قابل توجه خانم های باشگاه!!!

R o o z b e h

عضو جدید

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اشكال نداره عطر نمي زنن اما.................. غيبت بكنن - دروغ بگن - تهمت بزنن و..................

shaahrzad

عضو جدید
خانمها عطر نزنید.بوی عرق بدین.اگر هم دوست داشتید میتونید بوی پیاز داغ یا قرمه سبزی بدید بیرون برید.

متاسفم.

آتيش

عضو جدید
ینی چی مثلا؟؟؟
اون عطر عطر خیلی بد و تحریک کننده ی... که در برابر نامحرم جلب توجه کنه...
بعدم تو احکام هسته گفته احکام عطر زدن چیه و چگونه موجب گناه میشه...

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
معذرت میخوام میشه درمورد این پایه واساسی که میدونی به ماهم بگی!
دوست گلم منم اگه میدونستم دلیلش رو میگفتم . به نظر من جمله جالبی نیستش . ولی چون دلیلی برای نقضش ندارم در موردش نظری ندادم ...
اگه این جمله واقعا از پیامبر اکرم (ص) باشه بازم این حرف رو میزنین ؟!؟!؟!

scorpion_tur

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانمها عطر نزنید.بوی عرق بدین.اگر هم دوست داشتید میتونید بوی پیاز داغ یا قرمه سبزی بدید بیرون برید.

متاسفم.
مردم از خنده:biggrin:
اصلا پایه و اساس اسلام رو پاکیزه گی هست
تمیز بودن و بوی خوب دادن ک عیب نیست.:redface:

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی دونم این جمله از بزرگی هست یا اینجور که به نظر خیلی از دوستان اومد سطحیه .
ولی اگر تفسیر بشه جمله درستیه ..همه هم می دونید ...منظور از بیرون رفتن خونه خاله عمو و اینا نیست که با بوی قرمه سبزی بریم ....در کل مفهوم در مورد نا محرم هست.
ولی مهم نیت آدمه ..اگه تو اون عطرو واسه یه چیزی میزنی که خودتم میدونی اون گناهه...ینی به قصد این کار و کردن و خوشحال بودن.. همینطور به نظر من عطر یه سمبل از ارایش هست و در کل آراستن خود برای نامحرم مد نظر بوده .....بازم میگم اگر این جمله از بزرگی بوده باشه ..نمیشه این طور سطحی نگاش کرد.............................

R o o z b e h

عضو جدید
نمی دونم این جمله از بزرگی هست یا اینجور که به نظر خیلی از دوستان اومد سطحیه .
ولی اگر تفسیر بشه جمله درستیه ..همه هم می دونید ...منظور از بیرون رفتن خونه خاله عمو و اینا نیست که با بوی قرمه سبزی بریم ....در کل مفهوم در مورد نا محرم هست.
ولی مهم نیت آدمه ..اگه تو اون عطرو واسه یه چیزی میزنی که خودتم میدونی اون گناهه...ینی به قصد این کار و کردن و خوشحال بودن.. همینطور به نظر من عطر یه سمبل از ارایش هست و در کل آراستن خود برای نامحرم مد نظر بوده .....بازم میگم اگر این جمله از بزرگی بوده باشه ..نمیشه این طور سطحی نگاش کرد.............................

سحر خانم مظمئنا اینجور خانمها بجز عطر کارهای دیگه هم واسه جلب توجه نامحرم انجام میدن!
اینکه عطر زدن رو به همه خانمها تعمیم بدیم کار صحیحی نیست!
درضمن این سخن از هیچ بزرگی نیست چون اگه بود الان ده تا نقل قول روی پارچه نوشته زده بودن!!

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبلا همشنيده بودم كه نبايد عطر جلب توجه كنه

مسلما هر چيزي كه باعث جلب توجه و تحريك بشه گناهه
حتي اگه شما بوي عرق بدي و بشيني كنار يكي و اذيت بشه هم گناه داره
اسلام ميگه پاكيزه باش نميگه عطر .... رو روي خودت خالي كن 3 متر اونور تر بوش حس شه
همچنين نميگه بوي عرقت مردم رو به سرفه بندازه
تحليل هاي الكي نكنيم بهتره

nastaran-20

عضو جدید
کاربر ممتاز
من عطر میزنم ادکلن میزنم اسپری میزنم ولی برا خودم
لباسام هیچ وقت ناجور نبوده کوتاه و تنگ نافرم نبوده
آرایشم بجز یه مداد چشم چیز دیگه ای نیس چون نه حوصلشو دارم نه وقتش نه اعصابشو نه اینکه بلدم
تو خیابون جوری راه میررم که کسی نتونه بگه بالا چشمت ابرو
ولی با این حال تو خیابون چشمامو از کاسه در میارن
مشکل ما اینه که خودمون کار اشتباه میکنیم ولی دیگرانو نصیحت میکنیم
آقا خانوم اول خودتونو درست کنین بعد

memmar

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم منم خیلی این حرف وشنییدم...............عطر بزنید طوری که نامحرم بوش رو نفهمه.......................

parastoo kh

عضو جدید
کاربر ممتاز
وا چه حرفا یعنی ادم باید بوی عرق بده اییییییییییییییییییی
اتفاقا من همیشه عطر میزنم بوشم تا ده دقیقه تو محیط میمونه الان چه فش هایی که نخوردم:دی

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
وا چه حرفا یعنی ادم باید بوی عرق بده اییییییییییییییییییی
اتفاقا من همیشه عطر میزنم بوشم تا ده دقیقه تو محیط میمونه الان چه فش هایی که نخوردم:دی

نه بابا
چرا بوي عرق؟
پستاي قبل رو بخون
منظورش بايد اين باشه كه با بوي عطر موجب جلب توجه و تحريك نشي

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
با توجه به پست اول بیچاره ای ... :D

حالا یه سوال ؟! چرا واسه مردا چنین چیزی نیست ؟!؟!؟! یعنی عطر مردا باعث تحریک نمیشه ؟!؟!!؟!؟:surprised: