صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمايش نتايج 21 تا 23 از 23

تاپیک: آموزش نصب و راه اندازی VmWare Workstation 8 (مجازی سازی)

پيش فرض

با سلام و عرض خسته نباشی خدمت دوستان

سوالی در مورد این برنامه برام پیش اومد از اینکه آیا برای استفاده ار این برنامه حتماً باید ویندوز مجازی از طریق این برنامه نصب کنم ؟ منظورم این هست که فرض کنید ما یک سی دی داریم که از طریق بوت فعال میشه مثلاً برنامهHDD Regenerator یا هر برنامه ای که برای فعال شدنش نیاز به بوت دارد و میخوام برای اینکه مشکلی برای ویندوز و کامپیوترم پیش نیاد باهاش از طریق این برنامه (Wm ) اونو تست کنم . آیا میشه بدون نصب ویندوز مجازی از طریق برنامه wmware ، این برنامه ( HDD Regenerator ) را جهت تست در این برنامه قرار داد ؟ و در آخر اینکه بابت تست کردن برنامه های که حالت بوت دارن باید براشون درایو مجازی درست کرد یا خیر؟

اگر امکانش هست توضیح بدید ممنون میشم.

تازه وارد
    رشته
    مهندسی مواد و متالورژی
    تاريخ عضويت
    2014/7

پيش فرض

عالی بود

تازه وارد
    رشته
    مهندسی برق
    تاريخ عضويت
    2015/12

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله iceeeeeeee نمايش پست
    با سلام و عرض خسته نباشی خدمت دوستانسوالی در مورد این برنامه برام پیش اومد از اینکه آیا برای استفاده ار این برنامه حتماً باید ویندوز مجازی از طریق این برنامه نصب کنم ؟ منظورم این هست که فرض کنید ما یک سی دی داریم که از طریق بوت فعال میشه مثلاً برنامهHDD Regenerator یا هر برنامه ای که برای فعال شدنش نیاز به بوت دارد و میخوام برای اینکه مشکلی برای ویندوز و کامپیوترم پیش نیاد باهاش از طریق این برنامه (Wm ) اونو تست کنم . آیا میشه بدون نصب ویندوز مجازی از طریق برنامه wmware ، این برنامه ( HDD Regenerator ) را جهت تست در این برنامه قرار داد ؟ و در آخر اینکه بابت تست کردن برنامه های که حالت بوت دارن باید براشون درایو مجازی درست کرد یا خیر؟ اگر امکانش هست توضیح بدید ممنون میشم.
    شما پس از نصب vm ware باید سیستم عامل نصب کنید. وقتی سیستم عامل نصب شد باید درایو مجازی بسازید .
    اموزش ویپ تصویری 30 ساعت
    اموزش MTCNA(میکروتیک) تصویری
    اموزش Cisco-CCNA تصویری
    اموزش FPGA
    تماس از طریق ایمیل [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

تاپیک های مشابه

1. پاسخ ها: 9
    آخرین ارسال: 2013/8/21, 01:30 AM
  2. پاسخ ها: 3
    آخرین ارسال: 2012/12/29, 09:17 AM
  3. پاسخ ها: 1