ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

انیشتن

عضو جدید
سلام
مبارک باشه
رتبتون چنده؟

سیستم بیشتر رو میریت انرزی است واز بحثای سخت سیالاتی فاصله میگیره- تو مدرکتون هم فکر نکنم بخوره مهندسی مکانیک.میخوره مهندسی سیتم های انرزی(شاید تو استخدامی بعضی شرکتا به مشکل بخورین چون مهندس مکانیک میخوان)
ازهرا هم که میدونین پسر نداره.حیف شد:biggrin:

بهتر که نیس پسرا چندش آورن .حسود:redface:

capra1

عضو جدید
انیشتین جان شما واقعا دختری؟!خوب اسمتو ن رو بزارید ماری کوری بهتر نیست؟البته تبریک میگم و امیدوارم موفق باشید

انیشتن

عضو جدید
انیشتین جان شما واقعا دختری؟!خوب اسمتو ن رو بزارید ماری کوری بهتر نیست؟البته تبریک میگم و امیدوارم موفق باشید

اولا انیشتنم نه انیشتین ماشالاه که چشم داری بنده دخترم چشم حسود کککککککککککککککککککککککککککور شمابه جنسیت من چیکا دارید؟؟؟؟

انیشتن

عضو جدید
داداش محمد وداداش آرش وداداش محمود و داداش کریمو داداش های خودم و دوس دارم با همه شماها هم قهرررررررررررررررررررررررررررم

capra1

عضو جدید
اولا انیشتنم نه انیشتین ماشالاه که چشم داری بنده دخترم چشم حسود کککککککککککککککککککککککککککور شمابه جنسیت من چیکا دارید؟؟؟؟

خانم محترم بنده که جسارت نکردم؛ اصلا شاید منم دختر باشم چرا این طوری آدم رو میزنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

دوستان چرا دانشگاه سبزوار لینکی واسه ثبت نام ورودی های جدید نذاشته؟!!!!!گفته بود ده شهریور ثبت نام ارشد هست،امروز ده شهریور دیگه!!!!

ممنون میشم یکی راهنمایی بفرماید

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان من یه سوال پیش پاافتاده دارم،تو دانشگاه سبزورا رفتم یه فایل ورد برای شماره های تماس گذاشته ولی چرا کد نداره!!!!کد سبزوار چنده؟یعنی ما باید فقط همین شماره ها رو شماره گیری کنیم؟؟؟؟؟مثلا واسه هر شهرستانی کدی وجود داره،چرا دانشگاه سبزوار این کد رو نذاشته ما بفهمیم!!!قضیه چیه؟بچه ها کمک کنین ،امرزو ثبت نام دانشگاهه،بدبخت نشم!!!!چن بار زنگ زدم اشغاله!!!معلوم نیست اشغاله یا شماره ها نیاز به کد دارن!!!گیجم!!یکی منو راهنمایی بفرماید

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستانی که سبزوار قبول شدن واسه اطلاع رسانی ،زیر سایت یه شمار داره آنو شماره گیری کنین،این شماره ها بیخوده مهم اینه:

این شماره:

05714410104

داخلی برای ثبت نام هم این شماره رو بگیرین،خود اپراتورش بهم گفت:

4002615

مثل این که به مشکل برخوردن،ولی امروز یا فردا لینک ثبت نام ارشد رو میزارن

یاعلی

mahde1818

عضو جدید
سلام

دوستان چرا دانشگاه سبزوار لینکی واسه ثبت نام ورودی های جدید نذاشته؟!!!!!گفته بود ده شهریور ثبت نام ارشد هست،امروز ده شهریور دیگه!!!!

ممنون میشم یکی راهنمایی بفرماید

احتمالا هنوز رو سایت نذاشتن تا ظهر حتما میره رو سایت

sadegh1068

عضو جدید
ی سوال داشتم
شاهرود به شبانه های ارشد خوابگاه میده؟
به شبانه ها خوابگاه خودگردان میده که هزینه ش خیلی بیشتر از خوابگاه های روزانه ست، اگه با دوستاتون خونه بگیرین هم بهتر و هم ارزون تر از خوابگاه خودگردان میشه

shadowwalker

عضو جدید
خوب اگه معلوم بود که طرف مرض نداشت بپرسه از شما.بنده خدا سوال کرده دیگه.اگه میدونی جواب بده و کمکش کن.برا شما معلومه نه اون طرف.معلوم بودن یک چیز یا یک سوال نسبیه و مطلق نیست.برا شما معلومه و برا دیگری نامعلوم. من خود بزرگ بینم؟:D دمت گرم

من جواب اون بنده خدا رو به طور کااااااااامل تو پیام خصوصی دادم.تو پیج قبلشم جواب من واضح بود.واسه همین گفتم پ نه پ!!!یه کم دقت خوبه!

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان کسی جواب مارو نمیده؟ :(

سلام دوست عزیز،من از اول این که بچه ها قبولیاشونو اینجا گذاشتن بودم،کسی خوارزمی قبول نشده بود اینجا،بری دانشگاه همکلاسی پیدا میکنی،ولی از شانس من همینجا خودم دوتا همکلاسی پیدا کردم:D برای خوابگاه هم بگم که تو دفترچه انتخاب رشته نوشته قسمت پیوست.....به نظرم تا آنجایی که یادمه داره ولی خوابگاهش فک کنم کرج هست!!برو دفترچه رو دانلود کن توش نوشته خیالت راحت میشه.من شک دارم در مورد خوابگاه

newuser

عضو جدید
سلام دوست عزیز،من از اول این که بچه ها قبولیاشونو اینجا گذاشتن بودم،کسی خوارزمی قبول نشده بود اینجا،بری دانشگاه همکلاسی پیدا میکنی،ولی از شانس من همینجا خودم دوتا همکلاسی پیدا کردم:D برای خوابگاه هم بگم که تو دفترچه انتخاب رشته نوشته قسمت پیوست.....به نظرم تا آنجایی که یادمه داره ولی خوابگاهش فک کنم کرج هست!!برو دفترچه رو دانلود کن توش نوشته خیالت راحت میشه.من شک دارم در مورد خوابگاه

پورتال دانشگاه سبزوار پورتال قدیمی دانشگاه فردوسیه (تقریبا 3 سالی هست پورتال فردوسی عوض شده)الان که عکساشو دیدم! :biggrin: یاد قدیما افتادم!

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان من ثبت نام کردم:D

میگم فقط شماره دانشجویی بگیریم دیگه تمومه دیگه؟؟؟؟

باهاش تو پورتال دانشجویی هم رفتم و مشکلی نداشت و ثبت نام بودم

یاعلی

آخرین ویرایش:

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان کلاسا از کی شروع میشه؟تو سایت دانشگاه سبزوار چیزی زده نشده........ممنون میشم یکی راهنمایی بفرماید.

NASTOH

عضو جدید
اقا کسی میدونه که کلمه شبانه تو مدرک فوق میخوره یا نههههههههههههه؟

Arman_awn

عضو
اقا کسی میدونه که کلمه شبانه تو مدرک فوق میخوره یا نههههههههههههه؟

دوست عزیزم،

توی دفترچه انتخاب رشته به صراحت نوشته بود که «مدرک تحصیلی دوره نوبت دوم مطابق تصویب وزارت علوم، بدون ذکر عبارت نوبت دوم اعطا خواهد شد.»

NASTOH

عضو جدید
دوست عزیزم،

توی دفترچه انتخاب رشته به صراحت نوشته بود که «مدرک تحصیلی دوره نوبت دوم مطابق تصویب وزارت علوم، بدون ذکر عبارت نوبت دوم اعطا خواهد شد.»

اخه فامیلون تو دفتر تحصیلات تکمیلی دانشگاه شاهده و میگفت ذکر میشه...ممنون از راهنماییتون

salari_erfan

عضو جدید
شبانه یکی از مشکلاتش موقع مصاحبه دکترا هستش. که استعلام میگیرن. ولی تو مدرک درج نمیشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا