20دلیلی که به دختر بودنتون افتخار کنید

مرضیه 20

عضو جدید

1- هیچ وقت مجبور نیستی به تعداد موهای سرت بری خواستگاری.کافیه فقط یه “بله” کوچولو بگی اونم با هزار منت و ناز و کرشمه.

2- به سادگی آب خوردن می تونی چند تا پسر رو تو کوچه به جون هم بندازی.(روشش رو خود خانما بهتر می دونن.پس نیازی به نوشتن نیست!!)

3- هیچ موجود دیگه ای مثل تو تا این حد ریزبین و بادقت نیست که در یک نگاه، مارک کفش زری خانم یا مدل موهای کبری جونو بفهمه.

4- خوب می تونی نقش بازی کنی.

5- آنقدر زود همه چی رو می گیری که شش سال زودتر از اقایون به تکلیف می رسی.

6- بزرگترین پوئن:خیالت از بابت سربازی راحته!صد سال سیاهم که دانشگاه قبول نشی ککتم نمی گزه.
7- تو اماکن عمومی با خیال راحت می تونی جیغ و داد راه بندازی چون به هر حال کی وجودشو داره که رو یه دختر صداشو و احیانا خدایی نکرده دستشو بلند کنه؟!!

8- در تاریخ جهان به زیرکی معروفی.

9- می تونی هزار بار هم فیلم رومئو و ژولیت رو ببینی و باز گریه کنی.

10- و مهم تر اینکه هیچ وقت از گریه کردنت خجالت نمی کشی.

11- یه چیز باحال:هم دامن می پوشی و هم شلوار!

12- بهشتم که زیر پای امثال شماست.

13- فقط تویی که می دونی بوی خاک بارون زده تو شبای پاییزی چه جوریه.

14- از قدیم گفتن:پشت هر مرد موفقی زنی باذکاوت بوده.

15- هیچ کی نمی دونه دقیقا تو فکرت چی می گذره؟فروید، پدر روانشناسی جهان گفته:بزرگترین سوالی که هرگز پاسخ داده نشده و من هم هرگز پاسخ ان را نیافته ام این است که یک زن چه می خواهد؟

16- چند تا از جنگ های بزرگ تاریخ جهان به خاطر عشق شدید مردها به جنس تو بوده.

17- نماد الهه عشق، زیبایی، جنگ و عقلانیت در یونان باستان به شکل زنه.

18- یادت باشه که خداوند، تمام جهان رو به خاطر برکت وجود یک زن افرید.(خانم فاطمه زهرا)

19- با اینکه از مردا ضعیف تری ولی لازم نیست صدتا کلاس کاراته و تکواندو و از این جور چیزا بری…به یه چنگ و گیس کشی بسنده می کنی.

20- هزار جور مدل خنده ،داری که هر کدوم رو یه موقع تحویل بقیه می دی.
چطور بود
!!!؟

K.T

عضو جدید
1 این مال اون قدیما بود
2 خیلیم راحت فریب چندا پسرو میخوری
3 این از فضولیه زیادته
4 نقش ادمای بدبختو ضعیفو خیلی خوب
5 هندونه زیر بغلت دادن بیچاره
6 سربازی مال مرداست تو بشین توخونه درس بخون بری دانشگاه بلکه یه کسی بیاد خواستگاریت
7 کسر شآنه برا یه مرد دهن به دهن یه زن بی شخصیت بشه
8 عجب تخیلی منظورت ضعیفه
9 عذر خواهی میکنم
10 از ضعفه کوچولو
11 کلاست زیادی بالاست
12 اینو راست میگی
13 واقعآ که حس بویای قوی داری
14 حرفای نامربوط میزدن قدیمیا
15 اره چون تکلیفت با خودت معلوم نیست دوگانگی دارین
16 وای وای
17 :w15:
18 موافقم ولی دخترای امروز خیلی فاصله دارن با این یه دونه که خدا گذاشت برا نمونه
19 وحشی بازیا چیه
20 خیلی خوب بود

آخرین ویرایش:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
1 این مال اون قدیما بود
2 خیلیم راحت فریب چندا پسرو میخوری
3 این از فضولیه زیادته
4 نقش ادمای بدبختو ضعیفو خیلی خوب
5 هندونه زیر بغلت بیچاره
6 سربازی مال مرداست تو بشین توخونه درس بخون بری دانشگاه بلکه یه کسی بیاد خواستگاریت
7 کسر شآنه برا یه مرد دهن به دهن یه زن بی شخصیت بشه
8 عجب تخیلی منظورت ضعیفه
9 عذر خواهی میکنم
10 از ضعفه کوچولو
11 کلاست زیادی بالاست
12 اینو راست میگی
13 واقعآ که حس بویای قوی داری
14 حرفای نامربوط میزدن قدیمیا
15

چقد تو حسودییییییییییییییییی
!!!:D
قدیما میگفتن مرد همه کارست.....الکی گفتن چون الان هیچکارست!

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش شوما دیگه چرا مگه نمیدونی تاپیک فووووووووووووووووووق تکراریه...گیرم 1000000000000 میلیون دلیلم بیارن افتخار کننن...مهم اینه افتخار اخر نصیب ماها میشه...اونم اه خاطر مستولیت هامنان....مسئول خونه جامعه همه جااااااااااا

• Like
واکنش ها: K.T

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

من آدم شوخی هستم ولی با تو یکی اصلا شوخی ندارم...
:D
سربازی مال مرداست!!:biggrin:....فعلا که همتون دارین از همین سربازیه آبکی فرار میکنین...
شما برید سربازی بلکه یکم آدم بشید...:cool: ولی من بعید میدونم...با عرض پوزش از دیگر دوستان...جواب های هویه..

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش شوما دیگه چرا مگه نمیدونی تاپیک فووووووووووووووووووق تکراریه...گیرم 1000000000000 میلیون دلیلم بیارن افتخار کننن...مهم اینه افتخار اخر نصیب ماها میشه...اونم اه خاطر مستولیت هامنان....مسئول خونه جامعه همه جااااااااااا

این واسه قدیما بود...
قدیما حرفای الکی زیاد میزدن...شما جدی نگیر..

K.T

عضو جدید
من آدم شوخی هستم ولی با تو یکی اصلا شوخی ندارم...
سربازی مال مرداست!!:biggrin:....فعلا که همتون دارین از همین سربازیه آبکی فرار میکنین...
شما برید سربازی بلکه یکم آدم بشید...:cool: ولی من بعید میدونم...با عرض پوزش از دیگر دوستان...جواب های هویه..

دیگه جوابت نمیدم بی جنبه

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه جوابت نمیدم بی جنبه

حاجی شما هرچی دلت خواسته گفتی...
ربطی به جنبه نداره...من فقط جوابتو دادم...برو یه بار ببین چی نوشتی بعد بگو بی جنبه....اینایی که گفتی اصلا شوخی نبود خودتم خوب میدونی...
از بی شخصیت به بالا گفتی!!

:cool:

• Like
واکنش ها: K.T

K.T

عضو جدید
ربطی به جنبه نداره...من فقط جوابتو دادم...برو یه بار ببین چی نوشتی بعد بگو بی جنبه....اینایی که گفتی اصلا شوخی نبود خودتم خوب میدونی...

اینا حرفارو میزارن تو باشگاه مثل میخواین چیو ثابت کنین

K.T

عضو جدید

اون زن یا مردی که تو خیابون جیغ و داد میزنه بی شخصیته صد درصد

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا حرفارو میزارن تو باشگاه مثل میخواین چیو ثابت کنین

هیچیو...مگه قراره چیزی ثابت بشه؟!!
اون قضیه فیثاغورثه که ثابت شده!
:d
من نمیدونم..خودمم خوشم نمیاد که تاپیک راجبه دخترو پسر میزارن...اصلا درست نیست....بیشتر جنبه شوخیه فک میکنم

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
.....;)

K.T

عضو جدید
هیچیو...مگه قراره چیزی ثابت بشه؟!!
اون قضیه فیثاغورثه که ثابت شده!
:d
من نمیدونم..خودمم خوشم نمیاد که تاپیک راجبه دخترو پسر میزارن...اصلا درست نیست....بیشتر جنبه شوخیه فک میکنم
خیلی قضیه ها هستن که ثابت شدن
بابت سربازی یه چیز بگم من سال 84 رفتم سر بازی حقوق ماهیانه میدادن 3500تومن من دوسال از بهترین روزای زندگیم با هیچ و سختی گذشت علت فرار از سربازی همینه

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی قضیه ها هستن که ثابت شدن
بابت سربازی یه چیز بگم من سال 84 رفتم سر بازی حقوق ماهیانه میدادن 3500تومن من دوسال از بهترین روزای زندگیم با هیچ و سختی گذشت علت فرار از سربازی همینه
3500 تومن خیلی زیاد بودا....
:surprised:
خب فرار چاره کار نیست...بلاخره که چی باید برن!!
داداشه منم همش تو فکر اینه که یه جوری معاف بشه ولی فک نکنم معاف بشه:w07:...سربازی رفتن اینجا به درد نمیخوره...اینجا اصلا هیچیش به درد نمیخوره..

K.T

عضو جدید
3500 تومن خیلی زیاد بودا....
:surprised:
خب فرار چاره کار نیست...بلاخره که چی باید برن!!
داداشه منم همش تو فکر اینه که یه جوری معاف بشه ولی فک نکنم معاف بشه:w07:...سربازی رفتن اینجا به درد نمیخوره...اینجا اصلا هیچیش به درد نمیخوره..
یه چیزایش خیلی خوبه غربتش سختیاش ولی ضررم زیاد داره

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه چیزایش خیلی خوبه غربتش سختیاش ولی ضررم زیاد داره

بابای من از خاطراته سربازیش میگه بضی وقتا...میگفتش که یه دوست داشتم 400تا شنا یه دستی پشته هم میرفت...بدونه اینکه استراحت کنه...:surprised:
اصلا تصورش واسم سخته!

K.T

عضو جدید
بابای من از خاطراته سربازیش میگه بضی وقتا...میگفتش که یه دوست داشتم 400تا شنا یه دستی پشته هم میرفت...بدونه اینکه استراحت کنه...:surprised:
اصلا تصورش واسم سخته!

کلآ انسانهای خارقعاده زیاد میبینی اونجا

بالا