هر کسی کمک میخواد بیاد اینجا بپرسه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب معلومه منم بانظرشماموافقم رشته علوم پایه علاقه ندارم خصوصابه فیزیک وریاضی من بخاطرفرهنگیان امسال کنکوردادم که مجازنشدم پارسال رتبه27000هم مجازشده بودن امسال بایدترازبلای6500بیاریم من بخاطراین که تورشتم نتیجه نمیگیرم میخواسم برم یه دانشگاه دیگه به هرحال ممنون ازراهنماییتون

راستی یه سوال دیگه اگه کسی دانشگاه روزانه قبول شه بعدثبت نام نکنه چی میشه؟!

اگر روزانه مجاز بشید ولی شرکت نکنید تا 1 سال بعدش حق شرکت در کنکور سراسری رو نخواهید داشت.
ولی دو سال بعد بازم میتونید شرکت کنید.

♥ Elena ♥

عضو جدید
من مجبورم رشته مورد علاقم رو بخونم و شاید تو تهران قبول نشم ... مجبورم برم ی شهر نزدیک
دانشگاه آزاد اگه ی جا به غیر از تهران قبول بشم ... چقدر طول میکشه انتقالی بدن بیام تهران ، انتقالی گرفتنش راحته یا نه مثل سراسری اذیتت میکنن؟؟؟؟

دانشجویان دانشگاه ازاد لطفا بگیننن ممنون

NALAHAN

عضو جدید
man 8850 mantaghe 2 shodam delam mikhast moaalem sham vali be khatere 2khtar bodanam va gilani bodanam nemitonam tarbiyat dabir shahid rejaiio nasibioo ....... beram to ilan ham faghat kardani mikhan ke aslan khob nist khili afsorde shodam khiiiiiiiiiiiiiliiiiiiiiiiii hala bayad be fekre reshtehaye mohandesi basham vali nemidonam chi mikham nemidonam chi behtare be nazare shoma che reshteee vase dokhtar khobeoo bazar kar dare

mahsa-sadat

عضو جدید
سلام
من مهندسی شهرسازی رو دوست دارم.
میخوام یکی از انتخاب هامم بزنم
میشه بهم بگید بهترین دانشگاه هایی که درس میدنش کجاهان؟
اصلا خوب هست؟
بازار کارش خوبه؟
اصن نکته ای هست که باید قبل از انتخاب بهش فکر کنم و مد نظر قرار بدمش؟
درضمن من شنیدم از یه جا که حق امضا هم دارن!راسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم کمکم کنید.
:gol:

missysanaz

عضو جدید
سلام
من احتمالا باید بین دانشکده شریعتی و علم و فرهنگ یکی رو انتخاب کنم واسه معماری
شما بودین کدوم رو انتخاب میکردین؟

maryam54321

عضو جدید
با 8550 منطقه 2 شاید مهندسی نساجی امیرکبیر و امار دانشگاه تهران قبول شید ولی رشته از دانشگاه مهمتره

J.AVID

عضو جدید
سلام من گیلانی ام رتبه ام 8550 منطقه 2 شده. می تونم یکی از دانشگاه ی تهران قبول شم؟ کدوم دانشگاه؟ چه رشته ای؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:heart:مرسیییییییییییییییییییی

دولتی کلا خیر.
فقط آزاد یا غیرانتفاعی.

سلامه

عضو جدید
سلام
من واسه يه پسر كنكوري سوال دارم
ميشه خواهش كنم بگين رشته عمران چجورياست؟
مي خواد دانشگاه عمران اراك يا چمران بزنه اما شك داره...................
حالا بين عمران چمران و معدن دانشگاه تهران شك داره
لطفا زودتر كمكم كنين.......
خواهش ميكنم

آقا علی آقا

عضو جدید
[h=2][/h]
من اینس والو یه جا دیگه ام مطرح کردم...:
دوستان بنده در زمان ثبت نام کنکور رشته های خاص رو انتخاب نکردم و الآن در زمان انتخاب رشته مثل یه چیزی پشیمونم...آیا میشه کاریش کرد...؟؟؟ میخوام ببینم برای رفتن به داروسازی ارتش میشه کاری کرد یا نه؟؟؟

apadana34

عضو جدید
از کجا می تونم به بازار کار الان و سه سال اینده رشته برق پی ببرم . و یه طوری اماری داشته باشم تا انتخابش کنم. بعضی ها می گن هست بعضی ها هم می گن اشباع شده چطوری جواب این سوال را می تونم پیدا کنم

missysanaz

عضو جدید
سلام من یه سوال فوری دارم
من کنکور ریاضی و هنر دادم
نمیشه واسه هردوش انتخاب رشته کنم؟
ریاضی انتخاب کردم الان هرکاری میکنم واسه هنر نمیشه آخه جفتش یه شماره پرونده داره میگه قبلا انتخاب کردی از قسمت ویرایش هم هیچ گزینه ای واسه انتخاب رشته جدید وجود نداره....

morteza2010

عضو جدید
سلام من یه سوال فوری دارم
من کنکور ریاضی و هنر دادم
نمیشه واسه هردوش انتخاب رشته کنم؟
ریاضی انتخاب کردم الان هرکاری میکنم واسه هنر نمیشه آخه جفتش یه شماره پرونده داره میگه قبلا انتخاب کردی از قسمت ویرایش هم هیچ گزینه ای واسه انتخاب رشته جدید وجود نداره....
کارت جدید باید بخرید

somaye10

عضو جدید
چه طوری بخونم؟

چه طوری بخونم؟

سلام.من به رشته ی مکانیک علاقه مندم ولی امسال رتبه ام نرسیدوپشت کنکورمی مونم.میشه راهنماییم کنیدکه چه طوری بخونم تاقبول شم؟البته پیش چندتامشاوررفتم ولی درست وحسابی راهنماییم نکردند.واینکه میشه ازطراحی صنعتی یه چیزی که به مکانیک مربوط باشه خوند؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.:gol:

Angel Chemistry

عضو جدید
سلام من شاغلم و تحصیلاتم فوق دیپلمه صنایع شیمایی وقصد ادامه تحصیل دارم اونم مهندسی شیمی که هم به کارم لطمه نزنه هم بتونم ادامه تحصیل بدم امکانش هست؟لطفا راهنمایی کنید
اگه زحمتی نیس جواب رو برایم به صورت پیام بفرستید ممنون

Moonlight3311

عضو جدید
سلام دوستان . من ترم دو کاردانیم و واسه مهر انتخاب واحد کردم به نظرتون اگه توی کنکور سراسری یه دانشگاهی قبول شم می تونم ثبت نام کنم و ترم مهر رو از دانشگاه جدید مرخصی بگیرم و از بهمن برم ؟ ( و اگه قبول کردن انصراف بدم از دانشگاه قبلیم )

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
سلام دوستان . من ترم دو کاردانیم و واسه مهر انتخاب واحد کردم به نظرتون اگه توی کنکور سراسری یه دانشگاهی قبول شم می تونم ثبت نام کنم و ترم مهر رو از دانشگاه جدید مرخصی بگیرم و از بهمن برم ؟ ( و اگه قبول کردن انصراف بدم از دانشگاه قبلیم )
اگر روزانه قبول بشید میتونید از دانشگاه فعلی با تطبیق نمرات بالاتر از 12 انصراف بدید و دانشگاه دیگری ادامه بدید
اگر فعلا ازاد هستید و میدونید ک قبول میشید انصراف بدید چون مرخصی گرفتن هزینه هم میخواد

m1113

عضو جدید
من یه سوال دارم من رشته ریاضی هستم امسال کنکور دادم 21 شهریور هم جواب نهایی میاد سال چهارم یک درس افتادم شهریور هم امتحان دادم هنوز جوابش نیومده نمیدونم قبول میشم یا نه میخواستم بدونم اگه این یه درس قبول نشدم (تک ماده هم ندارم) دانشگاه قبول شدم (فقط غیر انتفاعی زدم ) چی میشه بهم وقت میدن که یه درست رو قبول بشم یا نه؟

lovelygirl_raz

عضو جدید
سلام دوستای گلم
من شنبه صبح میخام برم دانشگاه آزاد و رشته ی ""کاردانی ناپیوسته معماری"" ثبت نام کنم.ولی درهیچ سایتی توضیحات درباره ی دروس کاردانی ناپیوسته معماری رو پیدانکردم

قراره چه درسایی رو بخونم ؟ توی این رشته درس های مربوط به ریاضی خیلی سخته ؟ اگه سخت باشه من مشروط میشم :'( ریاضی و فیزیکم در حد صفره.چون رشته ی اصلیم تجربی بوده.به معماری خیلی علاقه دارم

به نظرتون اگه برم رشته ی معماری از پس درسای سختش بر میام ؟ همه ی رفیقام بهم میگن معماری رشته ی خیلی آسونیه

خاهشا اگه از بچه های سایت کسی رشته ی کاردانی ناپیوسته معماری در دانشگاه آزاد خونده کمکم کنه
یکم از تجربیاتش بگه

آخرین ویرایش:

Moonlight3311

عضو جدید
اگر روزانه قبول بشید میتونید از دانشگاه فعلی با تطبیق نمرات بالاتر از 12 انصراف بدید و دانشگاه دیگری ادامه بدید
اگر فعلا ازاد هستید و میدونید ک قبول میشید انصراف بدید چون مرخصی گرفتن هزینه هم میخواد

هردو دانشگاه غیرانتفاعی هستن باید هزینه انصراف رو بدم . میشه ترم اول از دانشگاه جدید مرخصی گرفت ؟

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
هردو دانشگاه غیرانتفاعی هستن باید هزینه انصراف رو بدم . میشه ترم اول از دانشگاه جدید مرخصی گرفت ؟
اگر ترم بعدی یعنی ترم مهر رو ثبت نام نکنید نیازی به هزینه نیست فقط یک روزی وقت میبره باید حتی از ابدار چی هم امضا بگیرید (مثال زدم )
.
ترم اول قانونه که مرخصی نمیدن ولی چنانچه دارای بند پ باشید امکانش هست .
شما اگر در دانشگاه جدید ورودی بهمن هستید این ترم رو هم بخونید که عقب نیفتید . اگر ورودی مهر هستید همین ترم دنبال کارای انصراف برید

mojtabancaa3106

عضو جدید
من رشته ی متالوژی رو میخونم میگم می تونم به رشته ی مکانیک برم اگه پاسخ مثبته این کار رو انجام بدم

sarina.k

عضو جدید
کسی میدونه میشه واسه ارشد دو رشته مختلف شرکت کرد یا نه؟

miladwwe

عضو جدید
سلام
کسی میدونه برا رفتن به رشته ی مکانیک سیالات یا جامدات کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد امکانش هست
چون تو نیمسال اولش برای انتخاب رشته سیالات یا جامدات نداشت فقط خودرو وحرارتی بود ولی تو این لینک که مربوط به رشته های کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد هست
سیالات وجامدات وجود داره http://iausep.com/silabes/4.asp
من رشتم مکانیک نبوده الکترونیک بوده ومیخوام واسه کارشناسی ناپیوسته برم مکانیک جامدات امکانش هست؟

miladwwe

عضو جدید
سلام
کسی میدونه برا رفتن به رشته ی مکانیک سیالات یا جامدات کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد امکانش هست
چون تو نیمسال اولش برای انتخاب رشته سیالات یا جامدات نداشت فقط خودرو وحرارتی بود ولی تو این لینک که مربوط به رشته های کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد هست
سیالات وجامدات وجود داره http://iausep.com/silabes/4.asp
من رشتم مکانیک نبوده الکترونیک بوده ومیخوام واسه کارشناسی ناپیوسته برم مکانیک جامدات امکانش هست؟

چقدر این بخش فروم ضعیفه

Mohandeselnaz

عضو جدید
دوستان من سوالی در مورد انتقالی داشتم. شرایط انتقالی گرفتن یا مهمان دایم شدن چیه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا