زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی

نماي ورودي بهشت و جهنم.....

من سمت راستی رو ترجیح میدم !!!

سلام داداش مهدي...شما خوبي عزيز؟ عصر جمعه ات بخير.

سلام پژمان جان خوبي پسرم؟ خوش ميگذره؟

سلامممم مامان گلاب سابق (سایه کنونی) حال شما خوبه ؟ سلامتین ؟ خوش میگذره ؟ چه خبرا ؟

من میخوام پرینتر 4 کار کاره جوهر افشان بخرم !!!! یکی کمکم کنه !!!

نمیدونم مارکش چی باشه :confused: چی بخرم !؟

گلابتون

مدیر بازنشسته
قربونت پسرم سلامت باشي...چه خبرا؟

ايشالا به سلامتي والا من كه سررشته ايي ندارم مادر...از كاربلداش بپرس...

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
یه سؤال آمار:

اگه تو توزیع 2 جمله ای p=0.8 و n=5 اون وقت اگه حداکثر 1 نفر مریض بشه اون وقت می شه: pمی شه x های بزرگتر و مساوی 4؟

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
بذار تو این دیگه

ممنون ولی واریانس نمی خواد احتمالش رو می خواد فکر کنم همونو در نظر بگیرم می شه 0.737

استادمون مثال های ساده ی کتابو حل می کنه بعد کلی تمرین می گه جلسه ی بعد که حل کردیم بردیم نهایتا ً 2-3 تاشو حل می کنه

االان مثلا ً توزیع یک نواخت رو گفته f(x)= 1/k در صورتی که الان یه تمرین هست از توزیع یکنواخت اصلا ً از این فرمول تبعیت نمی کنه

MehD1979

متخصص زراعت و اگرواکولوژی
کاربر ممتاز
ممنون ولی واریانس نمی خواد احتمالش رو می خواد فکر کنم همونو در نظر بگیرم می شه 0.737

استادمون مثال های ساده ی کتابو حل می کنه بعد کلی تمرین می گه جلسه ی بعد که حل کردیم بردیم نهایتا ً 2-3 تاشو حل می کنه

االان مثلا ً توزیع یک نواخت رو گفته f(x)= 1/k در صورتی که الان یه تمرین هست از توزیع یکنواخت اصلا ً از این فرمول تبعیت نمی کنه

مگه ترم چندمی که آمار داری؟ترم 3؟

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
آره ترم 3 هنوز خیلی مونده به شما برسم

اون توزیع 2 جمله ای که گفتم واسه گسسته بود واسه پیوسته یه فرمول دیگه گفته الان پیدا کردم باید از راه انتگرال بریم. اون جلسه که درس می داد من اصلا ً حواسم به درس نبود فقط داشتم اقتصاد می خوندم واسه ساعت بعد که میان ترم داشتم.

MehD1979

کاربر ممتاز
آره ترم 3 هنوز خیلی مونده به شما برسم

اون توزیع 2 جمله ای که گفتم واسه گسسته بود واسه پیوسته یه فرمول دیگه گفته الان پیدا کردم باید از راه انتگرال بریم. اون جلسه که درس می داد من اصلا ً حواسم به درس نبود فقط داشتم اقتصاد می خوندم واسه ساعت بعد که میان ترم داشتم.

اتفاقا اول خواستم اون انتگرالیو بدم

از سال دیگه برا ارشد باید شروع کنی آروم آروم تا از دست کانکس ها نجات پیدا کنی

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
2 جلسه قبل درس رو رفتم خونه نخوندم موند واسه هفته ی بعد که می خواست از درس 2 هفته قبلش امتحان بگیره منم بلد نبودم نخونده بودم. با دوستم رفتیم پیش استاد گفتیم استاد ما درس رو متوجه نشدیم گفت اتفاقا ً من تو خونه داشتم به این فکر می کردم که اسماتون رو هم نمی دونستم فقط می دونستم جلو می شینین فکر کردم برگه ها رو بدم شما تصحیح کنین درستون خیلی خوبه چون کار سختیه. کلی آبرومون رفت

MehD1979

کاربر ممتاز
2 جلسه قبل درس رو رفتم خونه نخوندم موند واسه هفته ی بعد که می خواست از درس 2 هفته قبلش امتحان بگیره منم بلد نبودم نخونده بودم. با دوستم رفتیم پیش استاد گفتیم استاد ما درس رو متوجه نشدیم گفت اتفاقا ً من تو خونه داشتم به این فکر می کردم که اسماتون رو هم نمی دونستم فقط می دونستم جلو می شینین فکر کردم برگه ها رو بدم شما تصحیح کنین درستون خیلی خوبه چون کار سختیه. کلی آبرومون رفت

چه خوش شانس:biggrin:

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی سخته وقتی در اوج شادی ...در اوج با علاقه زندگی کردن...شکست بخوری...وقتی هیچ وقت فکر نکنی که تو هم یه روزی طعم تلخ شکستا
میکشی....خیلی سخته وقتی اون حسی که دوست داشتی تو رو هم درگیر خودش کنه پیدا کنی...تازه بش عادت کنی ...تو اون موقعی که خودت
هم ندونی که دلت میلرزه شکست بخوری..خیلی سخت بود... وقتی رقیبت
را ببینی ..وقتی کسیا که با تمام وجود دوس داری اون طرفا معرفی کنه....
وای شیشه ی غرورم واسه اولین بار شکست ....صدای خرد شدن قلبما
شنیدم .....احساس کردم همه صدای فریاد دلما شنیدن...اون فرشته ی بد جنس هم حتی خم نشد تا جمعش کنه ...مثل باد ازش گذشت...
رفت ...رفت تا با فرشته ی خودش باشه....دلم می خواست گریه کنم ....
فریاد بزنم ....بگم تمام امیدم از بین رفت ...بگم باختم ...نابود شدم...ولی مجبور بودم ساده بگذرم...از کنارشون رد شدم ...تمام وقت حواسم پیش فرشته کوچولوم بود ....نه من هیچ حسی ندارم بعضی موقع ها ادم باید خیلی چیزا را فراموش کنه...منم سعی میکنم فراموش کنم ...با اینکه میدوونم باز هم دلم میلرزه....هیچ کس صدای شکستنما نشنید شاید خودما خودش ....شاید خیلی خوشحال شد وقتی اون شخصا بم معرفی کرد ..
نمی دونم این کارش چه معنا داشت ... ولی تمام ارزوهامو با خودش برد...
کاش اون موقع وقتی اون ۲ تا با هم بودن نمیرسیدم....کاش و کاش و هزاران کاش....
دلم گرفته ...دلم میخواد گریه کنم وای اشکام خشک شده ...باید با بغض تمامش کنم... خدایا مثل همیشه کمکم کن ...نمی خوام ذوب بشم ...توی این یخ بندونه دلم...

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز هم باران می بارید و من بی توجه به ان می دویدم ....می دویدم تا شاید تمام خاطرات در زیر باران شسته شود ....تا شاید دلم ارام شود ...دویدم...
دویدم به بهانه ی فراموش کردنت....دویدم به بهانه ی ارامش...اما....باز هم
تو بودی...تو بودی و وجودم را به اتش می کشیدی....می خواستی من را
از پا در اوری..موفق هم شدی...دیگر دیر شده بود.....دیر برای از تو گذشتن
دیر برای از عشق گذشتن....
و روز دیگر باز هم کنار پنجره ایستاده بودم ...باز هم به اسمان به باران نگاه می کردم ...و باز هم به تو می اندیشیدم ای همه فکر و هستی من...من توان بی تو بودن را ندارم...!

MehD1979

کاربر ممتاز
بچه ها ببخشید من که بیهوش شدم

بچه ها ببخشید من که بیهوش شدم

خدارا باید هزاران هزار بار شکر کنیم که چینی نیستیم !!!!؟؟؟؟؟

Chinese Dishes !!!! for You

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
دردی شیرین سر بر سینه ی بی قرارم می کوبد،..

دردی شبیه عشق!

دردی که سایه ی نوازشگر نگاهت را می جوید...

کاش می دانستی که چه قدر دلتنگ توام.

لب هایم خاموش اند اما کاش غوغای درونم را می شنیدی...

تا من همیشه ارام و بی پروا،.

به تماشایت می نشستم...

و با دیدن غنچه ی لبخندی که در میان لب هایت پرپر می شد،.

توان زندگی می یافتم.

اه که چه قدر سرگردانم،...
منم و سکوت و تنهایی.
کاش می توانستم بانگ عشق را به صدا در اورم..
تا طنین دلنوازش را می شنیدی...
و باورم می کردی.
مرا که اینهمه بی تو بیتابم!

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
می ماند.. اینجا...
گوشه ی دلم...
یادت..
نه تصویری از تو...
نه تپش قلبی...
نه آغوشی..
تنها بیداری یک حس است.

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای چراغ هر بهانه از تو روشن ، از تو روشن ای که حرفای قشنگت ، منو آشتی داده با من من و گنجشکای خونه ، دیدنت عادتمونه به هوای دیدن تو ، پر می گیریم از تو لونه باز میای که مثل هر روز برامون دونه بپاشی منو گنجشکا می میریم ، تو اگه خونه نباشی همیشه اسم تو بوده اول و آخر حرفام بس که اسم تو رو خوندم ، بوی تو داره نفس هام عطر حرفای قشنگت ، عطر یک صحرا شقایق تو همون شرمی که از اون سرخه گونه های عاشق شعر من رنگ چشاته ، رنگ پاک بی ریایی بهترین رنگی که دیدم ، رنگ زرد کهربایی

بچه ها سلام ....اگه کسی لینک اهنگشو داشت بزاره مرسی..

blue bee

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام کفشدوزک بالا هم به من ! :surprised:

سلام ...
به گشتی !
میشه همون همه !

بالا