مشکل در حل یک مساله با کامسول comsol (فوری)

mohammad316

عضو جدید
سلام

متاسفانه هرکاری کردم نتونستم این مساله رو با کامسول حل کنم! در بیشتر موارد خطای مقدار ناکافی بودن حافظه رو داده!
مساله میخواد که من در یک فضای مکعب مستطیلی که کفش یک سوراخ وجود داره و یک جریان هلیم داره بهش وارد میشه رو شبیه سازی کنم، جریان آشفته است و در طول یک بازه زمانی در حال بررسی، مکعب از هوا پر شده و اطراف مکعب نباید دیواره (wall) مشخص شود چون هلیم در حال تخلیه به یک محیط بینهایت است(outlot)
قطر سوراخ حداکثر 1 سانتیمتر کف مکعب که سوراخ درش قرار دارد 1*1 متر و ارتفاع 2 متر(البته اگر نیاز به تغییر بود برای جواب مانعی نیست) نوع جریان نا آرام کا-امگا K-w (اگر اشتباه نگفته باشم)

این لینک pdf

اینم فایل کامسولی که من ایجاد کردم، البته یه مقدار خطا شاید داشته باشه چون الان به خود کامسول دسترسی ندارم تا ببینم کدوم فایل بهترین جواب سواله.شرمنده

فقط چند روز دیگه وقت دارم تا جواب پروژه رو بدم وگرنه نابود میشم.

لطفا کمک کنید(در صورت امکان فایل درست حل شده رو برام آپلود کنید)

اینم فایل کامسول بنده

alirezamosaddegh

عضو جدید
[FONT=&quot]یکی از مثال های نرم افزار کومسول شبیه سازی ماسفت است[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
[FONT=&quot]این مثال را بررسی کرده و ضمن تشریح کامل نحوه شبیه سازی اثر تغییرات طول کانال و ضخامت لایه اکسید را روی عملکرد قطعه بررسی کنید[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
[FONT=&quot]هر تغییر ممکن را بررسی نمایید[/FONT]
کسی میتونه تو حلش کمکم کنه؟ آخه دسرسی به هیچ منبع آموزش فارسی ندارم و برا مطالعه آموزش انگلیسی وقت کافی ندارم.. متشکرم.:gol:

omid20110

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
من یه سوال دارم چطوری میتونم روش لاسونن برای انتقال حرارت یک بعدی با شرایط مرزی و اولیه معلوم رو تو فرترن بنویسم؟
اگه میشه لطفا کمک کنید.