به نظر شما پسرا بیشتر پای عشقشون میمونن یا دخترا (اگه واقعا عاشق باشن)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mosafere danesh

عضو جدید
نه اینکه خانوما نمیشن .........داستانی رو عین واقعیت براتون تعریف میکنم

چند وقت پیش بود لب دریا دقیق لب دریا قدم میزدیم با دوستم یه دختر و پسر از فاصله دور رو به روی ما داشتن می اومدن

همینجور اومدن تا به ما نزدیک شدن دوستم کمی حالتش تغییر کرد تا اون خانوم و آقا رو دید به من گفت حامد این خانوم رو خوب نیگا کن
وقتی رد شدن یه چیز بهت میگم ولی خانومه هم به دوست من یه نیگاهی کرد و سرش انداخت پایین ...بعدش دوستم گفت این دختر تا همین دیشب
عاشق من بود و پشت تلفن اشک میریخت میبینی ...دوستم بهش اس داد چند تا چرت و پرت بهش فرستاد بعد اون چند دیقه بعد به دوستم پیام داد

خیلی بی ادبی ......دوستم که در قید نبود ..فقط به من میگفت اینقد به خانوما اعتماد نکن یه نمونه از وفا ...چون من خیلی خانوما رو قبول داشتم ..الان اینقد دارم میبینم

ولی من اگه جای دوستم بودم تحمل نمیکردم اون شب ...ولی خندیدما به دوستم گفتم خداییش
حلا بیا بگو با وفان

خوبه پس کاش داستان منو میشنیدی مطمئنم 100% دیگه اینو نمیگفتی

حامدیا

اخراجی موقت
اتفاقا دیدم که دارم میگم...
ولی شما اگه میخوای چشماتو روی حقیقت ببندی و گوشهات رو هم بگیری روی حقیقت مختاری! من حرفی ندارم تا خدایی هست که قضاوت کنه.:gol:

چرا شما نمیخواین قبول کنی که خانوما بویی از وفا نبردن

باور کنید بی وفان ...مریم قبول کرد شما هم قبول کنید تا تاپیک و ببندیم دیگه ...
می خوایم نتیجه بگیریم

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یه چیزی بگم؟اوکی میگم:redface:
من پسر دیدم عاشق شه که از زندگیش سیر شده و چن ساله پاش مونده
اما دخترایه زیادی دیدم که یعنی عاشق شده ولی بعد از بهم خوردنه اون رابطه با اومدنه شخصه جدید اونو گذاشته کنار..خیلی زودم این کارو کرده..بعد اگه ازشم بپرسی مگه تو عاشق نبودی میگه میخام اونو جز بدم نمیگه که دلم بنده یکی دیگه شده
تموم شد:smile:

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان بحث سر چیه...وفاداریو بی وفایی!!!!.......................هر کی دلش پاکه عشقش پاکه همون بهتر اگه طرفش بی وفاست از همون اول مشخص بشه ..اذیت نشه.گناه داره.مردو زنم نداره ..........خدایی هم اون بالا هست....

حامدیا

اخراجی موقت
بچه ها یه چیزی بگم؟اوکی میگم:redface:
من پسر دیدم عاشق شه که از زندگیش سیر شده و چن ساله پاش مونده
اما دخترایه زیادی دیدم که یعنی عاشق شده ولی بعد از بهم خوردنه اون رابطه با اومدنه شخصه جدید اونو گذاشته کنار..خیلی زودم این کارو کرده..بعد اگه ازشم بپرسی مگه تو عاشق نبودی میگه میخام اونو جز بدم نمیگه که دلم بنده یکی دیگه شده
تموم شد:smile:

حالا که توجه میکنم خانوما خیلی با وفان ...برا من اتفاق افتاد یک ماه نمیشه هنوز ...بگذریم بابا.........

masoud612

عضو جدید
جالبه همه تو داستاناشون يا پسر ديدن كه... يا دختر... بابا خجالت نكشين بگين برا ما هم اتفاق افتاده، ولي بنظرم حامديا يهكم درست ميگه ولي البته اغراقم ميكنه كه باز من دركش ميكنم

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه همه تو داستاناشون يا پسر ديدن كه... يا دختر... بابا خجالت نكشين بگين برا ما هم اتفاق افتاده، ولي بنظرم حامديا يهكم درست ميگه ولي البته اغراقم ميكنه كه باز من دركش ميكنم
:biggrin:
برا ما نیفتاده:smile:

maryam7f

عضو جدید
کاربر ممتاز
نخیرم کی من قبول کردم...
دختراو پسر فرقی نداره بستگگی بهه خودت داره و عشقت

حامدیا

اخراجی موقت
هر چی فکرش میکنم چرا این فضا پیما آماده نمیشه

هر سال میگن سال بعد ...خوب هر چی جمعیتشون بیشتر بشه دیگه تو اون فضا پیما جاشون نمیشه .......

ولی همتون و میفرستیم فضا .. حالا ببین

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی 98 درصد تایپیک ها یی که زده میشه مربوط به روابط دختر پسره

حامدیا

اخراجی موقت
الان بحث سر چیه...وفاداریو بی وفایی!!!!.......................هر کی دلش پاکه عشقش پاکه همون بهتر اگه طرفش بی وفاست از همون اول مشخص بشه ..اذیت نشه.گناه داره.مردو زنم نداره ..........خدایی هم اون بالا هست....

بابا الکی داریم کل کل میکنیم ...این واضح و مشخصه که خوب و بد در هر دوجنس هستش ......خیلی هاهستن که عشقشون هم پاک بوده ولی ....بگذریم بدرود دوستان ...از دستم کسی ناراحت نشه خواهشا ...بعضی چاها رو جدی گفتم و بعضی جاها یعنی همون جاها که هی تاکید میکردم خانوما بی وفان به نوعی شوخی میکردم ممنون

ALviin

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسر و دخترش اهمیت نداره

اونی که میمونه،دلایل خودش رو داره

اونی که میره هم دلایل خودش رو داره

مهم اینه که اونی که رفته چقدر دروغ گفته،چقدر وقتت رو میگیره،چقدر انرژی و مایه تو میگیره و آخرش هم ...
البته اونی که واقعا عاشق باشه واسش اهمیتی نداره که چی رو از دست داده

فقط اشکالش اینه که تعداد دفعاتی که دخترا عاشق میشن ازتعداد دفعاتی که پسرا عاشق میشن بیشتره

عشق 1 بار اتفاق میافته،مشکل این جاست که تعداد دفعاتی که دخترا اشتباه میکنن از تعداد دفعاتی که پسرا اشتباه میکنن بیشتره !

که این بستگی به تجربه و پختگی دختر یا پسر داره

یکی 1 بار عاشق میشه اما درست حسابی،یکی 20 بار عاشق میشه،اما هنوز ته دلش عاشق هیچکس نیست :D

baharet

عضو جدید
عشق وقتی دوام میاره که تبدیل بشه به دوست داشتن اهلی شدن عادت کردن حالاچه پسر یا دختر این حالت تو رابطه پیش بیاد اون بیشتر دوام میاره;)

BISEI

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عشق وقتی دوام میاره که تبدیل بشه به دوست داشتن اهلی شدن عادت کردن حالاچه پسر یا دختر این حالت تو رابطه پیش بیاد اون بیشتر دوام میاره;)
afarin duste man gol gofti................:w11: