چشم چراني!!! (خانومها لطفا بياين داخل نظر بدين)

چشم چراني!!! (خانومها لطفا بياين داخل نظر بدين)

• اصلا اينو دوست ندارم خيلي ناراحت وگاهي عصباني ميشم

رای: 81 60.9%
  • دوست دارم و نگاه ديگران منو خوشحال ميكنه

رای: 14 10.5%
  • در برابرش بي تفاوتم

رای: 38 28.6%

• مجموع رای دهندگان
    133

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مردای ما نه چشم چرونن و نه پست و اولین پست ننوشته بود مسلمون ایرانی نوشته بود خانوم ها و غیر مسلمونا هم متاسفانه دارن تو این جو زندگی می کنن
میخوای در مورد ساخت بستنی هم یه چیزی بنویسم به مسلمون نبودن من نسبت بدی چقدر ضعیف هستید :biggrin:

باشه،من که هر چی بگم شما حرف خودتونو میزنین....
اینجا هم مرداش همه پست و چشم چرون نیستن....بی اساس حرف نزن!!!!!
من این حرفمو ضعف نمیبینم .....هر طور مایلی ...

yoosha

عضو جدید
باشه،من که هر چی بگم شما حرف خودتونو میزنین....
اینجا هم مرداش همه پست و چشم چرون نیستن....بی اساس حرف نزن!!!!!
من این حرفمو ضعف نمیبینم .....هر طور مایلی ...

اینجا دیگه کجاست من هم همینجا زندگی می کنم :surprised:

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
من حرف بدی نزدم،واقعیت محضه،تندم حرف نزدم....گفتم کسی که از دین اسلام سطحی میدونی اینجا نیاد بهتره،چون بیخود و بی جهت افکار مردومو نسبت به اسلام دچار بدبینی میکنه....

آخه اصن موضوع تایپیک راجب اسلام نیس که ایشون نیاد همین رفتارارو میکنید که تمام دنیا تا یه چادری میبینن میگن اه این عرب سوسمار خوره آخه کجای اسلام گفته طوری رفتار کنید که غیر مسلمونه حالش از اسلام بهم بخوره بهش بگه خفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه اصن موضوع تایپیک راجب اسلام نیس که ایشون نیاد همین رفتارارو میکنید که تمام دنیا تا یه چادری میبینن میگن اه این عرب سوسمار خوره آخه کجای اسلام گفته طوری رفتار کنید که غیر مسلمونه حالش از اسلام بهم بخوره بهش بگه خفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من این حرفا رو نزدم......بفرمایید اینجا حرفاتونو بزنین-یاعلی

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
متاسفم که اینقدر زود زیر حرفاتون میزنید و جا میزنید

داری اینجا چییییی میگی!!!!!

من مگه چی گفتم،من فقط منظورم بود که از اسلام و مسلمون ایرانی درست بگه،همه اینطوری که میگه نیست!!!

ببین این خانوم نظرش قبل از این که من چیزی بگم همینطوری بود،با حرف من از اسلام بدش نیومد!!!!

خواهشا بیخود جوو متشنج نکن و ما رو مقصر ندون.......تازه من ملایم حرف زدم.....فقط حرفام جدی هستش.....

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
داری اینجا چییییی میگی!!!!!

من مگه چی گفتم،من فقط منظورم بود که از اسلام و مسلمون ایرانی درست بگه،همه اینطوری که میگه نیست!!!

ببین این خانوم نظرش قبل از این که من چیزی بگم همینطوری بود،با حرف من از اسلام بدش نیومد!!!!

خواهشا بیخود جوو متشنج نکن و ما رو مقصر ندون.......تازه من ملایم حرف زدم.....فقط حرفام جدی هستش.....

اولا چی میگی نه و چی میگید
دوما آخی ملایم شما اینه نا ملایمتون چیه بله امثال شما اینطوری برخورد کردن که اینا اینجوری شدن

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه اینجور آدما بی تفاوتی بهترین کاره
حالشونو حسابی جا میاره
اما وقتی نگاه اولو بندازی دیگه باید تحملش کنی!

دوستم با اینکه خودم گفتم الان بی تفاوتم ولی همیشه بی تفاوت بودنم خوب نیست..گاهی اوقات لازمه جلوی جمع طرفو بزنی ،چند تا تیکم بارش کنی داد بزنی دنبالش بیافتی، ابروش بره در حد تیم ملی، حساب کار دستش بیاد بفهمه اینجا کجاست...:D

Melina666

عضو جدید
دوستم با اینکه خودم گفتم الان بی تفاوتم ولی همیشه بی تفاوت بودنم خوب نیست..گاهی اوقات لازمه جلوی جمع طرفو بزنی ،چند تا تیکم بارش کنی داد بزنی دنبالش بیافتی، ابروش بره در حد تیم ملی، حساب کار دستش بیاد بفهمه اینجا کجاست...:D

واو:surprised:
من فکر میکردم فقط خودم خشنم:surprised:نگو لطیف تر از من هم هست:D

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
اساسا سوژه ی مورد نظر تاپیک ، مستقیم نگاه میکنه ، هیچوخ چپ نگاه نمیکنه ، انقدر که ایشون موجود انگلی میباشد!

ای بابا حالا هرجور نیگا کرد باید کتک بخوره من نمیدونمممممممممممم:D

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب معلومه در مواجه با چشم چرانی اقایون واقعا ناراحت میشم ی حس بدی بهم دست میده

yoosha

عضو جدید
ای بابا حالا هرجور نیگا کرد باید کتک بخوره من نمیدونمممممممممممم:D

کاش اسپری فلفل برای خانوم ها تو ایران مجاز بود . اما از طرفی هم فکر می کنم ملت جنبه ندارن ازش در راه دزدی استفاده می کنن چه کنیم با این مردم :(

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش اسپری فلفل برای خانوم ها تو ایران مجاز بود . اما از طرفی هم فکر می کنم ملت جنبه ندارن ازش در راه دزدی استفاده می کنن چه کنیم با این مردم :(

پلیس به خانوما اسپری فلفل میده دختر خالم گرفته بود

yoosha

عضو جدید
به خواهران بسیجی دیگه؟[/QUOT

:D کلا گرفتن اسپری فلفل شرایط داره باید مجوز داشته باشی.. تو که معماری کاترت همیشه تو کیفت باشه اگه چیزی شد بترسونشون..:D
من زورم کمه کاتر از دست خودم میگیره به خودم اسیب میزنه برای من که زورم کم عملی نیست اسپر فلفل باید باشه که از دور بتونم استفاده کنم . حشره کش تو چشم کاری می کنه کسی تا الان امتحان کرده ؟:huh:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
کجا اسپری میدن ما هم بریم بگیریم...با طعم هلو باشه..:D

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
من زورم کمه کاتر از دست خودم میگیره به خودم اسیب میزنه برای من که زورم کم عملی نیست اسپر فلفل باید باشه که از دور بتونم استفاده کنم . حشره کش تو چشم کاری می کنه کسی تا الان امتحان کرده ؟:huh:

حشره کش نه تاثیر نداره..........تافتو چسب مو خوب جواب میده..:D