عكس هايي از فيلم قلاده هاي طلا

كندو

عضو جدید
کاربر ممتاز
گزارش و عکس های فیلم قلاده های طلا
فیلم قلاده های طلا
به گزارش مشرق به نقل از شبکه ایران در شرایطی که فیلمبرداری تازه ترین اثر سینمایی ابوالقاسم طالبی با عنوان «قلاده های طلا» به پایان رسیده است شنیده ها حکایت از آن دارند که این فیلم از جمله گزینه های اکران نوروزی سینماها خواهد بود.
حمیدرضا پگاه و امین حیایی در نمایی از «قلاده های طلا»
این فیلم که به نوبه خود بخشی از وقایع پس از انتخابات ریاست جمهوری ۸۸ را روایت میکند از حضور بازیگرانی نظیر امین حیایی، حمیدرضا پگاه، نیلوفر خوش‌خلق، داریوش اسدزاده، محمدرضا شریفی‌نیا و محمود عزیزی سود میبرد.
ابوالقاسم طالبی در کنار امین حیایی در پشت صحنه «قلاده های طلا»
نگارش فیلمنامه «قلاده‌های طلا» یک سال طول کشیده و مدت زمان تولید این فیلم از ایده پردازی تا پایان فیلمبرداری ۲۱ ماه بوده است.
محمود عزیزی و امین حیایی در نمایی از «قلاده های طلا»

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میخواااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه کم دیر زدی تاپیکنو و این فیلم اکران شد!
من که هیچ وقت نمیرم این فیلم رو ببینم چون عنوان فیلم گویای همه چیز هست و بینش تهیه کننده رو نشون میده ولی اگه همون چیزی هست که من برداشت کردم توهین بزرگی به بخضی از ملت و مسئولان سابق آن است! کشور گلو بلبل و آزاد که میگن همینه دیگه!
من میخواااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام
میشه بگی چی میخوای؟

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یه کم دیر زدی تاپیکنو و این فیلم اکران شد!
من که هیچ وقت نمیرم این فیلم رو ببینم چون عنوان فیلم گویای همه چیز هست و بینش تهیه کننده رو نشون میده ولی اگه همون چیزی هست که من برداشت کردم توهین بزرگی به بخضی از ملت و مسئولان سابق آن است! کشور گلو بلبل و آزاد که میگن همینه دیگه!

میشه بگی چی میخوای؟
وقتی فیلمو ندیدی حق نظر نداری!!!
فرافکنی...
من دیدم فیلمو...خیلیم زیبا و کاملا بیطرفانه ساخته شده بود....کاری با هیچ جناحی نداشت!!بیشتر در مورد دخالت های سرویسهای جاسوسی در ماجرای انتخابات بود...و فیلمنامه هم عالی بود...تنها اشکالش تدوین عجولانه اش بود!
تعجبم از اینه که چه جوری یه عده فیلمو ندیده در موردش فتوا صادر میکنن!!
تازه!! اسمش عالی و هوشمندانه انتخاب شده!!
بهترین اسمه واسه یه همچین فیلمی...اگه دیده بودین متوجه میشدین!

علی قوامی

عضو جدید
از اون فیلم هایی بود که موقع اکرانش همینجور بصیرت میپاشیدن تو صورت آدم.
دست مسئول سینما هم درد نکنه،برامون کیک و ساندیس هم آوردن.
بهمون چسبید.

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی فیلمو ندیدی حق نظر نداری!!!
فرافکنی...
من دیدم فیلمو...خیلیم زیبا و کاملا بیطرفانه ساخته شده بود....کاری با هیچ جناحی نداشت!!بیشتر در مورد دخالت های سرویسهای جاسوسی در ماجرای انتخابات بود...و فیلمنامه هم عالی بود...تنها اشکالش تدوین عجولانه اش بود!
تعجبم از اینه که چه جوری یه عده فیلمو ندیده در موردش فتوا صادر میکنن!!
تازه!! اسمش عالی و هوشمندانه انتخاب شده!!
بهترین اسمه واسه یه همچین فیلمی...اگه دیده بودین متوجه میشدین!

تو هم وقتی پست رو کامل نخوندی حق نظر نداری!!!
برو پست منو قشن بخون وبعد حواب بده
من عرض کردم که اه همان چیزی باشه که من از اسمش برداشت کردم و ....! نگفتم همان چیزی هست که من برداشت کردم! اکی؟

حالا قلاده طلا رو گردن کی انداخته بودن؟ منظورش کیا بود؟

mahdis_e

عضو جدید
توهم چیه؟
از طرف دانشگاه انجمن مارو برد،خودش هم بهمون ساندیس داد.
من نی ساندیس رو قشنگ روی لب هام حس کردم،میگی توهم !!!!!!!!!!!!!!!!

قلاده های طلا نوروز اکران شد!!! کدوم دانشگا انجمنش شمارو برده تووووهههههممممممماااااااتتتتتتتتت :دی :دی :دی

علی قوامی

عضو جدید
قلاده های طلا نوروز اکران شد!!! کدوم دانشگا انجمنش شمارو برده تووووهههههممممممماااااااتتتتتتتتت :دی :دی :دی

سینمای داخل شهر رو نگفتم.
سینمای داخل دانشگاه،که جز تالارهای فرهنگی هست،همین پریروز.

بصیرتتتتتتت، توهمماتتتتت :biggrin:

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
فیلم سینمایی «قلاده‌های طلا» بیش از ۲۰۰ پلان جلوه‌های ویژه دارد که طراحی و اجرای آن‌ها ۸ ماه زمان برده است.بخش عمده‌ای از تصاویر خیابانی فیلم «قلاده‌های طلا» که هم‌اکنون در سینماهای روی پرده است، به بازسازی حوادث پس از انتخابات ۸۸ اختصاص دارد و به همین منظور، حدود ۲۰۰ پلان جلوه‌های ویژه در این فیلم گنجانده شده است.«سید علی جوکار نراقی» مسئول بخش سه بعدی (۳D) فیلم در این باره می‌گوید: امکان فیلمبرداری برخی پلان‌ها در سطح شهر وجود نداشت، به همین دلیل دکورهایی به ارتفاع بیش از ۲ متر تهیه شد تا بخش‌های مربوط به میادین ونک و انقلاب به صورت جلوه‌های ویژه کار شود.
وی درباره سالن مانیتورینگ وزارت اطلاعات نیز می‌گوید: به علت اینکه امکان هماهنگ کردن حجم زیاد تصاویر وجود نداشت، این بخش با تکنیک پرده سبز و ترکینگ انجام شد.جوکار نراقی ضمن نام بردن از «سید علی سیاح» و «امین احمدی» به عنوان دیگر همکاران این بخش اضافه می‌کند: این پروژه حدود ۸ ماه به طول انجامیده است.
عوامل فیلم «قلاده‌های طلا» در بخش‌ دکور و جلوه‌های ویژه عبارتند از: برنامه‌ریز، دستیار اول کارگردان و مدیر جلوه‌های میدانی: عباس شوقی/ مدیر جلوه‌های ویژه رایانه‌ای: بابک میر فرحناک/ دستیاران دکور: سعید همدانی، فرشاد پایلوند، حامد انتظار، تایماز گودرزی/ گروه ساخت دکور: علی کرم سلیمانی، عباس معصومی، محمد خلیلی، مهدی رحیمی، غلام رحیمی، حسین مرادی، مجتبی مرادی، امیر گنجی، یحیی بخاری، امیر اسماعیل‌زاده، فرید منصوری، حسین منصوری، محمدعلی حسین‌زاده، هادی رحیمی/ اجرای جلوه‌های ویژه میدانی: آرش آقا بیک/ دستیاران جلوه‌های ویژه میدانی: رسول کهنسال، محمد نقدی، امیر بهرودی، حمید مرادی/ دستیار اول جلوه‌های ویژه رایانه‌ای: محمد بهبودی.
بر اساس این گزارش، پخش «قلاده‌های طلا» که عنوان سیاسی‌ترین فیلم سینمای ایران را به خود اختصاص داده، بر عهده حوزه هنری است و این فیلم در گروه سینمایی استقلال به نمایش در می‌آید.

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
این فیلم با این که اکران شد اما فروش گیشه افتضاحی داشت
مردم دیگه فهمیده شدن، این فیلمم مثل فیلم پایاننامه خواسته سرپوش بذاره به برخی جریانات
خیلیا این فیلم و پایان نامه و اخراجی ها رو تحریم کردن و نرفتن و نمیرن

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
این فیلم با این که اکران شد اما فروش گیشه افتضاحی داشت
مردم دیگه فهمیده شدن، این فیلمم مثل فیلم پایاننامه خواسته سرپوش بذاره به برخی جریانات
خیلیا این فیلم و پایان نامه و اخراجی ها رو تحریم کردن و نرفتن و نمیرن
یکیش من. نه پایان نامه رو رفتم سینما نه اخراجی ها و نه قلاده ملاده.

علی قوامی

عضو جدید
عجب امکاناتی دارین شما والا!!!!! مطمئنی 13 به در شب خوابشو ندیدی؟؟؟؟؟ هاا؟؟؟:w07:

اکثر دانشگاه های سراسری توی خود دانشگاه سینما دارند، گویا در خواب و رویا به سر میبری اخوی !!!!
از رفقای با بصیرتت هم بپرس تا دیر نشده بیشتر از این سوتی ندی بگی دانشگاه ها سینما ندارند.

mahdis_e

عضو جدید
اکثر دانشگاه های سراسری توی خود دانشگاه سینما دارند، گویا در خواب و رویا به سر میبری اخوی !!!!
از رفقای با بصیرتت هم بپرس تا دیر نشده بیشتر از این سوتی ندی بگی دانشگاه ها سینما ندارند.

اولا من اخوی نیستم! خواهرم :دی ثانیا دانشگا بعد اکران فیلم میاره تو نه همزمان قشنگممممم :دی