سلام سحر خانم گل حال شما ....! ( این یه جمله ضبط شده برای دوستانی هست که از پیش اشنایی پیدا کردم و اولین بار میبینمشون و اگر مرد هم باشه میگم مثلا به به سلام ( اسمش) عزیز حال شما؟ )

5- واقعا نگران شدم!!! که بعد از من در مورد من چگونه یاد خواهند کرد!
آخه میدونی بعد از آقامون حافظ من معروفترین شیرازی خواهم بود!! :دی

6 - نزدیکای نوروز که میشه این کار رو میکنم همیشه!

7- تعطیلی 3 ماه اول یا روز تولدم ! :دی

8 - ( شکلک صدیق در حال آرزوی جزئی کردن برای سحر ! )

9 - نباید الان گفت که !!
میخوام سوررر پیررزت کنم هاا کاکو :دی!

10 - یه کتاب معماری کمیاب!

هدیه.

مدیر تالار مهندسی شهرسازی
مدیر تالار
سلام جناب صدیق...
من با هر نوع شکنجه ای مخالفم به خصوص اینجوریشش!!!
ولی چاره ای نیست دیگه....راهرو گر صد هنر دارد تحمل بایدش :D

خوب اینام سوالای من...ولی خدایا تو شاهد باش من قصد بدی ندارم!!

1- بدون تقلب و سرچیدن میدونین که معمارای مقبره جنابان حافظ و سعدی کیا هستن؟
2- حس نداشتن برادر چه جوریه؟
3- اگه خانومتون...:heart:
الف ) اگه خانومتون بگن یا من یا نت!
ب ) اگه خانومتون بخواد تا صبح پای نت باشن !
ج ) اگه خانومتون از محصولات لورال استفاده کنن!
....واکنش شما چیه؟؟

4 - اگه یه شکست عاطفی عشقی بخورین ( دور از جون ) با کدوم یکی از خواهرتون درد دل میکنین..اصلا به خواهراتون میگین؟
5 - نظرتون در مورد شوهر خواهر چیه:lol:
6 - چایی.نسکافه، قهوه ،شیر؛ کدومش؟
7- وقتی بیاین بعد از چند روز باشگاه و ببینین اون بالا نوشته : پیام های شما 150 تا ؛ اولین کلمه ای که تو ذهنتون میاد چیه؟ ( راسشتو بگین ...)
8 - شماره چشم؟؟؟؟؟؟
9 - بعد از یک روز یا شب پر مشغله اینترنتی چی میچسبه؟ البته به جز خواب
10 -اگه تبعید شین به یک جزیره دور افتاده و روزی دو وعده غذا بهتون بدن و مجاز باشین 4 تا از امکانات و وسایل تون رو با خودتون ببرین چیارو می برین؟؟ به ترتیب اولویت!
11 - دوست داشتین معمار کدوم یکی از آثار معماری که از گذشته تا حالا ساخته شدن شما بودین؟؟

بازم منو ببخشین...زیاد داغش نکردم...دوستان قبلا به اندازه کافی حرارتو بالا برده بودن! :biggrin:

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خـــــــــــــــــــــــــــُب دیگه...نوبتی هم باشه نوبت منه:دی...............همین ابتدا عرض کنم باشگاه هوشمندیّت(از باهوش میاد:دی) خودشو از دست داده و اینتر و شکلک و اینا نوَفَهمه(گریه ی از عمق جان یک شکلک دوست:(:().........همین نقطه چین ها به منزله ی آغاز خط بعدی می باشد:دی.................خب بریم سراغ صدیق جانای گل و بلبل و اینا:دی.........سلام جانا....خوبی؟خوشی؟تفت دیده شدی یا هنوز مونده؟:دی...........1.قشنگترین حسی که تا حالا تجربه کردین چی بوده؟..............2.شما چرا انقد حساسی خو؟:دی...........3.به نظرت چرا انقد بعضی دخترا لوسن ؟:دی شما در برخورد با دخترای لوس چه واکنشی نشون میدی؟........4.یه بار گفتی مسافرت که میخوای بری دور دنیا گروهی از بانوان شما رو همراهی میکنن بعد پرسیدم منم میبرین جوابی ندادی....این ینی این که منو نمیبری؟:دی........5.گفتی قدت 180 وزن 91....فک نمیکنی یه کوشمولو اضافه وزن داری؟:دی.......................6.به نظرت رزای ورپریده چرا تا حالا پیداش نشده؟:دی نکنه خودت سرشو کردی زیر آب؟:دی(اگه خودت اعتراف کنی از مجازاتت کم میشه :دی)..................7.چرا بعضی از پسرا انقدر اعتماد به نفس کاذب دارن آخه؟:دی............8.به نظرت چرا به من میگن شیطنت از چشمات می باره؟:دی....اصلا دخمل به مظلومیت من تا حالا دیدین؟:دی(به همه بگین من چقد مظلومم بلکه حرف شما رو پذیرفتن:دی).................9.به طور میانگین برای جواب هر پست چقدر وقت میذاری جانا؟:دی(ماشالا کوتاهم که جواب نمیدی:دی)..............10.چرا من انقد دلرحمم دلم نمیاد بچزونمتون؟:دی.............بازم بیام جانا؟:دی

DDDIQ

مدیر ارشد
شماره 33

شماره 33

1. معمار خارجی و داخلی مورد علاقت؟ (در قید حیات)
2. فحش بلدی؟؟ :دی
3. ورزش مورد علاقه ات؟؟ (بجز پیاده روی :دی)
4. سن ازدواجت؟؟ (از طرف تعدادی از دخترا)
5. و این که نظرت درباره دیکتاتوریه بورژوازی چیه؟؟ ( این سوالو 203_fariba دوست داشت بپرسه نمیدونم چرا روش نمیشد به من گفت بپرسم)
مقسیییی

1- در قید حیات حتمن باید باشه!؟ :دی
راستش پای منبر سر نورمن فاستر بزرگ میشینم و از رنزو پیانو تقلید میکنم و دنباله رو آندو هستم و به بانو زاها حدید عشق میورزم! ولی در واقع معماری کالاتراوا رو دوست دارم!
اگر شرط رو نمیگذاشتی که فقط میگفتم بزرگ استاد معماری مرحوم میرمیران
حالا با این شرط به کارهای استاد حسین امانت و همچنین فرهاد احمدی ( هر چند که به نظرم کارهاش سبک مشخص نداره و پراکنده ست) و همچنین به استاد ایراوانیان عزیز و کامران دیبا و ... علاقه دارم
نمیتونم واقعا یکی رو بگم !! :دی

2- ورزش مورد علاقه یا ورزشی که انجام میدم؟ :دی

4- ای وای ! :redface: جدی؟ چرا تعدادی از دختران خودشون نپرسیدن!؟ :دی
راستش سن مشخصی رو نمیشه گفت! آمادگی لازم و فرد مناسب بین 28 تا 32 ایده آل هست برای من

5 - اگر اشتباه نکنم این یکی از تعاریفی هست که مارکس کرده و به حکومت های امپریالیسم نسبت میده باید باشه !؟ و خب جنبش وال استریت هم که مد هست این روزها ......
بی خیال نمیشه بحث سیاسی کرد تو باشگاه ولی در کل زیاد هم نظر اندیشه های مارکسیستی نیستم ! و همینجور هم امپریالیستی از نوع بورژوا رو !!! چی میگم الان من !!؟
:دی

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به به سلام علیکم مستر صدیق....دیر رسیدمااااااااااااااا 0) سوسک رو بیشتر دوست داری یا ملخ ؟؟ ( هیچکدام نداریمااااااااا) 1) عقرب یا خرچنگ ؟؟؟؟؟؟ 2) نظرت در مورد خاتونش چیه؟؟؟ 3) تا حالا سوسک کُشتی؟؟؟؟؟؟ اگه آره بگو چجوری! 4) تا حالا مورچه کُشتی؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه آره بگو چجوری! 5) تا حالا جیغ زدی؟؟؟؟؟؟ واسه چی؟؟؟؟ 6) از کدوم حیوون میترسی؟؟؟ 7) ازکدوم حیوون خوشت میاد؟؟؟ 8) باغ وحش دوست داری!!؟؟؟ 9)مار آبی یا ماهی ؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای ما نبودیم صندلی داغ شروع شده
قابل توجه مدیر تالار
به ما که امتیاز ندادن
( جواد جان صندلی شمارو ستایش زده ... بعد به تفاهم نرسیدیم ( از بس تارف کردیم به هم :دی ) دیگه شرمنده ایشالا حله .مدیریت تالار )
سلام
به به
صدیق
ببخش اگه تکراریه
چون پستها رو نخوندم
1-چندتا دوست دختر داری :d
( چقد همه به تعدا ددوستای دخترت علاقه دارن صدیق جان ...خبریه کلک ؟:دی ... زیر ابی ؟ ... قواصی ؟ ... :D ... حمید )
2-باچندتاشون رفتی بیرون
3-شیرازو دوست داری
4-بهترین جای شیراز
5-بهترین جای شیراز که یه خاطره خوب اونجا اتفاق افتاده
6-خوبی چه خبر خوش می گذره

آخرین ویرایش توسط مدیر:

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
سلام ..
خسته نباشی مهندس .. میدم الان چه حسی داری :D (سوالهای پرت خوشم نمیاد بپرسم .. سعی میکنم از علمت استفاده کنم :))
اما سوالها من :

1: انصافا من عاشق معماری هستم ولی تنها علاقه مهم نیست یعنی درسته وقتی طرحی رو میبینم خیلی حال میکنم و ذهن خوبی هم برای ترسیم اشیا دارم ولی هنر پیاده سازی ندارم .. از بچگی نقاشیم ضعیف بود و دست به طرحم ضعیف .. خواستم یه پیشنهاد بدی اگر وقت کردم چطوری دنبال این علاقم رو بگیرم !!

2: قشنگترین طرحی که دیدی چی بوده ؟!! (اگر میتونی واسم بزارش)

3:از چه چیز رشته ات بیشتر خوشت میاد ؟!! (طراحی داخلی یا بیرونی و یا ...)

4: اگر معماری نمیخوندی دوست داشتی چه رشته ایی رو ادامه بدی ؟!!

5: در مورد مهندسی آی تی چی میدونی ؟!!

6: برای زدن یه شرکت متوسط معماری چه چیزهایی نیاز هست ؟!!

7:یه آهنگی که خیلی دوستش داری رو میگی !!

8: از زندگی چیزی میخوای ؟!! اگه آره چه چیزی ؟!!

9: برای خوب بودن و خوب ماندن یه پیشنهاد بده !!

10:این موارد زیر رو یه خط توضیح بده :

خدا :
عشق:
احساس:
دوستی:
دنیا:
مرگ:
گل:
ناخداویکی:
لبخند :

پیش پیش میگم که ممنونم جواب سوالهام رو میدی داداشی :gol:

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام مهندس خوبی احوالات؟:gol:
با اجازتون چندتا سوال می پرسم جواباشم مایل بودی توضیح تشریحی بده
1.معماری روی تو تاثیر گذاشته یا تو روی معماریت؟
2.شرافت معماری را در چه می بینی؟
3.نظرت در مورد این کلمات:
علم
ثروت
مدرک
پرزانته
میرمیران
الکساندر
زندگی
روابط عمومی
توانمندی
4.چه وقت هایی احساس میکنی به خدانزدیکتری؟هرچندوقت یکبار می افته؟
5.توصیف یک فضای خاطره انگیزت
6.تا چند سال ایندت رو برنامه ریزی کردی؟کار نکرده سال 90؟
7.به خاطر کدوم نعمت خدا خیلی شاکرش هستی؟اصلا هستی؟
8.شده از کسی که حسابش نمیاری تلنگر و درس بگیری؟چه احساسی داشتی؟
9.ایا از محدودیت ها و کمبود هات(در مورد خودت)فرصت میسازی؟
10.من رو چطور میبینی؟توصیف کن؟کلا با من قهری؟(راستی چرا فکر میکردی من پسرم؟)چطورمی تونی اینهمه پای نت بشینی؟!(من استانه تحملم تا 2 ساعته:دی)
ممنون مهندس...برایت ارزوی سلامتی دارم:gol:...

hd_memar

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوووووووب دست بر قضا کلاس ما کنسل شد و اومدیم اینجا :دی
از اونجا که همه شدیدا به سوالای مربوط به عروسیت علاقه مندن منم چند تایی کی پرسم باشد تا روح دوستان تازه شود

1)دوست داری روز عروسیت دامن عروس پفی باشه یا ساده باشه؟ :دی
2) حلقه گرون می خری یا ارزون؟
3)بخوای ازدواج کنی خرج عروسی رو خودت میدی یا پدر محترم؟
4)چقدر رقص بلدی؟
5)واکنشت وقتی اولین غذا زندگی مشترک می سوزه؟
6)وقتی دومی می سوره؟
7)سومی؟
8)دهمی
9)بیستمی!؟
10)نظرت در مورد طلاق؟
برم پست بعد تا اخطار نگرفتم!

hd_memar

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
11)چه خصوصیتی میتونه باعث شه که بی شک حتما همسر آیندتو طلاق بدی؟
12)حجاب رو در چی می بینی؟برای زن و مرد جداگونه توضیح بده
13)نظرت در مورد افرادی که به دوست دختر/پسرشون خیانت می کنن؟ برای دختر و پسر جداگونه توضیح بده
14)به نظرت آدمی که یه بار خیانت کنه بازم این کارو می کنه؟با دلیل
15)آدمی رو که نمیشناسی چه رنگی می بینی؟سیاه سفید خاکستری؟ با دلیل
16)به نظرت چرا معمارا کار همو قبول ندارن؟
17) فلکه گازووووو چیو یادت میاره؟
18)شده در یه برخورد از کسی خوشت یا بدت بیاد بعدا بفهمی اشتباه کردی؟توضیح بده
19)در مورد سبک لباس پوشیدنت توضیح بده
20)بازم میام!

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
سلام جناب صدیق
شنیدم سرتون خلوته..:دی

من فقط یک سوال دارم دریک جمله زندگی و عشق تعریف کن..
همین:warn:

( کچل شدم من از دست شماهااااااا .......... اواااااااااااااا تو چرااا ؟؟؟ مدیریت مسئول تالار شگفت انگیز :D )

آخرین ویرایش توسط مدیر:

DDDIQ

مدیر ارشد
شماره 34

شماره 34

صدیقهههههههه

سهراب وارد میشود

خوب در چه حالی....منم مردم صدیق جان...هرچی لازم داری بگو، الان اولشه پودر بپاش خوب میشه....:Dبیام کمکت؟؟؟

اولا چند نکته میگم به آق حمید....
داره هم خیلی سوالا رو میپیچونه، همم که دیر جواب میده، یعنی خیلی رو جوابا فکر میکنه....قبول نیس مدیر جان....نه؟؟
فکر کنم 4 تا اخطار بدی حل میشه؟؟؟ حله حله؟؟
:w08:

بیبین بالاخره این پسر هم پیداش شد!! خب پس بقیه تون کجایین خب!!؟ خیلی بودین که! :دی

نه قربونت عزیزم !!
:دی اینجوری که میگی بیشتر میترسه آدم ! :دی نه ممنون خودم دستم میرسه ! پماد سوختگی و بتامتازون استفاده کرده ام :دی

ای بابا دارم جواب میدم دیگه!! اگر میخوای جوابا رو بپیچونم که سرعت بره بالا میخوای تند جواب بدم!!! کجا پیچوندم به این صداقت دارم جواب میدم خو!!

خوب میپرسیم.....بگو زود و سریع......:d

1- صدیق چه ربطی به DDDIQ داره؟؟؟:surprised:

2- روزی چند ساعت میای نت؟؟؟ چند ساعت میای باشگاه؟؟؟ فروم دیگه هم میری؟؟

3- محبوب ترین بازیگر مرد و زن رو بگو؟؟( ایرونی باشن)

4- تو باشگاه کی رو از همه بیشتر دوس داری؟؟؟راستشو بگو...هیچکی ناراحن نمیشه

5- به نظرت افراد زیر چه جور شخصیتی دارن؟؟
ستایش خانم.......
افسون خانم.......
حسین عزیز که تازه مدیر ارشد شدن......
پیرجو......
ادمین.....
حمید خنده:d........

5 - اگه دوباره بخوای بری دانشگاه، بازم همین رشتتو انتخاب میکنی؟؟؟

6 - تا حالا شده سر مادرت داد بکشی؟؟؟

7 - آخرین باری که گریه کردی سر چه موضوعی بود؟؟؟

8 - با کدوم یکی از بچه های باشگاه خیلی دوستی و باهاش رابطه داری؟؟؟( رابطه دوستی و واقعی منظورمه :d) :w05:

9 - دوست داری مدیر کدوم قسمت باشی؟؟؟( راستشو بگو، باز نگی همین تالار خودم:razz::d)

10 - نظرتو راجبه من بگو؟؟؟ کامل و مفید.....:whistle:

خوب من به احتمال زیاد برمیگردم...فعلا بسه...

1- خب تو که نخوندی جوابام رو از کجا میدونی پیچوندم ! :دی
خب این DDDIQ رو اینجوریه سه D ق بخون درست میشه !! :دی

2- بستگی به روزش داره ! ولی این روزها یواش یواش تمرکزم رو روی درسهام دارم میذارم کمتر میام ! 75 دررصد زمانی که تو نت هستم باشگاه مهندسان هستم و همزمان دارم دانلود میکنم
فعلا میانگین روی 7 ساعت هست ! ولی بچه ها میگن 12 - 15 ساعت :دی که احتمالا بزودی کمتر میشه !! یا اینویزیبل میشم آخر!!

3 - خارجی رو میگفتی یه خرده کلاس بذاریم که فیلم شناسیم! :دی
فیلم های کلاسیک بهروز وثوقی و گوگوش در فیلم همسفر !!
استاد عزت ال.. انتظامی , پرویز پرستویی , لیلا حاتمی

4 -
حسادت نکن خب ! تو رو هم دوست دارم !! ولی باور کن یه نفر خاص نیست !! :دی

5- ستایش بانو : فوق العاده مهربان و نازنین , باشخصیت و متانت , منطقی و با فکر , با فرهنگ

افسون بانو : مهربان و گل , همشهری , با احساسات لطیف و زیبا
حسین : بسیار ارام و مودب و نظرم این هست در رشته اشون اطلاعات خوبی دارند
پیرجو : مهندس , با صفا و کارش درسته , همچین خیلی با حال ! دلنشین!
ادمین : شخصیتی بسیار محترم و متشخص , مودب و با صبر و دیسیپلین خاص مدیریتی خودشون . با سواد و بی آلایش

حمید : گل و خوش صحبت و خوش مشرب و با حال , عزیز دل ماست

5 دوم : این که پرسیدن نداره کاملا از رشته ام راضی هستم!! و سعی میکنم زودتر بیام به این رشته !!

6 - خب متاسفانه مثل هر مادر و فرزند دیگه ای با مامانم بحثم هم شده و خب از این بابت متاسفم ولی تعداد بارهایی که بحثمون شده خیلی کم بوده و 20 مین نشده که رفتم دست و صورتش رو بوسیدم ومعذرت خواستم
, فدای مامانم!
ولی نه سرش داد نزدم هیچ وقت!!!

7- گریه رو آخرین بار اوایل امسال فوت مادربزرگ و دائیم ! شاید هم چند بار به همین خاطر دلم سنگین شده
و البته با یکی از دوستان هم بحثم شده سر مساله شخصی که کمی دلم سنگین شد ولی گریه نبود

8 - کی میگه رابطه ام با بقیه الکیه!؟ :دی یک شخص خاص نیست!
شاید با چند نفر از مدیران و یکی دو نفر از بچه های تالار معماری رابطه دوستانه تری داشته باشم ولی خب من دوستیم همیشه واقعی هست!

9 - همین قسمت خودم کافیه !! راحتم همین جا :دی

10 - اعجوبه شبکه !! سهراب نت !! متولد اسفند ماه !! با حال و دلنشین ! خوش صحبت و خوش مشرب! فعلا فقط همینقد شناختمت پسر!! :دی

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

5 - اگر اشتباه نکنم این یکی از تعاریفی هست که مارکس کرده و به حکومت های امپریالیسم نسبت میده باید باشه !؟ و خب جنبش وال استریت هم که مد هست این روزها ......
بی خیال نمیشه بحث سیاسی کرد تو باشگاه ولی در کل زیاد هم نظر اندیشه های مارکسیستی نیستم ! و همینجور هم امپریالیستی از نوع بورژوا رو !!! چی میگم الان من !!؟
:دی

مرسی صدیق جان از جوابت... دروخ میگه سوال خودش بود:دییییییییی
حالا چون پست اسپم نشه مجبورم دوباره ازت سوال بپرسم خوووو:D
زیادم سخت نیست سوالام

دوستان دیگه همه چی پرسیدن ازت
به نظرت سزای کسی که به اسم من ازت سوال میپرسه چیه ..؟؟؟؟:دی
بازیگر مورد علاقه ات یه زن یه مرد؟؟؟
خواننده مورد علاقه ات یه زن یه مرد؟؟؟
اگه هنوززز نه سوختی مدیر جان بگووو بازم بیام یکم هیزم بیارم :D

kachal63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من هنوز وقت نکردم کامل بخونم، تکراری بود جواب نده

1- تا حالا شده بخوای استعفا بدی ولی یه سری مخالفت کنن و تو کوتاه بیای؟
2- باشگاه برات کسل کننده شده تا حالا؟
3- یه خاطره بد بگو
4- سه تا خاطره خوب بگو
5- تا حالا چند تا تاپیک قفل کردی؟
6- به چند نفر اخطار دادای تا الان؟
7- وقتی فهمیدی به دستیارا هم نمیتونی اخطار بدی چه حسی داشتی؟ :دی

وضعیت
موضوع بسته شده است.