فقط در ايران............

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز با همسرم به کوهپیمایی در دارآباد رفتیم. نیمه های راه گروهی زن و مرد با سن های کم و زیاد نشسته بودند. مردی با موهای سپید و صدایی بسیار زیبا داشت ترانه میخواند و بقیه هم با او دم گرفته بودند. آنقدر جو گیرنده ای بود که ماهم نشستیم و با خواننده دم گرفتیم. وقتی ترانه شادتر شد جوانی خوش تیپ بلند شد و شروع کرد به رقصیدن. خواستم فیلمی بگیرم فکر کردیم شاید دوست نداشته باشند. در اینحال فکر میکردم کجای دنیا چنین حالت و جوی را میشود دید؟

برگشتیم در قهوه خانه ساده بالای کوه سفارش املت دادیم. کنار دست فروشنده نوشته بود ما را در facebook ملاقات کنید. بازفکر کردم در کجای دنیا میشود اینچنین املت خوشمزه و نان لواشی پیدا کرد که فروشنه اش هم تا این حد بروز باشد؟ چون من تا حدی دنیا دیده هستم به تجربه میگویم هیچ کجا..

هنگام برگشتن خانمی با مانتو و روسری و ظاهری مرتب در حال فروختن گل بود. آنقدر ظاهر با کلاسی داشت که برای خرید گل پنجره را باز کردیم. شخصیت با وقاری داشت. وقتی گفتیم به شما نمی آید گل بفروشید با کلامی تکان دهنده گفت : بی کس هستم اما ناکس نیستم.. زندگی را باید با شرافت گذروند. کجای دنیا میتوان این سطح از فلسفه و حکمت را در کلام یک گلفروش یافت؟

به خانه که رسیدیم همسرم یادش افتاد چیزهایی را نخریده است به سوپری نزدیک خانه رفتم و خرید کردم. دست کردم دیدم کیفم همراهم نیست. گفتم ببخشید پول نیاوردم میروم بیاورم و در حالیکه مبلغ کالایی که خریده بودم کم نبود مغازه دار با اصرار گفت نه آقا قابل شما رو نداره ببرید و با کلامی جدی و قاطع کالا را به من داد. تشکر کردم و در راه خانه فکر کردم کجای دنیا چنین اعتمادی به یک غریبه وجود دارد؟ تازه پول را هم که آوردم فروشنده با تعجب گفت آخه چه عجله ای بود؟

شب در حالیکه پشت لپ تاپم داشتم کار میکردم یکباره صدای آکاردئون یکی از ترانه های خاطره انگیز را سر داد. در کوچه نوازنده ای با زیباترین حالت و مهارتی خاص مینواخت. به دنبال صدا رفتم و پنجره را باز کردم. یکی آمد و به او نزدیک شد و گفت از طبقه هشتم آمدم پایین فقط بخاطر این ملودی قشنگی که میزنی. حساب کردم دیدم پولی که در این کوچه گرفت را اگر در ده کوچه گرفته باشد درآمد ماهانه خوبی دارد. در کجای دنیا کسی میتواند در کوچه ای سرودی را سر دهد؟ من جایی ندیده ام.

میتوان همه رحدادهای بالا را منفی دید. چرا باید خانمی با وقار گل بفروشد. چرا باید نوازنده ای ماهر در کوچه بنوازد و از این دست نگاههای منفی که خیلی ها دارند اما هیچ راه حلی هم ندارند که مثلا این مرد اگر در کوچه ننوازد چه مشکلی حل خواهد شد و آیا نگاههای منفی ما کمکی به حل مشکلات دنیا میکند؟ من هر چه را دیدم مثبت میدیدم.

بعضی از ما چیزهایی را برای خودمان ذهنی کرده ایم در حالیکه در عمل وجود ندارند و آنچه را که وجود دارد چشم ما نمیبیند و ذهن ما درک نمیکند. مثلا آدمها را به باکلاس و بی کلاس تقسیم کرده ایم. ماکسیما و پرادو و بنز با کلاس و پیکان و پراید بی کلاسند. حالا در جاده گیر کنید حالا به هردلیل چه تمام شدن بنزین چه خرابی ماشین. امتحان کنید حتی یک ماکسیما و پرادو و بنز بخاطر کمک به شما توقف نمیکند و اگر کسی به کمکتان بیاید یا پیکان دارد یا پراید یا وانت. کدام با کلاس ترند؟

تنها به رخدادهای یکروز عادی از زندگی میتواند فکر کنید در آن تلخ و شیرین بسیار وجود دارد.

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز
همش خوب بود چرا بد باشه ولی شما بدیها ندیدی اینا خوبس بود بدی رو باید تو قسمت شلوغ شهر یا پایین شهر ببینی

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مرسی خوب بود ...............والبته یه کوچولو تکراری....

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر جالب بود ممنون
از طرز فکر همچین ادمهایی لذت می برم
ایرانی اصیل

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
همیشه هم زیادی مثبت اندیشی خوب نیست ولی ما دیگه خیلی منفی نگر شدیم
خیلی جالب بود
بهتره بعضی وقتا نیمه پر لیوانم ببینیم

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
همش خوب بود چرا بد باشه ولی شما بدیها ندیدی اینا خوبس بود بدی رو باید تو قسمت شلوغ شهر یا پایین شهر ببینی
اگه قرار باشه منفی ببینیم بدم داشت
ولی درسته خیلی چیزای دیگه هم هست که که نمیشه مثبت دیدشون
حداقلش اینه که به اتفاقاتی که میشه مثبت نگاه کنیم
عالی بود
خیلی خوشم اومد
:gol:
مرسی خوب بود ...............والبته یه کوچولو تکراری....
شرمنده اخلاق ادبیتونم اگه تکراری بود:D
چقدر جالب بود ممنون
از طرز فکر همچین ادمهایی لذت می برم
ایرانی اصیل
;)
خیلی جالب بود,باید سعی کنیم مثبت ببینیم.
ممنون:gol:
خواهش دوست عزیز:gol:
همیشه هم زیادی مثبت اندیشی خوب نیست ولی ما دیگه خیلی منفی نگر شدیم
خیلی جالب بود
بهتره بعضی وقتا نیمه پر لیوانم ببینیم
;):gol:

a_rudi

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
با تشكر از استارتر محترم

حق كپي رايت داره يا ببريم ديگران هم استفاده كنن البته با ذكر نام و نشان نويسنده؟ :smile:

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
با تشكر از استارتر محترم

حق كپي رايت داره يا ببريم ديگران هم استفاده كنن البته با ذكر نام و نشان نويسنده؟ :smile:
:D
نامم
نام خانوادگيم
اثر انگشتم
شماره شناسنامم
همه اينارو بزرگ بنويسيد مشهور شم...............دي
بايد حضوري بياين مجوزم ازم بيگيريد:biggrin:.............دي

اين حرفا چيه ...نوشته از من نبوده ولي مطمئنم حق همه چي آزاده

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا باید هنرمندی که عالی ساز میزنه و یه نفر چند طبقه میره پایین که صداش رو بشنوه و درامد ماهیانه اش اگر پول هیا کوچه ی شما رو حساب کنیم در همه کوچه ها،باید تو یه خیابون بزنه و نه توی یه کنسرت برای هزاران نفر؟!!!
ایا میدونستید که خوندنش برای هزاران نفر،هزاران روح رو تازه میکنه،ده ها نفر نور پرداز،صدا بردار،خبرنگار،عکاس،فیلم بردار،دارنده ی سالن،فروشنده ی بلیط و ... رو صاحب شغل میکنه؟!! ایا دید مثبت تر و بهتری نبود؟!!!

چرا باید یک خانم زیبا،به جای اینکه مانکن باشه،به جای اینکه خواننده باشه،به جای اینکه شاغل در یک کار محترمانه تر باشه،باید دست فروشی/گل فروشی سر خیابون بکنه؟! چرا باید هزار نفر از کنارش رد بشن و یکی با دیده ی ترحم،کسی با دیده ی ش ه و ت و دیگری برای سر کار گذاشتنش،شیشه رو پایین بده؟! ایا اصلا گل فروشی خیابانی،شغلی زنانه است؟؟؟؟شغلی مردانه است؟!!! اصلا چرا باید خانمی بی کس،چنین کاری بکنه؟!!!اونم تو مملکتی که نفت و گاز نصف دنیا رو تامین میکنه و پر از منابع طبیعی و فرهنگی توریستی،صنایع و معادن غنی و کارخانجات بسیار بزرگ صنعتیه؟؟؟

چرا باید مردم از دیدن اینکه چند نفر دارن تو کوه میخونن،میخ کوب بشن و نتونن اونو جای دیگه پیدا کنن؟! چرا نباید کافی شاپ یا کنسرتی وجود داشته باشه که بشه توش رقصید و یا خوند و روحی تازه کرد؟؟؟

اگر همه ی دنیا،میشست و از زیبایی و رمانتیکی شمع و چراغ در شب،خوندن هنرمندانه در کوچه پس کوچه،ازادی در کوه و .... لذت میبرد،الان اینجا وای نستاده بودیم و هنوز تو دوران توحش و زیر چادر زندگی کردن بودیم!! اخه اونایی که زیر چادر تو کوه/بیابون خوابیدن فقط میدونن چه حالی میده!!

بله،اینا عالیه....اینا خیلی خوبه!! ولی بدبختی اینه که تنها جایی که شما میتونی ببینی یه نفر داره میرقصه، کوه و بیابونه!!!

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا باید هنرمندی که عالی ساز میزنه و یه نفر چند طبقه میره پایین که صداش رو بشنوه و درامد ماهیانه اش اگر پول هیا کوچه ی شما رو حساب کنیم در همه کوچه ها،باید تو یه خیابون بزنه و نه توی یه کنسرت برای هزاران نفر؟!!!
ایا میدونستید که خوندنش برای هزاران نفر،هزاران روح رو تازه میکنه،ده ها نفر نور پرداز،صدا بردار،خبرنگار،عکاس،فیلم بردار،دارنده ی سالن،فروشنده ی بلیط و ... رو صاحب شغل میکنه؟!! ایا دید مثبت تر و بهتری نبود؟!!!

چرا باید یک خانم زیبا،به جای اینکه مانکن باشه،به جای اینکه خواننده باشه،به جای اینکه شاغل در یک کار محترمانه تر باشه،باید دست فروشی/گل فروشی سر خیابون بکنه؟!چرا باید هزار نفر از کنارش رد بشن و یکی با دیده ی ترحم،کسی با دیده ی ش ه و ت و دیگری برای سر کار گذاشتنش،شیشه رو پایین بده؟! ایا اصلا گل فروشی خیابانی،شغلی زنانه است؟؟؟؟شغلی مردانه است؟!!! اصلا چرا باید خانمی بی کس،چنین کاری بکنه؟!!!اونم تو مملکتی که نفت و گاز نصف دنیا رو تامین میکنه و پر از منابع طبیعی و فرهنگی توریستی،صنایع و معادن غنی و کارخانجات بسیار بزرگ صنعتیه؟؟؟

چرا باید مردم از دیدن اینکه چند نفر دارن تو کوه میخونن،میخ کوب بشن و نتونن اونو جای دیگه پیدا کنن؟! چرا نباید کافی شاپ یا کنسرتی وجود داشته باشه که بشه توش رقصید و یا خوند و روحی تازه کرد؟؟؟

اگر همه ی دنیا،میشست و از زیبایی و رمانتیکی شمع و چراغ در شب،خوندن هنرمندانه در کوچه پس کوچه،ازادی در کوه و .... لذت میبرد،الان اینجا وای نستاده بودیم و هنوز تو دوران توحش و زیر چادر زندگی کردن بودیم!! اخه اونایی که زیر چادر تو کوه/بیابون خوابیدن فقط میدونن چه حالی میده!!

بله،اینا عالیه....اینا خیلی خوبه!! ولی بدبختی اینه که تنها جایی که شما میتونی ببینی یه نفر داره میرقصه، کوه و بیابونه!!!

ایا میدونستید که خوندنش برای هزاران نفر،هزاران روح رو تازه میکنه(بستگي داره هركس تازه كردنه روحو توچي ببينه كاربر گرامي... چرا فك ميكني همه بايد با انجام چنين كاري روحشون تازه بشه!!!!!!!)،ده ها نفر نور پرداز،صدا بردار،خبرنگار،عکاس،فیلم بردار،دارنده ی سالن،فروشنده ی بلیط و ... رو صاحب شغل میکنه؟!! ایا دید مثبت تر و بهتری نبود؟!!!

چرا باید یک خانم زیبا،به جای اینکه مانکن باشه،به جای اینکه خواننده باشه،به جای اینکه شاغل در یک کار محترمانه تر باشه،باید دست فروشی/گل فروشی سر خیابون بکنه؟!(ببخشيد آيا خانم هاي زيبا بايد زيباييشونو در معرض نمايش براي همه بذارن......!!!اگر به نظره شما اينطوره پس چه فرقي داره مانكن و خواننده بودن با فروش گل سر خيابون !!!!

چرا باید مردم از دیدن اینکه چند نفر دارن تو کوه میخونن،میخ کوب بشن و نتونن اونو جای دیگه پیدا کنن؟! چرا نباید کافی شاپ یا کنسرتی وجود داشته باشه که بشه توش رقصید و یا خوند و روحی تازه کرد؟؟؟(آيا رقصيدن و خوندن فقط در مكان عمومي و براي ديگران روحو تازه ميكنه؟؟؟)

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا میخای چجوری قضیرو به یه چیزی ربطش بدی دیگه، نه؟
واقعا در عجبم که شما اصلا تو ایران زندگی میکنی یا نه؟!اگه تو ایرانی کجای ایرانی ؟! اگه تهران باشی و اینحرفارو بزنی که تعجب چند برابر میشه
همون کنسرتای برج میلاد کافیه که حرفاتو رد کنم. چون امروزه دیگه اجرای کنسرت دیگه یه چیز عادیه همه جا
دید مثبت ترش اینه که علاوه بر این کنسرت ها میشه تو کوه و دشت و دمن و فضای باز و با اکسیژن خالص یه صفایی به ریه هات و حنجرت بدی و دل گردشگران و ورزشکارانی که دارن از از طبیعت لذت میبرن رو شاد کنی
اساسا هر صدایی هم که شما تو کوه و دشت دمن میشنوی شاید در حد همون رفع خستگی باشه و نه در حد اجرای کنسرت

چرا باید یک خانم زیبا،به جای اینکه مانکن باشه،به جای اینکه خواننده باشه،به جای اینکه شاغل در یک کار محترمانه تر باشه،باید دست فروشی/گل فروشی سر خیابون بکنه؟! چرا باید هزار نفر از کنارش رد بشن و یکی با دیده ی ترحم،کسی با دیده ی ش ه و ت و دیگری برای سر کار گذاشتنش،شیشه رو پایین بده؟! ایا اصلا گل فروشی خیابانی،شغلی زنانه است؟؟؟؟شغلی مردانه است؟!!! اصلا چرا باید خانمی بی کس،چنین کاری بکنه؟!!!اونم تو مملکتی که نفت و گاز نصف دنیا رو تامین میکنه و پر از منابع طبیعی و فرهنگی توریستی،صنایع و معادن غنی و کارخانجات بسیار بزرگ صنعتیه؟؟؟
مهندس جان همه چیم من دلم نمیخاد بگم ولی بعضی وقتا آدم مجبود میشه
چرا یه خانوم زیبا در یک دیسکو نباشد و کار کند و ملت از زیباییش لذت نبرن؟ ها ؟اینجوریه ؟
مگر یک خانوم زیبا یک کالاست که به صرف زیبا بودن براش شغل تعیین بشه؟ مگر زیبایی صرفا باعث برتری میشه؟ بله یک خانوم زیبا نباید گل بفروشه کنار خیابون ولی یک خانوم که به نظر شما غیر زیباست هم نباید گل بفروشه کنار خیابون .زیبایی چیزی به انسانیت انسان اضافه نمیکند و زیبا نبودن هم چیزی از انسان کم نمیکنه.مشکل شما اینه که به اصل وجودی انسان توجه نمیکنین و تو ظاهر آدما موندین
اون خانوم زیبایی که شما منظورتونه شاید اصل وجودیش اونقدر زیبا باشه و مفید که بتونه جون انسانهای بیشماریرو نجات بده و شما فقط بر مبنای زیباییش میگی که بره بشه مانکن که یکسری از دیدن کیفشو ببرن و اینطوری شما بهش ظلم کردین و درجه اونو اونقدر پایین آوردین که درجه یکی از این مانکناییه که میذارنشون پشت ویترین مغازه ها
چرا یک نفر مرد که داره تو معدن کار میکنه نباید بره بشه مانکن یا خوانندگی کنه دل مردمو شاد کنه؟
چرا باید تو معدن کار کنه؟
چرا یک کارگر ساختمانی باید این همه زحمت بکشه و نره بشه خواننده و مانکن؟
متن زیرم میذارم بخونی هی نگی خانومای زیبا باید برن مانکن بشن
سرانجام سیاه زنان مدل و مانکن ها !

رادیو زمانه: «تنهایی و تحقیر، بسیاری از دختران مدل را به ناگزیرهای دیگر می‌کشاند. کارهایی نظیر مدل برهنه شدن در مجلات مردانه و البته شرکت در ویدئوهای ***ی از پیشنهادات اولیه‌ای است که با آن مواجه می‌شوند. خطر اعتیاد، بیماری‌های رفتاری و روانی و حتی تن‌فروشی نیز از جمله ناهنجاری‌های گسترده است که در پیرامون این شغل وجود دارد.»

به گزارش سرویس فرهنگی جام نیوز به نقل از خبر روز سه شنبه 22 نوامبر (1 آذر) سایت رادیو زمانه؛ یک استاد یار رشته جامعه شناسی از دانشگاه نیویورک واقعیت های تلخ مدل شدن مانکن ها را به کتاب تبدیل کرد.
"اشلی میرز"، استادیار رشته جامعه‌شناسی دانشگاه نیویورک که خود نیز روزگاری سودای حضور در صنعت هیولائی مانکن ها را در سر داشته، اکنون در صدد است با نوشتن کتابی که نامش را "قیمت زیبائی" نهاده، پرده ای از راز سوء استفاده از زنان در غرب را به نمایش بگذارد.
رادیو زمانه در این خصوص نوشت: «نوشتن کتاب درباره "زندگی واقعی دختران مدل لباس" و تحقیق درباره زندگی ناامیدکننده و غیر رویایی دختران مدل برای او فرصت دوباره‌ای بود تا به دنیایی برگردد که خودش نیز در آرزوی دستیابی به شهرت و موفقیت آن را تجربه کرده بود.»
این رادیو که به شدت اخبار مربوط به فمنیست ها و همجنس گرایان را تعقیب می کند، افزود: «نویسنده به خاطر حضور کوتاهش در دنیای مد، از نزدیک با دنیای بی‌ در و پیکر آن آشنا بوده و از همه مهم‌تر، از رنج و سرگردانی دختران زیبارویی که از سراسر جهان به امید آرزوهای بزرگ به این صنعت! می‌پیوستند نیز خبر داشته است.»
رادیو زمانه با اشاره به تحقیقات صورت گرفته توسط استاد جامعه شناسی دانشگاه نیویورک افزود: «به عنوان نمونه در اغلب موارد دختران مدل مبالغ هنگفتی را از جیب خود هزینه می‌کنند تا مثلاً در مجلات زنانه عکسی از آنها وجود داشته باشد. از معدود مجلاتی که به مدل‌های خود پول می‌دهد مجله معروف «ووژ» است. مبلغ 150 دلاری که این مجله به مدل‌های خود می‌پردازد حتی گوشه‌ای از مخارج مسافرت مثلاً یک دختر برزیلی را در بر نمی‌گیرد که به اروپا می‌آید تا ذوق‌زده، عکسی از خود در مجله فوق ببیند.»
در ادامه این تحقیقات آمده است: «دختران مدل تاریخ مصرف بسیار کوتاهی برای جلب توجه ناگهانی و به اصطلاح کشف شدن دارند. نمایندگان آژانس‌های مدل‌ساز به دختران بالای 20 سال می‌آموزند که "بگویید 19 ساله هستید"، چه کسی پاکت شیری را می‌خرد که زمان مصرف آن به زودی به سر می‌آید؛ آن هم وقتی که پاکت‌های تازه‌تر شیر هر لحظه وارد بازار می‌شود.»
در ادامه این داستان تلخ، رادیو زمانه هلند اضافه کرد: «نویسنده کتاب "قیمت زیبایی" به این نکته مهم اشاره می‌کند که از اواخر قرن بیستم صنعت مد و آژانس‌های مربوطه به ناگهان با موج وسیع دختران زیبا از سراسر جهان روبه‌رو شده‌اند و به هم خوردن تناسب عرضه و تقاضا باعث افول آشکار نرخ پرداخت به مدل‌ها شده است. این روز‌ها، شانس سوء استفاده از پری رویانی که با هزاران امید وارد این تجارت بزرگ می‌شوند بیشتر از پیش شده است. اکثر آژانس‌ها از این تازه واردین خوش خیال، مجانی استفاده می‌کنند و به سرعت آنها را از صحنه خارج می‌کنند و از خوش‌خیالان دیگر بهره می‌برند.»
این رادیو ادامه داد: «دختران مدل که از کشورهای دیگر به امید نقش بستن تصویرشان روی اجناسی با مارک‌های معروف به مراکز اصلی مد می آیند، چاره‌ای ندارند جز آن‌که ده‌ها هزار دلار خرج کنند تا هر طور شده در مراکز فوق شانس خود را آزمایش کنند. اکثر این دختر‌ها اگر خوش‌شانس باشند تبدیل به "مدلِ پولکی" می‌شوند و کارشان این خواهد بود که به گونه‌ای طاقت‌فرسا در طی ساعات طولانی در مجلات دست دوم و سوم و سایت‌های بی‌نام و نشان برای مبلغی ناچیز ژست بگیرند تا امورات روزانه‌شان بگذرد.»
رادیو زمانه به نقل از "اشلی میرز"، استادیار رشته جامعه‌شناسی دانشگاه نیویورک پایان کار این دختران را اینگونه ارزیابی کرد: «در این میان، تنهایی، کم تجربه بودن، فشار مالی و تحقیر، بسیاری از دختران مدل را به ناگزیرهای دیگر می‌کشاند. کارهایی نظیر مدل برهنه شدن در مجلات مردانه و شرکت در ویدئوهای ***ی از پیشنهادات اولیه‌ای است که با آن مواجه می‌شوند. خطر اعتیاد، بیماری‌های رفتاری و روانی و حتی تن‌فروشی نیز از جمله ناهنجاری‌های گسترده است که در پیرامون این شغل وجود دارد.»
سایت رادیو زمانه در انتها مقاله خود را چنین به پایان برد: «اشلی میرز از تاثیر روانی بسیار قوی رسانه‌ها روی دختران جوان و خودش می‌گوید و اقرار می‌کند که با وجود این‌که دانشجوی رشته جامعه‌شناسی بوده، نتوانسته از دامِ رویاهای شغل پر زرق و برق مدل‌ها بگریزد و به این‌ترتیب استادیار دانشگاه نیویورک و نویسنده کتاب "قیمت زیبایی" در سال‌های اولیه دانشگاه جذب این صنعت می‌شود.»

چون تو اون فضای باز و بعد از کلی پیاده روی و ورزش حال میده یکی بخونه تو هم بشینی پیشش و گوش کنی به صداش و چشم بدوزی به مناظر اطراف و لذت ببری
ای صفا میده

آخرین ویرایش:

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
بستگي داره هركس تازه كردنه روحو توچي ببينه كاربر گرامي... چرا فك ميكني همه بايد با انجام چنين كاري روحشون تازه بشه!!!!!!!

مگه کسی گفته همه برن کنسرت؟!!!چرا نباید کسانی که اینجوری روحشون تازه میشه،حق ندارن برن؟!!!

ببخشيد آيا خانم هاي زيبا بايد زيباييشونو در معرض نمايش براي همه بذارن......!!!اگر به نظره شما اينطوره پس چه فرقي داره مانكن و خواننده بودن با فروش گل سر خيابون !!!!
خیر! اون یک مثال برای بدترین حالتشه....تو این جملات،اشاره شده که یه خانوم خوش تیپ و زیبا،داشت گل می فروخت....ایا اون خانم خوشکل و زیبا،تو یه شوی مد،بیشتر پول در نمی اورد؟! در هر دو حالت،مردم اونو خوشتیپ و زیبا میدیدن....تفاوتش این بود که یه جا،ممکن بود کسی بهش اسیب برسونه،یه جا در امنیت کامل بود!!
در هر صورت،هنوز هم فقط یه مثال از بدترین حالت ممکن بود!

آيا رقصيدن و خوندن فقط در مكان عمومي و براي ديگران روحو تازه ميكنه؟؟؟

ای افقط در کوه روح رو تازه میکنه؟!! کافی شاپ مکان عمومیه،بعد کوه نیست؟!!! چرا اونی که دوست داره رقصیدن رو تو کوه ببینه،نمیره کوه و اونی که تو کافی شاپ دوست داره،نمیتونه بره کافی شاپ؟!! هر کسی یه جور روحش تازه میشه دیگه!!

واقعا در عجبم که شما اصلا تو ایران زندگی میکنی یا نه؟!اگه تو ایرانی کجای ایرانی ؟! اگه تهران باشی و اینحرفارو بزنی که تعجب چند برابر میشه
خیر من ایلام هستم...

همون کنسرتای برج میلاد کافیه که حرفاتو رد کنم. چون امروزه دیگه اجرای کنسرت دیگه یه چیز عادیه همه جا
کنسرته کی؟ ساسی مانکن؟؟؟ یا چی حسن خراطها؟

دید مثبت ترش اینه که علاوه بر این کنسرت ها میشه تو کوه و دشت و دمن و فضای باز و با اکسیژن خالص یه صفایی به ریه هات و حنجرت بدی و دل گردشگران و ورزشکارانی که دارن از از طبیعت لذت میبرن رو شاد کنی

حالا اگه یه نفر نخواست یه روز کامل زندگی رو تعطیل کنه و بره کوه و شانسی بخوره به یه بابایی که داره میخونه و خواست فقط 2 ساعت از وقتش رو تو یه کنسرت درست و حسابی بگذرونه،باید چیکار کنه؟؟؟؟؟اصلا مگه ادم میره کوه که اهنگ گوش کنه؟!!ادم میره کوه که پیاده روی کنه،از کوه بالا بره،چند تا کبک بزنه بخوره و بیاد پایین!!(نظر شخصی رو دخیل میکنین،نظر شخصی رو میارم وسط!!!)

اساسا هر صدایی هم که شما تو کوه و دشت دمن میشنوی شاید در حد همون رفع خستگی باشه و نه در حد اجرای کنسرت
خوب،پس کنسرت چی شد؟؟

مگر یک خانوم زیبا یک کالاست که به صرف زیبا بودن براش شغل تعیین بشه؟
اگر خودش بخواد،بعله....مود بودن،کالا بودن نیست...یه شغل بسیار محبوب بین دخترا در همه جای دنیاست....مگر اینکه دخترای ایرانی دوست داشته باشن بهشون بگی زشت!!....

بله یک خانوم زیبا نباید گل بفروشه کنار خیابون ولی یک خانوم که به نظر شما غیر زیباست هم نباید گل بفروشه کنار خیابون .
نه یک خانم،که یه بچه هم نباید گل بفروشه.... اگه یه ماشین زد بهش،اونقوت چی؟ کی میخواد جواب بده؟ من با خانم زیبا یا زشت یا نا زیبا بودنش کار ندارم،با شغلش کار دارم.....

مشکل شما اینه که به اصل وجودی انسان توجه نمیکنین و تو ظاهر آدما موندین

هه هه ماخ!! ایا گل فروختن،انسانیت رو حفظ میکنه؟؟؟؟ایا شنیدن روزی هزار تا جمله از هزار نفر،چیزی از احساس در وجود ادم میذاره که بخواد انسانیت و ادم بودن هم بذاره؟

چرا یک نفر مرد که داره تو معدن کار میکنه نباید بره بشه مانکن یا خوانندگی کنه دل مردمو شاد کنه؟
چرا باید تو معدن کار کنه؟
چرا یک کارگر ساختمانی باید این همه زحمت بکشه و نره بشه خواننده و مانکن؟
متن زیرم میذارم بخونی هی نگی خانومای زیبا باید برن مانکن بشن

جواب دوست قبلی رو دادم که منظور از مدل شدن،بدترین حالت بوده....ولی ایا کارگر معدن بودن،کاریه که یه نفر باید انجام بده با اون همه خطر؟؟ من با همش مخالفم....

دوست عزیز،ما رو یکی از بزرگترین منابع نفت و گاز دنیا نشستیم....ما مثلا خبر مرگمون انرژی هسته ای داریم...مثلا کارخونه ی ماشین سازی،زمین کشاورزی و صنایع دستی داریم....ما اماکن توریستی و ..... داریم،چرا باید مردممون اونقد تنگ دست باشن که مجبور باشن برن کنار خیابون گل بفروشن؟ تو مملکتی که تحصیل رایگانه،چرا باید مردم گل فروش خیابونی بشن؟؟؟؟؟ شغل گل فروشی رو کاری ندارم...گل فروش خیابونی رو کار دارم....
اینا شایسته ی یک شهروند ایرانی نیست.... در بدترین حالت،باید از خارج کشور افرادی برای انجام کار توی معدن بیارن....کلی هم سپاسگذارمون میشن اون مردم.....

چون تو اون فضای باز و بعد از کلی پیاده روی و ورزش حال میده یکی بخونه تو هم بشینی پیشش و گوش کنی به صداش و چشم بدوزی به مناظر اطراف و لذت ببری
عزیز من،منظور این نیست که چقد حال میده!!خودمم میدونم که چقد باحاله....منظور بنده اینه که چرا نباید تو شهر،کنسرت های درست حسابی برگذار بشه؟!!! نصف بیشتر خواننده های درست حسابی ما،بیرون مملکت وایسادن و طرفداراشون هزار هزار تو ایران داره موهاش سفید میشه....

فرض کنیم من دوست دارم برم کنسرت،شما دوست داری بری مسجد، چرا من برای رسیدن به کنسرت،باید برم بیرون کشور و کلی پول خرج کنم که تازه کنسرت هنرمند مورد علاقم رو ببینم،ولی شما سرت درد بگیره از بس داری فک میکنی بری کدوم مسجد!! فرق بنده و شما چیه؟

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه کسی گفته همه برن کنسرت؟!!!چرا نباید کسانی که اینجوری روحشون تازه میشه،حق ندارن برن؟!!!
کسانی که دوست دارن برن کنسرت میرن چون کنسرت هست.شما جاشو بلد نیستی.برو بگرد پیدا میکنی

خیر! اون یک مثال برای بدترین حالتشه....تو این جملات،اشاره شده که یه خانوم خوش تیپ و زیبا،داشت گل می فروخت....ایا اون خانم خوشکل و زیبا،تو یه شوی مد،بیشتر پول در نمی اورد؟! در هر دو حالت،مردم اونو خوشتیپ و زیبا میدیدن....تفاوتش این بود که یه جا،ممکن بود کسی بهش اسیب برسونه،یه جا در امنیت کامل بود!!
بله درست میگی
در بدترین حالت ممکن زن زیبا میتونست مانکن باشه ولی این بدترین حالت ممکن بود
بهترین حالتش این بود که اون زن زیبا میتونست یک جراه زبردست یا یک آشپز ماهر یا یک معلم دلسوز یا یک وزیر با لیاقت باشه.
آیا کسی که زیباست نمیتونست جراح باشه یا فضانورد.حتما باید مانکن باشه که بدترین شکله

ای افقط در کوه روح رو تازه میکنه؟!! کافی شاپ مکان عمومیه،بعد کوه نیست؟!!! چرا اونی که دوست داره رقصیدن رو تو کوه ببینه،نمیره کوه و اونی که تو کافی شاپ دوست داره،نمیتونه بره کافی شاپ؟!! هر کسی یه جور روحش تازه میشه دیگه!!
هر کسی یه جور روحش تازه میشه و هر کسی هم یه جور روحش آزرده میشه
شما چرا به فکر روح دیگران نیستی که ممکنه آزرده بشه
حتما میخای بگی خوب نیاد کافی شاپ. اونوقت منم میگم اونیکی نیاد کافی شاپ .همیشه باید دقت کنی قوانین بر مبنای نظر اکثریت جامعه وضع و اجرا میشه

خیر من ایلام هستم...
خوش به حالتون

نه کنسرت جنیفر لوپز با مرحوم مایکل جکسون

حالا اگه یه نفر نخواست یه روز کامل زندگی رو تعطیل کنه و بره کوه و شانسی بخوره به یه بابایی که داره میخونه و خواست فقط 2 ساعت از وقتش رو تو یه کنسرت درست و حسابی بگذرونه،باید چیکار کنه؟؟؟؟؟اصلا مگه ادم میره کوه که اهنگ گوش کنه؟!!ادم میره کوه که پیاده روی کنه،از کوه بالا بره،چند تا کبک بزنه بخوره و بیاد پایین!!(نظر شخصی رو دخیل میکنین،نظر شخصی رو میارم وسط!!!)
آره حق با شماست کسی که بخاد بره کنسرت نمیره کوه میره کنسرت.تو این مورد نظرمون مشترکه
اونی که میره کوه کبک میزنه میخوره میاد پایین آخرین بارش میشه میره کوه کبک میزنه .یهو دیدی محیط بانه به جای کبک زدش.هر کیم بخاد میره کوه کبک بزنه دیگه کبکی نمیمونه برا طبیعت
نظر شخصیتم داره طبیعتو داغون میکنه

خوب،پس کنسرت چی شد؟؟
کنسرت سر جاشه. میتونین برین

اگر خودش بخواد،بعله....مود بودن،کالا بودن نیست...یه شغل بسیار محبوب بین دخترا در همه جای دنیاست....مگر اینکه دخترای ایرانی دوست داشته باشن بهشون بگی زشت!!....
:biggrin: ببین برا تحریک دخترای ایرانی نسبت به نوشته من از چه روشی باحالی داری استفاده میکنی.من گفتم زیبایی مهم نیست مهم انسانیت.حالا تو بگو تو به دخترا گفتی زشت .دمت گرم

نه یک خانم،که یه بچه هم نباید گل بفروشه.... اگه یه ماشین زد بهش،اونقوت چی؟ کی میخواد جواب بده؟ من با خانم زیبا یا زشت یا نا زیبا بودنش کار ندارم،با شغلش کار دارم.....
خوب اینو از اول میگفتیمنم باهات موافقم که یک انسان به اجبار نباید کنار خیابون گل بفروشه
ولی شاید خوشش میومده ،نمیشه؟ همون طور که به قول شما دوست دارن برن بشن مانکن

هه هه ماخ!! ایا گل فروختن،انسانیت رو حفظ میکنه؟؟؟؟ایا شنیدن روزی هزار تا جمله از هزار نفر،چیزی از احساس در وجود ادم میذاره که بخواد انسانیت و ادم بودن هم بذاره؟
فروختن گل انسانیت رو حفظ میکنه بله حفظ میکنه.برای کسی که دوست نداره به خاطر دوزار دستشو جلوی اینو اون دراز کنه انسانیتشو حفظ میکنه.اونایی هم هزار تا جمله میگن نشون میدن که انسانیت ندارن
ولی آیا مانکن بودن انسانیت رو حفظ میکنه؟آیا روزی هزارتا حرف شنیدن از اینو اون انسانیت ادمو حفظ میکنه؟ حرف خودمو به خودم پس ندی؟;)

جواب دوست قبلی رو دادم که منظور از مدل شدن،بدترین حالت بوده....ولی ایا کارگر معدن بودن،کاریه که یه نفر باید انجام بده با اون همه خطر؟؟ من با همش مخالفم....
پس کی باید تو معدن کار کنه؟ از فضا باید آدم بیاریم کار کنه؟بلاخره کار یه انسانه ولی باید مزایاش خیلی زیاد باشه تا ارزشش اونهمه زحمت رو داشته باشه
دوست عزیز،ما رو یکی از بزرگترین منابع نفت و گاز دنیا نشستیم....ما مثلا خبر مرگمون انرژی هسته ای داریم...مثلا کارخونه ی ماشین سازی،زمین کشاورزی و صنایع دستی داریم....ما اماکن توریستی و ..... داریم،چرا باید مردممون اونقد تنگ دست باشن که مجبور باشن برن کنار خیابون گل بفروشن؟ تو مملکتی که تحصیل رایگانه،چرا باید مردم گل فروش خیابونی بشن؟؟؟؟؟ شغل گل فروشی رو کاری ندارم...گل فروش خیابونی رو کار دارم....
اینا شایسته ی یک شهروند ایرانی نیست.... در بدترین حالت،باید از خارج کشور افرادی برای انجام کار توی معدن بیارن....کلی هم سپاسگذارمون میشن اون مردم.....
ببین منم نگفتم که مملکت گل و بلبله
مشکلات خیلی زیاده و من قوبل دارم
من که تاحالا کسیو ندیدم تو خیابون گل بفروشه ولی روزنامه فروشی دیدم :دی
حالا در هر صورت خوب نیست که اینگونه شغلهای کاذب جریان داشته باشن و شان ایرانیها نیست
دوست عزیز ایلامی میدونم منظورت چیه که میگی باید از خارج از کشور بیارن که تو معادن کار کنن ولی آیا اونایی که از خارج میان آدم نیستن؟ من حرفم فقط مردم خودمون نیستن.ایرانیا که خونشون از بقیه مردم دنیا رنگینتر نیست.هم من نسبت بهمملکتم تعصب دارم هم شما.ولی من منظورم کل آدماست.اگه یک ایرانی نباید تو معدن کار کنه خوب یه افغانیه بدبختم نباید کار کنه یه عراقی هم نباید کار کنه یه آمریکایی هم نباید کار کنه.همه اینا انسان هستند. ولی میگم حالا که نمیشه اجتناب کرد از این قضیه باید مزایاشون رو اینقدر ببرن بالا که ارزش کارشون رو داشته باشه براشون

فرض کنیم من دوست دارم برم کنسرت،شما دوست داری بری مسجد، چرا من برای رسیدن به کنسرت،باید برم بیرون کشور و کلی پول خرج کنم که تازه کنسرت هنرمند مورد علاقم رو ببینم،ولی شما سرت درد بگیره از بس داری فک میکنی بری کدوم مسجد!! فرق بنده و شما چیه؟
شما باز گفتی کنسرت نیست
چرا نیست؟ پس این کنسرتایی که هست چیَن؟ فرق بنده و شما اینه که من هر وقت دلم بخاد میرم مسجد و هر وقت دلم بخاد داخل کشور میرم کنسرت
شمارو نمیدونم برا چی میری خارج کشور کنسرت.وضعتون خوبه دیگه

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی خیلی خیلی جالب بود ....
مرسی از استارتر تاپیک....
واقعا منفی بافی خوب نیست ولی واقعا هم مثبت اندیشی زیادم خوب نیست...
کلا آدمای منفی باف زندگی سخت تری دارن ولی موفق تر هستن...
آدم باید همیشه یه درصدم شده احتمال منفی رو بده تا در هنگام شکست زیاد داغون نشه....

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسانی که دوست دارن برن کنسرت میرن چون کنسرت هست.شما جاشو بلد نیستی.برو بگرد پیدا میکنی

سوای اینکه تو استان 700 هزار نفری ما،کنسرت بگذار نمیشه، ولی کنسرت شهرهای دیگه هم رفتیم!!بیشتر شبیه نمایش عروسکی شبکه 2 بود که تو بچگی میدیدم!!!!

در بدترین حالت ممکن زن زیبا میتونست مانکن باشه ولی این بدترین حالت ممکن بود
دقیقا....اگر خانمی نمیتونه جراح بشه یا معلم،یا وزیر،ایا باید بره گل فروش بشه؟! یعنی از نظر شما،مانکن بودن از گل فروش بودن بد تره؟!!

هر کسی یه جور روحش تازه میشه و هر کسی هم یه جور روحش آزرده میشه

حالا مثلا یه کنسرت،تو جایی که صداش بیرون نمیاد،چه اذاری برا شما داره که بخواد شما رو ناراحت کنه؟!!
فرض کن 2 تا کوچه پایین تر از خونه ی جنابعالی،داریوش کنسرت گذاشته،صدا بر خلاف مساجد و برنامه های مذهبی،به شما نمیاد،اصلا بیرون نمیاد که به شما برسه،پلیس هم امور تامین امنیت و .... رو بر عهده داره،چه چیزی خاطر شما رو ازرده میکنه؟

خوش به حالتون
اگر یه تله کابین اضافه میشد،منم میگفتم که خوش به حالمون! حالا جایگاه بنزین سوپر هم اضافه شد که چه بهتر!!

نه کنسرت جنیفر لوپز با مرحوم مایکل جکسون
حبیب،شجریان،داریوش،معین،سیاوش قمیشی،امینم و.....از جنیفر زیاد خوشم نمیاد....
ولی برا مایکل،حاضر بودم همین الان ماشینم رو بفروشم،برم کنسرتش...!!!

اونی که میره کوه کبک میزنه میخوره میاد پایین آخرین بارش میشه میره کوه کبک میزنه .یهو دیدی محیط بانه به جای کبک زدش.هر کیم بخاد میره کوه کبک بزنه دیگه کبکی نمیمونه برا طبیعت
نظر شخصیتم داره طبیعتو داغون میکنه

تو فصل شیکار،جنگل بانه نمیزنه کسی رو!تازه در بدترین حالت،میاد مجوزت رو میبینه و میگی که خودت شخصا زیاده روی نمیکنی و شاید تو ماه،2 تا بیشتر هم نزنی!!

:biggrin: ببین برا تحریک دخترای ایرانی نسبت به نوشته من از چه روشی باحالی داری استفاده میکنی.من گفتم زیبایی مهم نیست مهم انسانیت.حالا تو بگو تو به دخترا گفتی زشت .دمت گرم

به قول مامانم، دهن ادم زنده نمیشه حرف گذاشت!! من گفتم که همه ی دنیا،دخترا دوست دارن بهشون اطلاع بدی خوشکلن!! مگر اینکه دختر های ایرانی استثنا باشن و دوست داشته باشن بهشون بگی زشت!! پس،شغل مانکن بودن،براشون از گل فروش خیابونی بودن بهتره....

ولی شاید خوشش میومده ،نمیشه؟ همون طور که به قول شما دوست دارن برن بشن مانکن

اونجاش دیگه به من ربطی نداره!! خوشش اومده پس خوشش اومده.....بحث اینه که قطعا خوشش نمیاد!!!

ولی آیا مانکن بودن انسانیت رو حفظ میکنه؟
زیر یه سقف،یه لباس،جلوی چندین نفر عکاس و طراح دیگه،یه لباس خوشکل بپوشی و همه ازت تعریف کنن و بگن افرین چه خوشکل شدی روحت رو تازه و سرزنده نگه میداره یا مثلا تو فظای بیرون،پر از بوق ماشین ها،منتظر باشی و خدا خدا کنی!!! که شاید این ماشینی که شیشش رو میده پایین،گل بخره؟!! حقوق ثابت،بیمه و معروف شدن بهتره یا گل فروش بودن که حسرت خوردن یا پوشیدن درست حسابی داشته باشی؟! کدومش انسانیت رو حفظ میکنه؟!( این حالت،یه استثنا داره اونم اینه که شما پیشفرضت این باشه که تمام مدل ها،فا ح شه اند)

پس کی باید تو معدن کار کنه؟ از فضا باید آدم بیاریم کار کنه؟بلاخره کار یه انسانه ولی باید مزایاش خیلی زیاد باشه تا ارزشش اونهمه زحمت رو داشته باشه
مگه روبات ها اینجورین(دستتون رو کج کنین!! و بهش اشاره کنین جای من!) که ادما برن تو معدن کار کنن؟وقتی طرف جونش مستقیما در خطره،بدون هیچ نتیجه ی مثبت و کارگشایی برای مملکتش،به هیچ قیمتی نمیشه فرستادش اون تو!!

همه اینا انسان هستند. ولی میگم حالا که نمیشه اجتناب کرد از این قضیه باید مزایاشون رو اینقدر ببرن بالا که ارزش کارشون رو داشته باشه براشون

این یه مبحث کلیه و بحث من اینه که کشور ما باید حتی الامکان سعی کنه خطرات رو برای مردم کشور خودش کم کنه...هر کشوری برا مردم خودش....باید سعی بشه روش های جایگزین بیان رو کار....
افراد حاضر رو من شخصا میفرستادم تو کوه درخت بکارن!!که محیط زیست وضعش بهتر بشه!! احتمالا از لحاظ امنیتی هم کاربرد داشت!!

شما باز گفتی کنسرت نیست
هست!ولی کنسرت کسی که من دوست دارم نیست....بالاخره باید برای تمام سلیقه ها راه حل باشه دیگه؟!!

شمارو نمیدونم برا چی میری خارج کشور کنسرت.وضعتون خوبه دیگه
کجا رفتم؟! تازه امسال دارم پولامو میذارم رو هم که برم کنسرت معین تو سلیمانیه!(تازه اگه کنسرت گذاشتن!!اگه نداشتن که دیگه پول من نمی رسه!!)

واقعا منفی بافی خوب نیست ولی واقعا هم مثبت اندیشی زیادم خوب نیست...
باید ادمایی باشن که با دید منفی همه چیز رو ببینن تا مشکلات در بیاد و پیشرفتی حاصل بشه....
اگر با دید مثبت به اون بادکنک های پرنده(کشتی هوایی!) نگاه میشد،الان مردم هنوز سوار اونا میشدن احتمالا !

به گزارش سرویس فرهنگی جام نیوز به نقل از خبر روز سه شنبه 22 نوامبر (1 آذر) سایت رادیو زمانه؛ یک استاد یار رشته جامعه شناسی از دانشگاه نیویورک واقعیت های تلخ مدل شدن مانکن ها را به کتاب تبدیل کرد.

امیدوارم که در این مورد،یه روز وقت کنید و فیلم بسیار زیبای GIA رو ببینید با بازی انجلینا جولی(جزو اولین فیلم هاشه!!) و در کل،به دنیای وحشتناکه مد اشاره میکنه و قبول دارم که اثارش روی دخترخانم های لطیف،از پایین اومدن معدن هم بدتره،ولی به هر صورت،از گل فروشی خیابونی بهتر میبینمش!!!
هرچند،تو ایلام،و تو شهرهای کرد نشین کلا،دست فروشی خانم ها زیاد جا نیوفتاده و معمولا فروش خیابونی،به عهده ی اقایون از شهرهای شمالی مثلا اذرباییجان ها هستش!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همیشه اعتدال خوبه...
مثلا آدم خوش بین میره هواپیما میسازه ولی آدم بدبین میره چتر نجات میسازه...
آیا اون فرد که به سقوط و شتاب گرانش و حادثه و چتر نجات فکر کرده و ساختش کارش بد بوده؟؟؟
نخیر دوستان حتی ارزش کارش از هواپیما ساختن بیشتر بوده ....
من فک میکنم بحث استارتر چیز ذیگه ای بوده و شما دارین یه بحث دیگه رو دنبال میکنین...
من خودم آدم بدبینی هستم خفن....
به احدی حتی خودم اعتماد ندارم...
درسته زندگیم سخت شده از بس بی اعتمادم اما حداقلش اینه که تا حالا ضربه ی اعتماد بیجا رو نخوردم و واسه همین راضیم از بی اعتمادیم...
امضامو بخونین: قبیله یعنی یه نفر....:یعنی آدم خودش یه قبیلست و به هیشکی نیاز نداره...
فقط خودت و خودت باش به هیشکی اعتماد نکن....

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک کنم مشکل فلسفه دارم!! اخه من خیلی ادم خوش بینی هستم و سرش کلی ضایع شدم بین دوستانم......خیلی به ادمایی اعتماد کردم که گفتن بده،ولی گوش نکردم.....
یا چیزای دیگه که تو حوصله ی این بحث نیست!

خورشید خان

اخراجی موقت
اینجا ما میریم دریا یه گلاب میندازیم تو آب رو به افتاب دراز میکشیم آسمونو نگاه میکنیم و ستاره هارو میشمریم :biggrin:

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز

خیر! اون یک مثال برای بدترین حالتشه....تو این جملات،اشاره شده که یه خانوم خوش تیپ و زیبا،داشت گل می فروخت....ایا اون خانم خوشکل و زیبا،تو یه شوی مد،بیشتر پول در نمی اورد؟! در هر دو حالت،مردم اونو خوشتیپ و زیبا میدیدن....تفاوتش این بود که یه جا،ممکن بود کسی بهش اسیب برسونه،یه جا در امنیت کامل بود!!آهان الان یعنی پرونده کاری هرکسی که توی شو مده مثه آینه پاکه؟!!!هیچ آسیبی بهش نرسیده........البته فک کنم معنای آسیب از نطر ما و اون خیلی فرق داره...شاید برا اون لذته.....
...

خیر من ایلام هستم...

خوب،پس کنسرت چی شد؟؟

اگر خودش بخواد،بعله....مود بودن،کالا بودن نیست...یه شغل بسیار محبوب بین دخترا در همه جای دنیاست....مگر اینکه دخترای ایرانی دوست داشته باشن بهشون بگی زشت!!....طبق کدوم نظر سنجی در کدوم کشور؟؟؟

اتفاق خبر نمیکنه در هر دوصورت

هه هه ماخ!! ایا گل فروختن،انسانیت رو حفظ میکنه؟؟؟؟یا شنیدن روزی هزار تا جمله از هزار نفر،چیزی از احساس در وجود ادم میذاره که بخواد انسانیت و ادم بودن هم بذاره؟

عزیز من،منظور این نیست که چقد حال میده!!خودمم میدونم که چقد باحاله....منظور بنده اینه که چرا نباید تو شهر،کنسرت های درست حسابی برگذار بشه؟!!! نصف بیشتر خواننده های درست حسابی ما،بیرون مملکت وایسادن و طرفداراشون هزار هزار تو ایران داره موهاش سفید میشه....

کاربر گرامی اختلاف بین منو شما عقایدتونه
ازسوابقتون در همین باشگاه هم پیداست

پس بحث بی نتیجست به هیچ جایی نمیرسیم
امیدوارم موفق باشین.....

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاربر گرامی اختلاف بین منو شما عقایدتونه
ازسوابقتون در همین باشگاه هم پیداست

پس بحث بی نتیجست به هیچ جایی نمیرسیم
امیدوارم موفق باشین.....

ببخشید نگرفتم چی شد....