[تاپیک امور مدیریتی تالار مهندسی عمران]

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خوب من به تنهایی که نمیتونم همه رو بشینم بخونم ...ولی تالار درخواست ها هم چشم :)

rasool.civil

مدیر بازنشسته
سلام
چندتا پیشنهاد و نکته
- توی زیرتالار طراحی یه طراحی پی اضافه شده و در زیرتالار مکانیک خاک مهندسی پی داریم
یه کم گیج کننده میشه
که چه مطلبی تو کدوم باشه
- با ایجاد زیرتالار های جدید بهتره زیرتالار دروس تخصصی در تالار آموزش و پژوهش حذف بشه،البته قبلش تاپیکهاشو منتقل کنیم
-هنوزم معتقدم که تالار درخواستها حذف بشه کلا ،فقط یه سری تاپیک که جواب دارن و بحثای مفیدی دارن به زیرتالارای مربوطه منتقل بشن
اگه موافقید من از فردا شروع میکنم تاپیکهای به درد بخورشو منتقل میکنمو بقیه رو دیلیت کنیم ،یعنی کلا زیرتالاری به نام درخواست نداشته باشیم

-توی تالار جدید روشهای اجرا به نظرم بهتره به جای عنوان متره و برآورد از عنوان دفتر فنی عمرانی استفاده کنیم تا هم کارشناسای دفتر فنی به تالار جذب بشن
هم کلیه امور مرتبط با این حرفه که یکیش متره و برآورد هست تحت پوشش باشن

-حالا که مدیرای ارشد همکاری میکنن و زیرتالار میزنن برامون ،بهتر توی تالار فبلمها و عکسهای عمرانی چندتا زیرتالار داشته باشیم تا عکسها و فیلمها دسته بندی بشن
مثلا زیرتالارهایی با این عناوین
سازه های بتنی
سازه های فولادی
شاهکارهای سازه و معماری
نازک کاری و مصالح نوین

reza2011

عضو جدید
به نظر من كاربران با تقسيم بندي فعلي عادت كردن و بهتره ديگه تقسيمات رو زيادتر و پيچيده تر نكنين .

ضمنا درخواست ميشه كه پلاگين تشكر رو يا واسه هميشه فعال كنيد يا كلا از كار بندازيد .... يك روز هست يك روز نيست ...

reza2011

عضو جدید
سرعت تالار پايين است

سرعت تالار پايين است

اخيرا سرعت تالار بسيار پايين امده است . لطفا در صورت نياز هاست انجمن رو نعويض كنيد يا تمهيداتي در جهت افزايش سرعت تالار در نظر گرفته شود . با تشكر .

ixabedi

کاربر فعال
اخيرا سرعت تالار بسيار پايين امده است . لطفا در صورت نياز هاست انجمن رو نعويض كنيد يا تمهيداتي در جهت افزايش سرعت تالار در نظر گرفته شود . با تشكر .
جهت بالا رفتن سرعت از مرورگر google chrom استفاده کنید

دوست عزیز به نظر سرعت اینترنت شما پایین هست...
چون به نظر مشکلی نیست هر صفحه به طور متوسط توی 3 ثانیه بالا میاد.........

rasool.civil

مدیر بازنشسته
به نظر من كاربران با تقسيم بندي فعلي عادت كردن و بهتره ديگه تقسيمات رو زيادتر و پيچيده تر نكنين .

ضمنا درخواست ميشه كه پلاگين تشكر رو يا واسه هميشه فعال كنيد يا كلا از كار بندازيد .... يك روز هست يك روز نيست ...
کلید تشکر محدود هست و در هر بار به تعداد محدودی میتونید تشکر کنید که به میزان فعالیت در تالار ربط داره
در مورد هاست هم ،اخیرا عوض شده،در ضمن اینجا مسایل تالار عنوان مطرح میشه نه کل سایت که این مورد به کل سایت بر میگرده و فقط مدیرای ارشد میتونن در این مورد وارد عمل بشن
مشکل سرعت از اینترنت هست که احتمالا به اینترنت ملی تبدیل میشه کم کم....

reza2011

عضو جدید
لطفا تاپيك زير رو كه توسط خودم نوشته شده و دو بار پست شده رو پاك كنيد . لطفا فقط اين تاپيك پاك شود و به اشتباه تاپيك هم نام اين تاپيك كه چندين پاسخ هم به آن داده شده پاك نشود . با تشكر .

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/314341-%D9%85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87-%D9%85%D8%B5%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B4%D9%83%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D9%8A%D9%8A-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%86-%28-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%DA%86%D9%87%D8%A7%D8%B1%D9%85-%29

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
لطفا تاپيك زير رو كه توسط خودم نوشته شده و دو بار پست شده رو پاك كنيد . لطفا فقط اين تاپيك پاك شود و به اشتباه تاپيك هم نام اين تاپيك كه چندين پاسخ هم به آن داده شده پاك نشود . با تشكر .

[url]http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/314341-مجموعه-مصور-اشكالات-اجرايي-ساختمان-(-بخش-چهارم-)[/URL]

انجام شد :)

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
انجام شد :) خوشحالم که حداقل شما اینجا سر میزنی :)

rasool.civil

مدیر بازنشسته
سلام
چندتا پیشنهاد و نکته
- توی زیرتالار طراحی یه طراحی پی اضافه شده و در زیرتالار مکانیک خاک مهندسی پی داریم
یه کم گیج کننده میشه
که چه مطلبی تو کدوم باشه
- با ایجاد زیرتالار های جدید بهتره زیرتالار دروس تخصصی در تالار آموزش و پژوهش حذف بشه،البته قبلش تاپیکهاشو منتقل کنیم
-هنوزم معتقدم که تالار درخواستها حذف بشه کلا ،فقط یه سری تاپیک که جواب دارن و بحثای مفیدی دارن به زیرتالارای مربوطه منتقل بشن
اگه موافقید من از فردا شروع میکنم تاپیکهای به درد بخورشو منتقل میکنمو بقیه رو دیلیت کنیم ،یعنی کلا زیرتالاری به نام درخواست نداشته باشیم

-توی تالار جدید روشهای اجرا به نظرم بهتره به جای عنوان متره و برآورد از عنوان دفتر فنی عمرانی استفاده کنیم تا هم کارشناسای دفتر فنی به تالار جذب بشن
هم کلیه امور مرتبط با این حرفه که یکیش متره و برآورد هست تحت پوشش باشن

-حالا که مدیرای ارشد همکاری میکنن و زیرتالار میزنن برامون ،بهتر توی تالار فبلمها و عکسهای عمرانی چندتا زیرتالار داشته باشیم تا عکسها و فیلمها دسته بندی بشن
مثلا زیرتالارهایی با این عناوین
سازه های بتنی
سازه های فولادی
شاهکارهای سازه و معماری
نازک کاری و مصالح نوین

مهندس تالار درخواستها چی شد؟؟
نظرتونو نگفتید

reza2011

عضو جدید
کلید تشکر محدود هست و در هر بار به تعداد محدودی میتونید تشکر کنید که به میزان فعالیت در تالار ربط داره

دوست من كليد تشكر محدوده يعني چي ؟؟؟ تا اونجاييكه من ميدونم تشكر يك پلاگين داره كه اگكه فعال باشه واسه همه هست و اگر غير فعال هم بشه واسه همه غير فعال ميشه ...

حرف شما معنيش اينه كه مثلا الان اگر من دگمه تشكر ندارم يك عده دارن كه منطقي نيست ... مدير سايت واسه افزايش سرعت سايت پلاگين تشكر رو غير فعال ميكنه . و واسه كل اعضا هم غير فعال ميشه . حالا كه به سرور جديد رفتيد و به قول خودتون سرعت رو بالا برديد پس ديگه چرا پلاگين تشكر غير فعال ميشه ؟؟؟؟

ضمنا من براي مدير سايت هم پيغام زدم كه جواب نداده هنوز بعد از 2- 3 روز .... با سپاس .

rasool.civil

مدیر بازنشسته
دوست من كليد تشكر محدوده يعني چي ؟؟؟ تا اونجاييكه من ميدونم تشكر يك پلاگين داره كه اگكه فعال باشه واسه همه هست و اگر غير فعال هم بشه واسه همه غير فعال ميشه ...

حرف شما معنيش اينه كه مثلا الان اگر من دگمه تشكر ندارم يك عده دارن كه منطقي نيست ... مدير سايت واسه افزايش سرعت سايت پلاگين تشكر رو غير فعال ميكنه . و واسه كل اعضا هم غير فعال ميشه . حالا كه به سرور جديد رفتيد و به قول خودتون سرعت رو بالا برديد پس ديگه چرا پلاگين تشكر غير فعال ميشه ؟؟؟؟

ضمنا من براي مدير سايت هم پيغام زدم كه جواب نداده هنوز بعد از 2- 3 روز .... با سپاس .
سلام
الان به خاطر انتقال اطلاعات به سرور جدید ممکنه این اتفاق افتاده باشه
ولی در کل هر کسی در هر روز به تعداد محدودی میتونه از آیکون تشکر استفاده کنه و این بر اسا فعالیت فر هست
که منطقی هم هست،در غیر اینصورت ممکن بود ازین آیکون واسه بالاذ بردن امتیاز سوء استفاده بشه
در ضمن واسه تشکر از هر پست اگه کلید تشکر غیر فعال بود میتونید روی علامت ستاره که زیر اسم طرف هست کلسک کنید و امتیاز رو با یه تکست کوچیک بدید

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
اقاي مدير
درصورت امكان اين تايپيك رو
[h=3]اصطلاحات انگلیسی سازه ها[/h]با تايپيك زبان تخصصي عمران در صفحه ي اصلي تالارعمران ادغام كنيد يا درصورت امكان به يك بخش مسقل منتقل كنيد .

سپاس

reza2011

عضو جدید
مهندس جان من يك پبشنهاد واسه شلوغ تر شدن تالار دارم .. روزانه به تعداد زياد عضو مهمان از تالار ديدن ميكنن و خيلي راحت هم ميتونن پست ها رو بخونن و هم عكس ها رو ببينن ... لازمه كه دسترسي هاي مهمانان محدود تر بشه تا ترغيب به عضويت داشته باشن ... ضمنا يك مرد ميخواد كه هر چي عكسه توي تمام پست ها رو به هاست تالار انتقال بده تا مهمونها قادر به ديدن عكس ها نباشن .. ضمنا اينطوري عكس ها براي آيندگان نيز حفظ ميشه و در صورت از بين رفتن لينك ها نسخه اي از اون در تالار باقي خواهد ماند .

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مهندس جان من يك پبشنهاد واسه شلوغ تر شدن تالار دارم .. روزانه به تعداد زياد عضو مهمان از تالار ديدن ميكنن و خيلي راحت هم ميتونن پست ها رو بخونن و هم عكس ها رو ببينن ... لازمه كه دسترسي هاي مهمانان محدود تر بشه تا ترغيب به عضويت داشته باشن ... ضمنا يك مرد ميخواد كه هر چي عكسه توي تمام پست ها رو به هاست تالار انتقال بده تا مهمونها قادر به ديدن عكس ها نباشن .. ضمنا اينطوري عكس ها براي آيندگان نيز حفظ ميشه و در صورت از بين رفتن لينك ها نسخه اي از اون در تالار باقي خواهد ماند .

من هم با نظر شما موافقم ... البته خودم هنوز خیلی وقت نمیکنم این کارهارو انجام بدم .. هرکدوم از دوستان اگر یک گوشه رو هماهنگ کنند خیلی خوب میشه .

..:: civil ::..

عضو جدید
سلام
آقای مدیر می خواستم هم از زحمات مهندس reza2011 تشکر کنم
هم اینکه پیشنهاد کنم اگه امکان داره به عنوان کاربر فعال یا بالاتر یا هر چی اصلا شما صلاح میدونید ایشون رو ارتقا بدهید
چون اینطور که پیداست حتی بعضی مواقع خودشون هم اون فایل مورد نظر رو ندارن اما وقت میذارن و سرچ میکنن و فایلشو میذارن اینجا واسه کمک به دوستاشون
و یه خدا قوت به همه دوستان پر تلاش

سپاسگزارم

reza2011

عضو جدید
سلام
هم اینکه پیشنهاد کنم اگه امکان داره به عنوان کاربر فعال یا بالاتر یا هر چی اصلا شما صلاح میدونید ایشون رو ارتقا بدهید
چون اینطور که پیداست حتی بعضی مواقع خودشون هم اون فایل مورد نظر رو ندارن اما وقت میذارن و سرچ میکنن و فایلشو میذارن اینجا واسه کمک به دوستاشون

سپاسگزارم

ممنون مهندس نادياي عزيز ...

عضو جدید
سلام
نمی دونم شما این امکان رو دارید نام تاپیک رو درست کنید؟؟!
متاسفانه اسم تاپیک رو اشتباه تایپ کردم !اگه براتون مقدوره به Mathematica تغییرش بدین هرچند مهندس رضا داخلش گفتن اما تو نگاه اول ممکنه بقیه نفهمن اسم تاپیک mathematica هستش!
شرمنده متوجه اشتباه تایپی نشدم فقط متن رو خوندم اشتباه نداشته باشه!

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/318682-Mhematica

عضو جدید
ضمنا اگه امکان داره این تاپیک رو منتقل کنید به http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/168746-یک-لپ-تاپ-خوب-برای-دانشجوی-عمران

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/317394-لپ-تاپ-مناسب-براي-محاسبات-سازه-اي...-هر-كس-ميدونه-نظر-بده

همچنین اگه میشه یه بچه های عمران به اسم این تاپیک اضافه بشه که محل گپ و گفتگو نشه نمی دونستم بد برداشت میشه
متاسفم
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/308212-لطفا-فقط-بچه-های-ارشد-و-دکتری-بیان-خودشونو-معرفی-کنند!!

آخرین ویرایش:

rasool.civil

مدیر بازنشسته
سلام
نمی دونم شما این امکان رو دارید نام تاپیک رو درست کنید؟؟!
متاسفانه اسم تاپیک رو اشتباه تایپ کردم !اگه براتون مقدوره به Mathematica تغییرش بدین هرچند مهندس رضا داخلش گفتن اما تو نگاه اول ممکنه بقیه نفهمن اسم تاپیک mathematica هستش!
شرمنده متوجه اشتباه تایپی نشدم فقط متن رو خوندم اشتباه نداشته باشه!

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/318682-Mhematica

موارد اصلاح شدند

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام

سپاسگزارم

با عرض شرمندگی انجام شد :)

reza2011

عضو جدید
با عرض شرمندگی انجام شد http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/smile.gif

چرا با عرض شرمندگي ؟؟؟؟:eek::eek::eek:

تاپيك زير اسپم است ... لطفا پاك كنيد ...

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/319782-همه-چیز-درباره-عمران

اين تاپيك چند جا تكرار شده است ... لطفا پاك كنيد :

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/318996-مقاله-عمران-زلزله

ضمنا جناب مدير عزيز من آمادگي اين رو دارم كه اگر به بنده دسترسي بديد تمام تالار عمران رو دل و رودش رو چك كنم و تاپيك هاي زائد قديمي و بلا استفاده و تكراري و اسپم رو پاك كنم ... با تشكر ...

آخرین ویرایش:

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
چنانچه امکان داره یک تاپیک کلی و سر تیتر با عنوان دانلود پروژه ایجاد بشه که زیر مجموعه آن
دانلود پروژه های اسکلت فلزی - اسکلت بتنی - متره و برآورد - بارگذاری و .... باشه البته پیشنهاد می شه در قسمت تاپیک کتاب، مقاله، جزوه , پروژه هم به عنوانش اضافه شه

علیحال تاپیک های زیر را در هرجا که مدیران صلاح می داند انتقال و قرار دهند / آدرس شو رو هم به بنده بندند تا بروز کنم

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
به مدیران محترم پیشنهاد میکنم یک تاپیک کلی و در صدر تالار مهندسی عمران با عنوان دانلوذ پروژه ایجاد شه که زیر مجموعه آن : دانلود پروژه های بتنی - دانلود پروژه های فلزی - بارگذاری - متره - راه سازی - کارآموزی و .... باشد و یا به عنوان تاپیک : کتاب , مقالات و جزه - پروؤه نیز اضافه شه
علیحال مدیران تاپیک های زیر را به هرکجا که صلاح میدانند انتقال دهند و ادرس جدیدش رو هم به من بدن تا بروز کنم به امید خدا

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/319941-دانلود-پروژه-سازه-های-بتن-مسلح
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/319944-دانلود-پروژه-سازه-های-فلزی

آخرین ویرایش: