سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
با سلام،
آخرین باری که ازش استفاده کردید کی بوده؟
کارتریج رو از جاش دربیارید و هدش رو با یه دستمال کاغذی تمیز کنید و دوباره جا بزنید اگه مشکل حل نشه به اجتمال زیاد باید تعویضش کنید!

mahsa66

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل از برنامه نصبی روی سیستم منه چون با یه سیستم دیگه امتحان کردم کار کرد و هیچ error نداد هر چی درایور پرینتر رو حذف کردم و دوباره نصب کردم ولی بازم نشد. خیلی بهش احتیاج دارم سیستمم سرور هستش همه کارهام رو با اون انجام میدم حالا چی کار کنم؟:cry:

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
salam dostan man ye soali dashtam man moghe nasbe windowsam balad nabodam zabanesho farsi konam alan kalamate farsio be sorate joda az ham neshon mide va keyboard am ham farsi nadare bayad win ro dobare nasb konam aya??? ya inke mishe dorostesh kard ???

13Amir

عضو جدید
مشکل از برنامه نصبی روی سیستم منه چون با یه سیستم دیگه امتحان کردم کار کرد و هیچ error نداد هر چی درایور پرینتر رو حذف کردم و دوباره نصب کردم ولی بازم نشد. خیلی بهش احتیاج دارم سیستمم سرور هستش همه کارهام رو با اون انجام میدم حالا چی کار کنم؟:cry:

وقتی فایل رو میفرستید برای پرینت درست انتخوابش میکنید ؟؟

کابل رو چک کنید

13Amir

عضو جدید
با سلام به تمامی دوستان و اساتید محترم
مادربرد سیستم من p5ad2-e است که دو تا رم 1 گیگ کینگستون با باس 667 روی اون نصبه.تو دفترچه این مادربرد نوشته که تا 4 گیگ رم رو پشتیبانی میکنه.سی پی یو من هم اینتل تک هسته 3 گیگ است.با توجه به موارد بالا پیشنهاد شما برای ارتقا رم سیستمم چیست.ویندوز من هم 7 64 بیت است.
با تشکر از لطف شما

پیشنهاد چی؟؟؟؟؟
پیشنهاد نمیخواد دیگه
اگه قصد داری رم هات رو عوض کنی باید ببینی تا باس چند میتونی استفاده کنی و رم رو خریداری کنی
در ضمن اگه دوتا رم استفاده میکنی دوتاش باید باس یک سانی داشته باشن

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
آقا يكي از اشناها اين فينگرپرينت لپتاپش درست كار نميكرد...گفتم كه احتمالا چون ويندوز جديد زده واسه همين درايور اين فينگرپرينته حتما نصب نيست
واسه همين از لينكه زير درايورش را دانلود كرده
http://esupport.sony.com/US/p/swu-download.pl?mdl=VGNBZ570N06&upd_id=5218&os_group_id=6
براي ويندوز 7 64 بيتي...
اما وقتي اينو تو ويندوز اجرا ميكنه...خطا ميده و نصب نميشه....و ميگه كه اين برنامه برا ويندوز ويستا قابل اجرا هست....

ميخاستم بدونم مشكل كار كجاست....ممنون

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود
دوستان عزیز من با اینترنت اکسپلورر دچار مشکل شدم. البته ازش کم استفاده میکنم چندسایتی هست که مجبورم با ie 6 به بالا مشاهدش کنم.
روی سیستمم ie 8 بود بعد یه مدت که اومدم ازش استفاده کنم دیدم باز نمیشه انگاری هنگ بود. هیچ صفحه ای رو باز نمیکرد. هر کار کردم (دوباره نصبش کردم) درست نشد حتی وقتی ورژن 7 رو هم ریختم همین طور بود اصلا باز نمیشه. مجبور شدم با همون 6 کارکنم که الان میبینم کارمو راه نمیاندازه.
این خرابی 7 و 8 از چی میتونه باشه؟ وقتی نصب میکنم پیغام خطایی نمیده و تا انتها کارش پیش میره.
بد جور به نصب واستفاده از 7 و یا 8 نیازمندم.
ممنون

mahsa66

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی فایل رو میفرستید برای پرینت درست انتخوابش میکنید ؟؟

کابل رو چک کنید

بله درست انتخاب میکنم.کابلش هم مشکلی نداره بعضی مواقع یه صفحه word پرینت میکنه ولی برا بار دوم دیگه پرینت نمیکنه و همون ارور رو میده.

Abolfazl.B

عضو جدید

مادربرد سیستم من p5ad2-e است که دو تا رم 1 گیگ کینگستون با باس 667 روی اون نصبه.تو دفترچه این مادربرد نوشته که تا 4 گیگ رم رو پشتیبانی میکنه.سی پی یو من هم اینتل تک هسته 3 گیگ است.با توجه به موارد بالا پیشنهاد شما برای ارتقا رم سیستمم چیست.ویندوز من هم 7 64 بیت است.

با تشکر از لطف شما
پیشنهاد چی؟؟؟؟؟
پیشنهاد نمیخواد دیگه
اگه قصد داری رم هات رو عوض کنی باید ببینی تا باس چند میتونی استفاده کنی و رم رو خریداری کنی
در ضمن اگه دوتا رم استفاده میکنی دوتاش باید باس یک سانی داشته باشن
با تشکر از راهنماییتون
من تو یه سایت خوندم که نباید تا آخرین حد ظرفیت یک مادربرد روی اون رم گذاشت یعنی اینکه مثلا من که مادربردم تا 4 گیگ رم رو پشتیبانی میکنه نباید 4 گیگ رم روی اون بذارم.آیا این حرف به نظر شما درسته؟

13Amir

عضو جدید

با تشکر از لطف شما

با تشکر از راهنماییتون
من تو یه سایت خوندم که نباید تا آخرین حد ظرفیت یک مادربرد روی اون رم گذاشت یعنی اینکه مثلا من که مادربردم تا 4 گیگ رم رو پشتیبانی میکنه نباید 4 گیگ رم روی اون بذارم.آیا این حرف به نظر شما درسته؟

من خودم همچین مطلبی رو اصلا جایی نه شنیدم و نه خوندم
درضمن وقتی یه شرکتی میگه که تا فلان اندازه ساپورت میکنه اگه قرار باشه موقعی که از حداکثر استفاده میکنی مشکلی پیش بیادش حتما یه ضریب اطمینانی براش قرار میده
بازم برای شما دوست عزیز یه تحقیقی میکنم و خبر نهایی رو میدم خدمتتون

13Amir

عضو جدید
بله درست انتخاب میکنم.کابلش هم مشکلی نداره بعضی مواقع یه صفحه word پرینت میکنه ولی برا بار دوم دیگه پرینت نمیکنه و همون ارور رو میده.

همینجوری نمیشه نظر دادش
میشه بگین چه اروری میده ؟؟؟؟؟؟؟؟

Abolfazl.B

عضو جدید
من خودم همچین مطلبی رو اصلا جایی نه شنیدم و نه خوندم
درضمن وقتی یه شرکتی میگه که تا فلان اندازه ساپورت میکنه اگه قرار باشه موقعی که از حداکثر استفاده میکنی مشکلی پیش بیادش حتما یه ضریب اطمینانی براش قرار میده
بازم برای شما دوست عزیز یه تحقیقی میکنم و خبر نهایی رو میدم خدمتتون
دست شما درد نکنه خیلی لطف میکنید.

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام:gol:

یه فایلی از فلشم اصلا پاک نمیشه:wallbash:
چه طوری میتونم پاکش کنم؟

Dark Seeker

عضو جدید

C#.net

اخراجی موقت
با سلام
قبلا" مشکلی با چاپگر نداشتم ولی مدتی است فایل هایی مثل فایلی که در ضمیمه گذاشتم به درستی چاپ نمیکند یعنی قسمت با لا و پایین و کادر را چاپ نمیکند و فقط متن وسط کاغذ را چاپ میکند و برگه ی دیگری را هم به همراه آن چاپ میکند که شمل تاریخ و حروف در هم بر هم انگلیسی است.چگونه آن را درست کنم؟
با تشکر

پیوست ها

• D!35117739.doc
    130 کیلوبایت · بازدیدها: 0

a.koohestanian

عضو جدید
سلام به همه دوستان
من یه فایل ورد دارم که با توجه به پسوندش ظاهرا با ورد 2003 نوشته شده (پسوند doc)
خیلی واسم مهمه
متاسفانه وقتی بازش میکنم مربع مربع نشونش میده :(
تو اینترنت کلی سرچ کردم و نتونستم راه حلی پیدا کنم
ممنون میشم اگه کسی هست و بتونه راهنماییم کنه

C#.net

اخراجی موقت
سلام به همه دوستان
من یه فایل ورد دارم که با توجه به پسوندش ظاهرا با ورد 2003 نوشته شده (پسوند doc)
خیلی واسم مهمه
متاسفانه وقتی بازش میکنم مربع مربع نشونش میده :(
تو اینترنت کلی سرچ کردم و نتونستم راه حلی پیدا کنم
ممنون میشم اگه کسی هست و بتونه راهنماییم کنه
امکانش هست فایل رو بزارید.بررسی کنیم.
با تشکر

رضاکلاته

عضو جدید
سلام چکار کنم تا هنگام بالا آمدن ویندوز7م پیامهای زیر ظاهرنشه واصلا این پیامها چی میگن؟Untitled.jpgUntitled1.jpg

بالا