هر كه در اين بزم مقرب تر است.....

hani0

کاربر بیش فعال
نههههههههههههههههههههههههههههههههه.............................
خیلی زوده واسه رفتن!!!!!!!!!!!!!!
خدابیامورزتش..........................

real Crysis

اخراجی موقت
شما رو نمیدونم ولی اعتقاد دارم خدا هرکی رو بیشتر دوست داره زودتر میبره.

kiyanna

اخراجی موقت
خدا مهربون تر از این حرفاست ... خیلی خیلی ... منم حتما واسش دعا می کنم ...
انشالا که حالش خوب میشه و همه ی مشکلات زندگیشون برطرف میشه

نغمه زندگی

عضو جدید
دلم کباب شد اشکم جاری شد
فقط میدونم خدا از ما به اونا مهربون تره و حتما کمکشون میکنه حتما و ما هم براشون دعا میکنیم نه تنها برای الهه جون بلکه برای همه مریضا
اللهم اشف کل مریض

nafas_e_khoda

عضو جدید
اللهم اشف کل مریض بحق نبیک و حبیبک محمد صلی الله علیه و اله و سلم
امشب شب مبعث پیامبره

از خدا میخوام به حق همه ی عشقی که به پیامبرش به محمدش داره الهه رو شفا بده و مشکلات خانوادش رو حل کنه
آمین

Tifany

عضو جدید
سلام
بيشتر شما ها من رو نمي شناسيد چون فعاليت خاصي توي اين باشگاه ندارم اما ديدم دعاي شما براي بچه هاي اين باشگاه چه كار ها كه نكرده....
تو اين چند سال با خانواده اي آشنا شدم كه هر مشكلي كه فكر بكنيد (يا حتي نتونيد فكرش رو بكنيد!) براشون پيش اومده .راستش بعضي وقتا برام سواله كه خدايي كه انقد مهربون و خوبه چه جوري مي تونه اين همه مشكلات عجيب و غريب و البته تا حدودي غير قابل حل رو براي اون ها ايجاد كنه.
تك تك اعضاي اين خانواده از تولدشون زندگي پر فراز ونشيبي رو آغاز كردند. پسر بزرگ خانواده وقتي فقط 40 روزش بود بدون هيچ دليلي مُرد و بعد از چند ساعت بدون هيچ دليل منطقي اي زنده شد! . وقتي 6 سالش بود بخاطر كمك به خانواده ش مجبور بود همه كار كنه، از عملگي بگير تا...و هنوزم كه هنوزه آرزوي مرگ خودش رو داره...بگذريم...من نمي خوام الان قصه ي پر غصه ي اونارو تعريف كنم. دلم نمي خواد ناراحتتون كنم.
سه تا فرزند اين خانواده ديگه الان بزرگ شدند. پسر بزرگشون با اينكه رتبه ي 11 كنكور ارشد سراسري رو داشت بخاطر مشكلاتي كه هنوز براشون ادامه داره علوم تحقيقات درس خوند. دو سال پيش وقتي كه فكر مي كرد زندگي به اون ها روي خوش نشون داده خانواده ش رو به تهران آورد تا پدرش بتونه قلبش رو عمل كنه و خواهر كوچيكش كه مهندسي عمرانش رو گرفته بود و بهترين دانشجوي دانشگاه علم و صنعت اراك بود بتونه واسه كنكور ارشد امتحان بده. وقتي گرفتار كار هاي بستري شدن پدرش بود، همه ي خانواده سرما خوردند كه بعد از مراجعه به دكتر فهميدند خواهر كوچيكتر سرطان خون داره!
(سرطان خون 10 نوع داره كه نوع دهم از همه بدتره و الهه نوع دهم رو داره و نوع دهم 6 درجه داره كه الهه درجه سوم رو داره)
توي اين مدت تمام زندگيشون رو به حراج گذاشتند تا الهه درمان بشه اما بر خلاف پيشبيني بهترين دكتر ها الهه نه به پيوند مغز استخوان جواب داد و نه به شيمي درماني.
توي اين چند روز گذشته سرطان روي مغز الهه اثر گذاشته و دكتر ها قطع اميد كردند.

اين خانواده به حدي با اعتقاد بودند كه حتي شبي نبود كه نماز شبشون ترك بشه اما الان جوري شده كه حتي به وجود خدا هم شك كردند.

من مي دونم اگه خدا بخواد الهه خوب ميشه.
من مي دونم اكه خدا بخواد درد و رنجي كه از اول زندگيشون تحمل كردند جاش رو به شادي ميده.
من مي خوام دعا كنيد كه خدا بخواد!!!
مي خوام دعا كنيد كه با اعتقاد بسم الله الرحمن الرحيم بگيم. فقط همين!

خیلی ناراحت کننده بود.وقتی متنو خوندم گریه کردم .من برای الهه عزیز دعا میکنم و به همه میگم که واسش دعا کنن.در نهایت هرچی خدا بخوا همون میشه.آیه ای هست تو قرآن که خدا به انسان میگه:از من نباید به خاطر اتفاقاتی که واسه انسان میافته سوال بشه!!!اون کسیکه باید از آدما سوال کنه منم!!!!!!!انشاالله خدا کمکشون کنه

Tifany

عضو جدید
بچه ها بعد از مدت ها اومدم تو باشگاه...اصلا فکر نمی کردم کسی باز سراغ این ضفحه رو بگیره...واقعا بهم ریختم.
الهه پاییز89 از پیش ما رفت...الان تنها چیزی که مادرش رو آروم می کنه سنگ مزار الهه توی بهشت زهراست.واسه خانوادش دعا کنید.بدجوری دل شکسته و تنها شدند...اگه الهه رو دیده بودید هیچ وقت چهره ی معصومش رو فراموش نمی کردیدخیلی درد کشید و خیلی زود رفت

خدا رحمتش کنه و به خانوادش صبر بده.الان دیدم

mahsa15

اخراجی موقت
یا من اسمه دواء و ذکره شفا

امن یجیب المضطر اذا دعا و یکشف السوء

mehdi_petro

عضو جدید
کاربر ممتاز
خيلي ناراحت كننده هست.........
آدمي خيلي وقتا دنبال دليل واسه يه سري چيزا ميگرده كه بگه حتما به خيرماست كه اينجوري بشه و ......... خلاصه به خودش دلداري بده كه حتما مصلحت ما در اين بوده اما گاهي بي نتيجه مي مونه و ما از دركش عاجزيم كه اصل موضو رو درك كنيم و دليلو بفهميم و بتونيم اونو درك كنيم.

اميدوارم كه هر چه زودتر مشكل اين خونواده حل بشه و اين دختر هم سلامتي خودشو به دست بياره ........انشا الله

صبر در بلاها و آزمايشاتِ الهي، محك و ملاك شناخت و روشن شدن چهره ي مجاهدان و صابران است. « وَ لَنَبْلُوَنَّكُمْ حَتَّي نَعْلَمَ الْمُجاهِدينَ مِنْكُمْ وَ الصَّابِرينَ وَ نَبْلُوَا أَخْبارَكُم » (ما همه شما را قطعاً مي آزماييم تا معلوم شود مجاهدان واقعي و صابران از ميان شما كيانند، و اخبار شما را بيازماييم.) (محمد/۳۱)

memar_w

عضو جدید
خدا بیامرزتش...
برا خودشو خانوادش خیلی ناراحت شدم

آخرین ویرایش:

فاز 4...باجلان

اخراجی موقت
بازگشت همه به سوی اوست.//.

خداوندش بیامرزد././

و به خونوادش صبر بده.../
شاید بگید چرا.... ولی حداقلش میتونیم برا خونوادش دعا کنیم...اینو که میتونیم./

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها بعد از مدت ها اومدم تو باشگاه...اصلا فکر نمی کردم کسی باز سراغ این ضفحه رو بگیره...واقعا بهم ریختم.
الهه پاییز89 از پیش ما رفت...الان تنها چیزی که مادرش رو آروم می کنه سنگ مزار الهه توی بهشت زهراست.واسه خانوادش دعا کنید.بدجوری دل شکسته و تنها شدند...اگه الهه رو دیده بودید هیچ وقت چهره ی معصومش رو فراموش نمی کردیدخیلی درد کشید و خیلی زود رفت

سلام
بيشتر شما ها من رو نمي شناسيد چون فعاليت خاصي توي اين باشگاه ندارم اما ديدم دعاي شما براي بچه هاي اين باشگاه چه كار ها كه نكرده....
تو اين چند سال با خانواده اي آشنا شدم كه هر مشكلي كه فكر بكنيد (يا حتي نتونيد فكرش رو بكنيد!) براشون پيش اومده .راستش بعضي وقتا برام سواله كه خدايي كه انقد مهربون و خوبه چه جوري مي تونه اين همه مشكلات عجيب و غريب و البته تا حدودي غير قابل حل رو براي اون ها ايجاد كنه.
تك تك اعضاي اين خانواده از تولدشون زندگي پر فراز ونشيبي رو آغاز كردند. پسر بزرگ خانواده وقتي فقط 40 روزش بود بدون هيچ دليلي مُرد و بعد از چند ساعت بدون هيچ دليل منطقي اي زنده شد! . وقتي 6 سالش بود بخاطر كمك به خانواده ش مجبور بود همه كار كنه، از عملگي بگير تا...و هنوزم كه هنوزه آرزوي مرگ خودش رو داره...بگذريم...من نمي خوام الان قصه ي پر غصه ي اونارو تعريف كنم. دلم نمي خواد ناراحتتون كنم.
سه تا فرزند اين خانواده ديگه الان بزرگ شدند. پسر بزرگشون با اينكه رتبه ي 11 كنكور ارشد سراسري رو داشت بخاطر مشكلاتي كه هنوز براشون ادامه داره علوم تحقيقات درس خوند. دو سال پيش وقتي كه فكر مي كرد زندگي به اون ها روي خوش نشون داده خانواده ش رو به تهران آورد تا پدرش بتونه قلبش رو عمل كنه و خواهر كوچيكش كه مهندسي عمرانش رو گرفته بود و بهترين دانشجوي دانشگاه علم و صنعت اراك بود بتونه واسه كنكور ارشد امتحان بده. وقتي گرفتار كار هاي بستري شدن پدرش بود، همه ي خانواده سرما خوردند كه بعد از مراجعه به دكتر فهميدند خواهر كوچيكتر سرطان خون داره!
(سرطان خون 10 نوع داره كه نوع دهم از همه بدتره و الهه نوع دهم رو داره و نوع دهم 6 درجه داره كه الهه درجه سوم رو داره)
توي اين مدت تمام زندگيشون رو به حراج گذاشتند تا الهه درمان بشه اما بر خلاف پيشبيني بهترين دكتر ها الهه نه به پيوند مغز استخوان جواب داد و نه به شيمي درماني.

اين خانواده به حدي با اعتقاد بودند كه حتي شبي نبود كه نماز شبشون ترك بشه اما الان جوري شده كه حتي به وجود خدا هم شك كردند.

من مي دونم اكه خدا بخواد درد و رنجي كه از اول زندگيشون تحمل كردند جاش رو به شادي ميده.

عزیزم دیدم حدود یکساله که نیومدی...

اما هر اتفاقی که میفته بازخورد رفتار و اعمال ماست...

من از 5سالگی زندگی عجیبی رو شروع کردم خیلی گفتم چرا/چرا من؟چرا اینجوری/چرا؟چرا؟چرا؟

اما الان چندسالی میشه فهمیدم نه نباید گفت اونی که مشکل میده مشکل گشاست...

مشکل از ماست گشودنش با اونه...

بهشتمونو ما جهنم میسازیم...

بهشت و اون برمیگردونه...

هر اتفاقی دلیلی مشخص داره...

با مشت زدن به دیوار فقط دستم درد نمیگیره دیوار تو زلزله س که ترک برمیداره...

اینا رو بعنوان درد کشیده ای بهت میگم تا دنیا رو از این نگاه ببینی تا کمتر اسیب ببینی و شکسته شی ...:gol:

شاد باش و از زندگی لذت ببر...

من حرفی برای گفتن مرگ کسی ندارم چون خیلی سخته...

اما یاد گرفتم وقتی صحنه از دست دادن عزیزی رو میبینم دنبال راه های قدر دانی از عزیزانم باشم تا هیچ وقت نه در نبودشون در بودنشون حسرت گذشته رو نخورم

زنده زندگی میکنه ...

انچه خدا به ما عنایت میکنه نعمت و دریغ میکنه حکمت...

دنیا دنیا شادی رو برای تو و همه انسانها ارزو دارم...:gol:

haghighat33

عضو جدید
عزیزم دیدم حدود یکساله که نیومدی...

اما هر اتفاقی که میفته بازخورد رفتار و اعمال ماست...

من از 5سالگی زندگی عجیبی رو شروع کردم خیلی گفتم چرا/چرا من؟چرا اینجوری/چرا؟چرا؟چرا؟

اما الان چندسالی میشه فهمیدم نه نباید گفت اونی که مشکل میده مشکل گشاست...

مشکل از ماست گشودنش با اونه...

بهشتمونو ما جهنم میسازیم...

بهشت و اون برمیگردونه...

هر اتفاقی دلیلی مشخص داره...

با مشت زدن به دیوار فقط دستم درد نمیگیره دیوار تو زلزله س که ترک برمیداره...

اینا رو بعنوان درد کشیده ای بهت میگم تا دنیا رو از این نگاه ببینی تا کمتر اسیب ببینی و شکسته شی ...:gol:

شاد باش و از زندگی لذت ببر...

من حرفی برای گفتن مرگ کسی ندارم چون خیلی سخته...

اما یاد گرفتم وقتی صحنه از دست دادن عزیزی رو میبینم دنبال راه های قدر دانی از عزیزانم باشم تا هیچ وقت نه در نبودشون در بودنشون حسرت گذشته رو نخورم

زنده زندگی میکنه ...

انچه خدا به ما عنایت میکنه نعمت و دریغ میکنه حکمت...

دنیا دنیا شادی رو برای تو و همه انسانها ارزو دارم...:gol:

سلام

عالی بود

انشاالله که خانوادش با نبودن این خانم کنار بیان

ولی شاید الان این خانم جای خوبی باشه که ما حسرتشو بخوریم

...ANTY...

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به این شعر خیلی اعتقاد دارم . . . دقیقا همین طوریه اونا پیش خدا خیلی عزیزن . . . قطعا این یه امتحانه واسه اونا . . . ایشالا بخوبی از پس این امتحان برمیان.

مهندس خرده پا

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خدایا شادی واقعی رو به این خونواده نشون بده.....
هیچ چیزی به اندازه دل شاد تو این دنیا ارزش نداره...پس دلشونو شاد کن...
اساعه ذکر کن فیکون رو براشون محقق کن معبودم:cry:

*Lady Eng*

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا ب حق مقربان درگاهت مرگ منو برسون........دیگه خسته شدم نمیتونم تحمل کنم............

امیدتون به خدا رو هیچ وقت از دست ندین!!!
خدا منتظره که صداش کنید و از ش کمک بخایین
نه اینکه ارزوی مرگ کنید
امیدوارم زودتر امید به زندگی کل وجودتونو پر کنه!!!

Angel Chemistry

عضو جدید
سلام

سلام الان الهه چطوره من تازه این پیام رو دیدم امیدوارم که خوب شده باشن

samira7219

عضو جدید
خدا شفاش بده
ولی تهش هرچیه که خواست خدا باشه امیدوارم خواست وصلاح خدا شفای این خانوم کوچولو باشه.
آمین

najme2002

عضو جدید
سلام

سلام عزیزم منم تازه دیدم انشاله خوب میشه هر چی قسمت باش

• Like
واکنش ها: Nove

vinca

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]اعلام نتایج عکاسی هنری شماره 02 - زندگی[/h]
با فرض حذف کسانی که بیشتر یا کمتر از 5 رای دادن و با احتساب 50 - 40 - 30 - 20 - 10 امتیاز به رای های اول تا پنجم

در کل 57 رای قابل قبول داده شده

رای اول
رای دومرای سومرای چهارمرای پنجم
6
810
4
8643
1076027
943
2266035556
1451043326
1350061331
2550043236
149081102
749033345
1547052054
1141034220
1636012451
1936003343
527014022
2125012230
924011411
423022102
221020121
1218001321
816021010
2014011013
313012000
2810010102
278010011
187000120
247000201
2660
01010
175000102
235010000
291000001

عکس شماره6

Click here to view the original image of 800x1422px.

عکس شماره10

Click here to view the original image of 1200x748px.

عکس شماره22

Click here to view the original image of 683x951px.

عکس شماره14

Click here to view the original image of 1000x750px.

عکس شماره13

عکس شماره25

Click here to view the original image of 1200x1597px.

• Like
واکنش ها: ayja