به نظر شما وقتی مردم دنیا اسم ایران را میشنوند یاد چی می افتند؟

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
جان خودت ما رو نخندون:biggrin::biggrin::biggrin:
خنده نداره.
عین حقیقته.
البته بستگی داره چه کشور هایی مد نظر شما باشه.
اگه از کشور های با فرهنگ و ایران دوست بپرسین همونایی رو میگن که منم گفتم.
اما اگه از کشور های بی فرهنگ و حسودی مثل غربی ها بپرسین،معلومه که تمام خصوصیات خودشونو میذارن رو ایران.

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خنده نداره.
عین حقیقته.
البته بستگی داره چه کشور هایی مد نظر شما باشه.
اگه از کشور های با فرهنگ و ایران دوست بپرسین همونایی رو میگن که منم گفتم.
اما اگه از کشور های بی فرهنگ و حسودی مثل غربی ها بپرسین،معلومه که تمام خصوصیات خودشونو میذارن رو ایران.

قبل از انتقاد دوستان به اين تفكيك تون
بايد بگم منم با اين تفكيك موافقم
براي ما كه خدا و رضايتش و پيغمبرش مهم ترين هستن نظر كشور هايي مهمه كه اين ها رو قبول داشته باشن
نه كشور كه سلاح بيشتري داره يا قدرت نظامي داره يا ...
مهم اينه كه كشورهاي اسلامي كه از مسير خدا خارج نشدن و مردم مسلمون دنيا كشور ما رو با ديد خوبي مي بينن
بذار اون كشور هاي از خدا بي خبر :Dهر جور دوست دارن فكر كنن، تبليغ كنن ببينيم به كجا مي رسن (من نظرم اون دنياست ...)

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
اشکالش کجاست؟
کجاش با جای دیگش جور نیست؟
هووووم؟
ببخشید من عقیده رو عقده خوندم !
فکر کردم شما اولش میگین عقده‌ای بعدش میگید باید
به عقیده همدیگه احترام گذشت :)
ولی‌ کلا ما‌ها در جایی نیستیم که بتوونیم همدیگر رو نقد کنیم
کسی‌ که به چیزی اعتقاد نداره هم واسه خودش دلایلی داره
به نظر من هم همه چی‌ قابل نقده پیغمبر هم از همین پوست و گوشت و استخون بوده پس قابل نقده

Nilpar

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من الان که اسم ایران میاد همه یاد کاپیتان شهبازی میوفتن که گل کاشت....دمش گرم از همین جا

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشید من عقیده رو عقده خوندم !
فکر کردم شما اولش میگین عقده‌ای بعدش میگید باید
به عقیده همدیگه احترام گذشت :)
ولی‌ کلا ما‌ها در جایی نیستیم که بتوونیم همدیگر رو نقد کنیم
کسی‌ که به چیزی اعتقاد نداره هم واسه خودش دلایلی داره
به نظر من هم همه چی‌ قابل نقده پیغمبر هم از همین پوست و گوشت و استخون بوده پس قابل نقده

خب اینم حرفیه...
;)

tino25

عضو جدید
جسارتا مهندس میشه این تاپیک رو برداری
دیگه داره کار به جای باریک میکشه!
همه ما ایده ها و نظرات خوبی داریم حالا یکی مخالف یکی هم موافق ولی این بحث کردن ما دردی رو از کسی دوا نمیکنه!!!!
بازم ممنون
سلام دوستان برام جالبه بدونم نظر شما راجع به این سوال چیه؟؟؟

به نظر شما وقتی مردم دنیا اسم
ایران را میشنوند یاد چی می افتند؟

saak

اخراجی موقت
مردم دنیا حتی نمیدونن ایران کجا هست ... که بخوان یاد چیزی بیفتن

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جسارتا مهندس میشه این تاپیک رو برداری
دیگه داره کار به جای باریک میکشه!
همه ما ایده ها و نظرات خوبی داریم حالا یکی مخالف یکی هم موافق ولی این بحث کردن ما دردی رو از کسی دوا نمیکنه!!!!
بازم ممنون

شاید به این دلیل میگی دردی را دوا نمیکنه چون ماها کاره ای نیستیم؟ ولی اونهایی که کاره ای هستن به خاطر منو شما به اون جایگاه رسیدن من و شما و بقیه جزء مردم هستیم ما اگه دردامون را نگیم پس کی بگه؟

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من شما همه میدانید که ایران مشکل داره منم قبول دارم نباید که اینجوری رهاش کرد باید خودمون درستش کنیم که هیچ نتونه بهمون حرفی بزنه
دست در دست هم بدیم ایران را اباد سازیم

نظر شما چیه

EECi

مدیر بازنشسته
سلام
سوال شروع کننده تاپیک یکم مبهم هست! باید مشخص بکنید که از چه جهتی منظورتون هست؟
از بعد مهندسی، پزشکی، نظامی ، اجتماعی و فرهنگی، تاریخی ، اقتصادی و...، منظورتون کدوم یکی هست؟
هر کدام جواب خودش رو دارد
در مجموع دید نسبت به ایران در دنیا مثبت هست
همیشه کیفیت رو مدنظر داشته باشید دوستان نه کمیت رو ، این هم نظر من:gol:

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
سوال شروع کننده تاپیک یکم مبهم هست! باید مشخص بکنید که از چه جهتی منظورتون هست؟
از بعد مهندسی، پزشکی، نظامی ، اجتماعی و فرهنگی، تاریخی ، اقتصادی و...، منظورتون کدوم یکی هست؟
هر کدام جواب خودش رو دارد
در مجموع دید نسبت به ایران در دنیا مثبت هست
همیشه کیفیت رو مدنظر داشته باشید دوستان نه کمیت رو ، این هم نظر من:gol:

سلام.
نه دید کلی مردم دنیا را مد نظرم بود. چون اگه این ابعاد را درنظر میگرفتم تخصصی تر میشد و تعداد کمتری شرکت میکردن و نظرها تقلیل میافت.

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من شما همه میدانید که ایران مشکل داره منم قبول دارم نباید که اینجوری رهاش کرد باید خودمون درستش کنیم که هیچ نتونه بهمون حرفی بزنه

نظر شما چیه

باشه من از شما و همه عزیزانی که نظر شما را دارن دعوت میکنم در این تاپیک شرکت کنن
[h=1]: تمام اونایی که ایرانتون را با تمام وجود میپرستین بیاید تو این سوالو جواب بدید؟[/h]

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که زیاد با خارجی ها برخورد نداشتم ولی چند تا از دکترایی که تو دانشگاه باهاشون صحبت داشتم گاها این رو پرسیدم و هر کدوم یه جواب مشترک داشتن که چه تو آلمان چه تو فرانسه یا انگلیس دولتشون با مردم ایران طوری برخورد می کنن که انگار از یه کشور عقب افتاده اومدی و میخوان بهمون ثابت کنن که ایران قدر اون چیزی که هستیم رو نمیدونه و لایق ما نیست البته به گفته اونها مردمشون زیاد با ایرانی ها مشکل ندارن !!!!!
در واقعیت هم فاصله با اروپا و حتی ترکیه خیلی هست حتی من که خودم عراق رفتم که بعد از جنگ این همه تخریب شده ولی هنوز هم میتونم بگم که بخش هایی از بغداد و محل تولد صدام (تکریت) ملعون خیلی پیشرفتس و به چش میاد یا آذربایجان که با این همه عقب موندگی که داره شاید تو خیلی بخش ها از ایران پیشی داره ....
در کل هم امیدوارم که روز به روز پیشرفت ما زیاد بشه و هنوز جا واسه تلاش خیلی هست و مطمئنا باید در نظر داشته باشیم که کشورمون زیر چه فشار ها و تحریم های بین المللی ناجوان مردانه ای قرار داره...

من که اصلا نمیتونم عراق رو با ایران مقایسه کنم.
من پارسال رفتم
ایران در مقابل عراق بهشته.
وضعشون واقعا رقت اور بود.بخصوص بهداشتشون
فکر میکنم حتی دهاتهای ایران از خیابانهای نجف تمیزتر و خوشبوترند!

EECi

مدیر بازنشسته
حيف ازاينكه دركشوري زندگي مي كنم كه مردمانش فقط اهل حرف اند نه عمل
من افتخار می کنم در کنار مردم ایران زندگی می کنم
فقط بعضی از هموطنان عزیزم ، زود قضاوت می کنند ، که باز هم به بودن در کنار آنها افتخار می کنم:gol:

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
بابا ایرانو دست کم نگیرید
نمونش اخرین شاهکارش
این هواپیمای بدون سرنشین جاسوسی ناسا رو گرفتن
ادم فکرشو میکنه میبینه کم کاری نیست بدون این که هیچ اسیبی برسونند به این وسیله تحت کنترل قرار دادنش خود امریکایی ها اعتقاد داشتن کنترلش غیر ممکن بوده ولی واسه ایرانی هیچ چیز غیر ممکن نیست.
اینو میگن هوش و غیرت ایرانی.;)

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمونش اخرین شاهکارش
ادم فکرشو میکنه میبینه کم کاری نیست بدون این که هیچ اسیبی برسونند به این وسیله تحت کنترل قرار دادنش خود امریکایی ها اعتقاد داشتن کنترلش غیر ممکن بوده ولی واسه ایرانی هیچ چیز غیر ممکن نیست.

اینطوری:

یا اینطوری:

:biggrin:

شادی خانوم

عضو جدید
نمونش اخرین شاهکارش

مرحبا .

اینطوری:

یا اینطوری:

:smile:

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمونش اخرین شاهکارش
دمت گرم
خیلی خوشم اومد
همین آمریکاشم ایرانیا میچرخونن
اینطوری:

یا اینطوری:

:biggrin:خیلی باحال بود
ایول

natashkooh

عضو جدید

نظر شما چیه
مگه ميزارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟