تا حالا با این صحنه مواجه شدید؟

A.mohsenzadeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقد متاسف شدم!چقد راحت به خودمون اجازه میدیم همه رو قضاوت کنیم!اونم به بی رحمانه ترین شکل!!!!واقعا خندیدن ی چند تا دختر دبیرستانی این همه معنی داره؟؟!!!!چرا همش همه چیزو انقد بد نگاه میکنین؟شاید ی سریاشون هدفشون بد باشه که اونم از بچگیشونه!وگرنه اکثرا دنبال ی کم شادی و تفریحن!بی هیچ منظوری!این نظر منه!الن اگه جای این دخترا عکس چند تا پسر بود همه همین نظر داشت ولی چون دخترن حتما ی چیزی هست!!!نمیدونم چرا انقد بدبینیم....

دختر پسر فرقی نداره دوست عزیز
فرمایش شما متین

vahid haghverdi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله میشه متوجه شد.....
حرف خوبی زدی....این آدما 2 دسته هستن....کسانی که قصد خودنمایی دارند و کسانی که فقط دارند حرف میزنن و اصن قصد جلب توجه ندارند.....پس همه رو باهم یکی نکنید....
اصن ممکنه همین 3تا دختر بعد از اون نگاه ها ساکت شده باشن....شما عکس بعدی اینارو هم دیدید؟؟؟:cool:
من اول در مورد اشخاص قضاوت نکردم؛ بعداً بحث کشیده شد...
گفتم در هر صورت ادب حکم میکنه سنگین تر و متین تر باشن...چه دختر؛چه پسر....من خودم الان 12-13 ساله مشتری ثابت اتوبوسم....اکثر مواقع هم با دوستان بودم..حتی دوره دبیرستان هم اگر کسی از دوستان حرکتی خارج از عرف انجام میداد همونجا بهش میگفتم....بهر حال هم نسل های متفاوتی هستن با هم تو اتوبوس هم طرز فکر های متفاوت...اما همشون روی متانت اتفاق نظر دارن
ببخشید که رمان نوشتم:D

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اول در مورد اشخاص قضاوت نکردم؛ بعداً بحث کشیده شد...
گفتم در هر صورت ادب حکم میکنه سنگین تر و متین تر باشن...چه دختر؛چه پسر....من خودم الان 12-13 ساله مشتری ثابت اتوبوسم....اکثر مواقع هم با دوستان بودم..حتی دوره دبیرستان هم اگر کسی از دوستان حرکتی خارج از عرف انجام میداد همونجا بهش میگفتم....بهر حال هم نسل های متفاوتی هستن با هم تو اتوبوس هم طرز فکر های متفاوت...اما همشون روی متانت اتفاق نظر دارن
ببخشید که رمان نوشتم:D

خوب پ.ن شما خوبی....

fantastic.fati

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینقدر مردم ما افسرده شدن که خندیدن چند نفر رو به جلب توجه و کمبود تعبیر میکنن....

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
عه اینا که من و دوستام هستیم:d البته تو سرویس دانشگاه:d

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
در مواقع جو گیری این لبخند میتونه کمک معکوس کنه....منظورمو که متوجه میشید..........جَـــــــوّ!

چندتا جوون هستند .. شوق و شور جوونی دارن ..
البته نه اینکه بدفرهنگی رایج پیدا کنه .. ولی خب وقتی مردممون با یه لبخند بهشون نگاه کنن اونا هم حس غریبی نمیکنن و شک ندارم هم خوشحال میشن و هم بی جنبه بازی در نمیارن

بی جنبه بازی وقتی نشئن میگیره که طرف مکانی برای تخلیه انرژی جوونیش نداشته باشه .. نمیگم توی محیط عمومی جای اینکاراس .. ولی خب اگر هم به پستمون خوردن نباید با اخم جواب بدیم .. شک ندارم اونها هم میدونن جاش اینجا نیست

هممون برا یه کشوریم .. و چقدر قشنگ میشه مهربونی و لبخند رواج داشته باشه
:king:

vahid haghverdi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چندتا جوون هستند .. شوق و شور جوونی دارن ..
البته نه اینکه بدفرهنگی رایج پیدا کنه .. ولی خب وقتی مردممون با یه لبخند بهشون نگاه کنن اونا هم حس غریبی نمیکنن و شک ندارم هم خوشحال میشن و هم بی جنبه بازی در نمیارن

بی جنبه بازی وقتی نشئن میگیره که طرف مکانی برای تخلیه انرژی جوونیش نداشته باشه .. نمیگم توی محیط عمومی جای اینکاراس .. ولی خب اگر هم به پستمون خوردن نباید با اخم جواب بدیم .. شک ندارم اونها هم میدونن جاش اینجا نیست

هممون برا یه کشوریم .. و چقدر قشنگ میشه مهربونی و لبخند رواج داشته باشه
:king:
باید بگم اینجا ایرانه.....
حرف شما درسته ولی نه تو ایران...ینی من اینجوری فک میکنم....چون همین بحث انرژی جوونی و ... خودش هیچ راهی نداره.....

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
والا :d
هیچوقت هم تا حالا کسی اونجوری بهمون نیگا نکرده:surprised:
هیچ موقع هم قصد جلب توجه نداشتیم!! ماشالله این اتوبوس ها انقد شلوغ هستن که صدا به صدا نمیرسه

پ.ن: من و رفقا کلاً همیشه خندان هستیم حتی وقتی نمره امتحان میاد میبینیم 9.5 شدیم:biggrin:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
حرف شما درسته ولی نه تو ایران...ینی من اینجوری فک میکنم....چون همین بحث انرژی جوونی و ... خودش هیچ راهی نداره.....

یعنی چی اینجا ایرانه؟؟!!این ایرانو همین من و شما میسازیم دیگه!موجودات فضایی که نیومدن ایران؟؟!همین ماهاییم که باید فکرامون عوض کنیم و سعی کنیم ی جامعه شادتر داشته باشیم!مثلا به خندیدن 4 تا جوون وقتی ی جوون دیگه میگه جلف بازی از ی ادم 40-50 ساله دیگه چه انتظاری میشه داشت؟؟!

dzzv_13

مدیر تالار

خب وحید جان ایران مگه چشه ؟!! :D

یه چیزی بگم .. از این واژه که میگن " اینجا ایرانه و ..." بدم میاد .. :D

آقا کارمون اشتباه هست باید درستش کنیم .. من از خودم شروع کردم .. تو هم شروع کن ..
اگه بشینیم بگیم اینجا ایرانه و درست بشو نیست .. همین هم میشه ..

راهش هم اینه مراکزی باشه برای تخلیه انرژی جوونا .. در کنارش اگر چنین صحنه هایی دیدیم اولا خوشحال باشیم که هم وطنانمون خندان هستند و دوما جنبممون رو بالا ببریم
میدونم سخته .. ولی برای جا گرفتن یه فرهنگ درست زمان لازم هست .. :cowboy:

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره خیلی زیاد
بی شخصیتن دیگه

کی گفته بی شخصیتن؟؟
خداوکیلی خودتون این دوره هارو نداشتین؟؟ تو یه سنی که بودین دوست نداشتین توجه ها به شما باشه؟؟
به یه بچه که نمیتونی بگی بی فرهنگ...دوست داره بالا پایین بپره داد بزنه انرژیشو تخلیه کنه..

fantastic.fati

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا :d
هیچوقت هم تا حالا کسی اونجوری بهمون نیگا نکرده:surprised:
هیچ موقع هم قصد جلب توجه نداشتیم!! ماشالله این اتوبوس ها انقد شلوغ هستن که صدا به صدا نمیرسه

پ.ن: من و رفقا کلاً همیشه خندان هستیم حتی وقتی نمره امتحان میاد میبینیم 9.5 شدیم:biggrin:

دخیخا......: )
اینقدر این سرویس های یونی شلوغه که کسی کاری به کاره کسی نداره......والا......:D

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
دخیخا......: )
اینقدر این سرویس های یونی شلوغه که کسی کاری به کاره کسی نداره......والا......:D
اوهوم:d
البته الان که دقت میکنم میبینم این عکس مترو بود:d والا ولایت ما مترو نداره:d

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
این که تو مترو بشینی همه بهت عبوس نگاه کنن انگار تمام غم های دنیا رو سرشون ریخته قشنگه؟؟

vahid haghverdi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی چی اینجا ایرانه؟؟!!این ایرانو همین من و شما میسازیم دیگه!موجودات فضایی که نیومدن ایران؟؟!همین ماهاییم که باید فکرامون عوض کنیم و سعی کنیم ی جامعه شادتر داشته باشیم!مثلا به خندیدن 4 تا جوون وقتی ی جوون دیگه میگه جلف بازی از ی ادم 40-50 ساله دیگه چه انتظاری میشه داشت؟؟!

خب وحید جان ایران مگه چشه ؟!! :D

یه چیزی بگم .. از این واژه که میگن " اینجا ایرانه و ..." بدم میاد .. :D

آقا کارمون اشتباه هست باید درستش کنیم .. من از خودم شروع کردم .. تو هم شروع کن ..
اگه بشینیم بگیم اینجا ایرانه و درست بشو نیست .. همین هم میشه ..

راهش هم اینه مراکزی باشه برای تخلیه انرژی جوونا .. در کنارش اگر چنین صحنه هایی دیدیم اولا خوشحال باشیم که هم وطنانمون خندان هستند و دوما جنبممون رو بالا ببریم
میدونم سخته .. ولی برای جا گرفتن یه فرهنگ درست زمان لازم هست .. :cowboy:

ببینید...قبول دارید که نسل ما با نسل قبلش خیلی متفاوته؟ منظورم اینه که طرز فکر ها و روابط و ... خیلی خیلی سریع عوض شده....
حالا به نظر شما ما باید چیکار کنیم؟
اگه بیایم به نسل قبلیمون احترام بذاریم و مقابلشون یه سری کارا رو نکنیم بهتر نیس؟؟ جدای این موضوع همه جای دنیا این جور رفتارها تو جایی مثل اتوبوس درست نیست....مکان عمومی!

و همچنین شما میگید انرژی و این حرفا...اتوبوس جای تخلیه انرژی نیست....منم گفتم کلاً تو ایران فضای مناسب این تخلیه انرژی نیست

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ببینید...قبول دارید که نسل ما با نسل قبلش خیلی متفاوته؟ منظورم اینه که طرز فکر ها و روابط و ... خیلی خیلی سریع عوض شده....
اگه بیایم به نسل قبلیمون احترام بذاریم و مقابلشون یه سری کارا رو نکنیم بهتر نیس؟؟ جدای این موضوع همه جای دنیا این جور رفتارها تو جایی مثل اتوبوس درست نیست....مکان عمومی!

و همچنین شما میگید انرژی و این حرفا...اتوبوس جای تخلیه انرژی نیست....منم گفتم کلاً تو ایران فضای مناسب این تخلیه انرژی نیست

من منکر احترام نیستم!100%هم با این کار تو اتوبوس موافق نیستم فقط میگم نباید انقد به همه چی بدبین بودو خیلی راحت همه رو سرزنش کرد و ی خندیدن به 1000 تا چیز جور و ناجور تعبیر کرد!فقط همین!

dzzv_13

مدیر تالار

عصن داداش من موافقم با زدن بچه هاااااااا :D (شوخی کردم)

حرفت کاملا درسته ..
من هم نگفتم کلا بزاریم هرکاری خواستن بکنن ..
من اینو میگم اگر میخوایم چیزی فرهنگ بکنیم به زمان و صبوری نیاز هست .. نه با اخم و دعوا نمیشه (البته قبول دارم برا بعضی ها باید اینکار رو کرد)

وزیر فرهنگ و ارشاد نیستم .. وگرنه برنامه هامو میگفتم :D

ایده آل اینه بدونیم هر چیزی جایی داره .. ولی اگر کسی حریمی رو شکست با احترام باهاش برخورد کنیم .. سریع نریم آخرین راه .. ;)

vahid haghverdi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من منکر احترام نیستم!100%هم با این کار تو اتوبوس موافق نیستم فقط میگم نباید انقد به همه چی بدبین بودو خیلی راحت همه رو سرزنش کرد و ی خندیدن به 1000 تا چیز جور و ناجور تعبیر کرد!فقط همین!
اصلاً بحث بدبینی نبود.....

این جواب اول من به تاپیک بود:
زیـــــــــاد....
دو تا چیز تو ذهنم میاد....
1-خب دیگه...همه فهمیدن شمام هستید...بسه...خویشتن داری هم بد نیس

2-چه دل خجسته ای دارن..........کلاً ندارن راحتـــــــــــــــــــــ ـــــ

بحث سر درست یا نادرستی این رفتارها بود

vahid haghverdi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عصن داداش من موافقم با زدن بچه هاااااااا :D (شوخی کردم)

حرفت کاملا درسته ..
من هم نگفتم کلا بزاریم هرکاری خواستن بکنن ..
من اینو میگم اگر میخوایم چیزی فرهنگ بکنیم به زمان و صبوری نیاز هست .. نه با اخم و دعوا نمیشه (البته قبول دارم برا بعضی ها باید اینکار رو کرد)

وزیر فرهنگ و ارشاد نیستم .. وگرنه برنامه هامو میگفتم :D

ایده آل اینه بدونیم هر چیزی جایی داره .. ولی اگر کسی حریمی رو شکست با احترام باهاش برخورد کنیم .. سریع نریم آخرین راه .. ;)
ولی من موافقم با زدن:D

من رو حرفای شما صحّه گذاشتم....فقط گفتم یه بخشیش تو ایران فعلاً نمیشه....خودتون هم فرمودید که امکانش نیست...(انرژی و....)