نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فکرمیکردم پردیسا خیلی بیشترازاین شهریش میشه وگرنه شرکت میکردم الان توغیرانتفاعی هم همین حدودا دادم تازه استادای پردیس هم خیلی بهترن
پردیس سراسری رو میگیند شما که خوبند پردیس آزاد همون آزاده فرقی نداره فقط اسمش پردیس علوم تحقیقاته. با پردیس سراسری اشتباه گرفتین

آگرین

عضو جدید
بچه من کل فردا رو تو راه هستم ...باید وسایلم رو جمع کنم ...
برای همه بچه اول ارزوی سلامتی میکنم و امیدوارم همه صحیح و سالم برگردن و دوم امیدوارم همه به هر چی که ارزو دارن و برسن و هرجایی که دوس دارن قبول بشن ... قبل از رفتن به سرجلسه یک لیوان اب بنوشید :)

آگرین

عضو جدید
خیلی مسخرس.خوب چه جوری برنامه ریزی کنیم واسه زمانبندی
فکر کنم 3 یا 4 ساعتی باشه ... شما امتحان رو تا ساعت 12 در نظربگیر با توجه به مسافتی که بین حوزه امتحانی و ترمینال مورد نظرت هست و یه مقداری هم اتلاف زمان میتونی بلیط رو تهیه کنی ... به نظر برای همه مقدور باشه ساعت2:30 یا 3 بلیط برگشت بگیرن

zaha hadid26

کاربر فعال
برای همه بچه اول ارزوی سلامتی میکنم و امیدوارم همه صحیح و سالم برگردن و دوم امیدوارم همه به هر چی که ارزو دارن و برسن و هرجایی که دوس دارن قبول بشن ... قبل از رفتن به سرجلسه یک لیوان اب بنوشید :)
ایشاله که توهم خیلی خوب امتحان بدی و به سلامت برگردی:)

elham m

عضو جدید
دوستانی که تهران مرکز رو میشناسن میشه بگن من از کدوم مسیر بیام راحترم از زنجان میخوام بیام:)

simai

عضو جدید
منم واسه همتون دعا می کنم موفق باشین و همون جایی که بخواین قبول بشین .امیدوارم بچه های شهرستان به سلامتی برن وبیان.خیلی امسال برنامه ریزیشون مزخرف بود.خداییش اگه فرم نظر خواهی دادن بنویسین گرچه می دونم اثری نداره

Nasim_Feiz_A

عضو جدید

آگریـــــــــــــــــــــــــــــــــن کل فردا با هم تو راهیییییم :D خوش میگذره ، :thumbsup2:
از همین الان میگم آگرین جون من فقط به خاطر شما میام :lol:
آگرین جون ایشالا شما هم قبول شییییییی، که قطعا قبولی ، شک ندارم . اسکیست خوبــــــــــه ;)
:w38::w40::w34:
.................
برای سایر دوستان هم آرزوی موفقیت و شادکامی دارم :gol:

آخرین ویرایش:

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
برا تهران مرکز:
بیاین پونک بعد اونجا خطی داره برا مرکز
برا پونک هم میتونی بیای مترو صادقیه بعد با اتوبوس یا تاکسی بری پونک
برا علوم تحقیقات هم
بیاین پونک از سر پونک تا دم در علوم تحقیقات بی ار تی داره

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
برا تهران مرکز:
بیاین پونک بعد اونجا خطی داره برا مرکز
برا پونک هم میتونی بیای مترو صادقیه بعد با اتوبوس یا تاکسی بری پونک
برا علوم تحقیقات هم
بیاین پونک از سر پونک تا دم در علوم تحقیقات بی ار تی داره
دیگه بهترین جواب رو داد دوستم خدا خیرش بده برای بچه های شهرستان کارت کلی دعا داشتا:smile:

shhg

عضو جدید
سلام دوستان من 2تا سوال دارم:اول اینکه میشه با پاستل کار کنیم؟؟چون توی وسایل مجاز فقط ماژیک و راپید رو نوشتهدوم اینکه اگه ما اینو قبول شیم و ثبت نام کنیم میشه واسه تکمیل ظرفیت هم شرکت کرد؟یا نباید ثبت نام کنیم؟

arezooo82

عضو جدید
سلام دوستان من 2تا سوال دارم:اول اینکه میشه با پاستل کار کنیم؟؟چون توی وسایل مجاز فقط ماژیک و راپید رو نوشتهدوم اینکه اگه ما اینو قبول شیم و ثبت نام کنیم میشه واسه تکمیل ظرفیت هم شرکت کرد؟یا نباید ثبت نام کنیم؟

پارسال یه هر کسی که قبول شده بود و ثبت نام کرده بود،اجازه ندادن تو تکمیل ظرفیت شرکت کنه.اما دانشگاه آزاده دیگه.هر روز یه قانون جدید...

Paradiso100

عضو جدید

در مورد سوال اولت نه نمیشه چون پاستل رنگش پخش میشه
سوال دوم آره مشکلی نیست میتونی شرکت کنه

Paradiso100

عضو جدید
اصلا حوصله اتوبوس رو ندارم :( خسته و کوفته باید فردا بیایم سرجلسه که اسکیس بزنیم ! این سیستم واقعا ایراد داره . چ توی سراسری چ توی آزاد
ینی چی آخه؟ بچه های شهرستان چرا باید بیان تهران امتحان بدن ...

تهرنگ

عضو جدید
پارسال یه هر کسی که قبول شده بود و ثبت نام کرده بود،اجازه ندادن تو تکمیل ظرفیت شرکت کنه.اما دانشگاه آزاده دیگه.هر روز یه قانون جدید...

جدددددددییییییییییییییییی؟؟؟؟؟ یعنی پارسال اینطور بوده؟ تکمیل ظرفیت کی اعلام میشه؟

تهرنگ

عضو جدید
بچه ها کسی اطلاع دقیق از وضعیت تکمیل ظرفیت داره؟؟؟
1- چه زمانی اعلام میشه؟
2- همه دانشگاه ها توی تکمیل دانشجو برمیدارن؟
3- هر دانشگاه معمولا چند نفر برمیداره؟
4- قبول شدگان تکمیل از مهر میرن کلاس یا بهمن؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- چه زمانی اعلام میشه؟
1.پارسال 15 مهر اینجورا بود نتایج رو اعلام کردن
2. اکثر دانشگاه های تکمیل ظرفیت بر میدارن تازه پارسال 2بار تکمیل ظرفیت برداشت یک بار همین مهرماه یک بار هم توی دی ماه بود اویال دی ماه
3. هر دانشگاه خیلی بر میداره:D
4.تکمیل ظرفیت اول همون مهرماه میرن سر کلاس وتکمیل ظرفیت دوم از ترم بهمن

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- چه زمانی اعلام میشه؟

طی تماسی که با مرکز آزمون داشتم گفتند اواخر شهریور تکمیل ظرفیته و تا قبل از 15 مهر ماه هم نتایج نهایی رو اعلام میکنند . معلوم نیست توی این فاصله بسیار کم چه جوری میخوان جواب اسکیس رو اعلام کنند:surprised:

اینجور که گفتن هر دانشگاه 20 نفر پذیرش داره بازم دانشگاه آزاده نمیشه رو هیچ چیزش حساب باز کرد:biggrin:

elham m

عضو جدید
طی تماسی که با مرکز آزمون داشتم گفتند اواخر شهریور تکمیل ظرفیته و تا قبل از 15 مهر ماه هم نتایج نهایی رو اعلام میکنند . معلوم نیست توی این فاصله بسیار کم چه جوری میخوان جواب اسکیس رو اعلام کنند:surprised:

اینجور که گفتن هر دانشگاه 20 نفر پذیرش داره بازم دانشگاه آزاده نمیشه رو هیچ چیزش حساب باز کرد:biggrin:
دوست عزیز ببخشید فضولی میکنم شما از بوشهر می خواید بیایید؟ :eek: براتون سخت نیس؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا