كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

دالان بهشت

عضو جدید
کاربر ممتاز
این بازی یکی از ناجوانمردانه ترین بازیهای لیگ بود.خطایی که به نفع پرسپولیس بود و بازیکن سپاهان فن کمر زد و میثم حسینی اخراج شد.تازه جالب این بود که داور اصلا این صحنه رو ندید.
ولی تو این بازی پرسپولیسیا نشون دادند خیلی با فرهنگ تر از استقلالیان.بازی قبلی استقلال و ذوب آهن یادمون نرفته که قلعه نوعی چیکارا نکرد!!! در حالی که داور یه پنالتی به نفع و ضررشون نگرفت!!! ولی قلعه نوعی هم تو مسابقه و هم بیرون مسابقه همه رو متهم کرد .تازه به نودم گیر داد و اصلا به این نکته اشاره نکرد که شاید مشکل از خودش باشه.ولی امروز بازیکنای پرسپولیس با وجود این قضیه و اشتباه کشنده داور به خودشون مسلط بودند

دقیقا طفلی مامانی من هم که از فوتبال چیزی نمیدونه قربونش برم میگفت خیلی نا جوانمردانه بود:biggrin:البته من یه ذره استقلالیم ها..اما خوب از حقم نباید گذشت:biggrin:

86415017

عضو جدید
گفتید که پرسپولیس رنگ نیمه نهایی رو ندیده.این نشون میده که اطلاعاتتون کمه و متاسفانه هر چی دوست داری رو میای اینجا مینویسی!! در حالی که نمیدونی درست هست یا نه!!

یکم بگذره فکر کنم می گی پرسپولیس قهرمانم شده دیگه تو اسیا که کل نندازین با ما الان فکر کنم 2 فصلی می شه که اصلا اسیا نیستین خیلی دلم می سوزه واستون

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گفتید که پرسپولیس رنگ نیمه نهایی رو ندیده.این نشون میده که اطلاعاتتون کمه و متاسفانه هر چی دوست داری رو میای اینجا مینویسی!! در حالی که نمیدونی درست هست یا نه!!

واقعا پرسپولیس نیمه نهایی رفته؟؟؟؟؟

86415017

عضو جدید

داش امیر عجب چیزی گفتی خدایی دمت گرم نفست ابی

86415017

عضو جدید
واقعا پرسپولیس نیمه نهایی رفته؟؟؟؟؟

والا من که فکر کنم نرفته اخ اونقدر بدبختا نرفتن اسیا کسی ازشون خبر نداره دیگه تیمی که توش غیرت نباشه فقط پول بنزین مردم رو خورده باشن همین دیگه نمی تونه بره اسیا

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا من که فکر کنم نرفته اخ اونقدر بدبختا نرفتن اسیا کسی ازشون خبر نداره دیگه تیمی که توش غیرت نباشه فقط پول بنزین مردم رو خورده باشن همین دیگه نمی تونه بره اسیا

دیگه وقتی ستارشون محمد نوریه بیش از این انتظار نمیره ازشون.

reynolds_nike1

عضو جدید
عزیزم به خاطر همین بود که نیلسون و ماهینی می خواستن جهان عالیان رو بزنن بکشن ؟ اشکال نداره باخت دیگه گریه نداره که

اولا حرکت بازیکن سپاهان که اوج نامردی بود.تیمی که اینهمه در حقش جفا میشه همین مونده که تیم حریفم نامردی بکنه.ولی هر چی باشه از تیم قلعه نوعی بهتر بودند که همه رو متهم کرد!!!

reynolds_nike1

عضو جدید
دوستان عزیز که هنوز نمیدونند که پرسپولیس تا حالا رفته نیمه نهایی یا نه ، بهتر یه سرچی نکنند و تخیلات ذهنیشون رو اینجا نیارند.نوری اگه ستاره ما باشه بهتر از اینه که ترکی و قهرمانی ستاره های شما باشند!!!:biggrin:

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای کیسه کشی که داری واسه ما کری می خونی واقعا رو که نیست سوغات قزوینه شما که هفته قبل 2 تا از ذوب اهن خوردید اونم 11 نفره پس خواهشا سکوت:biggrin:

آخرین ویرایش:

reynolds_nike1

عضو جدید

بازم که اطلاعات کمت رو داری نشون میدی.این حرفاتو برو تو تاپیک خودتون بزن.فیفا امسال آمار قرارداد های باشگاه ها رو منتشر کرد و مشخص شد که استقلال خیلی بیشتر از پرسپولیس خرج گرده .پس بهتره الکی جواب ندی

amir_14

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داداش با اطلاعات زیادت بگو دقیقا چه سالی سوم آسیا شدید؟!
البته اگه سوم شدن افتخار محسوب میشه

بازم که اطلاعات کمت رو داری نشون میدی.این حرفاتو برو تو تاپیک خودتون بزن.فیفا امسال آمار قرارداد های باشگاه ها رو منتشر کرد و مشخص شد که استقلال خیلی بیشتر از پرسپولیس خرج گرده .پس بهتره الکی جواب ندی

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
بدبختی ما اینه که اینایی که از هفته قبل شروع کردن به دنبال کردن فوتبال میان اینجا و واسمون کری میخونن ..
حداقل بزارین یه ذره بگذره..یکم اطلاعاتتون بیشتر شه بعد حرف بزنید که خودتون ضایع نشید حداقل ..

amir_14

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بدبختی ما اینه که اینایی که از هفته قبل شروع کردن به دنبال کردن فوتبال میان اینجا و واسمون کری میخونن ..
حداقل بزارین یه ذره بگذره..یکم اطلاعاتتون بیشتر شه بعد حرف بزنید که خودتون ضایع نشید حداقل ..
آخی !
نازی !
ایشالا خوشبخت بشی

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داداش با اطلاعات زیادت بگو دقیقا چه سالی سوم آسیا شدید؟!
البته اگه سوم شدن افتخار محسوب میشه

دقیقا من یادم میاد به تیم سوان سامسونگ باختیم اما بازی رده بندی تیم قزاقستان رو بردیم.

آخرین ویرایش:

amir_14

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دقیقا من یادم میاد به تیم سوان سامسونگ باختیم اما بازی رده بندی تیم قزاقستان رو بردیم.

1- قهرمان جام برندگان جام آسیا (1990)
2- نایب قهرمان جام برندگان جام آسیا (1992)
3- مقام سومی جام باشگاه‌های آسیا 3 بار (1997-1996)، (2000-1999)، (2001-2000)
یه کوچولو از رو حل المسائل نگاه کردیا
گل رو بالاخره کاویان پور زد یا نزد؟!!

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه کوچولو از رو حل المسائل نگاه کردیا
گل رو بالاخره کاویان پور زد یا نزد؟!!

ببخشید داداش شما سنتون نمی رسه گل رو کاویانپور زدند به سوان سامسونگ
بعدش نگاه هم کنم اشکال نداره مثل بعضی از دوستان الکی حرف نمی زنم

amir_14

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشید داداش شما سنتون نمی رسه گل رو کاویانپور زدند به سوان سامسونگ
بعدش نگاه هم کنم اشکال نداره مثل بعضی از دوستان الکی حرف نمی زنم

اتفاقا جام 1990 رو خوب یادمه
اون زمان تو گیرنده های سیاه و سفید نگاه میکردیم ما

reynolds_nike1

عضو جدید
اتفاقا جام 1990 رو خوب یادمه
اون زمان تو گیرنده های سیاه و سفید نگاه میکردیم ما

با این طرز صحبت کردنت مشخصه .تو که دهه 70 رو یادت نمیاد اونوقت سال 90 رو یادت میاد.فکر کنم شما تو دهه 90 بودی بعد به مدت 20 سال غیب شدی و تازه پیدات شده!!

amir_14

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با این طرز صحبت کردنت مشخصه .تو که دهه 70 رو یادت نمیاد اونوقت سال 90 رو یادت میاد.فکر کنم شما تو دهه 90 بودی بعد به مدت 20 سال غیب شدی و تازه پیدات شده!!
ببین عموجون
اولــا ؛ کسی با شما صحبت کرد؟!
دوما ؛ کسی با شما صحبت کرد؟!
سوما؛ خود داش اصغر متوجه اشتباهش شد و پستش رو اصلاح کرد؛ منم دیگه جریان رو به روش نیوردم

در نهایت ببین داداش گلم بذار حداقل یه ماه از عضویتت بگذره بعد بیا اینجا سن بچه ها رو از صحبت کردن شون تشخیص بده

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
ی مطلبی حالا جدای از کل کل ، که کل کل جای خودشو داره :d
این اماراتیا کلی زور زدن و اسم جعلی خلیج عربی رو رو لیگشون گذاشتن
امروز اخبار ورزشی گفت فیفا قبول نکرده و اسم لیگشونو خلیج فارس گذاشته :biggrin:
حالا باید ی فصل برای اسم خلیج فارس بازی کنن :biggrin:
اومدن ابروشو درست کنن زدن چشمشو کور کردن ، همون اسم لیگشونو عوض نمیکردن سنگینتر بودن :biggrin: حالا ب شکر خوردن افتادن :d
آی کیف کردم

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

مهمترین بازیهای این هفته:

اف سی سئول کره جنوبی - استقلال

پرسپولیس - فجرسپاسی شیراز

:d

darab64

عضو جدید
دقت کردین هر وقت صحبت از تبانی و رشوه و اینجور چیزا میشه صدای دوپینگیای "جك تری دی" در نمیاد؟ بسکه لامصبا خودشون اینکارن.
الان همه زوم كردن روی قهرماني و مرتضی كريمی. قهرمانی تو داربی پارسال سه تا پنالتی پرسپوليس رو خورد. كريمی هم همون كمك داوريه كه گل صحيح محمد نوری به استقلال رو آفسايد اعلام كرد. فرداش هم روزنامشون با فتوشاپ نوری رو عقبتر كشيده بود بلكه گندش در نياد. ولی كم كم داره درمياد. :D
قلعه نويی آماده باش كه سر دسته مافيايی

بالا